6 найкращих плагінів для оптимізації зображень для WordPress (порівняно)

кращі плагіни для оптимізації зображення WordPress


Шукаєте найкращі плагіни для оптимізації зображень для свого веб-сайту? Це хороша ідея! Кожен чудовий веб-сайт потребує зображень, щоб привернути увагу відвідувачів. Незалежно від того, чи є ви блогером, сайтом електронної комерції чи малим бізнесом, зображення дозволяють зробити ваш веб-сайт професійним. Але якщо на вашому сайті багато зображень, вам також знадобляться плагіни для оптимізації зображень, щоб переконатися, що ваш сайт працює з максимальною швидкістю.

У цій статті ми покажемо вам найкращі плагіни для оптимізації зображень.

На перший погляд: 6 найкращих плагінів для оптимізації зображень для WordPress

Встановлення PluginPriceActive
Оптимізатор зображень ShortPixelВід $ 9,99 (разовий план)100 000+
Автоматичне стиснення зображенняВід 29 доларівНедоступний
SEO дружніх зображень ProВід 20 доларівНедоступний
reSmush.it Оптимізатор зображеньБезкоштовно40 000+
EWWW Оптимізатор зображеньБезкоштовно700 000+
Стиснути JPEG & Зображення PNGБезкоштовно100 000+

Чому для вашого сайту WordPress потрібні плагіни для оптимізації зображень?

Зображення на вашому веб-сайті роблять ваш вміст більш привабливим для читачів. Вони обов’язково є на вашому сайті, якщо ви хочете, щоб ваші відвідувачі трималися досить довго, щоб стати клієнтами. Але зображення набагато більші за розміром, ніж звичайний текст. Оскільки зображень настільки більше, вони можуть сповільнити швидкість вашого веб-сайту до темпу равлика.

Важливо мати швидкий веб-сайт. Користувачі сьогодні не мають часу і терпіння сидіти і чекати завантаження вашого веб-сайту. Фактично, 47 відсотків замовники очікують, що веб-сторінка завантажиться за 2 секунди або менше. Тож якщо ваш веб-сайт не завантажується досить швидко, користувачі відмовляться від вашого сайту в пошуках чужого.

Але що ви можете зробити, щоб прискорити свій сайт, зберігаючи важливі зображення? Саме тут надходять плагіни для оптимізації зображень.

Щоб покращити швидкість роботи вашого сайту WordPress, вам потрібно оптимізувати свої зображення. Плагіни для оптимізації зображень можуть оптимізувати ваші зображення автоматично, тому вам не потрібно знати нічого про редагування фотографій чи код. І вам також не доведеться турбуватися про якість своїх зображень.

Оптимізація ваших зображень не тільки допомагає прискорити ваш веб-сайт, але також покращує оптимізацію пошукових систем (SEO).

Усі ці плагіни для оптимізації зображень оптимізують фотографії на вашому сайті, щоб ваш веб-сайт WordPress був швидшим, а ваш сайт легше знаходили користувачі, які шукають Інтернет..

Будьте готові зробити ваш сайт блискавичним. Перегляньте наш список найкращих плагінів для оптимізації зображень для WordPress.

1. Оптимізатор зображень із коротким пікселем

плагіни для оптимізації зображень із коротким пікселем

Оптимізатор зображень ShortPixel – це чудовий плагін для оптимізації зображень WordPress. Плагін встановлюється безпосередньо на інформаційну панель WordPress, де ви можете легко керувати процесом зменшення зображення. Як тільки плагін буде встановлений, кожне нове зображення, яке ви завантажуєте на свій сайт, буде автоматично стиснене. Ви також можете використовувати плагін ShortPixel для стиснення всіх раніше завантажених зображень на ваш сайт одним натисканням кнопки..

За допомогою цього потужного плагіна ви можете стискати зображення JPEG, PNG, GIF (нерухомі або анімовані) та документи PDF. Немає обмеження розміру файлу, і ви можете оптимізувати ескізи, а також зображені зображення.

Ви можете безкоштовно використовувати Оптимізатор зображень ShortPixel та оптимізувати до 300 зображень на місяць. Якщо вам потрібно оптимізувати більше 300 зображень на місяць, ви можете перейти до більшого плану, починаючи лише з 4,99 долара.

Почніть з ShortPixel сьогодні!

2. Автоматичне стиснення зображення & Об’ємне стиснення зображення

автоматичне зображення-стиснення-wordpress-плагін

Автоматичне стиснення зображення & Об’ємне стиснення зображень для WordPress за допомогою wpslash – це чудовий інструмент для оптимізації та стиснення всіх ваших зображень. Це легкий і простий у використанні, щоб ви могли швидко покращити роботу свого веб-сайту.

Цей плагін автоматично стискає зображення JPEG, PNG та GIF під час завантаження; або ви можете одночасно стискати зображення об’ємно. З автоматичним стисненням зображень & Об’ємне стиснення зображень немає обмежень щодо розміру файлу чи кількості зображень, які ви можете стиснути.

Автоматичне стиснення зображення & Стисливе стиснення зображень коштує всього 29 доларів за звичайну ліцензію і включає майбутні оновлення та 6 місяців підтримки від wpslash.

Почніть з автоматичного стиснення зображення & Об’ємне стиснення зображень сьогодні!

3. SEO дружні зображення Pro

seo-friendly-images-pro-wordpress-плагін

SEO Friendly Images Pro для WordPress від Pascal-Bajorat – ще один корисний плагін для оптимізації зображень для вашого сайту WordPress. Цей плагін не стискає ваші зображення, але є повнофункціональним рішенням для SEO дружніх зображень.

SEO дружні зображення для WordPress автоматично оптимізує всі атрибути alt та title у ваших публікаціях, сторінках та сторонніх плагінах. Атрибути Alt та title важливі для покращення рейтингу вашого веб-сайту в результатах пошуку. Цей потужний плагін також може оптимізувати ваші посилання, автоматично додаючи атрибути заголовка на основі його вмісту. Ще однією цікавою особливістю є їх Lazy Loader, який збільшує швидкість та продуктивність вашого веб-сайту, затримуючи завантаження зображень на довгих веб-сторінках, які користувач не побачить, поки не продовжить прокручування.

Звичайна ліцензія на SEO Friendly Images Pro коштує лише 20 доларів США, і при цьому ви отримуєте майбутні оновлення та 6 місяців підтримки, які допоможуть вам у разі виникнення будь-яких проблем.

Почніть роботи з SEO дружніми зображеннями Pro сьогодні!

4. reSmush.it Оптимізатор зображень

resmush-it-image-optimizer-плагіни

reSmush.it Optimizer Image швидко стає одним з найпопулярніших доступних плагінів для оптимізації зображень. Цей плагін дозволяє оптимізувати зображення під час завантаження, а також вони пропонують об’ємну операцію для оптимізації всіх раніше доданих зображень за 2 кліки.

Плагін reSmush.it приймає файли JPEG, PNG, GIF, BMP та TIF, але лише до 5 Мб. Також у вас є можливість виключити оптимізацію певних фотографій у випадку, якщо вам потрібно додати зображення на свій сайт у повному розмірі.

Величезним плюсом є те, що reSmush.it абсолютно безкоштовно для завантаження та використання.

Почніть з оптимізатора зображень reSmush.it сьогодні!

5. Оптимізатор зображень EWW

ewww-образ-оптимізатор-wordpress-плагіни

EWWW Image Optimizer – ще один потужний плагін для оптимізації зображень для вашого веб-сайту WordPress. За допомогою цього дивовижного плагіна ви можете автоматично оптимізувати нові зображення під час завантаження, а також зображення, які ви вже завантажили на свій сайт..

Цей плагін дає можливість перетворити ваші зображення у найкращий формат файлу. Ви також можете вибрати ідеальну компресію пікселя або високу компресію. Таким чином якість вашого зображення виглядає точно так само, як і для користувачів.

EWWW Оптимізатор зображень не має обмежень швидкості та необмеженого розміру файлів. Вони також надають безкоштовні резервні копії зображень для зберігання оригінальних фотографій протягом 30 днів.

Їх плагін безкоштовно завантажувати, але якщо ви хочете отримати додаткові функції, ви можете оновити один із їхніх API-планів.

Почніть з оптимізатора зображень EWWW сьогодні!

6. Стисніть JPEG & Зображення PNG

плагіни tiny-png-image-optimization

Стиснути JPEG & PNG зображення від TinyPNG – це ще один чудовий плагін WordPress для стиснення ваших зображень та покращення вашого веб-сайту. Ви можете автоматично оптимізувати нові зображення під час завантаження та легко оптимізувати зображення масово, які вже є на вашому сайті.

Ви можете встановити максимальну ширину та / або висоту, щоб ви могли автоматично змінювати розмір великих завантажень зображень. Немає обмежень щодо розміру файлів, і ви можете зберегти метадані авторських прав, дату створення та місцезнаходження GPS у своїх оригінальних зображеннях, якщо вам потрібно.

Стиснути JPEG & PNG зображення безкоштовно завантажувати та використовувати, але лише для 100 зображень на місяць. Якщо вам потрібно оптимізувати більше зображень щомісяця, ви можете оновити свій обліковий запис.

Почніть з компресії JPEG & PNG зображення сьогодні!

Ми сподіваємося, що вам сподобалася ця стаття про найкращі плагіни для оптимізації зображень. Тепер ви готові оптимізувати свої зображення та зробити свій сайт швидшим. Ви не тільки будете щасливішими із надзвичайно швидким сайтом, але й відвідувачі вашого веб-сайту та клієнти будуть щасливішими.

Якщо ви були шанувальником цієї статті, перегляньте нашу публікацію про 7 найкращих плагінів WordPress Gallery порівняно.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map