7 кращих плагінів для WordPress YouTube Video Gallery для збільшення переглядів

плагіни відеогалереї


Шукаєте хороший плагін відео-галереї YouTube для свого веб-сайту? За замовчуванням додати відео YouTube до своєї публікації блогу так само просто, як і копіювати URL-адресу відео.

Але коли ви хочете додати кілька відео на одну сторінку або публікацію, ви можете організувати їх у вигляді галереї. Ось тут додається плагін для відеогалереї WordPress. За допомогою цих плагінів ви зможете акуратно відображати свої відео у вигляді галереї, не записуючи жодного рядка коду та не змінюючи швидкість завантаження..

У цій статті ми перерахували декілька найкращих плагінів WordPress YouTube Gallery, які дозволять вам додати красиві відеогалереї на свій сайт за лічені хвилини. Всі перелічені нижче плагіни надзвичайно прості в експлуатації та пропонують чудові функції. Але перш ніж ми розглянемо ці плагіни, давайте розберемося, як плагін відеогалереї може бути корисним для вашого сайту.

1. Галерея Envira

Енвіра-Галерея

Envira Gallery – це один із найпопулярніших плагінів зображень та відеогалереї, який дозволяє відображати свої відео YouTube у формі галереї. Він оснащений надійним конструктором перетягування, що полегшує вам створення галереї WordPress. Завдяки заздалегідь створеним шаблонам, ви можете швидко налаштувати свої галереї та надати їм ідеальний вигляд, якого він заслуговує.

Щоб зробити ваші галереї більш привабливими, ви можете додати параметр слайд-шоу або включити режим повноекранного лайтбоксу. Завдяки Envira вставляти відео з YouTube, Vimeo, Wistia тощо дуже просто. Ви також можете додати кнопку спільного доступу, щоб ваші користувачі могли поділитися своїми відео з родиною та друзями в соціальних мережах. Завдяки безлічі інших дивовижних функцій, Envira – це один з найкращих варіантів, на який можна піти.

2. Галерея uTubeVideo

плагін для відеогалереї uTube

uTubeVideo Gallery – ще один чудовий плагін на WordPress YouTube, який дозволяє додавати свої відео YouTube у вигляді галереї прямо на вашому сайті WordPress.

У плагіна є кілька варіантів налаштування відео. Наприклад, ви можете додати панель прогресу, щоб ваші користувачі могли знати, коли відео закінчується, додати початкову роздільну здатність відео, встановити розмір відеоплеєра тощо. Плагін пропонує вбудовану підтримку YouTube і Вімео. Тож легко вставити відео з цих двох платформ.

3. ВашКаналь

YourChannel

YourChannel це ще один блискучий плагін YouTube WordPress YouTube, який дозволяє вашим користувачам дивитися ваші відео YouTube прямо з вашого веб-сайту. Все, що вам потрібно зробити, – це ввести своє ім’я користувача YouTube та ідентифікатор каналу, і він миттєво налаштує на вашому веб-сайті відеогалерею. Ви можете відтворювати свої відео або в межах своєї публікації, або у формі лайтбоксу.

Щоб зробити ваші відео більш привабливими, використовуйте одну з 7 красивих ескізів, які вони пропонують. Ви також можете додати варіант плавного переходу, якщо хочете. Плагін готовий до перекладу і підтримує RTL. Система кешу допомагає вашим відео завантажуватися швидше, тому вам не доведеться йти на компроміси з роботою вашого веб-сайту.

4. Галерея Youtube

Галерея YouTube

Галерея YouTube – це ще один дивовижний плагін YouTube Gallery, який дозволяє відображати всі свої відео YouTube у вигляді сітки або галереї прямо на вашому веб-сайті. Вам не потрібно нічого робити, щоб вставити ці відео. Просто введіть свій ідентифікатор відео YouTube, і сторінка відео буде автоматично створена для вас. Потім ви можете також працювати над розмірами ескізів відео. Наприклад, замість типового співвідношення 16: 9 ви можете встановити співвідношення 4: 3, якщо хочете.

Якщо ви показуєте свої відео у сітковій формі, ви можете додати до 4 різних стовпців. На кожній сторінці показано 8 відео, але ви також можете налаштувати кількість відображених відео. Плагін чуйний, тобто ваш веб-сайт добре працює на робочому столі, планшеті та мобільних пристроях. Якщо вашу галерею переглядати на телефоні, навігація мініатюр буде замінена на два великих розміри Попередня і Далі іконки.

5. Фотогалерея від 10Web

Фотогалерея від 10Web

З Фотогалерея, вам не потрібно витрачати години на роботу над своїми фотогалереями. Ви можете мати прекрасну та мобільну чуйну галерею своїх зображень та відеозаписів протягом декількох хвилин. Ці галереї виглядають приголомшливо на різних пристроях, тому вам ніколи не доведеться турбуватися про його зовнішній вигляд.

Фотогалерея інтегрована із плагінами електронної комерції та платіжними шлюзами, такими як PayPal та Stripe. Це полегшує вам продаж ваших товарів або послуг, якщо ви хочете, прямо з ваших відео. Ви також маєте повну гнучкість щодо дизайну своїх галерей. Ви можете стильно задати його так, як вам потрібно, з усіма його параметрами налаштування.

6. Відеогалерея – YouTube Gallery

Відеогалерея - Галерея YouTube

Відеогалерея – це ще один дивовижний плагін для відео-галереї WordPress YouTube, який полегшує вам створення відеогалереї без написання жодного рядка коду. Якщо ви хочете відображати свої відео чітко і чітко, то Video Gallery – плагін, який вам потрібен. Він пропонує зручний редактор, що дозволяє швидко та легко створювати галереї. Ви також можете вибрати з 9 різних макетів галереї, додати ефекти наведення курсора, додати функцію збільшення та багато іншого.

Плагін має вбудовану підтримку Vimeo, YouTube, Wistia та MP4. Залежно від ваших вимог, ви можете легко додавати свої відео з будь-якої з цих платформ. Ви також можете взяти під контроль колір, розмір та вирівнювання тексту опису.

7. Галерея WP YouTube

модулі відеогалереї YouTube

З WP YouTube, ви можете створити кілька найбільш привабливих відеогалерей за лічені хвилини. Потім ви можете налаштувати його як завгодно. Це дозволяє додавати назву та визначати обмеження вмісту. У вас навіть є можливість приховати назву, відключити пов’язані відео та інше.

Так це все Це декілька найкращих плагінів відео-галереї WordPress YouTube, які ви обов’язково повинні спробувати. Ми сподіваємось, що Ви знайшли цю статтю корисною. Можливо, ви також хочете знати, як створити галерею зображень у WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me