12 найкращих плагінів для перекладу WordPress порівняно (2020)

Кращі плагіни для перекладу WordPress


Шукаєте плагін для перекладу для вашого сайту WordPress? З урахуванням всіх різних варіантів, доступних у сховищі плагінів WordPress, вибір правильного плагіна для перекладу для ваших потреб може бути надзвичайним.

У цій статті ми порівняємо найкращі плагіни для перекладу WordPress, тож ви зможете вирішити, який із них – ідеальний вибір для ваших вимог.

Вибір плагіна для перекладу WordPress

WordPress дозволяє дуже легко створити багатомовний веб-сайт WordPress і навіть перекласти область адміністратора WordPress. Що стосується вибору плагіна для перекладу WordPress, то слід пам’ятати про кілька речей:

Процес:

Розуміння процесу перекладу – одна з найважливіших речей, яку потрібно перевірити, перш ніж зануритися у встановлення плагіна на веб-сайті.

Для початку задайте собі такі питання:

  • Чи потрібно вам завантажити мовний пакет?
  • Чи використовує він сторонній веб-додаток, як Google Translate?
  • Цей плагін пропонує ручний переклад або автоматичний переклад?

SEO:

За допомогою багатомовного веб-сайту ви можете охопити широку аудиторію. Але якщо ваш плагін для перекладу не оптимізований для пошукових систем, ваші маркетингові зусилля дадуть негативний ефект. Вам потрібно переконатися, що ваш плагін для перекладу є оптимальним для SEO. Найкращий інструмент SEO допоможе вам збільшити трафік вашого веб-сайту.

Автоматизовано проти людського перекладу:

Якщо ви хочете створити локалізований веб-сайт, то вам найкраще зацікавити найняти перекладача, а не використовувати послугу автоматизованого перекладу. Якщо ви хочете дозволити користувачам вказувати мову необов’язково, то правильним рішенням може бути використання автоматизованого перекладача.

1. TranslatePress

TranslatePress

Завдяки TranslatePress ви можете легко контролювати кожен аспект перекладу вашого сайту. Плагін TranslatePress виділяється з натовпу, дозволяючи перекладати публікації та сторінки з фронту вашого веб-сайту, дозволяючи вам переглядати те, що ви переклали в режимі реального часу за допомогою попереднього попереднього перегляду.

Ви можете швидко і легко перекласти будь-який ваш письмовий вміст: публікації, сторінки, метадані, ваші плагіни і навіть свою тему. Не потрібно змінювати інтерфейс, оскільки він працює безперебійно.

Якщо ви перфекціоніст, який віддає перевагу ручним перекладам, TranslatePress стане вашим новим улюбленим плагіном. Ви можете самостійно перекласти текст або призначити спеціальну роль користувача Translator будь-якому користувачеві вашого сайту. Ці користувачі-перекладачі можуть переводити ваш вміст, не потребуючи повного доступу до області адміністратора, захищаючи ваш сайт.

Звичайно, якщо писати переклади вручну занадто трудомістко, то у вас є можливість використовувати Google Translate для перекладів на AI. І якщо будь-який з перекладів AI невірний, ви можете виконувати підключення вручну.

TranslatePress також генерує зручні для SEO URL-адреси для всіх мов, що дає вам великий приріст у місцевому рейтингу пошуку.

Почніть з TranslatePress сьогодні!

Щоб отримати детальнішу інформацію, перегляньте наш повний огляд TranslatePress.

2. WPML

wpml

WPML – це преміальний плагін для перекладу, який дозволяє перекладати ваші публікації, сторінки та користувацькі типи публікацій. Радимо зробити повну резервну копію свого веб-сайту, перш ніж встановлювати його на своєму веб-сайті.

На відміну від більшості інших плагінів для перекладу, WPML сумісний із більшістю основних тем WordPress та плагінів, тому вам не потрібно латати свої теми чи плагіни, щоб WPML працював. Це навіть дозволяє перекладати веб-копію, створену за допомогою популярних розробників перетягування сторінок.

Якщо вам потрібна допомога з людського перекладу, то WPML підключає вас до провідних служб перекладу. WPML опікується всіма багатомовними SEO та бездоганно працює з популярними плагінами SEO. З WPML ви можете використовувати стільки мов, скільки вам подобається.

Вони пропонують 3 преміум-плани з урахуванням кількості функцій. З кожним преміальним планом ви отримуєте необмежене використання веб-сайтів.

WPML – найстаріший і найнадійніший плагін для створення багатомовних веб-сайтів WordPress.

Почніть з WPML сьогодні.

3. Поліланг

поліланг

Polylang – це один з найпопулярніших плагінів для перекладу WordPress, який дозволяє легко створити багатомовний веб-сайт WordPress.

Для Polylang ви можете використовувати стільки мов, скільки вам потрібно. Мовні пакети WordPress автоматично завантажуються та оновлюються.

Polylang сумісний з основними плагінами SEO, включаючи Yoast SEO та All in One SEO. Плагін піклується про багатомовні SEO, наприклад, теги html hreflang та відкриті теги графіків. За допомогою Polylang можна вибрати один каталог, один піддомен або один домен на кожну мову.

Незважаючи на те, що є одним з найкращих плагінів з точки зору функцій, потрібно пам’ятати, що автор плагінів не пропонує підтримку безкоштовної версії Polylang.

Почніть з Polylang сьогодні.

4. Багатомовна преса

багатомовна преса

Багатомовна преса – ще один плагін для перекладу WordPress, який дозволяє запускати кожну мову на окремому сайті. Він постачається з віджетом для перемикання мови, який дозволяє вашим відвідувачам вибрати мову, яку вони обрали. Після натискання потрібної мови відвідувачі будуть спрямовані на відповідний мовний сайт, який ви створили.

На відміну від інших плагінів для перекладу, багатомовна преса не має блокування, тобто навіть якщо ви вимкнете плагін, всі ваші сайти працюватимуть як завжди без втрати даних.

Багатомовна преса підтримує 174 мови. Він генерує зручні для SEO URL-адреси та пропонує автоматичну підтримку hreflang.

Почніть з багатомовної преси Pro сьогодні.

5. xili-мова

мова xili

xili-language – це потужний плагін для перекладу, доступний для завантаження з офіційного сховища плагінів WordPress. Для успішного запуску мови xili вам доведеться використовувати тему, готову до перекладу, на своєму сайті. Оскільки менше половини тем у сховищі WordPress готові до перекладу, рекомендується повторно перевірити свою тему перед встановленням плагіна..

Завдяки мові xili ви можете створювати багатомовний контент, але також дозволяє змінювати мовні файли вашої теми залежно від мови вмісту..

xili-language – це зручно для розробників, і він пропонує список гачків та API, які дозволяють персоналізувати поведінку вашої теми..

Почніть з мови xili сьогодні.

6. Перекладач мови Google

Google Translator мови

Google Language Translator – це один із найлегших плагінів для перекладу WordPress, що дозволяє легко створювати багатомовний веб-сайт.

Після активації плагіна вам потрібно буде перейти на сторінку налаштувань плагіну та активувати його статус, встановивши прапорець. Далі вам потрібно вибрати оригінальну мову вашого веб-сайту та вибрати список мов, на які потрібно перекласти вміст.

На вашому головному веб-сайті варіант перекладу відображатиметься як віджет, де користувачі можуть легко вибрати бажану мову. За допомогою власного перекладача Google ваш вміст буде переведено на основі вибраних вами користувачів.

Почніть роботу з Google Language Translator вже сьогодні.

7. GTranslate

гтранслят

GTranslate – один з найпопулярніших плагінів для перекладу WordPress, що працює на Google Translate.

За допомогою плагіна GTranslate ви можете перекласти вміст свого веб-сайту на 103 доступних мови без проблем. Якщо потрібно, ви можете вручну виправити автоматичний переклад Google. Він також забезпечує інтеграцію Google Analytics, так що ви можете виміряти, чи дійсно надання перекладу на вашому веб-сайті справді корисне вашим користувачам.

Плагін постачається з безліччю різних віджетів, де ваші користувачі можуть легко вибирати бажану мову.

Професійна версія плагіна повністю сумісна з популярними плагінами, такими як Yoast SEO та WooCommerce.

Почніть з GTranslate Pro сьогодні.

8. Локо перекладач

loco перекласти

Loco Translate – один з найпопулярніших плагінів перекладу для WordPress, що містить понад 500 000 активних установок. Loco Translate допомагає перекладати теми та плагіни WordPress безпосередньо у веб-переглядачі.

Цей плагін стане корисним для розробників, які хочуть запропонувати міжнародні версії своїх тем та плагінів WordPress.

Почніть з Loco Translate сьогодні.

9. Багатомовність

багатомовний

Плагін “Багатомовний” дозволяє вашим відвідувачам перемикати свої мови та переглядати вміст на бажаній мові. Він підтримує понад 80 мов і дозволяє легко додавати нові мови за потребою.

Плагін постачається з кількома різними виджетами для перемикання мов, де відвідувачі можуть вибирати свої мови. Якщо ви також хочете вручну перекладати вміст свого веб-сайту, то плагін дозволяє вам робити саме це безпосередньо з редактора публікацій.

Почніть з багатомовної сьогодні.

10. Віджет Goo Translate

goo translate віджет

Goo Translate Widget – це легкий плагін для перекладача WordPress, створений поверх Google Translator. Плагін постачається з віджетом перекладу, який ви можете опублікувати на бічній панелі лише одним клацанням миші.

За допомогою Google Analytics ви навіть можете відстежувати ефективність віджета перекладу. На відміну від інших плагінів, віджет Goo Translate не зберігає жодного перекладеного тексту у вашій базі даних.

Почніть з Google Translate сьогодні.

11. Перекладач веб-сайтів Google

перекладач веб-сайтів google

Перекладач веб-сайтів Google – ще один плагін перекладу, який приносить потужність Google Translate на ваш веб-сайт. Плагін дозволяє використовувати як віджет, так і короткий код.

Основна перевага цього плагіна полягає в тому, що всі налаштування зберігаються в одній записи бази даних, а плагін не завантажує жодних зовнішніх файлів, що робить його одним із найшвидших плагінів перекладу у сховищі WordPress.

Це також дозволяє виключити певний розділ вашого веб-сайту з перекладу.

Почніть роботу з веб-перекладачем Google сьогодні.

12. Лінготек

лінготек

Lingotek – безкоштовний багатомовний плагін, який спрощує процес створення та підтримки вашого багатомовного веб-сайту. Окрім автоматичного машинного перекладу, Lingotek дозволяє вам підключитися до їх постійно зростаючої спільноти перекладачів, де ви можете найняти двомовного працівника для перекладу вашого вмісту. Найкраще, що ви можете це зробити прямо зі своєї інформаційної панелі WordPress.

Безкоштовний плагін Lingotek повністю автоматизує передачу файлів між вашим веб-сайтом WordPress та спільнотою Lingotek. Весь процес прозорий, тому ви можете спостерігати за ходом свого перекладацького проекту на кожному кроці.

Почніть з Lingotek сьогодні.

Який плагін для перекладу найкраще підходить для вашого веб-сайту?

Ми вважаємо, що TranslatePress – найкращий плагін для перекладу, доступний на ринку. Він не тільки дозволяє перекладати з передового інтерфейсу, але також легко інтегрується з API Google Translate.

Таким чином ви можете автоматизувати процес перекладу за допомогою Google Translate і вносити необхідні ручні зміни лише тих, що не ідеально перекладені.

Оскільки більшість багатомовних плагінів істотно модифікують вашу базу даних, настійно рекомендується створити резервну копію вашої бази даних, перш ніж експериментувати з будь-яким багатомовним плагіном..

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращий плагін для перекладу WordPress для вашого сайту.

Якщо вам сподобалася ця стаття, ви також можете прочитати нашу найкращу статтю порівняння плагінів WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me