13 найкращих плагінів WordPress Analytics порівняно (2020)

найкращі порівнянні з wordpress-аналітичними рішеннями


Шукаєте найкращі аналітичні плагіни WordPress? Хочете дізнатися, чи існують альтернативні рішення для Google Analytics?

Щоб запустити успішний веб-сайт бізнес-бізнесу, вам потрібне рішення для аналітики, яке допоможе вам зібрати дані веб-сайтів та надати корисну інформацію. Це виключає роботу з здогадами, і ви можете почати приймати рішення, керовані даними, щоб розвивати свій бізнес.

Ви, можливо, вже знаєте, що Google Analytics – це найпопулярніше рішення для відстеження веб-сайтів, але є багато інших продуктів, які застосовують інший підхід до відстеження веб-сайтів..

У цій статті ми порівняємо деякі найкращі аналітичні рішення для вашого веб-сайту WordPress.

1. MonsterInsights

чудовисько

Маючи понад 1 мільйон активних установок, MonsterInsights – найкращий плагін Google Analytics для WordPress. MonsterInsights дуже просто підключає Google Analytics до WordPress та пропонує комплексні функції відстеження.

Навіть незважаючи на те, що Google Analytics створений для відстеження майже кожної взаємодії користувача на вашому веб-сайті, як-от подання форми, трансакції електронної комерції, завантаження файлів тощо, налаштування Analytics за замовчуванням не дозволяє використовувати весь потенціал відстеження Analytics.

Наприклад, якщо ви хочете відстежувати події на місці, наприклад відстеження подань форми, вам доведеться або додати на свій веб-сайт спеціальний код відстеження подій, або встановити ціль Google Analytics для кожної форми. Це може бути виснажливим і трудомістким, особливо якщо ви не професійний розробник чи експерт Analytics.

За допомогою MonsterInsights ви можете ввімкнути різні функції відстеження лише за кілька кліків, не торкаючись жодного рядка коду. З першого погляду ви можете переглянути ефективність свого веб-сайту на панелі інструментів WordPress, не входячи у свій профіль Analytics.

Легку версію плагіна можна безкоштовно завантажити з офіційного сховища плагінів WordPress.

Вартість починається від 99,50 долара за ліцензію на один сайт.

Почніть з MonsterInsights вже сьогодні.

Хочете замість цього почати з безкоштовної версії? Спробуйте MonsterInsights Lite.

2. ExactMetrics

точна метрика-аналітика-рішення

ExactMetrics раніше називався інформаційною панеллю Google Analytics для WP і є ще одним популярним плагіном Google Analytics WordPress. Це дозволяє переглядати дані вашого веб-сайту прямо з інформаційної панелі WordPress.

Цей додаток Google Analytics для WordPress, окрім статистики в режимі реального часу, та прекрасних звітів безпосередньо у вашій адміністраторній області WordPress, включає відстеження афілійованих посилань, демографічні звіти, відстеження файлів, відстеження подій, розширене приписування посилань та ін..

Один з найбільших перків? ExactMetrics на 100% безкоштовний і добре підтримується

Почніть з ExactMetrics вже сьогодні.

3. Google Analytics

Google Analytics

Без сумніву, Google Analytics – найпопулярніше доступне рішення для аналітики веб-сайтів. Створення облікового запису Google Analytics абсолютно безкоштовно, і ви можете використовувати один обліковий запис для відстеження кількох веб-сайтів.

Google Analytics покаже вам кількість відвідувачів на вашому веб-сайті, звідки вони відвідують, тривалість перебування на вашому веб-сайті тощо. Ви також можете відстежувати посилання, відстежувати взаємодію користувачів та проводити A / B тестування.

Як ви могли зібратися, обліковий запис Google Analytics є важливим, якщо ви хочете використовувати ряд плагінів у цьому списку. Google Analytics може бути складним для розуміння, особливо для початківців. Ось чому ми рекомендуємо підключити Google Analytics до плагіна типу MonsterInsights щоб отримати зручні для розуміння звіти.

Крім того, за допомогою Google Analytics ви повинні увійти в окремий обліковий запис, щоб отримати доступ до своїх даних. Але, підключивши Google Analytics до MonsterInsights, ви можете бачити всі свої дані прямо на інформаційній панелі WordPress – без переключення вперед і назад між двома різними обліковими записами.

Почніть з Google Analytics сьогодні.

4. Купи

купи

Heap – це альтернатива Google Analytics, яка дозволяє автоматично відстежувати кожну подію на вашому веб-сайті чи мобільному додатку. Наприклад, в Інтернеті Heap відслідковує кліки, подання форм та інше без будь-якої роботи з вашого боку. На мобільному пристрої Heap відстежує кожен дотик, проведіть пальцем, торкніться та будь-якої іншої події, створеної жестами, без будь-якої конфігурації.

Основна відмінність Heap від Google Analytics полягає в тому, що Heap орієнтований на автоматичне відстеження подій, тоді як Google Analytics може лише відстежувати перегляд сторінок автоматично. Heap також дозволяє легко відстежувати користувачів, навіть якщо це на окремих пристроях та файлах cookie.

За допомогою візуалізатора подій Heap ви можете легко налаштувати послідовності конверсій або зробити сегментаційний аналіз за кілька секунд, не знаючи жодного коду.

Якщо ви хочете відстежувати ваш веб-сайт або додаток для iOS, для якого потрібні послідовності конверсій або аналіз сегментації, Heap зробить вашу роботу швидкою і простою.

Безкоштовна версія Heap дозволяє відстежувати лише 5000 сеансів на місяць. Повна версія доступна для компаній за допомогою спеціальних цін.

Почніть з Heap сьогодні.

5. Статистика WordPress.com

джетпак

WordPress.com Stats Jetpack – це безкоштовний плагін WordPress Analytics, який дає вам швидку статистику про трафік вашого веб-сайту з першого погляду на інформаційній панелі WordPress. Він не є десь настільки вичерпним, як Google Analytics, але дає основний огляд ваших номерів трафіку на інформаційній панелі WordPress.

WordPress.com Stats постачається в комплекті з плагіном Jetpack як модулем. Щоб мати можливість відстежувати ваш трафік за допомогою Jetpack Stats, вам доведеться встановити Jetpack, активувати модуль Stats та підключити свій веб-сайт до WordPress.com.

Це може бути не правильним рішенням, якщо ви вже не використовуєте жодних інших функцій Jetpack на своєму сайті.

Почніть роботу з статистикою WordPress.com Jetpack вже сьогодні.

6. Матомо

матомо

Matomo, раніше відомий як Piwik, є провідною альтернативою Google Analytics з відкритим кодом, яка дозволяє легко відстежувати взаємодію користувачів на вашому веб-сайті. Він оснащений усіма функціями, про які можна подумати, включаючи події, цілі, електронну комерцію, зареєстровані користувачі, теплові карти, тестування а / б та багато іншого.

Як і WordPress, Matomo постачається як з власною хостинговою, так і з хмарною версіями.

За допомогою влаштованого Matomo ви можете відстежувати взаємодію користувачів на своєму сайті, встановлюючи його на своєму сервері. Якщо вам потрібне безпроблемне відстеження веб-сайтів, можливо, ви захочете скористатися хмарною версією Matomo, щоб ви могли пропустити технічні кроки та швидко включити відстеження веб-сайтів..

Самостійне розміщення Matomo безкоштовне. Ціни на хмарний Matomo базуються на переглядах сторінок, які відстежуються на ваших веб-сайтах і мобільних додатках.

Для хмарної версії ціна починається від 7,50 доларів на місяць для 5 веб-сайтів до 50 000 переглядів сторінок.

Почніть з Matomo сьогодні.

7. Розбирайте.ly

розбір

Parse.ly – це аналітична платформа з простим у користуванні інтерфейсом, який дає чіткі уявлення про аудиторію. Parse.ly корисний як для початківців, так і для досвідчених користувачів.

Parse.ly пропонує 3 продукти: інформаційну панель вмісту, API та конвеєр даних, який можна придбати окремо або як пакет.

Завдяки обтічній інформаційній панелі вмісту Parse.ly дає вам чітке уявлення про відвідувачів вашого веб-сайту в режимі реального часу. Ви можете легко вивчити історичні тенденції та приймати рішення, керовані даними, щоб збільшити прибуток.

Завдяки API, що працює на вмісті, ви можете створювати чудові враження від користувачів на основі аналітики аудиторії. Використовуючи їх потужну систему рекомендацій, ви можете подвоїти перегляд сторінок і збільшити час, проведений на сайті.

Їх конвеєр даних дозволяє розблокувати 100% ваших даних у простому для запиту та транспортуванні форматі даних.

Вони пропонують власні котирування на свої продукти відповідно до потреб вашого веб-сайту.

Почніть з Parse.ly сьогодні.

8. Мікспанель

мікспанель

Mixpanel розповідає про те, як користувачі взаємодіють із вашими продуктами, чи через ваш веб-сайт, так і через мобільні додатки. Він розповідає, хто ваші користувачі, і вимірює дії, які люди вживають щодо ваших продуктів, і допомагає швидко та легко приймати рішення, керовані даними.

Mixpanel дозволяє використовувати два типи цінових планів – залучення та люди. Ви можете вибрати будь-який із них, який підходить вам під час зростання.

За їхнім планом людей ви можете збирати дані 1000 профілів користувачів безкоштовно. За допомогою плану взаємодії ви можете збирати до 20 мільйонів точок даних на місяць.

Мінусом MixPanel є те, що його не так просто налаштувати в порівнянні з MonsterInsights або Jetpack Stats.

Почніть з Mixpanel сьогодні.

9. Adobe Analytics

Adobe аналітики

Adobe Analytics – це вдосконалений інструмент аналітики для корпоративних веб-сайтів корпорації Adobe Systems. Це дозволяє вам зрозуміти своїх клієнтів і те, як вони взаємодіють з вашим брендом за допомогою візуалізації, можливостей міжканального маркетингу та вдосконаленої аналітики.

Це також дозволяє визначати ваші найцінніші сегменти клієнтів та надавати можливість краще обслуговувати своїх клієнтів за допомогою інтелектуальної інформації про клієнтів.

Крім того, це дозволяє вимірювати взаємодію користувачів на ваших мобільних додатках, щоб забезпечити кращий цифровий досвід на всіх пристроях.

Почніть з Adobe Analytics сьогодні.

10. Clicky Analytics

клік-аналітика

Clicky Analytics – популярна альтернатива Google Analytics, від якої для статистики в реальному часі залежить понад 1 мільйон веб-сайтів. Насправді, кожен окремий звіт у Clicky оновлюється в режимі реального часу.

За допомогою Clicky ви можете відстежувати детальні дані, такі як окремі відвідувачі та їх дії, середній час роботи на сайті, середня кількість дій, показник відмов, кампанії та багато іншого.

Однією з найцікавіших особливостей Clicky є можливість шпигувати за користувачами на вашому сайті в режимі реального часу на карті. Тож замість того, щоб просто читати звіти, ви можете бачити, що роблять відвідувачі вашого сайту, коли вони це роблять.

Clicky пропонує як безкоштовні, так і платні плани. За допомогою безкоштовного плану ви можете відстежувати 1 веб-сайт, але лише для загальної кількості 3000 переглядів щоденних сторінок і без преміальних функцій, теплових карт або моніторингу часу роботи. Щоб отримати доступ до преміум-функцій, вам потрібно буде оновити обліковий запис Pro на $ 9,99 / місяць. Для теплових карт та моніторингу часу роботи потрібно вибрати план Pro Plus, який коштує 14,99 дол. США на місяць.

Почніть з Clicky сьогодні.

11. Божевільне яйце

божевільний яйце

Crazy Egg – це рішення аналітики веб-сайтів, яке дозволяє вам бачити, що працює на вашому веб-сайті, а що не для того, щоб покращити ваш веб-сайт. Цей інструмент для аналітики допомагає зрозуміти, як відвідувачі взаємодіють із вашим сайтом за допомогою технології, званої “теплові карти”.

Crazy Egg пропонує візуальні звіти та записи окремих сеансів, щоб ви могли дізнатися, звідки беруться ваші клієнти, куди вони переходять на ваш сайт і де вони застрягають, щоб ви могли внести зміни в дизайн для вдосконалення.

Ще одна особливість відмови – їх тестування A / B. Завдяки тестуванню Crazy Egg A / B ви можете переконатися, що ви вибрали потрібні кольори, розміщення вмісту, копію та зображення для збільшення кількості конверсій. Крім того, якщо вам потрібно внести зміни, ви можете це легко зробити з редактором Crazy Egg.

Crazy Egg пропонує безкоштовну пробну версію, а їх цінові плани коливаються від $ 24 на місяць – $ 249 на місяць.

Почніть з Crazy Egg вже сьогодні.

12. Statcounter

статистика-аналітика-рішення

Statcounter робить аналітику веб-сайтів легкою та довіряє більше 2 мільйонів веб-сайтів. За допомогою плагіна Statcounter ви можете підключити свій веб-сайт до служби хмарних статистик веб-сайту Statcounter. Сервіс надає вам основні статистичні дані про веб-сайти, такі як перегляд сторінок, сеанси, відвідувачі, відвідувачі, які вперше відвідують, тощо.

Statcounter пропонує деякі інші цікаві функції, такі як можливість додавати описову інформацію про своїх відвідувачів, щоб допомогти вам краще відстежувати їх та сповіщення відвідувачів, які повідомляють вас про повернення окремого відвідувача на ваш сайт..

Але в цьому аналітичному рішенні на веб-сайті відсутні деякі розширені функції, які мають інші рішення у цьому списку, такі як відстеження партнерських посилань, відстеження подій та інше.

Ви можете користуватися Statcounter безкоштовно, якщо у вас є менше 250 000 переглядів сторінок щомісяця. Якщо кількість переглядів сторінок щомісяця вище, вам потрібно буде перейти на платний план від 9 доларів на місяць до 399 доларів на місяць.

Почніть із Statcounter сьогодні.

13. Woopra

вуопра-аналітика

Woopra – це аналітичне рішення WordPress для продуктів, маркетингу, продажів та груп підтримки, щоб відстежувати подорож клієнтів від кінця до кінця..

Ця служба веб-аналітики та плагін WordPress зосереджена на відстеженні користувачів на індивідуальному рівні, надаючи дані про поїздки клієнтів, тенденції клієнтів, утримання, сегментацію тощо. За допомогою Woopra ви також можете вживати дій у реальному часі на основі поведінки користувача із вбудованими тригерами.

Woopra пропонує як безкоштовні, так і платні плани, а їхній плановий профі-план починається від $ 999 / місяць.

Почніть з Woopra сьогодні.

Що є найкращим аналітичним рішенням для WordPress?

Відповідь, який найкращий плагін для аналітики WordPress, дійсно залежить від ваших потреб.

Що стосується відстеження веб-сайтів, то до кожного рішення застосовується інший підхід. Перш ніж зайнятися вибором продукту, варто трохи погодитися, щоб зрозуміти, яке аналітичне рішення підходить для ваших потреб.

На більшості веб-сайтів Google Analytics поєднується з MonsterInsights є ідеальним рішенням, оскільки воно пропонує відстеження подій, відстеження електронної комерції, відстеження афілійованих посилань, відстеження форм та багато іншого.

Порівняно з іншими плагінами WordPress для аналітики, включаючи статистику WordPress.com, MonsterInsights залишається попереду кривої у всіх аспектах. Це набагато вичерпніше і дає прекрасні звіти на інформаційній панелі WordPress, тому ви можете отримати найважливіші статистичні дані з першого погляду.

Читайте наші: Огляд MonsterInsights

Якщо коротко, MonsterInsights – найкраще рішення для вас, якщо ви хочете:

  • Отримайте важливі статистичні дані на інформаційній панелі WordPress.
  • Розкрийте більше можливостей Google Analytics, як-отстеження електронної комерції, без складних процедур налаштування.
  • Розблокуйте розширене відстеження користувачів, але обмежений бюджет.

З іншого боку, якщо ви хочете отримати аналітичне рішення, яке дозволяє автоматично відстежувати події на вашому веб-сайті та мобільних додатках без будь-яких сторонніх плагінів, Купи може бути правильним рішенням для вас.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкраще рішення Analytics для ваших потреб.

Якщо вам сподобалася ця стаття, ви також можете прочитати найкращі послуги з маркетингу електронної пошти (порівняно).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me