18 альтернатив Jetpack, щоб отримати функції без руху

Найкращі альтернативи плагіну WordPress Jetpack


Хочете знати найкращі альтернативи для заміни плагіна Jetpack в WordPress? Можливо, ви знаєте, що Jetpack пропонує безліч функцій, тому він настільки популярний серед користувачів. Але іноді потрібна більша гнучкість та функції для вашого веб-сайту, які недоступні в Jetpack.

У цій статті ми поділимося найкращими альтернативами плагіну WordPress Jetpack.

Для чого потрібні альтернативи Jetpack?

Jetpack – найпопулярніший плагін WordPress, який пропонує різні функції та параметри в одній інсталяції. Ви можете просто включити або вимкнути функції відповідно до вимог вашого веб-сайту.

Однак Jetpack не завжди буде повноцінним рішенням для вашого веб-сайту. Можливо, вам доведеться додати більше функціональних можливостей, і, отже, вам доведеться вивчити альтернативні плагіни WordPress.

Ці сторонні плагіни WordPress запропонують більше варіантів, які недоступні в Jetpack.

Перш ніж ми почнемо, давайте коротко розберемося про переваги та недоліки використання Jetpack, щоб зрозуміти, чому вам потрібні альтернативні плагіни.

Переваги Jetpack:

 • Отримайте всі необхідні функції під одним плагіном, і його легко налаштувати.
 • Jetpack належить до Automattic, тієї ж компанії, що стоїть за WordPress.com, і саме тому плагін повністю оптимізований і забезпечує продуктивність свіжою з коробки.
 • Її інтерфейс простий і простий в управлінні для функцій.

Недоліки Jetpack:

 • Щоб встановити Jetpack на своєму веб-сайті, вам знадобиться обліковий запис WordPress.com.
 • Хоча плагін Jetpack безкоштовний, він заплатив розширення, які можуть бути дуже дорогими.
 • Він має обмеження у функціонуванні електронної пошти, що є основною потребою для всіх власників веб-сайтів.
 • Використовуючи Jetpack, ви зв’язані з 1 плагіном, і вам буде важко швидко додати більше функцій на ваш веб-сайт.

Тепер, коли ви знаєте переваги та недоліки, давайте розглянемо найкращі альтернативи плагіну WordPress Jetpack.

1. WPForms

WPForms

WPForms – найкращий плагін для форм контактів WordPress. Він може легко замінити функцію форми зворотного зв’язку Jetpack. WPForms має як безкоштовну, так і преміальну версії.

Плагін WPForms оснащений конструктором форм та декількома вбудованими шаблонами для швидкого створення будь-якої потрібної вам форми. Ви можете перетягувати функції в конструкторі WPForm, щоб створити свою контактну форму та додати її у свої публікації / сторінки WordPress, використовуючи короткий код або кнопку Додати форму в текстовому редакторі.

Преміум-версія пропонує більше шаблонів форм та розширені функціональні можливості для покращення роботи з контактною формою для ваших користувачів.

2. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights – найкраще рішення Google Analytics для вашого веб-сайту WordPress. Це альтернатива модулю статистики Jetpack. Найскладніша частина полягає в тому, що модуль статистики Jetpack ніде не наближається до функцій, пропонованих Google Analytics.

MonsterInsights, з іншого боку, дозволяє використовувати потужні можливості Google Analytics – найбільш комплексного рішення Analytics. Він пропонує чудові інструменти для звітування для моніторингу трафіку веб-сайту та інших корисних статистичних даних про ваших користувачів.

Це популярний плагін із понад 1 мільйон активних установок у WordPress. MonsterInsights має преміальні плани додавати більше інструментів та варіантів на панель інструментів Google Analytics.

Дізнайтеся, як додати Google Analytics на інформаційну панель WordPress.

3. Галерея Envira

Галерея Енвіра

Envira Gallery – один з найкращих плагінів WordPress Gallery. Він замінює чудову функцію галереї Jetpack. Envira можна використовувати, щоб додати на ваш WordPress веб-сайт WordPress спеціально створені красиві галереї зображень із світлими панелями.

За замовчуванням WordPress також має в галереї зображень функцію галереї зображень. Це дуже основна галерея з обмеженими функціями. Галерея Envira дозволяє додавати в WordPress складні деталізовані галереї зображень.

4. UpdraftPlus

UpdraftPlus

UpdraftPlus – один з найкращих плагінів резервного копіювання WordPress у цій галузі. Це альтернатива функціоналу резервного копіювання Jetpack. Jetpack має платне розширення, щоб додати функцію автоматизованого резервного копіювання в WordPress. Однак ви можете легко створити резервні копії свого веб-сайту WordPress за допомогою UpdraftPlus.

Це також дозволяє запланувати автоматичне резервне копіювання, щоб заощадити ваш час. UpdraftPlus має кілька місць зберігання даних, таких як Диск Google, Dropbox тощо, щоб зберегти резервні копії веб-сайту. Ви можете керувати тим, де потрібно зберігати резервну копію, і вона автоматично створить резервні копії всього веб-сайту.

Ви також можете легко відновити резервні копії в WordPress за допомогою UpdraftPlus.

5. Сканер Sucuri

Сукурі

Сканер Sucuri – це потужний плагін безпеки WordPress. Він може легко замінити сканер Jetpack. Вам потрібно буде скористатися преміум-планами для пошуку шкідливих програм у Jetpack. Однак сканер Sucuri пропонує безкоштовне сканування зловмисного програмного забезпечення, моніторинг чорних списків, безпеку після хаку, посилення безпеки, перевірку завантаження файлів та перевірку цілісності файлів.

Крім того, у сканера Sucuri є брандмауер WordPress, який блокує всі підозрілі дії та створює шари для захисту вашого веб-сайту від хакерів. Це найпотужніше доступне рішення для безпеки WordPress.

6. AdSanity

AdSanity

AdSanity дозволяє керувати рекламою на веб-сайті безпосередньо з інформаційної панелі WordPress. Це дозволяє створювати власні оголошення та відображати їх у WordPress. AdSanity – це альтернатива Jetpack Ads від WordAds.

Jetpack Ads має обмежений підхід, коли вона інтегрує інші сторонні послуги. Однак Adsanity чудово працює з усіма рекламними службами, такими як Google Adsense, для створення та керування вашими оголошеннями в WordPress.

Це зручне для реклами рішення, яке легко налаштувати на веб-сайті WordPress.

7. Йоаст SEO

Йоаст SEO

Yoast SEO – популярний плагін WordPress SEO. Це прекрасна альтернатива SEO-функціоналам Jetpack. Якщо ви використовуєте SEO в Jetpack в WordPress, вам знадобиться їхній професійний план для доступу до всіх його функцій, що дорого..

Основний SEO Jetpack обмежений з точки зору варіантів та функцій. Однак ви можете використовувати безкоштовний плагін Yoast SEO для широких інструментів, таких як карти XML, соціальні інтеграції для зображень, метаінформації, сповіщення про SEO та інше.

Слід переглянути цей посібник далі як правильно налаштувати Yoast SEO в WordPress якщо вам цікаво розпочати роботу з цим плагіном.

8. Акісмет

Акісмет

Akismet постачається безкоштовно з кожною установкою WordPress, і це найкращий плагін для фільтрації спаму для вашого веб-сайту. Однак вам потрібно буде придбати преміум-план у Jetpack для базової фільтрації спаму. Akismet може бути використаний як заміна функцій блокування спаму Jetpack.

Інші помітні особливості Akismet включають автоматичну фільтрацію всіх коментарів, зменшення кількості спаму тощо. Це економить ваш час завдяки потужним та вдосконаленим функціям фільтрації спаму, тому у вас буде менше коментарів для перегляду та публікації в WordPress.

9. Ще один пов’язаний з додатком плагін

Ще один пов’язаний плагін для публікацій

WordPress зазвичай використовується для ведення блогів, тому важливо мати пов’язану функцію публікацій. Ще одна пов’язана публікація – плагін WordPress, який красиво демонструє ваші пов’язані публікації. Він може легко замінити відповідні функції Jetpack.

Плагін дуже настроюється та підтримує власні типи публікацій поза коробкою. Це дає вам повний контроль над тим, куди ви хочете додати пов’язані публікації. Це також дозволяє додавати відповідні публікації до RSS-каналу вашого блогу WordPress.

10. WP для буфера

WP для буфера

WP to Buffer – найкращий плагін для планування публікацій WordPress, оскільки він легко з’єднує ваш блог із додатком Buffer. Додаток Buffer дозволяє автоматично планувати та ділитися своїми публікаціями на каналах соціальних медіа. Jetpack пропонує рекламну функцію з подібною функціональністю, але WP до Buffer є більш гнучким у платформах соціальних медіа.

Ви можете заощадити свій час, автоматично розміщуючи блоги у своїх профілях соціальних медіа. WP to Buffer легко налаштувати і надає повний контроль над публікаціями, якими ви хочете поділитися у своїх соціальних профілях.

11. Де: Коментарі

Декоменти

De: Коментарі – це потужний плагін WordPress, який використовується для залучення відвідувачів до коментарів. Це додає функції у вашій області коментарів WordPress та робить її соціальною платформою для ваших користувачів. Ви можете додавати рейтинг коментарів, ділитися коментарями у соціальних профілях, входити в систему, використовуючи профілі соціальних медіа, надавати значки користувачам та багато іншого.

Це плагін преміум-класу, але він коштує кожної копійки. Ваші користувачі можуть взаємодіяти між собою в коментарях та проводити більше часу на вашому веб-сайті, що покращує ваш SEO рейтинг.

12. Пінгдом

Пінгдом

Jetpack пропонує інструмент моніторингу веб-сайтів, який повідомляє вас про те, коли ваш веб-сайт знову або знову живий. Однак Pingdom – це більш досконалий інструмент із подібною функціональністю.

Ви можете створити обліковий запис та інтегрувати 1 веб-сайт у Pingdom. Він надсилає вам сповіщення електронною поштою про стан вашого веб-сайту. Він також відображає історію тривалості роботи на інформаційній панелі вашого облікового запису Pingdom.

13. Нескінченна прокрутка WordPress

WordPress Нескінченна прокрутка

WordPress Infinite Scroll – це чудовий варіант завантаження вмісту лише тоді, коли ваші користувачі прокручують ваш веб-сайт. Він може бути використаний як альтернатива функції прокрутки Jetpack.

У вашу тему потрібно додати фрагмент коду, і ви готові з нескінченною прокруткою. Ви можете або автоматично завантажувати публікації WordPress, коли користувачі прокручують сторінку вниз, або додають кнопку “завантажити більше повідомлень” на прокрутку.

14. Спільні рахунки

Спільні рахунки

Спільні підрахунки – плагін для соціальних акцій для вашого веб-сайту WordPress. Він обчислює загальну кількість публікацій для ваших публікацій у соціальних мережах, таких як Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, LinkedIn та Stumbleupon.

У ньому представлені стилі кнопок, макети лічильника спільного доступу, лічильники загального доступу та багато іншого. Спеціальні налаштування дозволяють встановлювати порядок відображення кнопок соціального доступу. Після збереження налаштувань він автоматично додасть соціальні кнопки на всі ваші сторінки та публікації WordPress.

15. MailChimp

MailChimp

MailChimp – одна з найкращих служб маркетингу електронної пошти в галузі. З його допомогою можна досягти максимальної кількості людей у ​​вашій ніші. Він може легко замінити функцію передплати електронної пошти Jetpack. Jetpack має дуже обмежений функціонал для електронного маркетингу.

Однак MailChimp надає повний доступ до вашого підпискового списку та дозволяє надсилати щоденні, щотижневі чи щомісячні електронні листи вашим підписникам. Ви можете фільтрувати своїх передплатників у списки та надсилати спеціальні електронні листи за допомогою MailChimp. Ви також хочете перевірити альтернативи MailChimp.

Це преміальна послуга з необмеженою кількістю електронних листів, доступних для надсилання усім підписникам. Їх безкоштовна версія дозволяє керувати до 2000 передплатників і надсилати 12000 електронних листів на місяць.

Також слід ознайомитись з нашим посібником щодо ефективних порад, щоб отримати більше підписників електронної пошти.

16. Хмара

Хмара

Служба CDN може покращити швидкість вашого веб-сайту та зробити його виділеним. Cloudflare – найпопулярніший сервіс CDN у світі з преміальними можливостями та захистом від DDoS-атак.

Він може бути використаний як альтернатива для двох важливих особливостей Jetpack, включаючи їх захист від CDN та грубої сили від нападу. Jetpack має обмежені можливості в їх функціональності CDN. Однак Cloudflare має найкращий сервіс і подає статичний контент через їх глобальний CDN.

17. Ледача навантаження

Ледача навантаження

Lazy Load – відмінна функція для пришвидшення вашого веб-сайту. Ви можете використовувати плагін BJ Lazy Load у WordPress, щоб застосувати ледаче завантаження до вашого вмісту, зображень, розміщення мініатюр, граватар тощо. Він може легко замінити модуль лінивих зображень Jetpack, який обмежує вас лише зображеннями.

Ви також можете додати мініатюри заповнювачів оригінальних зображень. BJ Lazy Load дозволяє регенерувати ескізи та зменшувати розміри файлів, щоб завантажувати зображення швидше, ніж будь-коли.

18. Простий менеджер оновлень

Простий менеджер оновлень

Jetpack має функцію автоматичного оновлення плагінів, яка дозволяє оновлювати плагіни WordPress. Easy Updates Manager – це альтернатива цій функції та дозволяє оновлювати основні, теми та плагіни WordPress.

Це плагін, що легко налаштовується, і пропонує велику гнучкість для управління оновленнями WordPress. Ви також можете налаштувати ручні та автоматичні оновлення для вашої теми WordPress та плагінів.

Не пропустіть цю статтю про Граммарі проти Хемінгуея проти Джетпака.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі альтернативи плагіну WordPress Jetpack. Ви також можете ознайомитися з нашим посібником щодо найкращих плагінів WordPress для збору відгуків користувачів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map