19 кращих плагінів WordPress для некомерційних організацій та благодійних організацій

найкращі плагіни для WordPress для неприбутків


Ви хочете, щоб найкращі плагіни WordPress для некомерційних організацій додавали функції на вашому сайті? Некомерційним організаціям потрібні плагіни WordPress, які можуть підтримати їхню справу та допомогти їм створити веб-сайт із обмеженим бюджетом. Ідеальні плагіни дозволяють некомерційним організаціям запускати свій веб-сайт, не наймаючи жодного розробника, тому вони можуть заощадити гроші на те, що дійсно має значення: їх причину.

У цій статті ми поділимося найкращими плагінами WordPress для некомерційних організацій для підтримки вашої справи.

Ми також створили список найпопулярніших та найкращих плагінів WordPress, які ви повинні використовувати на своєму веб-сайті. Зверніться і до них.

Створення веб-сайту некомерційних організацій за допомогою WordPress

WordPress – найпопулярніший веб-розробник веб-сайтів. Ви, мабуть, помітили багато найбільших брендів у світі, що активно використовували WordPress на своїх сайтах.

Починаючи, ви зустрінете два типи сайтів WordPress: WordPress.com, яка є розміщеною платформою; та WordPress.org, який є власною системою. Дивіться наше детальне порівняння між WordPress.com та WordPress.org для отримання додаткової інформації.

Для вашого веб-сайту ми рекомендуємо використовувати WordPress.org, що розміщений на власному веб-сайті, оскільки він має всі необхідні функції та параметри. Якщо ви вже використовуєте WordPress.com, ви можете перенести свій сайт з WordPress.com на WordPress.org.

Але, по-перше, вам знадобиться доменне ім’я та веб-хостинг.

Ми рекомендуємо Bluehost. Офіційно рекомендовано ядром WordPress та однією з популярних веб-компаній, що займаються веб-хостингом.

На щастя, вони пропонують нашим користувачам безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL та величезну знижку на веб-хостинг.

створити блог на bluehost

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Після придбання ви можете переглядати наше покрокове керівництво щодо створення веб-сайту.

Тепер давайте подивимося на найкращі плагіни WordPress для некомерційних організацій, які можна використовувати на веб-сайті WordPress.

1. WPForms

WPForms

WPForms – найкращий плагін для форми контактів WordPress. Це надзвичайно гнучко та має великі можливості для додавання контактної форми, форми пожертви та інших корисних форм на вашому сайті WordPress.

WPForms Lite це безкоштовна версія плагіна. Її можуть використовувати веб-сайти малого бізнесу, некомерційні організації та блоги, щоб легко додати просту форму контактів. Їх платна версія постачається з додатковими функціями та можливостями, такими як допоміжні платежі.

WPForms інтегрується з усіма найкращими послугами маркетингу електронної пошти, такими як AWeber, MailChimp, постійний контакт та багато іншого.

Він також чудово працює з платіжними послугами, такими як PayPal та Stripe, щоб збирати інтернет-пожертви.

2. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights – найкраще аналітичне рішення WordPress на ринку. Він показує статистику трафіку вашого веб-сайту на інформаційній панелі WordPress. MonsterInsights має багато потужних доповнень для налаштування звітів Google Analytics для вашого сайту.

Вони пропонують декілька планів ціноутворення для маленьких та великих веб-сайтів, а це означає, що ви можете легко використовувати MonsterInsights на своєму некомерційному веб-сайті, щоб додати Google Analytics у WordPress.

3. Дайте WP

GiveWP

GiveWP – чудовий плагін для некомерційних організацій WordPress. Він оснащений усіма функціями, які вам знадобляться, щоб приймати пожертви в Інтернеті, керувати наданими грошима та іншим на вашій інформаційній панелі WordPress. Ви можете легко створити форму пожертвування та інтегрувати шлюз платежів, щоб збирати пожертви від користувачів.

Якщо говорити про шлюзи платежів, GiveWP можна легко зв’язати з найпопулярнішими платіжними послугами, такими як PayPal. Крім того, ви також можете підключити свою форму пожертвування з популярними сервісами електронної пошти, включаючи AWeber та MailChimp.

4. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster – найкращий плагін для покоління WordPress у світі. Ви можете використовувати цей плагін на своєму некомерційному веб-сайті, щоб переконатися, що відвідувачі пожертвують вашу справу перед тим, як покинути ваш сайт.

Він пропонує декілька стилів спливаючих вікон Optin, включаючи слайд, бічну панель, лайтбокс тощо. OptinMonster допоміг багатьом підприємствам та некомерційним організаціям рости своїх абонентів в експоненціальному масштабі.

5. Прості цифрові завантаження

Прості цифрові завантаження

Easy Digital Downloads – один з найпопулярніших плагінів електронної комерції WordPress. Це дозволяє продавати цифрові завантаження, як-от електронні книги, збирати гроші на вашу некомерційну справу.

Easy Digital Downloads має потужні додатки для інтеграції платіжних шлюзів, послуг тощо.

Він чудово працює на всі найкращі теми WordPress. Це гнучка та проста налаштування на вашому сайті.

6. WP Super Cache

Супер кеш WP

WP Super Cache – популярний плагін кешування для WordPress сайтів. Безкоштовно завантажувати та використовувати. Він оснащений чудовими функціями кешування, які допоможуть вам покращити ефективність роботи вашого некомерційного веб-сайту.

WP Super Cache пропонує кеш сторінок, підтримку CDN, попереднє завантаження кешу, стиснення gzip тощо. Налаштувати його легко, і всі налаштування зручні для початківців.

7. Сукурі

Сукурі

Sucuri – головний плагін безпеки WordPress. Це створює захищену стіну між вашими користувачами та веб-сайтом, щоб захистити вас від небажаних відвідувачів. Sucuri має чудові функції, які захищають ваш веб-сайт від зловмисного програмного забезпечення та хакерів.

Рекомендований плагін для некомерційних сайтів, які приймають пожертви в Інтернеті для підтримки безпеки ваших донорів.

8. UpdraftPlus

UpdraftPlus

UpdraftPlus – популярний плагін для резервного копіювання для сайтів WordPress. Це дозволяє легко створити резервну копію веб-сайту WordPress.

Щойно ви створили свій некомерційний сайт, ви завжди хочете переконатися, що він працює і працює. UpdraftPlus допомагає підтримувати регулярні резервні копії вашого сайту. Це також дозволяє легко відновити свій сайт із резервних копій у будь-який час, коли вам потрібно.

9. Йоаст SEO

Йоаст SEO

Yoast SEO – найпопулярніший плагін WordPress SEO на ринку. Це допомагає вам оптимізувати свій веб-сайт для пошукових систем, тому ви залучите найкращих відвідувачів, які насправді хочуть підтримати вашу справу. Yoast SEO має багато функцій, які можна використовувати для покращення рейтингу пошукових систем.

10. Галерея Енвіра

Галерея Енвіра

Envira Gallery – один із найкращих плагінів WordPress Gallery. Багато некомерційних організацій хочуть показати свої зображення новим відвідувачам, щоб переконати їх пожертвувати, саме тому Envira Gallery є важливим плагіном для некомерційних сайтів.

Це дозволяє представити свої фотографії в красивих, професійних галереях зображень. Він має дивовижні функції, такі як спливання лайтбоксу, галереї кладки, поляроїдні ефекти тощо.

11. Віджет відгуків

Віджет відгуків

Віджет Testimonials – це безкоштовний плагін відгуків WordPress. Некомерційним сайтам важливо демонструвати відгуки своїх донорів. Плагін зручний для початківців і простий у налаштуванні.

Це дозволяє показувати відгуки в будь-якому місці, включаючи публікації, сторінки та готові віджети області. Ви можете додати віджет відгуків у бічну панель, колонтитул або будь-який інший розділ, підтримуваний віджетом, у WordPress.

12. Швидкі та прості запитання

Швидкі та прості запитання

Як випливає з назви, швидкий і простий поширені запитання – це простий у використанні плагін WordPress FAQs. За допомогою цього плагіна ви можете додавати на ваш неприбутковий сайт запитання та відповіді, які часто задають. Це економить час для вас та ваших відвідувачів. У плагіна багато шаблонів, щоб красиво представити FAQ.

13. TablePress

TablePress

TablePress – це безкоштовний плагін WordPress для додавання таблиць за допомогою простого інтерфейсу перетягування на ваш сайт. Ви можете використовувати ці таблиці на своєму некомерційному сайті для відображення графіків пожертв та інших статистичних даних для відвідувачів.

14. Простий календар

Простий календар

Simple Calendar – плагін Google Календар, який дозволяє створювати події та відображати їх на своєму некомерційному сайті. Це дозволяє вашим відвідувачам підписатися на календар, і вони отримають сповіщення про нові події.

15. Забудьте про кнопки короткого коду

Забудьте про кнопки короткого коду

Забудьте про кнопки короткого коду – це безкоштовний плагін WordPress для додавання приголомшливих кнопок на ваш некомерційний сайт. Потрібно додати кілька кнопок із закликом до дії на різних сторінках та публікаціях, щоб люди відвідували цільові сторінки чи форми пожертвувань. Цей унікальний плагін допоможе вам легко додати кнопки без допомоги шорткодів.

16. Поліланг

Поліланг

Polylang – плагін WordPress, який пропонує двомовну та багатомовну підтримку. Це дозволяє створити багатомовний некомерційний сайт, так що будь-хто у світі може читати та слідкувати за вашим вмістом своєю мовою. Це дозволяє вашим відвідувачам легко переключати мову веб-сайту на свою мову.

17. Плаваючий соціальний бар

Плаваючий соціальний бар

Якщо ви хочете додати кнопки соціального доступу до свого WordPress в красивому та сучасному стилі, вам знадобиться плагін плаваючої соціальної панелі. Це безкоштовний плагін соціального обміну для некомерційних сайтів, щоб легко поділитися своєю справою на платформах соціальних медіа. Ваші відвідувачі можуть швидко поділитися сторінками та публікаціями на каналах соціальних медіа лише одним клацанням миші.

18. Відроджуй старий пост

Revive Post

Revive Old Post – ще один цікавий плагін WordPress, який автоматично ділиться вашими старими публікаціями в соціальних мережах. Це економить ваш час завдяки його автоматизації. Ви повинні використовувати цей плагін на своєму некомерційному веб-сайті для просування своїх старих публікацій та підтримки своїх соціальних сайтів.

19. MapPress Карти Google

MapPress Карти Google

MapPress Google Maps – це плагін WordPress для спільного розміщення вашого некомерційного центру. У ньому є прості вбудовування карт, які ви можете розміщувати на своїх сторінках і публікаціях WordPress. Це дозволяє позначати пункти призначення, додавати напрямки тощо.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі плагіни WordPress для некомерційних організацій. Ви також повинні ознайомитись з нашими рукотворними найкращими темами WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map