18 кращих коментарів до WordPress. Плагіни для посилення взаємодії

кращі плагіни для WordPress коментарів


Шукаєте найкращі плагіни для коментарів WordPress для вашого веб-сайту? Створення розділу активних коментарів у вашому блозі WordPress важливо для створення міцних стосунків із вашими читачами та залучення трафіку на ваш сайт. Розділ коментарів, що метушиться розмовами, зробить ваш блог місцем, до якого користувачі хочуть повертатися знову і знову. Але це може складно створити цінні коментарі у вашому блозі.

Ось чому в цій статті ми збираємося поділитися з вами 18 найкращих плагінів для коментарів WordPress, щоб допомогти вам генерувати більше коментарів, керувати своїми коментарями та розвивати свій блог. Заскочимо!

1.Де: коментарі

розробки-кращі wordpress-коментарі-плагіни

De: коментарі – це найпотужніший плагін WordPress для коментарів. Цей плагін преміум-класу пропонує цілий ряд інструментів, які допоможуть вам збільшити ступінь участі у своєму блозі.

Ви можете повністю переробити розділ коментарів і дозволити вашим читачам робити різноманітні речі, такі як голосувати за коментарі, щоб сподобатися та не подобатись, використовувати функцію соціального входу та входити в обліковий запис із наявними обліковими записами, ділитися коментарями у соціальних мережах тощо. Користувачі можуть навіть додавати в коментарі зображення, GIF, відео, твіти тощо.

Однією з їх особливостей є їхня система значків, яка нагороджує та заохочує найактивніших користувачів, додаючи гейміфікацію до процесу коментування. Все це допомагає перетворити розділ для коментарів у більш цікаве місце.

Почніть з De: коментарі сьогодні!

2. Акісмет

плагіни akismet-best-wordpress-comment

Akismet – один з найбільш використовуваних плагінів для коментарів WordPress на ринку. Цей плагін буде фільтрувати спам-коментарі для вас, щоб ваш веб-сайт міг зберегти його надійність.

Замість того, щоб витрачати час на модерацію коментарів з ботів та видалення коментарів, що містять посилання на підозрілі сайти, цей плагін робить все для вас. Вам більше ніколи не доведеться мати справу з набридливими коментарями про спам – це робить Akismet обов’язковим для вашого розділу коментарів.

Ви можете безкоштовно отримати персональний план Akismet, який відмінно підходить для блогерів та особистих веб-сайтів. Але якщо ви користуєтесь комерційним веб-сайтом, вам потрібно буде оновити план “Плюс” на рівні 5 доларів на місяць на сайт.

Хочете отримати більше інформації про Akismet? Перегляньте наш повний огляд Akismet.

Почніть з Акісмет сьогодні!

3. Коментарі Jetpack

плагіни jetpack-comments-wordpress-comment

Jetpack Comments – це чудовий плагін WordPress, який полегшує вашим читачам коментувати ваш блог. Плагін Jetpack Comments замінює ваш розділ коментарів за замовчуванням на нову систему коментарів, яка має інтеграцію входу в соціальні мережі.

Замість того, щоб створювати абсолютно новий обліковий запис, просто коментуючи свій блог, користувачі можуть увійти за допомогою свого наявного облікового запису WordPress, Facebook або Twitter. Відвідувачі також можуть залишити коментар як гість або використовувати своє ім’я користувача у соціальних мережах.

Ця елегантна, проста у користуванні система коментарів проста в установці, а також у вас є можливість налаштувати колірну гамму відповідно до вашого бренду.

Для більш детального огляду Jetpack, ознайомтеся з нашим повним оглядом JetPack.

Почніть з коментарів Jetpack сьогодні!

4. Процвітати коментарі

процвітати-коментарі-коментарі-плагін

Процвітати коментарі – це ще один варіант, який ми вважаємо одним з найкращих плагінів коментарів WordPress. Цей потужний плагін збирає всі найбільш захоплюючі елементи соціальних медіа та форумів спільноти та додає їх до ваших коментарів до WordPress.

Ваші відвідувачі отримують задоволення від того, що бачать, як інші користувачі “сподобалися” їх коментарям, і вони отримують значки досягнення, коментуючи їх. Плагін також включає в себе функції, які дозволяють користувачам почуватися перевіреними, отримуючи «голоси» та отримуючи свої коментарі.

За допомогою процвітаючих коментарів ви отримуєте широку звітність про активність відвідувачів також з часом. Ви можете бачити статистику про ваших найактивніших коментаторів, дізнаватися, які з ваших публікацій найбільш популярні для коментування, і відстежувати хід вашої роботи.

Почніть з процвітаючих коментарів сьогодні!

5. Плагін для оцінки коментарів WordPress

wordpress-коментар-рейтинг-плагін
Плагін для оцінки коментарів WordPress – це простий та простий у використанні плагін, який дозволяє користувачам оцінювати коментарі у публікації. Плагін також може сортувати коментарі найпопулярніших.

Користувачам рекомендується більше залучатись до розділу коментарів, коли їх коментарі отримають високу оцінку та піднімуться до вершини пакета.

Ви можете придбати звичайну ліцензію на плагін для оцінки коментарів WordPress лише за 22 долари, який надається з майбутніми оновленнями та 6-місячною підтримкою від wpbuddy.

Початок роботи з плагіном для оцінки коментарів WordPress сьогодні!

6. Система коментарів Disqus

Disqus-comment-system-wordpress-плагін
Система коментарів Disqus – одна з найпопулярніших систем коментування сайтів WordPress. За допомогою системи коментарів Disqus ви можете замінити стандартний розділ коментарів WordPress на їхній. Їх інтерактивний розділ коментарів допоможе вам збільшити зацікавленість, налагодити стосунки зі своїми відвідувачами та утримати читачів. А їх установка в один клік легко інтегрується з WordPress, що означає, що вам не потрібно знати нічого про код.

Завдяки Disqus ви можете повернути користувачів на ваш веб-сайт за допомогою електронних повідомлень та повідомлень веб-переглядача, користувачі можуть голосувати за коментарі, а також додавати цікаві елементи до своїх коментарів, як-от фотографії, відео, згадки тощо..

Користувачі також отримують гнучкі параметри входу в соціальну мережу, і ви можете сортувати дискусії за найстарішими, новими та найкращими коментарями.

Почніть роботу з системою коментарів Disqus сьогодні!

7. Вимкнути коментарі

enable-comments-wordpress-плагін
Поки дані показують, що ви повинні дозволити коментарі у своєму блозі, ви можете час від часу вимкнути коментарі до своїх публікацій у WordPress. Ви можете легко зробити це за допомогою плагіна “Відключити коментарі”.

Цей безкоштовний плагін дозволяє адміністраторам WordPress відключати коментарі до будь-якого типу публікації повідомлення в блозі, сторінки та вкладення. Якщо ви хочете відключити коментарі до конкретних публікацій, ви можете або ви можете вимкнути коментарі на всьому веб-сайті WordPress.

Почніть з відключення коментарів сьогодні!

8. КоментуватиЛув

коментар-luv-wordpress-comments-плагін
CommentLuv – ще один плагін для коментарів WordPress, який постачається з різноманітними функціями для розділу коментарів, щоб збільшити трафік на ваш сайт та збільшити кількість залучень.

За допомогою CommentLuv користувачі можуть додавати посилання на Twitter до своїх коментарів, додавати ключові слова, а також ви можете додавати віджет головного коментатора. Плагін також запобігає спам-коментарям, і читачі мають можливість зареєструватися на вашому сайті, щоб розблокувати розширені функції CommentLuv, такі як dofollow посилання та багато іншого.

Почніть з коментарями сьогодні!

9. Плагіни Facebook, коментарі & Діалоги для WordPress

facebook-плагін-best-wordpress-comment-плагіни
Facebook Плагіни, коментарі & Діалоги для WordPress – це плагін для коментарів, який дозволяє інтегрувати багато функцій Facebook із розділом коментарів на вашому веб-сайті.

Вони пропонують 11 різних плагінів Facebook, які можна додати на ваш сайт лише з 1 рядком коду. До плагінів Facebook належать: коментарі Facebook, такі як кнопка, кнопка спільного доступу, кнопка надсилання тощо.

За допомогою цього коментаря та плагіну соціальних мереж, користувачі вашого веб-сайту, які також використовують Facebook, отримають усе необхідне для взаємодії з вашими публікаціями в одному місці.

Почніть з плагінів, коментарів Facebook & Діалоги для WordPress сьогодні!

10. WpDevArt Facebook Comments

wpdevart-best-comment-plugins-wordpress
WpDevArt Facebook Comments – ще один чудовий плагін для інтеграції Facebook із розділом коментарів до WordPress. Плагін WpDevArt Facebook Comments – це інструмент, який дозволяє показувати коментарі Facebook відвідувачам на вашому веб-сайті.

Цей зручний плагін доступний безкоштовно. Ви можете оновити до професійної версії, щоб отримати доступ до таких функцій, як можливість вибору кольорової схеми, встановлення кольору фону та 39 дивовижних ефектів анімації.

Почніть з коментарів WpDevArt у Facebook сьогодні!

11. Коментар схвалений

коментар затверджений-wordpress-плагін
Коментар схвалений – це простий плагін WordPress, який надсилатиме налаштовуване сповіщення користувачеві, який залишив коментар на вашому веб-сайті, як тільки коментар буде затверджений вами.

Цей плагін можна завантажити безкоштовно, і це прекрасний спосіб заохотити користувачів повернутися на ваш сайт.

Почніть з коментарів, затверджених сьогодні!

12. Підпишіться на оновлені коментарі

підписатися на коментарі-перезавантажений плагін
Підписатися на коментарі Reloaded – це ще один популярний плагін WordPress, який змушує користувачів знову і знову повертатися на ваш веб-сайт.

Цей плагін дозволяє користувачам реєструватися, щоб отримувати сповіщення електронною поштою будь-коли, коли користувач відповість або коментує публікацію, яку він уже прокоментував..

Підписатися на коментарі Reloaded також постачається з менеджером підписок, який коментатори можуть використовувати для підписки на певні публікації або призупинення всіх сповіщень, коли вони більше не хочуть оновлюватись у розмовах.

Почніть з підписки на коментарі, перезавантажені сьогодні!

13. Yoast коментарі хакі

yoast-comment-hacks-плагіни
Можливо, ви вже знаєте про Yoast SEO, один з найпопулярніших плагінів SEO. Але Yoast має ще один дивовижний плагін для коментарів під назвою Yoast Comment Hacks.

Yoast Comment Hacks додає невеликі хаки в розділ коментарів WordPress за замовчуванням, щоб полегшити управління. Наприклад, він додає більш чіткі повідомлення про коментарі. Він також додає кнопку на панелі інструментів WordPress, щоб одразу надіслати всі коментарі по пошті.

Ще одна дивовижна особливість – це можливість перенаправляти перших учасників коментарів на сторінку подяки, яка заохочує їх зареєструватися у вашому списку електронних листів.

Почніть з коментарів Yocks Hacks сьогодні!

14. Просте редагування коментарів

простий коментар-редагування-wordpress-плагін
Плагін простого редагування коментарів для WordPress – це інструмент, який дозволяє анонімним користувачам редагувати та / або видаляти їх коментарі протягом 5 хвилин.

Користувачі можуть витратити більше часу, залишаючи вам продуманий коментар із можливістю редагування та видалення.

Все, що вам потрібно зробити – це встановити плагін, а все інше зробити для вас.

Почніть з простого редагування коментарів сьогодні!

15. Немає коментарів на сторінці

no-page-comment-wordpress-comment-plugin
Без коментарів на сторінці – чудовий плагін WordPress, який дає вам повний контроль над розділом коментарів. Цей плагін дозволяє вибирати, чи ввімкнено або вимкнено коментарі за замовчуванням для всіх нових публікацій, сторінок та спеціальних типів публікацій. У той же час ви також маєте можливість індивідуально включати коментарі до публікацій чи сторінок.

Ви також можете швидко відключити всі коментарі для певного типу публікації.

Почніть з коментарів без сторінки на сьогодні!

16. Коментарі – wpDiscuz

wpdiscuz-best-wordpress-comment-плагіни
Плагін wpDiscuz для WordPress – це ще один плагін, який завантажений функціями, щоб зробити ваш коментарський розділ приємнішим для ваших читачів.

За допомогою wpDiscuz ви можете додати інтерактивне поле для коментарів до публікацій та інших типів вмісту. Ви також отримуєте доступ до кнопок сповіщень, які надають вам актуальні оновлення нових коментарів. Інші функції включають повну інтеграцію з плагінами для входу в соціальну мережу, кнопкою «Завантажити більше коментарів» тощо.

Цей потужний плагін для коментарів WordPress також стверджує, що він приносить найшвидший досвід коментування завдяки підвищеній ядрі.

Почніть з коментарів – wpDiscuz Сьогодні!

17. Відповідальний

плагіни з відповідями-найкращі слова wordpress-comment
Відповідає Postmatic – плагін WordPress, який піднімає підписку на коментарі на інший рівень.

Користувачі можуть зареєструватися, щоб отримувати сповіщення електронною поштою в будь-який час, коли хтось коментує ваші публікації блогу. Але завдяки машинному навчанню Відповідального, ніхто не буде дратуватися, отримуючи занадто багато електронних листів. Відповідальна ставка коментує релевантність і надсилає лише найкращим підписникам. Якщо користувачі хочуть відповісти на коментар, все, що їм потрібно зробити, – це відповісти на електронний лист.

Плагін завантажується безкоштовно, але якщо ви хочете отримати преміальні функції, такі як можливість відповідати на коментарі прямо з папки “Вхідні”, він коштує $ 2,99 на місяць.

Почніть з відповіді сьогодні!

18. Голосові коментарі & Відгуки – Хейоя

голос-коментарі-огляди-хейоя
Голосові коментарі & Відгуки Heyoya – це дивовижний плагін WordPress, який дозволяє користувачам залишати голосові коментарі до ваших публікацій. Цей цікавий та унікальний спосіб взаємодії – це прекрасний спосіб довше розважати користувачів та на вашому сайті.

Ви можете встановити його, скопіювавши та вставивши лише 1 рядок коду, а ви зможете використовувати плагін на понад 20 різних мовах. Він також постачається з Heyoya Mobile, щоб ви могли записувати та відслідковувати голосові коментарі на ходу.

За допомогою голосового коментування ви можете мати більше особистих розмов зі своїми читачами та надавати досвід, який вони не отримають на інших сайтах.

Почніть з голосових коментарів & Відгуки – Heyoya Today!

Ми сподіваємося, що вам сподобалася ця стаття про 18 найкращих плагінів для коментарів WordPress. Тепер у вас є маса чудових інструментів для підвищення активності в розділі коментарів та управління всіма новими коментарями, які ви отримаєте.

Якщо вам сподобалась ця публікація, ознайомтеся з нашою статтею про 30 способів заробітку в Інтернеті.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map