14 кращих плагінів WordPress Gutenberg для покращення редактора (2020)

кращі плагіни WordPress Gutenberg


Завжди можна було створювати повідомлення в блогах та багаті медіа-сторінки на WordPress, але це могло бути і простіше. Тепер це завдяки редактору WordPress Gutenberg.

Без сумніву, Гутенберг перетворює ваш досвід редагування в WordPress. Навіть якщо ви абсолютно новачок у WordPress, ви можете легко писати статті та створювати сторінки, багаті на засоби масової інформації.

У цій статті ми покажемо вам кілька найкращих плагінів WordPress Gutenberg, які покращують ваш досвід редагування.

Для чого потрібні плагіни WordPress Gutenberg

WordPress постачається з великою кількістю блоків Гутенберга, таких як абзац, зображення, пункти тощо тощо, які дозволяють легко створювати сторінку так, як вам потрібно, не запам’ятовуючи короткий код. Все, що вам потрібно зробити – це вибрати правильний блок і додати його на свою сторінку. Якщо ви хочете ще більше покращити свій досвід редагування, ви можете встановити плагін блоків Гутенберга.

Наприклад, якщо ви хочете додати контактну форму на свою сторінку, вам просто потрібно встановити WPForms і додати на свою сторінку блок WPForms зі свого списку блоків. Найкраще, замість короткого коду, ви побачите поля форми в редакторі, тобто вам не потрібно переходити на сторінку попереднього перегляду, щоб побачити, як виглядатиме ваша форма.

1. WPForms

WPForms, реєстрація користувачів, плагін, плагін для входу користувачів

WPForms це один з найпопулярніших плагінів для створення форм, який дозволяє створювати різні види форм за допомогою блоку. Незалежно від того, чи хочете ви додати контактну форму, форму опитування, форму оплати чи будь-які інші форми, WPForms дозволяє легко вставити її на свою сторінку.

Ви можете легко вибрати з його бібліотеки заздалегідь вбудовані шаблони і приступити до їх налаштування, якщо хочете. Усі форми, які ви створюєте за допомогою WPForms, чуйні, тобто чудово виглядають на телефоні, планшеті та комп’ютері.

2. Галерея Envira

огляд галереї envira

За допомогою програми Envira Gallery ви можете створювати зображення та відеогалереї на своєму веб-сайті WordPress. Ви можете використовувати його рідні блоки для вбудовування галерей на ваш сайт.

Плагін дозволяє використовувати деякі по-справжньому цікаві функції у ваших галереях, такі як захист від водяних знаків, захист зображень тощо. Ви також можете продавати свої зображення за допомогою Easy Digital Downloads або WooCommerce інтеграції.

3. Атомні блоки

Аомічні блоки, плагіни блоків Гутенберга

Атомні блоки – це ще один дивовижний плагін WordPress Gutenberg, який пропонує чудові варіанти додати красиві спеціальні блоки на ваш веб-сайт. Це набір блоків для редактора Гутенберга, які дозволяють легко створити сторінку так, як вам завгодно.

Він постачається з великою кількістю блоків, таких як розширений блок стовпців, блок інформаційних бюлетенів, таблиці цін, контейнери, кнопки тощо. Найкраще, що ви можете використовувати цей плагін з будь-якою потрібною вами темою.

4. Каденція

Kadence – це дивовижний плагін блоку WordPress Gutenberg, який постачається з красивими користувацькими блоками, які готові використовувати відразу. Її параметри блоку запускають гаму від значків, кнопок до рядків та сітки / каруселі.

Усі ці блоки надзвичайно гнучкі і підтримують 800+ шрифтів Google. Також у вас буде більше 1500 значків на вибір.

5. KingBlocks

Кінгблоки

KingBlocks – це плагін WordPress Gutenberg, який постачається з 20 яскравими блоками для вашого веб-сайту. Усі блоки повністю реагують, тому ваш вміст буде чудово виглядати незалежно від пристрою, який ви використовуєте для перегляду свого сайту.

KingBlocks використовує бібліотеку JavaScript Leaflet для вбудовування зручної для мобільних пристроїв карти на ваших сторінках. Цей плагін сумісний з більшістю тем і плагінів.

6. CPElementia

CPElementia

CPElementia – це ще один плагін WordPress Gutenberg, який пропонує величезну колекцію блоків Гутенберга та розширені функції компонентів. Цей плагін можна придбати на ринку Codecanyon.

Ось кілька блоків, доступних у CPElementia:

 • таймер зворотного відліку
 • ящики для функцій
 • соціальні іконки
 • Цінові списки
 • і більше…

7. Соло-блоки

Соло

SoloBlocks – це приємний плагін, який дозволяє створювати багаті макети публікацій для вашого веб-сайту. За допомогою цього плагіна ви можете додавати додаткові блоки на свій веб-сайт без клопоту. Він пропонує найпростіший спосіб додати більше блоків, і вам це просто сподобається.

Цей плагін сумісний майже з усіма сучасними темами, і ви можете також використовувати будь-який інший розширений плагін, якщо хочете поряд з ним.

8. Внутрішній блок Instagram

Гутенберг блоків плагінів

Популярність Instagram зростає з кожним днем. Якщо ви любите використовувати Instagram і хочете продемонструвати свій профіль на своєму веб-сайті WordPress, блок Inster Instagram – це один плагін, який вам потрібно перевірити. За допомогою цього плагіна ви можете відображати свій профіль у формі сітки за допомогою його блоків Гутенберга.

Inster дозволяє відображати канал Instagram, використовуючи своє ім’я користувача, ідентифікатор місцезнаходження або тег. Ваші фотографії будуть чудово показані на всіх пристроях. Це також дозволяє додавати початкові ефекти анімації, щоб ви могли подавати чіткий вигляд.

9. Блоки Витри

Видра це безкоштовний плагін блоку Гутенберга, який дозволяє додавати кілька справді цікавих блоків на ваш веб-сайт. Ви можете використовувати ці блоки для створення будь-якого типу дизайну, включаючи складні сторінки електронної комерції.

За допомогою блоків Otter ви можете додати деякі розширені блоки заголовків, блоки розділів, групи кнопок, відгуки, карти Google та інше. Щоб підготуватися, потрібно лише кілька секунд.

10. Остаточні блоки

Останній блок плагін

Остаточні блоки є ще одним популярним плагіном WordPress Gutenberg, у якого вже встановлено 2 к активних встановлень. Цей плагін надає вам колекцію з 18 блоків, щоб надати чіткий вигляд вашому сайту.

Незалежно від того, чи хочете ви створити портфоліо-сайт, магазин електронної комерції чи щось інше, у вас є всі необхідні вам блоки. Ultimate Blocks прекрасно працює з іншими вдосконаленими плагінами і виглядає приголомшливо для всіх розмірів екрана. Він також сумісний у всіх браузерах.

11. Розширений Гутенберг

Розширений Гутенберг, блокувати плагіни

Передовий Гутенберг це відмінний плагін, який постачається з усіма необхідними блоками, які вам знадобляться для покращення роботи з редагуванням. Він оснащений більш ніж 20 блискучими блоками, які повністю настроюються.

Це безкоштовний плагін, який можна завантажити з WordPress.org. Він встановлений на понад 10 000 веб-сайтів по всьому світу.

12. Укладається

Використовуйте готові до використання спеціальні блоки від Укладається щоб ваш дизайн вирізнявся. Усі блоки, пропоновані Stackable, надзвичайно надійні та надзвичайно гнучкі.

Всього він пропонує 23 стилі блоків. Ви можете використовувати ці блоки для красивого відображення вмісту.

13. Коблоки

Коблоки це ще один плагін блоку Гутенберга, який потрібно перевірити. Хоча це безкоштовний плагін, він постачається з найдивовижнішою колекцією блоків, які ви любите використовувати. Якщо ви хочете отримати справжній досвід для створення веб-сторінок за допомогою блоків, це плагін, який вам точно знадобиться.

Ви будете використовувати більше 23 блоків для задоволення своїх вимог. З блоку харчування, gif-блоків, клацніть на твіт-блок та багато іншого, цей плагін пропонує все, чого не вистачає в редакторі Гутенберга.

14. TinyMCE

TinyMCE Advanced

TinyMCE трохи відрізняється від плагінів, про які ми говорили до цього часу. Цей плагін допоможе вам дотримуватися класичного редактора, якщо ви все ще не готові перейти на Гутенберг. Крім того, ви можете отримати доступ до всіх дивовижних функцій редактора блоків.

Плагін оснащений покращеною кнопкою «Очистити форматування» та кількома розширеними налаштуваннями для ваших таблиць. Також у вас є можливість завжди зберігати теги абзацу в редакторі блоків.

Ось деякі з плагінів WordPress Gutenberg, які покращують ваш досвід редагування WordPress. Якщо ти хочеш створити прекрасні веб-сайти, які конвертують, ось деякі принципи проектування вам потрібно перевірити.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map