Кращі плагіни для опитування WordPress


Ви хочете, щоб найкращий плагін для додавання онлайн-опитувань у WordPress? Опитування та опитування залучають більше користувачів та залучають їх довше на ваш веб-сайт. Ця взаємодія користувачів також хороша для рейтингу пошукових систем вашого веб-сайту.

У цій статті ми підібрали найкращі плагіни для опитування WordPress для вас.

Як знайти найкращий плагін для WordPress

WordPress має безліч безкоштовних і платних плагінів для опитування, які можна використовувати для створення онлайн-опитувань та опитувань на своєму веб-сайті. Шукаючи плагін WordPress для опитування, ви повинні переконатися, що його можна легко встановити та використовувати. Крім цього, він повинен бути гнучким з параметрами відображення, щоб ви могли додавати опитування на своїх сторінках, публікаціях та віджетах WordPress.

Ось декілька швидких функцій, які слід переглянути в плагіні для опитування WordPress, перш ніж вибрати його для вашого веб-сайту:

  • Він повинен мати функції дизайну та стилізації для створення інтерактивних опитувань.
  • Переконайтеся, що опитування повинні швидко завантажуватися та не впливати на ефективність вашого веб-сайту.
  • Він повинен запропонувати кілька варіантів для відображення результатів опитування та опитування, таких як графіки, діаграми тощо.
  • Плагін для опитування повинен дозволяти відображати результати на кількох сторінках або в будь-якому місці, де вам подобається.

Сказавши це, давайте подивимось на нашу сторону порівняння найкращих плагінів WordPress для опитування.

1. WPForms

WPForms

WPForms – найкращий плагін для контактних форм WordPress у світі. Він пропонує шаблони форм преміум-класу для створення контактних форм, онлайн-реєстраційних форм, опитувань та опитувань у WordPress. WPForms має преміальний додаток для опитувань та опитувань. Їх огляди в Інтернеті дуже настроюються та гнучкі, що означає, що ви можете легко створити опитування на свій вибір.

WPForms має дивовижний конструктор форм, який дозволяє швидко створювати свої інтернет-опитування з функцією перетягування. Ви також можете додати зображення як варіант опитування для користувачів.

Ви можете відображати онлайн-опитування на своїх сторінках WordPress, публікаціях, бічній панелі та інших областях, готових до віджетів. Їх опитування не повинні впливати на швидкість та ефективність роботи вашого веб-сайту.

Це дозволяє красиво відображати результати опитування у графіках та діаграмах. WPForms надає вам доступ до вбудованих результатів опитування в будь-якому місці вашого веб-сайту WordPress. Ви також можете експортувати результати опитування та використовувати їх у своїх презентаціях PowerPoint, таблицях Excel тощо. Для отримання більш детальної інформації слід ознайомитися з цим посібником про те, як створити інтерактивне опитування за допомогою WPForms.

Пов’язані: Як створити форму Wordform в WordPress (покроковий посібник)

2. Опитування та рейтинг опитування

Опитування та рейтинги опитування

PollDaddy – один з найпопулярніших плагінів WordPress на ринку. Він постачається з гнучкими параметрами для додавання та керування опитуваннями в WordPress. PollDaddy простий в установці та пропонує преміальні функції для інтернет-опитувань.

Найпомітніші функції включають опитування з вибором, вибір інтерактивних опитувань, можливість закриття дати опитування, показ / приховування результатів та багато іншого. Як і будь-який інший потужний онлайновий плагін, ви можете відображати результати опитування будь-де на своєму веб-сайті, а також на інших
Сайти WordPress.

PollDaddy – це безкоштовний плагін WordPress, який підтримує основні IP-фільтри, щоб запобігти заповненню декількох відповідей.

3. Реактивне опитування

Реактивне опитування

Чуйне опитування – це онлайновий плагін для опитування, який можна використовувати для додавання простих і красивих опитувань у WordPress. Це дозволяє створити кілька опитувань і відобразити їх на одній сторінці.

Ви також можете додавати опитування з різним вибором, вибір зображень з текстом, красиво відображати результати, додавати дату початку та закінчення опитування та налаштовувати свої опитування.

Вони пропонують безкоштовну та платну версію. Безкоштовний плагін для чутливих опитувань має обмежені можливості, і вам потрібно оновити до їх преміум-плану, щоб розблокувати всі варіанти.

4. WP-опитування

Опитування WP

WP-Polls – це безкоштовний плагін WordPress, який підходить для додавання онлайнових опитувань на сторінки вашого веб-сайту, дописи, бічну панель та інші області віджетів. Налаштувати та використовувати на інформаційній панелі WordPress легко.

Це дозволяє додавати опитування кількох виборів та швидко відображати результати на одній сторінці. Ви можете додати користувальницький стиль CSS, щоб змінити тему та дизайн ваших опитувань WordPress.

5. Опитування демократії

Опитування про демократію

Як випливає з назви, опитування демократії – це простий і сучасний плагін WordPress, який дозволяє вашим користувачам додавати свій вибір у опитуванні. Ви можете створювати одиночні та декілька варіантів опитування, встановлювати дату закінчення опитування, вибирати з декількох шаблонів дизайну опитування та багато іншого.

Це дуже настроюваний плагін для опитування, який дозволяє обмежувати опитування лише зареєстрованим користувачам. Опитування демократії дозволяє створювати випадкові опитування та відображати їх користувачам на кількох сторінках.

Він чудово працює з усіма популярними плагінами кешу, такими як W3 Total Cache, WP Super Cache, WordFence, Quick Cache та ін., Щоб швидше працювати на вашому веб-сайті.

6. Опитування YOP

Опитування Yop

Опитування YOP – це ще один безкоштовний плагін WordPress, який можна використовувати для легкого створення онлайн-опитувань та опитувань. Це дуже гнучко і легко налаштувати в WordPress.

Це дозволяє додавати опитування з різним вибором, планувати опитування, показувати опитування в Інтернеті на різних сторінках, відображати результати у відсотках, скидати опитування в будь-який час і додавати обмеження для показу опитувань лише зареєстрованим користувачам. Ви також можете заблокувати користувачів спаму за допомогою IP-адрес та імені користувача.

Вони пропонують різні варіанти відображення результатів опитування. Якщо ви хочете відображати попередні результати опитування для користувачів, то опитування YOP – ідеальний вибір для вас.

7. Опитування думок, опитування, вікторина

Вікторина опитування опитування опитування

Опитування OpinionStage – це інтерактивний плагін опитування. Безкоштовно завантажувати та встановлювати на своєму веб-сайті WordPress. Ви можете легко створювати онлайн-опитування, опитування, вікторини, форми та інше за допомогою вбудованих шаблонів.

У комплекті із кнопками соціальних мереж поряд із опитуваннями їх можна ділити на своїх платформах соціальних медіа. Ви можете додати опитування на свої сторінки WordPress, публікації, бічну панель, колонтитул та інші області, готові до віджетів.

Якщо ви хочете створити візуально інтерактивне опитування в WordPress, то опитування OpinionStage – це ідеальний вибір для вас. Вони пропонують кілька варіантів кольорів та дизайну, щоб прикрасити вигляд вашого опитування в Інтернеті.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі плагіни для опитування WordPress. Слід також ознайомитись з нашим посібником щодо найкращих плагінів WordPress для збору відгуків користувачів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me