7 кращих конструкторів сторінок перетягування та перетягування WordPress (2020)

порівняно кращих розробників сторінок WordPress


Шукаєте кращого конструктора сторінок WordPress? Хочете створити веб-сайт, не наймаючи розробника? Перетворювач веб-сайтів WordPress перетягування полегшує вам створення та налаштування прекрасних веб-сайтів самостійно.

У цій статті ми порівняємо найпопулярніші розробники сторінок WordPress із перетягуванням, щоб ви могли вибрати найкращий для своїх потреб і почати створювати свій сайт.

Примітка: Замість того, щоб створити сторінку WordPress, якщо ви шукаєте повну платформу для створення CMS / веб-сайтів, перегляньте нашу колекцію кращих розробників веб-сайтів..

Використання WordPress Page Builder

Хоча легко знайти тему WordPress, яка адаптується до вашого робочого процесу, варіанти налаштування більшості тем обмежені. Якщо ви не розробник, ви не можете внести значні зміни в дизайн теми.

Тут виходить конструктор сторінок WordPress. Плагін конструктора сторінок WordPress перетягування дозволяє створювати власні макети для вашого веб-сайту так, як вам потрібно. В основному: якщо ви можете це уявити, то тепер можете створити його (навіть якщо ви не підковані!).

Пов’язані: Огляд WordPress: ОБОВ’ЯЗКОВО прочитати перед запуском сайту.

Давайте поглянемо на те, що слід пам’ятати, порівнюючи кращих розробників сторінок WordPress, щоб ви могли вибрати правильну для своїх потреб.

Сумісність:

Якщо ви не зацікавлені в зміні існуючої теми WordPress на плагін для створення веб-сторінок, перше, що вам потрібно перевірити, чи сумісний той будівельник, який ви бажаєте використовувати, з вашою темою WordPress.

Якщо ви знайдете якісь проблеми сумісності, можливо, ви захочете використовувати для свого сайту тему, сумісну з розробниками. Більшість будівельників у цій статті сумісні з усіма темами.

Особливості:

Вам потрібно зрозуміти унікальну якість кожного будівельника при порівнянні функцій. Наприклад, деякі будівельники поставляються з великою кількістю вбудованих макетів, а інші пропонують десятки ефектів анімації.

Чуйність:

Потрібно переконатися, що обраний вами конструктор сторінок дозволяє створювати чуйні, зручні для мобільних пристроїв макети з коробки. Для вашої зручності кожен розробник сторінок, який ми перерахували в цій статті, дозволяє створювати зручні для мобільних макетів.

Також перевірте: Найвідповідальніші теми WordPress

SEO:

Вам потрібно переконатися, що розробник ваших сторінок створює схеми, зручні для SEO. На щастя, всі розробники сторінок, перераховані в цій статті, є 100% оптимальними для SEO в поєднанні з плагіном Yoast SEO.

Тепер давайте розглянемо найкращі плагіни для перетягування сторінки для WordPress.

Топ 7 WordPress Page Builder

  1. Бівер будівельник: Найпростіший конструктор сторінок WordPress
  2. Divi Builder: Повний розробник веб-сайтів із 100+ демонстраційними версіями
  3. Елементтор: Конструктор тем WordPress з тоннами інтеграцій
  4. Themify Builder: Найкращий режим редагування фронтену
  5. Процвітає архітектор: Найкращий конструктор цільової сторінки для WordPress
  6. SiteOrigin: Найкращий безкоштовний веб-сайт WordPress
  7. WP Bakery Page Builder: Найпопулярніший веб-сайт WordPress

1. Beaver Builder: Найпростіший WordPress Page Builder

бобер будівельник

Beaver Builder – один з найкращих конструкторів веб-сайтів WordPress, який перетягує. Це дає вам можливість створити веб-сайт так, як вам потрібно, не знаючи жодних навичок кодування. Ви можете перетягувати та створювати красиві сторінки з легкістю.

Beaver Builder постачається з десятками чудових шаблонів сторінок, тому ви можете легко почати дизайн, не починаючи з нуля. Ви можете вибрати шаблон, замінити зображення та текст на свій власний, а потім натисніть кнопку “Опублікувати”.

Beaver Builder працює з більшістю тем WordPress, надаючи повний контроль над своїм вмістом. Найкраще, навіть якщо ви припините використовувати плагін, ваш вміст переноситься на редактор WordPress, який також відомий як редактор WYSIWYG. За допомогою плану та вище ви отримаєте прекрасні сумісні теми Beaver Builder, які дозволяють змінювати свої стилі за допомогою нативного WordPress Customizer.

Ціноутворення: Починається від 99 доларів для необмежених сайтів. Перегляньте наші пропозиції Beaver Builder!

Почніть з роботи з Beaver Builder сьогодні.

2. Divi Builder: Повний розробник веб-сайтів із 100+ демонстраціями

діві будівельник

Divi Builder – це потужний конструктор сторінок WordPress, який дозволяє створювати будь-який тип дизайну на вашому веб-сайті за допомогою перетягування. Divi Builder створений елегантними темами, відомою компанією WordPress, що надає теми та плагіни.

Конструктор Divi працює майже на будь-якому веб-сайті WordPress. Це дає безмежні можливості для створення найсучасніших макетів без необхідності торкатися жодного рядка коду.

Плагін укомплектований 46 модулями для побудови, 20 типами рядків та 3 типами розділів, усі вони можуть бути об’єднані та організовані для створення майже будь-якого типу веб-сайту. Завдяки розширеним налаштуванням дизайну, ви можете налаштувати кожен елемент у значній мірі.

Також перегляньте ці дочірні теми Divi.

Якщо говорити, якщо ви хочете внести зміни в дизайні в режимі реального часу, тоді ви можете скористатися темою Divi. За допомогою теми ви можете створити свою сторінку за допомогою редактора інтерфейсів, тому ваші сторінки можна буде оновлювати прямо з фронтального періоду без необхідності перемикання назад та назад зі своєї панелі інструментів на веб-сайт.

Ціноутворення: починається від $ 89 (включає 100+ пакетів веб-сайтів)

Почніть з програми Divi Builder вже сьогодні.

3. Elementor: WordPress Theme Builder з тоннами інтеграцій

елемент

Elementor є першим безкоштовним та відкритим вихідним кодом, просунутий розробник сторінок для WordPress. Завдяки його швидкому переробленню перетягувань ви можете вносити миттєві зміни сторінок із фронтального веб-сайту. Elementor добре відомий своїми швидкісними характеристиками, що робить його цікавим та простим у побудові.

Завдяки великій бібліотеці шаблонів ви отримуєте сотні прекрасних шаблонів WordPress від їхніх першокласних дизайнерів, які можна експортувати на різні веб-сайти за допомогою конструктора сторінок..

Elementor підтримує чуйний мобільний дизайн, що дозволяє створювати веб-сторінки, які чудово працюють на будь-якому пристрої.

Ще деякі цікаві особливості Elementor:

  • Полотно: Ви можете створити абсолютно нову цільову сторінку без заголовка або колонтитула, оптимізованого для високих конверсій.
  • Режим обслуговування: Для технічного обслуговування ви можете перейти на сайт в автономному режимі, вбудувавши його вбудований режим обслуговування.
  • Інтеграція Зап’єра: Інтеграція вашого веб-сайту із стороннім веб-додатком – це легкий досвід, використовуючи його інтеграцію Zapier.

Ціноутворення: Починається від 49 доларів за ліцензію одного сайту

Почніть з Elementor сьогодні.

4. Themify Builder: Найкращий режим редагування Frontend

Themify Builder

Themimi Builder оснащений інтерфейсом перетягування, який допоможе вам створити будь-який макет, який ви можете легко уявити. Конструктор постачається з більш ніж 60 попередньо вбудованими макетами та ефектами анімації, які ви можете вибрати. Це означає, що ви можете швидко створювати красиві сторінки, не починаючи з нуля. Все, що вам потрібно зробити, це просто імпортувати макети, які ви хочете використовувати, замінити зображення та текст, і ви все зробили.

Конструктор поставляється як стандартна функція для всіх тем Themify. Ви також можете використовувати їх плагін для будь-якої сторони WordPress.

Також перевірте: Топ плагінів WordPress

З компактного інтерфейсу, ви можете скористатися функцією перетягування, щоб швидко та легко будувати модулі. На передньому етапі ви можете попередньо переглянути дизайн та вносити зміни до своїх модулів.

Щоб розширити можливості Themify Builder, ви можете знайти тони різних адонів, які можна придбати окремо або як пакет.

Ціноутворення: Основний плагін безкоштовний. 39 доларів за пакет додатка

Почніть з програми Themify Builder вже сьогодні.

5. Процвітайте архітектор: найкращий конструктор цільових сторінок для WordPress

процвітати архітектор

Thrive Architect – це конструктор сторінок, створений для веб-сайтів, орієнтованих на конверсію. Thrive Architect розроблений тими самими людьми, що стоїть за Thrive Themes, компанією, що продає орієнтовані на конверсію теми та плагіни WordPress..

Thrive Architect поставляється з інструментом редагування перетягування та випадання та 271 попередньо вбудованими шаблонами цільової сторінки. Завдяки Thrive Architect ви зможете швидко створити приголомшливу домашню сторінку, сторінку продажів, повідомлення в блогах та все, про що можна попросити.

Ціноутворення: Починається від $ 67 за ліцензію на один сайт або $ 19 на місяць для членства в Thrive

Почніть з Thrive Architect вже сьогодні

6. SiteOrigin: Кращий безкоштовний WordPress Page Builder

siteorigin page builder

SiteOrigin – один з найпопулярніших розробників сторінок WordPress у сховищі WordPress, що містить понад мільйон активних установок. Завдяки SiteOrigin, створення чуйного вмісту на основі стовпців є легким вітром. Ваш вміст адаптується до всіх пристроїв, незалежно від його роздільної здатності.

Конструктор SiteOrigin бездоганно працює з вашими існуючими віджетами WordPress, тому ви можете додавати улюблені віджети на веб-сайти, які ви створюєте. Конструктор відмінно працює з будь-якими темами WordPress. Найкраща частина SiteOrigin полягає в тому, що ви можете знайти безліч акуратних сумісних тем WordPress, побудованих тими самими людьми за плагіном SiteOrigin..

Гнучкість – одна з головних переваг плагіна. Використовуючи розширений конструктор рядків, ви можете вибрати точну кількість рядків для кожного доданого стовпця.

Ціни: Безкоштовно

Почніть з SiteOrigin сьогодні.

7. WPBakery Page Builder для WordPress (раніше Visual Composer)

wp програма для створення хлібобулочних виробів

WPBakery Page Builder для WordPress, раніше відомий як Visual Composer, є одним з найпопулярніших розробників сторінок на ринку CodeCanyon, провідним центром преміальних плагінів WordPress..

Якщо вам потрібен преміальний конструктор сторінок WordPress, який пропонує поновлення протягом усього життя, не дивіться далі, ніж WPBakery Page Builder. Він постачається як з редакторами фронтенду, так і з резервними програмами, що робить редагування вмісту швидким та простим.

WPBakery Page Builder бездоганно працює з популярними плагінами WordPress, в тому числі
Йоаст SEO та WooCommerce. Він також сумісний із потужними плагінами для перекладу, такими як Polylang та WPML, тому ви можете легко створювати багатомовні веб-сайти, що працюють на базі розробника.

Ціноутворення: 46 доларів за ліцензію одного сайту

Почніть роботу з WPBakery Page Builder вже сьогодні.

Поширені запитання: Вибір кращого конструктора сторінок для WordPress

Допоможи сотням користувачів у створенні веб-сайту, ми знаємо, що стосується розробника сторінки WordPress. Ось декілька часто задаваних питань, які можуть виникати у кожного новачка, коли йдеться про вибір конструктора сторінок.

Як увімкнути Builder сторінки в WordPress

Увімкнення програми для створення сторінки в WordPress досить прямо. Спочатку, додаючи нову сторінку, ви зможете побачити лише редактор Visual і Text, який також відомий як редактори WordPress WYSIWYG (Що ви бачите, те, що ви отримуєте). Якщо ви хочете ввімкнути конструктор сторінок замість конструктора за замовчуванням, продовжте і встановіть будь-який із перерахованих вище конструкторів сторінок WordPress на своєму сайті.

Після цього ви зможете побачити конструктор сторінок під час додавання нової сторінки або публікації разом із редактором Visual and Text..

Як створити користувацьку сторінку HTML у WordPress?

Маючи можливість створити користувальницьку HTML-сторінку в WordPress, дозволяє власнику сайту ефективно створювати різні макети відповідно до бізнес-цілей. Ви можете створити користувальницьку сторінку в WordPress, виконавши ці кроки до WPBeginner.

Який WordPress Page Builder – найкращий вибір?

Практично кожен плагін для будівельника надходить із архіватором перетягування на бекенді та живим редактором на фронті. Важливо зрозуміти, що робить кожного розробника сторінки WordPress унікальним.

Після нашого порівняння ми з’ясували, що Beaver Builder – це найкращий конструктор сторінок WordPress, який перетягує. Він постачається з усіма функціями, необхідними для створення дивовижних макетів веб-сайтів. Ви можете використовувати велику колекцію заздалегідь складених макетів, щоб швидко створити сторінку з нуля. Вибравши правильний макет для свого сайту, ви можете налаштувати сторінку так, як вам потрібно.

Бонус: Ознайомтеся з найкращим плагіном для видачі WordPress.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла знайти найкращий конструктор сторінок WordPress для ваших потреб.

Якщо вам сподобалася ця стаття, ви також можете почитати, як створити веб-сайт WordPress з нуля та налаштувати свій блог, щоб отримати додатковий дохід..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me