15 найкращих плагінів програмного забезпечення для прямого чату порівняно (2020)

Найкраще програмне забезпечення для прямого чату


Ви хочете спілкуватися з відвідувачами свого веб-сайту, поки вони перебувають на вашому сайті? Додавання вікна прямого чату на ваш сайт допомагає вказувати відвідувачів вашого веб-сайту у правильному напрямку, надаючи миттєву допомогу. У цій статті ми порівняємо декілька найкращих програм прямого чату та допоможемо визначити, яке саме – правильне рішення для ваших потреб.

Використання програмного забезпечення для прямого чату для вашого веб-сайту

Додавання вікна прямого чату на ваш сайт допоможе вам зв’язатися з відвідувачами вашого веб-сайту. За допомогою прямого вікна чату ви можете надати миттєві відповіді на відповідні запитання відвідувачів, які не дозволяють їм здійснити бажані дії, як-от придбання товару.

Є кілька речей, які слід пам’ятати, вибираючи програмне забезпечення для чату в реальному часі для вашого веб-сайту.

Призначення:

Потрібно з’ясувати, чому ви додаєте вікно для чату в реальному часі на своєму сайті. Деякі з видів використання:

 • Збільшити продажі: Спілкуйтеся зі своїми клієнтами та зрозумійте, що заважає їм купувати вашу продукцію. Надайте миттєву допомогу для отримання більшої кількості продажів та доходу.
 • Покоління свинцю: Інтегруйте свій чат із службою маркетингу електронної пошти та залученням потенційних клієнтів. Навіть якщо ваші користувачі не готові негайно вести бізнес з вами, ви все одно можете зв’язатися з ними, щоб пізніше їх перетворити.
 • Виміряйте чистий показник промоутера (NPS): NPS – важливий показник, який вимірює лояльність ваших клієнтів. Після чату переконайте своїх користувачів подати опитування NPS, щоб зрозуміти, наскільки ймовірно, що ваші клієнти будуть рекомендувати ваші товари своїм друзям.

Особливості:

Порівняйте різні функції, пропоновані різним програмним забезпеченням для чату, щоб визначити, який із них ідеально відповідає вашим потребам.

Інтеграція:

Перш ніж вибрати плагін для прямого чату WordPress, вам потрібно переконатися, що він пропонує безперебійну інтеграцію з вашими улюбленими веб-додатками. Ви також можете перевірити, чи є вбудована інтеграція, яка допоможе вам додати вікно прямого чату WordPress на свій сайт WordPress.

Детальніше: Як зробити веб-сайт безкоштовно

1. LiveChat

живий чат

LiveChat – найкращий інструмент чату в прямому ефірі. Це дозволяє вам зв’язатися з відвідувачами вашого веб-сайту та вказати їх у правильному напрямку.

Ціноутворення базується на кількості агентів, які можуть одночасно увійти у ваш рахунок LiveChat. Однак ви можете створити стільки облікових записів агентів, скільки вам потрібно для організації членів вашої команди. Все, що клієнти набирають, видно миттєво у вікні чату, що допоможе вам надати швидку допомогу своїм клієнтам.

Інструмент також постачається з потужними вбудованими звітами та аналітикою. Ви навіть можете інтегрувати його з обліковим записом Google Analytics, щоб виміряти вплив LiveChat на ваш бізнес. Вони також пропонують безкоштовний плагін для прямого чату WordPress для встановлення на вашому веб-сайті.

LiveChat, Inc. підтримує інтеграцію з усіма улюбленими веб-додатками.

Почніть з LiveChat вже сьогодні.

2. Sendinblue чат

Sendinblue

Sendinblue – це всебічний набір цифрового маркетингу, який дозволяє налаштувати чат, список електронної пошти тощо.

Sendinblue Chat – це преміальний плагін для прямого чату для спілкування зі своїми клієнтами та клієнтами в режимі реального часу. За допомогою Sendinblue Chat ви можете встановити повністю налаштований вікно чату з вашим ім’ям та логотипом.

Це дозволяє організувати свою команду та створити робочий процес для призначення чатів агентам.

Поєднуючи програмне забезпечення для чату в реальному часі з іншими службами Sendinblue, такими як маркетинг електронною поштою та SMS, ви зможете швидко створити довіру серед користувачів.

Почніть з чату Sendinblue сьогодні.

3. Оларк

оларк

Olark – це один із найпростіших інструментів чату в реальному часі, але досить всебічний, щоб запропонувати безперервний чат для відвідувачів та вашої команди. Olark дозволяє налаштувати віджет вікна чату таким чином, щоб він відповідав вашому бренду, щоб ви могли запропонувати постійний досвід роботи на своєму сайті.

Завдяки автоматизованій функції обміну повідомленнями ви можете надсилати повідомлення на основі поведінки відвідувачів. Таким чином, ви можете доставити правильні повідомлення в потрібний час з мінімальними зусиллями щодо вашого кінця.

Ціноутворення базується на кількості облікових записів агентів, які ви хочете створити.

Почніть з Olark сьогодні.

4. Зендеський чат

zendesk чат

Zendesk Chat, раніше відомий як Zopim, є однією з провідних служб чату на живо. Це дає можливість спілкуватися зі своїми клієнтами під час чату наживо. Він оснащений безкоштовним планом з обмеженими можливостями, який дозволяє будь-якому користувачеві додавати вікно чату на своєму веб-сайті.

Ви можете легко налаштувати автоматизовані чати та забезпечити відвідувачам користувальницький досвід чату на основі їх поведінки.

Ви також можете стежити за відвідувачами свого веб-сайту на панелі керування Zendesk Chat або інтегрувати його з обліковим записом Google Analytics для подальшого аналізу.

Почніть з Zendesk Chat сьогодні.

5. Чат Comm100 Live

comm100

Comm100 – послуга прямого чату на рівні підприємства, яка допомагає вам конвертувати відвідувачів свого веб-сайту у клієнтів, пропонуючи підтримку в режимі реального часу.

Завдяки своїй функції Chatbot ви можете надати автоматизовані відповіді на звичайні запити та мати повний контроль над питаннями та відповідями, якими керує ваш Chatbot. Chatbot допомагає скоротити час роботи, знизити витрати на обслуговування та підвищити кваліфікацію своїх агентів.

Ви навіть можете пропонувати аудіо / відео чати під час сеансу прямого чату, пропонуючи найкращий досвід клієнтів перед продажем на вашому сайті. Крім того, Comm100 дозволяє віддалено отримувати доступ та контролювати робочий стіл відвідувача після отримання їх дозволу.

6. SnapEngage

snappgage

SnapEngage – це ще одна послуга прямого чату, яку ви можете легко налаштувати на своєму веб-сайті. Він пропонує безперебійну інтеграцію із сотнями сторонніх послуг, включаючи десятки інструментів CRM, службу підтримки, управління проектами та маркетингові рішення.

Окрім пропонування прямого чату на вашому веб-сайті, він дає вам можливість надавати відмінне обслуговування клієнтів через SMS. Коли клієнт надсилає текстове повідомлення, ваші агенти можуть відповісти через портал чату SnapEngage.

Ви також можете зазирнути до того, що клієнти набирають, перш ніж натискати кнопку відправки.

Почніть із SnapEngage вже сьогодні.

7. Чат

чат-кімната

Чат-кімната – плагін для прямого чату для WordPress, який дозволяє створювати кімнату чату на веб-сайті WordPress та вести розмови наживо із зареєстрованими користувачами.

У порівнянні з іншими рішеннями для чату в режимі WordPress, представленими тут, кімната чату працює інакше. Він не побудований на тому, щоб підтримувати живу підтримку для всіх відвідувачів. Натомість він дозволяє створювати кімнату чату на вашому веб-сайті WordPress виключно для входу в систему відвідувачів.

За допомогою кімнати чату вам не потрібно створювати обліковий запис на будь-яких сторонніх сайтах. Плагін Чат-кімнати – це ідеальне рішення для вашого веб-сайту, якщо ви працюєте з веб-сайтом, який працює з громадськістю, і ви хочете створити канал прямого спілкування для користувачів, які ввійшли в систему.

Почніть роботу з Чат сьогодні.

8. Швидкий чат

швидкий чат

Швидкий чат це безкоштовний плагін для WordPress, який дозволяє вам додавати на свій веб-сайт вікно прямого чату в режимі WordPress та відповідати на повідомлення прямо з інформаційної панелі WordPress. Це самостійне чатове рішення, тому вам не потрібно створювати обліковий запис на будь-яких сторонніх платформах.

Плагін поставляється в комплекті з швидким віджетом для прямого чату WordPress, який ви можете легко вставити на бічну панель WordPress. Потім ви можете запросити своїх відвідувачів спілкуватися з вами.

Крім того, на веб-сайті WordPress можна також додати необмежену кількість чатів, яка обмежена лише можливостями веб-серверів..

Почніть з швидкого чату вже сьогодні.

9. LivePerson

живий чоловік

LivePerson це провідна платформа для обміну повідомленнями та ботів, яка дозволяє спілкуватися зі своїми клієнтами як на місці, так і поза ним.

Ваші відвідувачі можуть надсилати повідомлення через обраний канал, включаючи ваш веб-сайт, мобільну мережу чи додаток.

Завдяки інтеграції з Facebook Messenger ви можете пропонувати своїм клієнтам послуги індивідуального обслуговування, відстежуючи розмову. Оскільки споживачі вже звикли до Messenger, додавання LivePerson на ваш сайт – найкращий спосіб забезпечити знайомий та безперебійний досвід спілкування в чаті.

Найкраще, що професіонали з обслуговування клієнтів можуть переглядати їх щоденні показники ефективності (ключові показники ефективності), як завершене залучення та середню тривалість взаємодії безпосередньо з робочої області.

Почніть з LivePerson сьогодні.

10. Сміливий360

жирний360

Сміливий360 це набір програмного забезпечення для спілкування в реальному часі, який включає в себе чат, управління електронною поштою та інструмент “натискання на дзвінок” для надання допомоги відвідувачам та клієнтам вашого веб-сайту. Він поєднує рішення штучного інтелекту та взаємодії агентів для швидшого часу реагування.

Bold360 AI, розуміючи природні мови, без тертя, розуміє наміри своїх клієнтів і або надає посилання на корисну документацію, або підключає їх до живого агента.

Він також дозволяє спілкуватися зі своїми клієнтами за допомогою Facebook Messenger та SMS, щоб ви могли забезпечити найкращий досвід обслуговування клієнтів.

Почніть з Bold360 сьогодні.

11. Домофон

програмне забезпечення домофона-чат-чат

Домофон це все-в-одному чат програмного забезпечення для продажу, маркетингу та підтримки. За допомогою Intercom ви можете використовувати ботів та чат наживо, щоб автоматично кваліфікувати та конвертувати більше потенційних клієнтів, надсилати націлену електронну пошту, додаток та натискати повідомлення для залучення клієнтів. Ви також можете отримати інтегровану довідкову службу та базу знань, щоб допомогти клієнтам швидко вирішувати проблеми.

Тільки для програмного забезпечення для прямого чату Інтерком пропонує важливий план на $ 38 / місяць та професійний план, який включає в себе розширені функції, такі як розумна автоматизація за $ 78 / місяць. Якщо ви хочете отримати доступ до всіх рішень Інтеркому щодо підтримки, створення потенційних клієнтів та залучення клієнтів, коливаються від 38 доларів на місяць до 153 доларів на місяць.

Якщо ви шукаєте інструмент чату в реальному часі, Інтерком може бути не найкращим вибором для вас через додані маркетингові функції. Якщо ви не збираєтеся використовувати додаткові функції, вам буде краще вибрати більш доступне програмне забезпечення, розроблене виключно для прямого чату.

Почніть з Інтеркому вже сьогодні.

12. ClickDesk

clickdesk-live-chat-software

ClickDesk це програмне забезпечення для прямого чату, яке не зосереджене лише на текстовому чаті, а й голосовому та відео чаті. Окрім чату в реальному часі, ваші клієнти можуть використовувати свій голос або відео, щоб зв’язатися з вами. Голосовий чат та відеочат також базуються на веб-переглядачах, тому встановлення не потрібно.

Інші функції, які пропонує ClickDesk, включають автоматичне інтегроване програмне забезпечення довідкової служби, панелі соціальних інструментів, інтеграцію в один клік із вашими улюбленими програмами та плагінами та мобільний додаток для спілкування з клієнтами в дорозі. Він також поставляється із звітом та аналітикою.

На жаль, у ClickDesk налаштування дизайну обмежується кількома заздалегідь створеними темами, тому ви не можете налаштувати свій чат наживо відповідно до вашого бренду.

ClickDesk пропонує безкоштовну версію для 30 чатів на місяць на агента. Платні плани з необмеженим діапазоном чату в цінах від $ 14,99 / місяць до $ 39,99 / місяць.

Почніть з ClickDesk сьогодні.

13. Фрешчат

freshchat-live-chat

Freshchat від Freshworks – це сучасне програмне забезпечення для спілкування в реальному чаті для продажів, маркетингу та підтримки розмов. За допомогою Freshchat ви можете створити кілька потоків чату, таких як доставка, ціна чи демонстрація, щоб підтримувати розмови та організовані та зосереджені. Він також відображає реквізити користувачів, як повну історію навігації вашого відвідувача на веб-сайті.

Freshchat пропонує ряд інших функцій, включаючи ботів, багатомовний месенджер, мультимедіа та інтеграцію ClearBit. Він має IntellAssign, який спрямовує розмови на основі рівня кваліфікації членів вашої команди. Єдиною особливістю Freshchat, здається, бракує, це спільний доступ до екрану.

Freshchat пропонує безкоштовний план, а також платні плани, що коливаються в ціні від $ 19 / місяць на одного члена команди до $ 99 / місяць на члена команди.

Почніть з Freshchat сьогодні.

14. SmartSupp

smartsupp-live-chat

SmartSupp – популярне європейське програмне забезпечення для чату, яке дозволяє легко будувати стосунки зі своїми клієнтами, і ним користуються майже 300 000 компаній по всій Європі.

SmartSupp дозволяє налаштувати зовнішній вигляд вашого прямого чату так, щоб він відповідав вашому бренду. Ви також можете завантажити особисту фотографію, щоб показати відвідувачам свого веб-сайту, що за вашим веб-сайтом стоять справжні люди. Вони також пропонують веб-інформаційну панель, щоб ви могли бачити, хто переглядає ваш сайт, і всю інформацію про відвідувачів в одному місці.

SmartSupp також постачає такі функції, як відеозаписи, автоматичні повідомлення, мобільний додаток, інтеграція платформи електронної комерції та багато іншого. Ви можете використовувати SmartSupp безкоштовно для 3-х агентів, необмежену розмову в чаті та основні функції. Для отримання більш досконалих функцій вам потрібно буде перейти на стандартний план на 8 доларів США на місяць на агент або на план Pro на 19 доларів на місяць на агента.

Почніть із SmartSupp вже сьогодні.

15. Дрифт

дрейф-живий чат

Дрифт це розмовна маркетингова платформа, яка пропонує можливість спілкуватися в чаті, а також чати. За допомогою чатів ви можете розмовляти зі своїми клієнтами, навіть коли ви або ваші агенти не поруч. Отже, чат-чат Drift може автоматично кваліфікувати ваших відвідувачів, визначити, з яким представником продажу вони повинні поговорити, та забронювати зустріч.

Крім чатів, Drift також пропонує такі функції, як маркетинг на основі облікових записів, анонімний інтелект відвідувачів, розмовні цільові сторінки, інтеграція маркетингу електронною поштою та багато іншого.

Але дрейф може бути не найкращим вибором для малого бізнесу. Вони пропонують безкоштовний план для основного чату в прямому ефірі. Але, щоб отримати більше можливостей, стандартний стандарт коштує 50 доларів на місяць. Щоб отримати чати, вам доведеться вибрати план Pro, який коштує цілих 500 доларів на місяць.

Почніть з Drift сьогодні.

Яке найкраще програмне забезпечення для прямого чату для ваших потреб?

Після порівняння ми з’ясували, що Live Chat – найкраще програмне забезпечення для чату, яке ви можете мати на своєму веб-сайті. Live Chat має всі функції та інтеграції, щоб полегшити вам спілкування з відвідувачами вашого веб-сайту.

Ми використовуємо LiveChat на своїх сестринських веб-сайтах і дуже рекомендуємо його.

Ми сподіваємось, що ця стаття допомогла вам знайти найкраще програмне забезпечення для прямого чату для ваших потреб.

Якщо вам сподобалася ця стаття, ви також можете прочитати 7 найкращих плагінів для покоління WordPress у порівнянні.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map