15 кращих пошукових модулів WordPress для покращення пошуку на місці

Кращі пошукові плагіни WordPress


Шукаєте найкращі пошукові плагіни WordPress?

Вбудована функція пошуку в WordPress має багато обмежень. За допомогою правильного плагіну пошуку WordPress ви можете покращити пошук на місці на своєму сайті.

У цій статті ми поділимося кращими пошуковими плагінами WordPress на ринку.

1. ПошукWP

ПошукWP

SearchWP – один із найпопулярніших та найпотужніших плагінів пошуку WordPress. Він ідентифікує файли, які пошукова система WordPress за замовчуванням ігнорує, як документи, деталі продукту електронної комерції, терміни таксономії, користувацькі поля тощо. Плагін дозволяє швидко та легко налаштувати пошукову систему на своєму веб-сайті..

Ви можете відстежувати уявлення відвідувачів, щоб покращити вміст та отримати більше зацікавленості користувачів у WordPress. Цей плагін використовує існуючі форми пошуку та шаблон сторінки результатів, щоб переконатися, що він сумісний з вашою темою WordPress.

2. Повний пошук тексту

Повний пошук тексту

Повний пошук тексту – це розширений плагін пошуку WordPress, який дозволяє вашим користувачам шукати вкладені файли, PDF, документи та інші формати файлів на вашому веб-сайті. Він доповнює вбудовану функцію пошуку WordPress, а не перевизначає її. Якщо ви шукаєте плагін пошуку, який відповідає стандартам WordPress, ви можете спробувати.

З його безкоштовною версією ви отримуєте лише основні функції. Пошук додатків пропонується за допомогою версії плагіна.

3. Швидкий пошук

Швидкий тип

Швидкий пошук – це легкий і швидкий плагін пошуку, який можна легко інтегрувати з вашим веб-сайтом WordPress. Він замінює систему пошуку за замовчуванням WordPress і робить її повністю настроюваною. Ви можете змінити стиль вікна пошуку, додати кольори тощо.

Він показує детальну інформацію про пошук у режимі реального часу, щоб ви могли бачити, який вміст цікавить ваших користувачів. Плагін підтримує понад 13 популярних мов, що робить його доступним для аудиторії всіх регіонів світу..

4. Кращий пошук

Кращий пошук

Кращий пошук – це безкоштовний плагін WordPress, який замінює існуючу пошукову систему WordPress багатофункціональним пошуковим рішенням. За допомогою цього плагіна ви можете керувати шаблоном форми пошуку, шаблоном сторінки результатів та повністю налаштовувати поле пошуку за потребою.

Цей плагін відображає відповідні результати пошуку, співпадають з частковими словами, виділяють терміни, пошукові фрази та коментарі. Він підтримує багатосторонню мережу bbPress та WordPress.

5. Ajax Search Lite

Ajax Search Lite

Ajax Search Lite – безкоштовний плагін пошуку WordPress. Він постачається з пропозиціями щодо автозаповнення Google та ключовими словами, щоб полегшити пошук на вашому сайті WordPress для користувачів. Ви можете легко додати поле пошуку на бічну панель як віджет або до своїх публікацій як короткий код.

Він оснащений 8 вбудованими шаблонами, кольоровими налаштуваннями, анімацією, що працює на ajax, безліччю налаштувань резервного копіювання тощо. Цей плагін кешує зображення для більш швидкої роботи. Він сумісний із WPML та Qtranslate.

6. Пошук слонової кістки

Пошук слонової кістки

Пошук слонової кістки – це простий та безкоштовний плагін пошуку WordPress, який покращує вашу основну функцію пошуку WordPress. Це дозволяє створювати нові форми пошуку на своєму веб-сайті. Ви також можете налаштувати кожну форму пошуку окремо. Відображення вікна пошуку легко в заголовку, нижньому колонтитулі, бічній панелі, областях, готових до віджетів, публікаціях тощо, використовуючи короткий код.

Цей плагін може приховати певний вміст у результатах пошуку. Він повністю підтримує WooCommerce та WPML для багатомовних пошуків.

7. ACF: Кращий пошук

Кращий пошук ACF

ACF Better Search – це плагін пошуку WordPress, який працює з системою пошуку WordPress за замовчуванням для покращення результатів пошуку. Це дозволяє шукати повні фрази замість окремих термінів. Результати пошуку є більш точними для фраз, а також відображають результати миттєво.

8. Виділіть пошукові терміни

Виділіть пошукові терміни

Як випливає з назви, цей плагін виділяє пошукові терміни на вашому веб-сайті WordPress. Це безкоштовний і сучасний плагін WordPress, який швидко показує виділені терміни в результатах пошуку. Це не лише підкреслює назву вашої сторінки чи публікації в результатах пошуку, але й терміни в уривці вмісту.

Він має лаконічне підкреслення символів та регістру. Плагін сумісний із WP Super Cache для кращої та швидшої роботи.

9. Пошук на місці

Шукати на місці

Пошук на місці – це пошукова система в режимі реального часу для WordPress. Коли ви вводите пошуковий термін, він починає показувати результати. Це повністю настроюється під кольори та шрифти вікна пошуку. Ви можете використовувати короткий код, щоб відобразити вікно пошуку в заголовках, колонтитулах та підшипникових областях.

Це повністю сумісне з конструкторами перетягування сторінок, такими як Elementor, SiteOrigin тощо, щоб додати поле пошуку будь-де на вашому веб-сайті. Він також містить мітки на сторінці результатів пошуку.

10. YITH WooCommerce Ajax Пошук

YITH Ajax Пошук WooCommerce

YITH WooCommerce Ajax Search – це преміальний плагін для пошуку WordPress, який працює з магазинами WooCommerce для пошуку продуктів та відображення результатів у режимі реального часу. Він представляє собою короткий код і віджет для відображення вікна пошуку у заголовку, колонтитулі та бічній панелі.

Він показує обширні результати пошуку з ваших сторінок, публікацій, категорій, вмісту продукту тощо. Також у списку пропозицій відображається ціна на продукти. Також перегляньте кращі хостингові компанії WooCommerce.

11. Вікно пошуку Booking.com

Поле для пошуку Booking.com

Якщо ви шукаєте конкретний плагін, щоб додати офіційний вікно пошуку Booking.com на свій веб-сайт, то цей плагін ідеально підходить для вас. Це дозволяє вам стати партнером веб-сайту Booking.com та легко додавати готелі з напрямками. Ви можете мати попередньо заповнені напрямки для різних сторінок і публікацій.

Цей плагін пропонує чудові параметри налаштування в сервісному вікні, що включає кольори, текст та розмір вікна пошуку. Ви можете використовувати його віджет, щоб додати поле пошуку до бічної панелі чи нижнього колонтитула.

12. Пошук за категоріями

Категорія Мудрий пошук

Пошук за категоріями – це безкоштовний плагін WordPress, який додає користувальницький віджет на ваш веб-сайт. За допомогою цього плагіна ви можете легко додати користувальницькі пошукові категорії. Ви також можете виключити певні категорії з результатів пошуку, щоб контролювати свою пошукову систему. Це ідеальний плагін для блогерів із сотнями статей.

13. Шукати в прямому ефірі

Шукати в прямому ефірі

Пошук Live – ще один безкоштовний плагін для веб-сайтів WordPress. Це додає ефективний інтегрований пошук у прямому ефірі з негайними результатами для ваших відвідувачів. Налаштувати його за допомогою короткого коду можна просто та легко. Ви також можете використовувати віджет, щоб додати поле пошуку до областей, готових до віджетів. Це також дозволяє контролювати результати пошуку для кожної форми пошуку.

14. SearchIQ

SearchIQ

SearchIQ – це інтелектуальне рішення для пошуку WordPress. Він показує результати миттєвого пошуку за допомогою функції автозаповнення. Він має аналітику в режимі реального часу, яка дозволяє зрозуміти поведінку користувачів та покращити контент-стратегію вашого веб-сайту. Цей плагін гарантує, що всі ваші документи та інші формати файлів стануть доступними для пошуку. Це також оптимізує результати для визначення пріоритетності відповідного вмісту.

15. Вітрина пошуку нерухомості IDX

Пошук нерухомості IDX

Вітрина пошуку нерухомості IDX – це безкоштовний плагін пошуку WordPress для веб-сайтів, брокерів та користувачів, які шукають об’єкти нерухомості. Це допомагає агентам з нерухомості отримувати більше прибутків. Він інтегрується з пошуком на основі карти, щоб перевести ваше місцеве місце пошуку на наступний рівень. Плагін IDX Real Estate Search працює як міст між покупцем і продавцем.

Він відтворюється як віджет і короткий код для відображення вікна пошуку на ваших сторінках, публікаціях та віджетах. Ви можете легко налаштувати поле пошуку, щоб воно відповідало вашій темі WordPress.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі пошукові плагіни WordPress для активізації пошуку на вашому веб-сайті. Ви також можете перевірити наш підбір експертів щодо найкращих найближчих плагінів та плагінів для віддачі WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map