15 кращих плагінів WordPress для бічних панелей та віджетів

Кращі плагіни WordPress для бічних панелей та віджетів


Шукаєте найкращі плагіни WordPress для бічних панелей та віджетів?

Віджети бічної панелі допоможуть вам включити на свій веб-сайт інформацію, яка в іншому випадку може не відповідати. Теми WordPress поставляються з макетами бічної панелі та спеціальними віджетами, які дозволяють відображати інформацію на вашому веб-сайті. Для додаткових опцій віджетів ви можете використовувати бічну панель і плагін віджетів.

У цій статті ми поділимося найкращими плагінами WordPress для бічних панелей та віджетів.

Вибір найкращих плагінів WordPress для бічних панелей та віджетів

Ось кілька поширених прикладів для бічних панелей і віджетів WordPress, які ви можете додати на свій веб-сайт:

 • Миттєва навігація: Навігаційне меню бічної панелі допомагає користувачам переходити до важливих сторінок вашого веб-сайту.
 • Контактний формуляр: Віджет форми контактної форми дозволяє вашим користувачам швидко зв’язуватися з вами. Ви можете додати цей віджет у бічну панель, колонтитул або будь-яку область, готову до віджетів на своєму веб-сайті.
 • Конкурс та роздача: Найкращий спосіб запустити роздачу – відобразити його як віджет бічної панелі
 • Рекламні банери: Ви можете використовувати власні рекламні віджети для просування брендів, пов’язаних із нішею, та заробляти гроші в Інтернеті.
 • Карти: Ви можете знайти кілька плагінів WordPress для додавання карт на бічну панель. Ці карти корисні, щоб дати користувачам уявлення про ваше місцезнаходження.
 • Відгуки користувачів: Відгуки виступають соціальним доказом, що сприяє довірі серед вашої аудиторії

1. WPForms

WPForms

WPForms це найбільш зручний для початківців плагін для форми контактів WordPress, який постачається зі спеціальним віджетом форми для вашої бічної панелі та інших областей віджетів.

Цей плагін також постачається з конструктором форми перетягування та доповненням до шаблонів форм, щоб легко створити будь-який тип форми. Це дозволяє окремо налаштувати настройки віджетів для вашої форми.

Отримайте плагін WPForms вже сьогодні!

2. Розіграш

RafflePress

RafflePress – найкращий плагін для роздачі та конкурсу WordPress, який пропонує спеціальний віджет для змагань для вашої бічної панелі, нижнього колонтитулу та інших віджетів.

Це допомагає збільшити трафік вашого веб-сайту та залучити користувачів до підвищення рейтингу сторінок. Це легко працює з розробниками сторінок, щоб додавати подарунки на сторінки вашого веб-сайту.

Отримайте плагін RafflePress вже сьогодні!

3. Комплект віджетів SiteOrigin

Комплект віджетів SiteOrigin

Комплект віджетів SiteOrigin це безкоштовний плагін WordPress для бічних панелей і віджетів. Він постачається з набором спеціальних віджетів, які ви можете додати у сферах віджетів свого веб-сайту.

Найпомітніші віджети включають віджет Google Maps, віджет із кнопками, віджет зображення, віджет із закликом до дії, віджет цінової таблиці тощо. Ви також можете скористатися конструкторами перетягування сторінок, щоб використовувати віджети на цільових сторінках.

Отримайте плагін SiteOrigin Widgets Bundle вже сьогодні!

4. Адзанітність

Реклама

Adsanity – це плагін для управління рекламою WordPress, який дозволяє відображати власні розміщення реклами, а також мережеві оголошення в багатьох областях, включаючи ваші райони.

Плагін також дає вам уявлення про ефективність вашої реклами, показуючи графічну статистику на інформаційній панелі WordPress.

Отримайте плагін Adsanity вже сьогодні!

5. Монарх

Монарх

Monarch – це плагін для спільного використання соціальних мереж WordPress від Elegant Themes. Плагін дозволяє відображати піктограми соціальних ресурсів у різних місцях, включаючи верхню та нижню частину публікації, плаваючу панель, область віджетів бічної панелі тощо.

Цей плагін дозволяє вам вибрати з понад 20 соціальних мереж для відображення на вашому веб-сайті у вашому районі. Ви можете вибрати орієнтацію піктограм та власні кольори.

Отримайте плагін Monarch сьогодні!

6. Smash Balloon Social Photo Feed

Повітряна куля

Smash Balloon Social Photo Feed – плагін WordPress для імпорту каналів із соціальних каналів, таких як Facebook, Twitter, Instagram тощо. Він постачається з кількома варіантами відображення соціальних каналів на вашому веб-сайті, включаючи віджет бічної панелі, короткий код та теги шаблонів..

Це дає вам повний контроль над демонстрацією каналів і дозволяє налаштувати їх відповідно до вашої теми.

Отримайте плагін для соціальних фотографій Smash Balloon вже сьогодні!

7. Бічні панелі вмісту

Бічні панелі вмісту

Бічні панелі вмісту це безкоштовний плагін для віджетів WordPress. Це дозволяє створювати власні бічні панелі та області віджетів на своєму веб-сайті без написання коду.

Плагін дає можливість вибирати бічні панелі та віджети для публікацій окремо. Це простий у використанні і працює з більшістю тем та плагінів WordPress.

Отримайте плагін Content Aware Sidebars вже сьогодні!

8. Спеціальні бічні панелі

Спеціальні бічні панелі

Спеціальні бічні панелі це безкоштовний плагін WordPress для заміни вбудованих бічних панелей та віджетів на спеціальні параметри. Це допомагає відображати різні бічні панелі на своїх сторінках і публікаціях.

За допомогою бічної панелі та менеджера віджетів вона безперебійно інтегрується з налаштуваннями віджетів WordPress. Він також чудово працює з багатопосадовою мережею WordPress.

Отримайте плагін користувацьких бічних панелей вже сьогодні!

9. Віджет Maps для Карт Google

Віджети Карт для Карт Google

Віджет Maps для Карт Google є плагіном WordPress для додавання Карт Google до областей віджетів вашого веб-сайту. Це дозволяє додати назву віджета та адресу, яку потрібно відобразити на карті.

Інші налаштування віджетів включають в себе нестандартний розмір, рівень масштабування, колір шпильки, розмір шпильки, кольорові схеми карти тощо.

Отримайте віджет Maps for Google Maps вже сьогодні!

10. Кращий пошук

Кращий пошук

Кращий пошук це плагін пошуку WordPress з додатковими параметрами конфігурації, щоб перемогти вашу пошукову систему за замовчуванням. Плагін підтримує редактор блогу Гутенберга, а також ідеально вписується у область віджетів бічної панелі.

Він показує більше результатів, а також демонструє результати пошуку презентабельно. Він відповідає частковим словам пошуку, щоб показувати відповідні результати та уникати сторінок помилок.

Отримайте плагін для кращого пошуку вже сьогодні!

11. Віджетний авторський віджет

Розумний авторський віджет

Розумний авторський віджет це простий плагін WordPress для відображення деталей автора публікацій у віджеті. Він пропонує гнучкі варіанти відображення деталей автора у віджеті.

Плагін автоматично розпізнає автора публікацій на окремих публікаціях. Він має спеціальний розмір аватара для відображення фотографії профілю та імені автора у віджеті. Ви також можете пов’язати ім’я та зображення з публікаціями архіву автора.

Отримайте плагін Smart Author віджету вже сьогодні!

12. Віджет відгуків

Віджет відгуків

Віджет відгуків це безкоштовний плагін WordPress для відображення відгуків користувачів у вашій бічній панелі та віджетах. Це дозволяє додати випадковий слайдер або перерахувати відгуки вручну.

Плагін поставляється з декількома варіантами відображення. Він також пропонує переходи каруселі, вицвітання та слайдів, щоб красиво демонструвати ваші відгуки.

Отримайте плагін Testimonials віджет вже сьогодні!

13. Контекстуально пов’язані повідомлення

Контекстуально пов’язані повідомлення

Контекстуально пов’язані повідомлення це потужний плагін для відображення відповідних статей на бічній панелі та публікаціях. Він розумно вибирає випадкові пости на основі заголовку та змісту вашої статті.

Він також підтримує ескізи, власні стилі CSS та типи публікацій. У плагіні є спеціальний віджет та короткий код для відображення пов’язаних публікацій у вашій бічній панелі, нижньому колонтитулі чи будь-якій області віджетів.

Отримайте плагін для контекстуальних публікацій сьогодні!

14. Грізні форми

огляд грізних форм

Formidable Forms – популярний плагін для перетягування форм WordPress, який дозволяє додавати форму на бічній панелі. За допомогою цього плагіна ви можете створювати красиві та вдосконалені форми та додавати їх у будь-якому місці, де підтримується віджет. Ви також можете додати його до своїх публікацій та сторінок.

Формабельні форми оснащені безліччю розширених функцій, таких як розрахунок, який дозволяє легко створювати складні форми.

Отримайте плагін формального формату вже сьогодні!

15. Параметри віджетів

Параметри віджетів

Параметри віджетів – плагін управління віджетами WordPress. Це рішення, яке дозволяє зупинитись на одному місці, щоб взяти під контроль свої віджети WordPress. Плагін також дозволяє налаштувати віджети з огляду на видимість сторінок, видимість пристроїв, спеціальне вирівнювання тощо.

Ви також можете показувати / приховувати віджети на певну дату чи діапазон дат. За допомогою спеціальних варіантів стилізації ви можете швидко привернути більше уваги користувачів до своїх простих віджетів.

Отримайте плагін Widget Options сьогодні!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі плагіни WordPress для бічних панелей та віджетів. Ви також можете ознайомитися з нашим довідником щодо найкращих плагінів Google Maps.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map