25 повинні мати плагіни WordPress для веб-сайтів бізнесу (експертний вибір)

повинні мати плагіни для WordPress для ділових веб-сайтів


Бажаєте додати правильні плагіни WordPress до набору інструментів? Потрібно багато часу і сил, щоб скласти список обов’язкових плагінів WordPress для веб-сайту вашого бізнесу.

Ми вже розглянули найпопулярніші та повинні мати плагіни WordPress для веб-сайтів у будь-якій ніші. У цій статті ми покажемо вам обов’язкові плагіни WordPress для бізнес-сайтів, зокрема.

1. WPForms

WPForms

Контактні форми є важливими для ділового веб-сайту WordPress. Вони дозволяють вам зв’язатися з користувачами вашого веб-сайту, отримувати їх повідомлення, відгуки, запити тощо.

Використання WPForms є найкращим способом створення контактних форм на своєму сайті.

WPForms оснащений потужним конструктором форм перетягування, що дозволяє легко створювати форми WordPress на своєму веб-сайті. Плагін дозволяє створювати будь-який тип форм, включаючи форми опитування, форми пожертвування, форми підписки електронною поштою, форми замовлення тощо. Крім того, він має в комплекті заздалегідь розроблені шаблони форм, що дозволяють швидко створювати професійні форми.

Ви також хочете перевірити порівняння між,

  • WPForms vs TypeForm
  • WPForms проти FormStack

Прочитайте повний огляд WPForms.

2. MonsterInsights

MonsterInsights

Важливо знати, як люди знаходять і використовують веб-сайт вашого бізнесу для досягнення ваших бізнес-цілей. Google Analytics – це, безперечно, найкращий і надійний сервіс для збору даних про вашу аудиторію та загальну ефективність веб-сайту.

З MonsterInsights, найкращий плагін Google Analytics, ви можете легко зв’язати свій бізнес-сайт із Google Analytics.

Плагін MonsterInsights дозволяє легко підключити свій веб-сайт до Google Analytics за декілька хвилин. Це дозволяє абсолютно корисно переглядати корисну інформацію про ваших користувачів. Він надає вам вичерпні звіти про взаємодію користувачів, включаючи трансакції електронної комерції, подання форм тощо. Ви можете відстежувати все, включаючи те, що люди натискають, які продукти купують, хто найбільше продає, і, таким чином, ви можете створювати обізнані стратегії та швидше розвивайте свій бізнес.

Прочитайте повний огляд MonsterInsights.

3. OptinMonster

OptinMonster

Створення списку електронних листів має важливе значення для розвитку успішного бізнесу в Інтернеті.

З таким інструментом генерації свинцю OptinMonster, ви можете перетворити веб-сайт свого бізнесу на машину, що генерує свинцю. Це допомагає вам створювати та відображати красиві форми на веб-сайті WordPress та додавати більше підписників у свій список.

Пов’язані: Як швидко розробити свій список електронних листів.

OptinMonster поставляється з широким набором приголомшливих заздалегідь вбудованих шаблонів, щоб за короткий час почати створювати форми оптину. Він пропонує розширене націлювання на рівні сторінки, користувацькі правила відображення, тестування A / B та багато іншого для створення ефективних оптимістів. З його революційною технологія виходу із наміром, Ви навіть можете перетворити відвідувачів, які відмовляються, у клієнтів.

Прочитайте повний огляд OptinMonster.

4. Йоаст SEO

Йоаст SEO

Оптимізація пошукових систем (SEO) має вирішальне значення для залучення цільового трафіку з пошукових систем. Yoast SEO – це найкращий плагін WordPress SEO, який існує.

Yoast SEO змушує вас вибирати ключове слово для фокусування, коли ви публікуєте вміст, а потім переконайтесь, що ви належним чином використовуєте його на цій сторінці. Таким чином, ви можете переконатися, що ви зосереджуєтесь на правильних ключових словах, які надсилають вам відвідувачів, які, можливо, перетворяться на потенційні клієнти.

Також перевірте: Кращі плагіни WordPress SEO для збільшення трафіку на сайті

Він також постачається з фрагментом SEO для оптимізації ваших сторінок і налаштувань, щоб зробити весь ваш сайт SEO-приємним. Крім того, в ньому представлені карти XML, сухарі, керування роботами, кілька ключових слів фокусування, автоматичне внутрішнє зв’язування та багато іншого.

Прочитайте повний огляд Yoast SEO.

5. Постійний контакт

Постійний контакт

Постійний контакт – одна з найкращих послуг електронного маркетингу, доступних сьогодні. Це допомагає вам створювати та надсилати високоефективні електронні листи своїм підписникам та генерувати більше конверсій. Він добре працює з плагінами покоління, як OptinMonster, і WPforms.

Постійний контакт пропонує пакет красиво оформлених шаблонів електронної пошти, щоб розпочати вашу маркетингову кампанію електронною поштою. Ви можете додатково налаштувати шаблони та створити ще красивіші електронні листи.

Підтримка команди постійних контактів вражає. Ви можете отримати підтримку цілодобово через чат, електронну пошту та форуми. Також ознайомтеся з цими альтернативами постійного контакту, щоб отримати більше варіантів.

6. BackupBuddy

Повний BackupBuddy огляд

Для вас важливо регулярно створювати резервні копії файлів і баз даних WordPress. Резервна копія рятує вас від втрати всієї бази даних та файлів веб-сайту через збій обладнання, DDoS-атаки, крадіжки даних тощо.

BackupBuddy – найкращий плагін для WordPress, тому що він дозволяє легко налаштувати повне резервне копіювання, запланувати автоматичне резервне копіювання, зберігати резервні копії в Хмарі, відновлювати та мігрувати веб-сайти. Крім того, це дозволяє швидко сканувати зловмисне програмне забезпечення та уникати проблем із безпекою на вашому сайті.

Прочитайте повний огляд BackupBuddy.

7. W3 Загальний кеш

W3 Загальний кеш

Швидкість – ще один важливий аспект, який потребує вашої уваги. Майже половина відвідувачів вашого веб-сайту очікує, що ваш сайт завантажиться за 2 секунди або менше. Ще гірше, що більшість відмовиться від вашого сайту, якщо він не завантажиться протягом 3 секунд.

Використання додатка кеша – один з найкращих способів пришвидшити ваш сайт. Плагін кеша покращує вашу роботу WordPress, генеруючи статичні файли з вашого динамічного веб-сайту WordPress.

W3 Total Cache – найпопулярніший та найкращий плагін кешування WordPress. Він також інтегрується з мережами доставки вмісту (CDN) і підвищує швидкість вашого сайту.

Прочитайте повний огляд W3 Total Cache.

8. Сукурі

Сукурі

Sucuri Inc – це авторитетна, всесвітньо визнана компанія, яка пропонує програмне забезпечення та послуги для веб-сайтів із безпеки веб-сайтів для компаній усіх масштабів..

Sucuri захищає вас від злому веб-сайтів та DDoS-атак своїми надійними заходами безпеки. Він постійно контролює ваш веб-сайт за загрозою безпеці, сповіщає вас про попередження безпеки та видаляє зловмисне програмне забезпечення веб-сайту.

Брандмауер веб-сайту Sucuri – це зворотний проксі-сервер, який фільтрує весь ваш трафік через одну з різних точок присутності (POPs) у всьому світі..

Прочитайте повний огляд Sucuri.

9. MemberPress

MemberPress – це повний плагін для членства в WordPress, який поєднується з усіма функціями, необхідними для створення потужного веб-сайту для членства. За допомогою MemberPress ви можете обмежувати доступ до певних сторінок, публікацій, спеціальних типів публікацій або будь-яких існуючих файлів від постійних відвідувачів.

Плагін MemberPress дозволяє створити кілька рівнів членства всього за кілька секунд. У ньому є розширені варіанти блокування вмісту, щоб ви могли легко заблокувати вміст у будь-якому місці.

10. CSS Hero

CSSHero

Дизайн вашого веб-сайту – одна з важливих речей, яку потрібно враховувати, будуючи присутність в Інтернеті для вашого бізнесу. Якщо ви не експерт-дизайнер, то самостійно налаштувати тему WordPress буде неможливо. Ось тут заходить CSS Hero.

CSS Hero – це преміальний плагін для WordPress, який дозволяє налаштувати CSS будь-якої теми WordPress безпосередньо з фронту, використовуючи попередній попередній перегляд.

Це дозволяє легко повернутися до будь-яких внесених змін та скасувати їх. Ви також можете переглядати різні стани, щоб побачити, який вам більше подобається, а потім активувати його. Він забезпечує повний контроль над типографією веб-сайту, керуванням кольорами тощо.

Прочитайте повний огляд героя CSS.

11. LiveChat

LiveChat Inc

LiveChat Inc – найкращий інструмент чату в реальному часі, який дозволяє легко додавати вікно чату на вашому бізнес-сайті. Додавши вікно прямого чату, ви зможете зв’язатися з відвідувачами вашого веб-сайту в режимі реального часу.

Це допомагає вам надати миттєві відповіді на відповідні запитання відвідувачів, які не дозволяють їм вживати бажаних дій, як-от купівля вашої продукції. Він також надає вичерпні звіти про те, як взаємодіяти ваш чат вікно на вашому веб-сайті, так що ви можете знайти оптимальне розміщення для вашої чат-скриньки.

12. Вставте колонтитули

Вставте колонтитул та колонтитул

Шукаєте простий плагін, який допоможе вам вставити код у колонтитули? За допомогою плагіна Вставити заголовки та колонтитули ви можете легко вставити код, такий як відстеження Google Analytics, метаперевірка, користувацький CSS тощо в заголовок або колонтитул вашого сайту.

Без плагіна вам доведеться вручну редагувати файли теми header.php та footer.php. Використовуючи плагін, ви можете зберегти свій код відстеження навіть після переключення теми WordPress.

Прочитайте повний огляд Insert Headers and Footers.

13. Галерея Енвіра

Галерея Енвіра

Галерея чуйних зображень може бути ще однією особливістю, яку ви можете захотіти на веб-сайті свого бізнесу, оскільки це допоможе вам красиво продемонструвати своє онлайн-портфоліо.

Щоб додати та відобразити галерею зображень на вашому сайті WordPress, ви можете використовувати плагін Envira Gallery. Це найкращий плагін WordPress Gallery, доступний.

Плагін Envira Gallery має простий та інтуїтивний конструктор перетягування для створення галерей зображень. Крім того, ви можете створювати альбоми, відкривати зображення у лайтбоксах і відображати їх у будь-якому місці вашого сайту.

Прочитайте повний огляд галереї Envira.

14. Спрагливі філії

Спрагу Партнерів

Партнерський маркетинг – один з найкращих способів заробити гроші в Інтернеті. Завдяки афілійованому маркетингу ви вибираєте продукти, які вам подобаються, рекламуєте їх в Інтернеті та заробляєте комісійні, коли хтось купує продукцію через ваші посилання.

ThirstyAffiliates – це обов’язковий плагін WordPress, якщо ви рекламуєте партнерські продукти на своєму сайті.

ThirstyAffiliates надає простий та зручний для початківців інтерфейс для додавання партнерських посилань на інформаційну панель WordPress. Плагін дозволяє приховати довгі і складні погляди партнерських посилань на короткі симпатичні URL-адреси.

Прочитайте повний огляд ThirstyAffiliates.

15. LearnDash

LearnDash

Якщо ви хочете створити веб-сайт, який дозволяє вам продавати онлайн-курси, щоб заробити гроші, то, можливо, ви захочете поглянути на деякі найкращі плагіни LMS.

За допомогою модуля WordPress LMS ви можете створити для своїх студентів захоплюючий досвід навчання за допомогою різних методів ґаміфікації, а не просто переконувати їх взяти участь у членстві та почати навчання.

Хоча для WordPress доступні декілька плагінів LMS, ми рекомендуємо LearnDash продавати онлайн-курси. LearnDash дозволяє створювати та продавати членство, підписки на курси, ліцензії на курси тощо.

Це доступний для початківців плагін, який дозволяє вам створити веб-сайт для навчання без будь-яких навичок кодування.

16. Спільні рахунки

Плагін для спільних графів

Інтеграція соціальних медіа – важлива особливість бізнес-веб-сайту. Соціальні медіа мають величезну кількість користувачів Інтернету і постійно спостерігається зростання кількості користувачів. Щоб охопити цю широку аудиторію соціальних медіа, ви повинні мати інтеграцію соціальних медіа на своєму веб-сайті.

Спільні рахунки є одним з найкращих плагінів, який допомагає інтегрувати платформи соціальних медіа на веб-сайт WordPress. Плагін дає змогу додавати спільний доступ до соціальних мереж та відображати кількість обмінних публікацій на своїх сторінках і публікаціях WordPress. Він використовує API SharedCount.com для відображення кількості акцій.

Плагін підтримує всі основні мережі соціальних медіа, включаючи Facebook, Twitter, LinkedIn, Stumbleupon тощо.

17. Солівок

Отримайте Soliloquy зараз

Повзунки зазвичай використовуються на більшості бізнес-сайтів для демонстрації важливих зображень та повідомлень. Якби вони не мали ефективного враження, веб-майстри не використовували б їх так часто.

Якщо ви хочете створити чуйні повзунки на веб-сайті свого бізнесу, Soliloquy – це правильний інструмент для вас. Це дозволяє легко та швидко створювати приголомшливі повзунки для веб-сайту вашого бізнесу.

На відміну від інших плагінів на ринку, плагін Soliloquy не містить роздутих функцій та складних варіантів. Він має прості у використанні конструктори перетягування для створення повзунків. Крім того, він має в комплекті заздалегідь вбудовані шаблони для налаштування ваших повзунків WordPress.

Прочитайте повний огляд Soliloquy.

18. AdSanity

adsanity-wordpress-плагін

Реклама – один з найкращих способів заробити гроші на веб-сайті вашого бізнесу. Щоб монетизувати свій сайт за допомогою оголошень, ви можете використовувати сторонні мережі, наприклад Google AdSense, або продавати прямі оголошення.

Незалежно від того, які оголошення ви використовуєте для монетизації свого сайту, вам знадобиться плагін для управління рекламою, як-от AdSanity.

AdSanity – це повний плагін для управління рекламою для WordPress, який дозволяє розміщувати рекламу та легко керувати ними на веб-сайті вашого бізнесу. Це дозволяє переглядати статистику переглядів та кліків ваших оголошень. У плагіні є кілька віджетів, щоб полегшити керування вашими оголошеннями.

Прочитайте повний огляд AdSanity.

19. WooCommerce

WooCommerce

Ви хочете інтегрувати вітрину електронної комерції у свій бізнес-сайт? Незалежно від того, чи хочете ви продавати цифрові або фізичні товари на своєму сайті, ми рекомендуємо вам використовувати WooCommerce. Це офіційний плагін для електронної комерції для WordPress.

Ви можете завантажити основний плагін безкоштовно. Однак ви можете знайти тонни розширених розширень для додавання розширених функціональних можливостей на своєму сайті.

Не забудьте перевірити наш експертний вибір найкращого плагіну WordPress.

Прочитайте повний огляд WooCommerce.

20. TablePress

Столи використовуються для різних цілей на ділових веб-сайтах. Ви можете відображати порівняння продуктів, плани та ціни, особливості продукту та інше на таблицях. Ви можете представити складну, величезну кількість інформації всебічно, використовуючи таблиці.

Отже, як ви створюєте таблиці? Ну а використання кодів для створення таблиць може бути втомливим, особливо якщо ви не кодер. Натомість ви можете використовувати плагін типу TablePress.

TablePress дозволяє легко створювати красиві таблиці без написання коду. Перш за все, це економить ваш час, оскільки забезпечує просту платформу для побудови столів.

Прочитайте повний огляд TablePress.

21. BirchPress

березовий

Якщо у вас є послуги, пов’язані з послугами, вам може знадобитися функція онлайн бронювання на вашому веб-сайті. За допомогою онлайн-форми бронювання ви можете дозволити користувачам вашого веб-сайту бронювати зустрічі для ваших послуг в Інтернеті. Ця функція робить ваш бізнес більш зручним для користувачів.

Ми рекомендуємо плагін BirchPress для додавання форм зустрічі на вашому сайті WordPress.

Пов’язані: Найкращі службові телефонні послуги для WordPress (ідеально підходить для великих або малих веб-сайтів)

BirchPress – найкращий плагін для бронювання WordPress на ринку. Це дозволяє створювати форми бронювання, планувати бронювання та приймати платежі в Інтернеті. Він має простий інтерфейс побудови форм, так що кожен може легко використовувати цей плагін.

22. SeedProd незабаром Сторінка

SeedProd

Ви хочете створити найближчу сторінку на своєму веб-сайті компанії? На найближчій сторінці ви можете повідомити людям про те, що ваш веб-сайт незабаром з’явиться у прямому ефірі.

Плагін SeedProd Coming Soon – ваш найвищий інструмент для створення режиму обслуговування та скоро відкритих сторінок.

У плагіні є таймер зворотного відліку, обмін у соціальних мережах, відстеження рефералів тощо. Це повністю чуйний та зручний для початківців плагін.

Крім того, ознайомтеся з нашим експертним підбором WordPress, що незабаром з’явиться.

23. WTP Mail SMTP

WTP Mail SMTP

Якщо у вас виникли проблеми з вирішенням проблем на веб-сайті WordPress, то це інструмент для вас. WTP Mail SMTP це широко використовуваний плагін WordPress, який виправляє проблеми з доставкою електронної пошти, налаштовуючи функцію PHP wp_mail () для використання належного постачальника SMTP.

WP Mail SMTP управляється тими ж самими людьми, що лежить позаду самого зручного для початківців плагіну контактних форм, WPForms. За допомогою WTP Mail SMTP ви можете легко виправити проблеми з доставкою та почати надсилати електронні листи через свій обліковий запис Gmail.

Прочитайте повний огляд WTP Mail SMTP.

24. Безпека iThemes

Безпека iThemes

Якщо ви шукаєте плагін безпеки “все в одному” для WordPress, то ви можете довіряти iThemes Security. Створений експертами із безпеки WordPress, плагін iThemes Security пропонує додатковий рівень захисту ваших веб-сайтів WordPress.

Плагін запобігає злому WordPress, порушення безпеки, зловмисне програмне забезпечення та інше, щоб захистити сайт і захистити його. У ньому передбачено виявлення змін файлів, виявлення 404, приховування входу та адміністрування, блокування поганих користувачів, сильне застосування пароля тощо. Плагін надсилає вам сповіщення електронною поштою, коли відбуваються важливі заходи безпеки..

Прочитайте повний огляд безпеки iThemes.

25. Google Maps Builder

maps-builder-pro-плагін

Якщо у вас є фізична адреса компанії, ви можете поділитися своїм місцезнаходженням з цільовою аудиторією. Поділившись своїм місцеположенням, ви можете спростити клієнтам пошук вашого бізнесу.

Щоб додати карти Google на свій веб-сайт, ви можете використовувати плагін Google Maps Builder.

Плагін дозволяє створювати кілька карт з декількома маркерами місцеположень на кожній карті. Ви можете створити заголовки та описи для кожного маркера місцеположення, а також налаштувати вигляд маркера, використовуючи різні кольори, літери та піктограми.

Прочитайте повний огляд Google Maps Builder.

Також перегляньте нашу статтю про найкращі книги WordPress, включаючи книги на веб-сайтах WordPress для бізнесу.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти кілька найкращих плагінів WordPress для веб-сайту вашого бізнесу. Якщо ви новачок у WordPress, ви можете дізнатися, як зробити веб-сайт WordPress та як встановити плагін WordPress..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map