7 кращих плагінів для автоблогування WordPress для автопілотування вашого блогу

Кращі плагіни для автоблогування WordPress


Шукаєте найкращі плагіни для автоблогування WordPress? Створити щоденник легко, але багато людей борються з регулярним створенням контенту для свого блогу.

Плагіни для автоблогування WordPress дозволяють куратувати вміст з інших джерел і відображати їх у своєму блозі. Ви також можете перефразовувати та розміщувати нові статті.

У цій статті ми поділимось найкращими плагінами для автоблогування WordPress, щоб автопілотувати ваш блог.

Чому плагіни для автоблогування WordPress?

Вести щоденник і додавати новий вміст кожен день – справа непроста. За допомогою плагіну для автоблогування WordPress ви можете автопілотувати свій блог та регулярно публікувати новий вміст.

Плагін для автоблогування WordPress імпортує вміст з різних RSS-каналів на ваш сайт WordPress. Деякі плагіни навіть перефразовують ваш вміст WordPress і забезпечують відсутність дублювання вмісту.

Є сотні безкоштовних та преміальних плагінів WordPress для автоблогування. Але перед тим як зануритися і вибрати плагін для свого блогу, пам’ятайте, що автоблогування не для всіх. Хоча плагін для автоблогування дозволяє легко розміщувати звичайні статті у своєму блозі, замість того, щоб просто копіювати статті, вам в інтересах змінити свій кураторний вміст якимось чином, щоб ваш сайт не зазнавав штрафу за дублікат вмісту.

Ось декілька рекомендованих практик, яких слід дотримуватися, якщо ви використовуєте плагін для автоблогування.

 • Показуйте лише уривки замість цілої статті.
 • Додайте вдвічі більше оригінального вмісту, ніж вміщеного джерела.
 • Додайте коментар між зібраним вмістом.

1. Feedzy RSS

RSS Feed

Feedzy RSS – популярний плагін для автоблогування WordPress. Це дозволяє відображати вміст з необмежених RSS-каналів на вашому веб-сайті. Feedzy RSS інтегрується з WordAI та SpinnerCheif, щоб перефразовувати статті, які ви імпортували, тому ви завжди можете автоматично додавати свіжий вміст у свій блог.

Він підтримує складні медіа, включаючи відтворення аудіо та відео YouTube. Ви також можете переглядати ключові слова з чорного списку, щоб повністю контролювати те, що ви хочете показати у своєму блозі WordPress.

2. Агрегатор WP RSS

WP RSS Агрегатор

WP RSS Агрегатор це безкоштовний і популярний плагін для автоблогування WordPress. Це дає вам можливість імпортувати, об’єднувати та показувати RSS-канали з різних ресурсів. Він також імпортує канали Atom та показує їх у своєму блозі WordPress. WP RSS Aggregator має власні шаблони з параметрами стилізації для каналів.

Він підтримує штрихові коди та блоки для відображення каналів публікацій, сторінок та спеціальних типів публікацій. Це дозволяє імпортувати вміст з необмежених веб-сайтів і навіть керувати всіма джерелами з вашої інформаційної панелі WordPress …

3. Збір каналів RSS

RSS-видовище

RSS-видовище це простий у використанні плагін для автоблогування WordPress. Він оснащений простим у користуванні інтерфейсом, який дозволяє керувати вмістом, який ви імпортуєте з інших веб-сайтів. Ви можете класифікувати вміст за категоріями та планувати їх, виходячи з бажаного інтервалу.

Він також імпортує зображення з RSS-каналів за допомогою функцій WordPress.

4. CyberSEO

CyberSEO

CyberSEO являє собою розширений плагін для автоблогування WordPress та курірування вмісту. Він імпортує RSS та Atom канали для відображення статей у своєму блозі. Він перекладає вміст з понад 100 мов, використовуючи Google Translate і Яндекс Перекладач, щоб публікувати на вашій мові.

За допомогою сторонніх спінерів він дозволяє перефразовувати вміст, що передається, щоб переконатися, що ваш вміст не плагіат. Він також вбудовує медіа-контент, включаючи зображення та відео.

Детальніше: Топ плагінів для WordPress Translator.

5. Робот WP

Робот WP

Робот WP є преміальним плагіном для автоблогування WordPress. Він агрегує RSS-канали з відповідних ресурсів і публікує регулярний вміст у вашому блозі. Це дозволяє налаштувати джерела статті та добре працює з усіма найпопулярнішими темами WordPress.

Він підтримує 30 джерел вмісту, включаючи Amazon, eBay, YouTube, Vimeo, Flickr тощо для імпорту вмісту. Ви також можете курити продукти електронної комерції та продавати їх у своєму інтернет-магазині. У ньому є інструменти для перекладів, перефразовування вмісту тощо. WP Robot капає подачу вмісту у свій блог і навіть дозволяє публікувати масові статті одним натисканням вручну.

6. Труби WP

WP Труби

WP Труби це потужний і безкоштовний плагін для автоблогування WordPress. Він ідеально підходить для імпорту новин з різних ресурсів та RSS-каналів, і навіть імпортує продукти WooCommerce.

WP Pipes дозволяє створити конвеєр контенту для публікації в блозі. Він публікує статті та продукти WooCommerce на ваших соціальних сторінках, таких як Facebook, Twitter, Pinterest тощо.

7. RSSImport

RSSІмпорт

RSSІмпорт це простий плагін для автоблогування WordPress, який імпортує RSS-канали та відображає вміст у вашому блозі. Він підтримує віджети та короткі коди для публікації статей.

Ви також можете використовувати коди шаблонів, щоб додати статті на свої сторінки.

Це все.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращий плагін для автоблогування WordPress, щоб автопілотувати ваш блог WordPress. Ви також можете перевірити нашу статтю про найкращі плагіни WordPress для створеного користувачем вмісту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map