7 кращих плагінів для огляду WordPress для збільшення доходу в Інтернеті

кращі плагіни для огляду WordPress


Шукаєте найкращі плагіни для огляду продукту для WordPress? Це чудова ідея! Якщо ви переглядаєте веб-сайт з оглядом, вам знадобиться ідеальний плагін, який допоможе вам додавати рейтинги, зв’язувати філії, показувати фрагменти та робити ваші публікації загалом привабливими для відвідувачів..

У цій статті ми збираємось ознайомити вас із найкращими плагінами для перегляду продуктів.

Навіщо використовувати плагін для огляду продукту?

Від відгуків очікується певна кількість сліпучих читачів. Вони хочуть зірок, фрагментів, посилань та вигадливих таблиць порівняння.

На жаль, ви нічого не можете доставити за допомогою редактора публікацій WordPress самостійно. Ваш вміст може бути приголомшливим, але в ньому не буде відсутній фактор “вау”, який очікують ваші читачі від професійного огляду.

Хороша новина полягає в тому, що, використовуючи найкращі плагіни для огляду WordPress, ви можете дати вашій аудиторії саме те, чого вони жадають. Найкращий? Вам, як рецензенту, буде легко.

Правильний плагін дозволяє збільшити ваші відгуки до професійної якості без особливих зусиль. Просто напишіть свій відгук, з’ясуйте його бали та додайте їх до відповідних розділів у складі редактора плагіна.

Щоб вибрати правильний плагін для вас, ми склали список найкращих плагінів для огляду WordPress. Перевірте це нижче.

1. Огляд продукції WP

Плагін для огляду продукту WP

Якщо ви додаєте кілька відгуків до однієї сторінки, вам сподобається функція коротких кодів WP Product Review. Ви можете розмістити свої шорт-коди, щоб додати вікна огляду в будь-якому місці в публікаціях та на сторінках.

Таблиці огляду також повністю настроюються. Змініть рамки, ширину, кольори та значки рейтингу, щоб вони повністю відповідали вашому бренду. Існує більше 10 різних іконок рейтингу на вибір, включаючи зірки та серця, щоб ви могли по-справжньому розважитися.

Також доступні діаграми поглибленого порівняння. А також можливість імпорту інформації про продукцію безпосередньо з Amazon.

Почніть з огляду продуктів WP сьогодні!

2. WP Review Pro

WP огляд Pro

Завдяки 16 попередньо виготовлених, повністю настроюваних шаблонів, WP Review Pro робить публікацію оглядів легким.

Виберіть бажані фрагменти, бажану систему оцінювання та навіть продемонструйте думки читачів за допомогою цього універсального плагіна. Він чудово працює майже з кожною наявною темою.

Програма WP Review Pro також має інтеграції з нескінченними можливостями. Інтегруйте свій плагін із відгуками Google, Yelp та Facebook відгуками. Ви також можете інтегрувати його з WooCommerce, якщо ви маєте веб-сайт електронної комерції.

Цей плагін є зручним для мобільних пристроїв, оптимізований для швидкості, готового до перекладу, і містить безліч спеціальних віджетів.

Почніть з WP Review Pro сьогодні!

3. Taqyeem

Taqyeem

Taqyeem працює зі сторінками, публікаціями та навіть спеціальними типами публікацій. Це надзвичайно просто у використанні та має безліч варіантів налаштування, щоб тримати ваш бренд на тоні.

Цей плагін готовий до перекладу та оптимізована пошукова система. Є навіть підтримка RTL.

Вибирайте з необмежених кольорів, понад 500 шрифтів та декількох значків оцінок огляду.

Почніть з Taqyeem сьогодні!

4. Рецензент

Плагін для рецензента WordPress

Додайте таблиці порівняння та огляди до сторінок, публікацій та спеціальних типів публікацій швидко та легко за допомогою плагіна Reviewer.

Просто створіть шаблон, який вам сподобався, і починайте перегляд. Хочете, щоб користувачі також додавали відгуки? Нема проблем. Відвідувачі можуть використовувати створений вами шаблон або поля, і додавати власні думки на свій веб-сайт. Завантаження зображень – це також можливість для гостей-рецензентів.

Кожен створений вами шаблон є зручним для мобільних пристроїв та адаптується до будь-якого пристрою.

Почніть з рецензента сьогодні!

5. Yelp Відгуки Pro

Yelp Відгуки Pro

Створений Ninja Team, сила, що стоїть за Ninja Forms, Yelp Reviews Pro інтегрується з Yelp, щоб показати ваші огляди, профіль та списки. Це надзвичайно простий у використанні штрихкоди та додавання необхідної інформації до ваших публікацій, сторінок і віджетів..

Якщо ви головним чином рецензент Yelp, який хоче розширити свій веб-сайт, це плагін для вас.

Почніть роботи з Yelp Відгуки Pro сьогодні!

6. Різні фрагменти схеми “все в одному”

Схеми Багаті фрагменти

Якщо ви хочете виділитися з натовпу в пошукових системах, все в одній схемі Rich Snippets – це ідеальний плагін.

Знімки дозволяють звести ваші огляди лише на найважливішу інформацію. Додайте резюме своїх думок разом із фотографіями та рейтингами, щоб пошукові системи точно знали, що вони повинні відображати. Чудово працює і з Facebook!

Почніть роботу з усіма в одній схемі Різноманітні знімки сьогодні!

7. Відгуки клієнтів WP

Відгуки клієнтів WP ідеально підходять, якщо ви використовуєте багатосторінкову або багатокористувацьку платформу для перегляду. Це дає вам повний контроль над поданнями користувачів, дозволяючи модерувати та вибирати те, що публікується.

Відгуки показуються вашим читачам привабливо; однак пошукові системи будуть переглядати мікроформат Schema.org. Це найкраще з обох світів. Одночасно порадуйте своїх аудиторій та сканерів пошукової системи!

Легка та оптимізована швидкість, відгуки клієнтів WP не сповільнить ваш веб-сайт; навіть якщо ви використовуєте їх власні рейтингові шкали та значки.

Почніть з відгуків клієнтів WP сьогодні!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам відкрити найкращі плагіни для огляду WordPress.

Якщо вам сподобалася ця стаття, вам можуть сподобатися наші публікації про найкращі плагіни з вигідними фрагментами та як легко створити опитування в WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map