7 кращих тестувальних плагінів та інструментів для розбиття WordPress A / B (2020)

Найкращі плагіни та інструменти для тестування WordPress A / B Split


Шукаєте найкращі плагіни для тестування розбиття WordPress A / B?

A / B / тестування дозволяє порівнювати дві чи більше версії веб-сторінки, електронної пошти тощо лише з одним змінним елементом, щоб визначити найкращі варіанти конверсій.

У цій статті ми поділимося вибраним списком найкращих плагінів та інструментів для розбиття тестування WordPress A / B..

Вибір найкращого плагіна для тестування WordPress A / B Split

Тест розбиття A / B дозволяє відображати кілька версій вашого маркетингового матеріалу для вашого користувача, так що ви можете відстежувати, який із відвідувачів найбільше подобається.

Оскільки на ринку є десятки плагінів та інструментів для розділеного тестування WordPress A / B, вибір найкращого плагіна може бути заплутаним..

Ось що потрібно шукати в плагіні для розбитого тестування WordPress:

 • Задовольнити свої потреби: Не кожен тестовий плагін A / B створюється рівним, тому переконайтеся, що отриманий вами плагін допомагає задовольнити ваші потреби. Наприклад, якщо ви хочете протестувати оптимальну форму, переконайтеся, що плагін, який ви збираєтеся придбати, пропонує тестування форми optin.
 • Просте налаштування: Уникайте плагінів будь-якою ціною, яка вимагає перестрибувати багато перешкод лише для того, щоб налаштувати тест A / B
 • Результати тесту: Переконайтеся, що плагін оголошує переможця, а не просто показує статистику.

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster – найкращий плагін для покоління WordPress, який постачається з потужною функцією A / B роздільного тестування, щоб зрозуміти, що працює для ваших користувачів.

За допомогою OptinMonster ви зможете не тільки створювати приголомшливі форми оптимуму та інші маркетингові кампанії, але й надає детальну аналітику конверсій та результати тестування A / B..

Якщо ви є видавцем, OptinMonster дозволяє вам визначити, як ефективні ваші маркетингові кампанії для різних сегментів аудиторії, наприклад мобільний настільний робочий стіл та різні географічні місця.

Для торговців електронною комерцією OptinMonster можна використовувати для розділення тестових кампаній, спрямованих на:

 • Досягнення більшої кількості продажів
 • Залучення абонентів для програми лояльності
 • Отримання відповідей на опитування від клієнтів

2. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights є найкращим плагіном WordPress Google Analytics, який забезпечує безперешкодну інтеграцію з Google Optimize, щоб ви могли оптимізувати проведення A / B роздільних тестів без редагування жодного коду.

Завдяки MonsterInsights легко налаштувати Google Optimize на своєму сайті та запустити тести A / B. Результати розділених тестів відображаються на інформаційній панелі WordPress, і ви можете вжити заходів для вдосконалення свого веб-сайту відразу.

3. Програмне забезпечення Nelio

Тестування Неліо A / B

Програмне забезпечення для тестування Nelio A / B – це відмінне рішення для тестування WordPress A / B на ринку. Він постачається з найвищими інструментами розбиття тестування на вашій інформаційній панелі WordPress.

Програмне забезпечення має автоматизовану систему для оновлення вашого сайту та відображення варіанта переможця. Ось що ви можете перевірити за допомогою програмного забезпечення для тестування Nelio A / B:

 • Сторінки
 • Постів
 • Продукція
 • Спеціальні типи публікацій
 • Заголовки
 • Віджети
 • Меню навігації
 • Теплові карти
 • І більше.

Він також пропонує вбудовану послугу оптимізації переходів для досвідчених користувачів WordPress. Nelio Software чудово працює з усіма популярними хостинг-компаніями WordPress.

4. Платформа досвіду VWO

Платформа досвіду VWO

Платформа досвіду VWO це фантастична послуга тестування розділеного тестування WordPress A / B. Він дозволяє одночасно відображати різні версії вашого веб-сайту для різних користувачів, а також відстежує, який варіант – це перетворення більшої кількості відвідувачів у клієнтів.

Ось, що ви можете пройти тестування A / B на своєму сайті за допомогою платформи VWO Experience:

 • Заголовки
 • Субтитри
 • Дизайн та компонування
 • Меню навігації
 • Форми
 • Заклик до дій
 • Соціальний доказ

VWO показує результати розбиття тесту в декількох форматах, включаючи підвищення відсотків, рівень довіри, прямий і непрямий вплив тощо. Ви можете знайти переможця у двох варіантах, а потім застосувати зміни, щоб покращити ефективність веб-сайту..

5. Простий тестер сторінки

Простий тестер сторінки

Простий тестер сторінки це безкоштовний плагін для тестування розділеного тестування WordPress A / B. Він дозволяє налаштувати роздільний тест на своєму сайті за 3 простих кроки: відредагуйте сторінку, налаштуйте спліт-тест та оголосити варіант переможця.

Він сумісний з цілями Google Analytics для відстеження унікальних відвідувачів кожної варіації, тож ви можете визначити, яка версія вашого сайту залучає більше користувачів. Існує також преміальна версія плагіна, що має більше функцій, таких як відстеження конверсій та повний статистичний аналіз.

6. Тестування A / B для WordPress

Тестування A / B для WordPress

Тестування A / B для WordPress є ще одним безкоштовним плагіном тестування для вашого сайту. Це дозволяє налаштувати тест розділення A / B за допомогою текстового редактора Classic в WordPress.

Він підтримує короткі коди, щоб легко додавати розділені тести на ваші сторінки, публікації та спеціальні типи публікацій. Плагін показує повні статистичні результати, тож ви можете визначити варіант переможця, а потім видалити A / B тестовий штрих-код лише одним клацанням миші.

7. Хотджар

Hotjar

Hotjar – це преміальний інструмент тестування A / B для експериментів з кількома варіантами вашого веб-сайту та відображення того, що найкраще відгукується на вашу аудиторію. Краще для вас визначити, чи працює певний колір чи стиль макета для відвідувачів вашого веб-сайту чи ні.

У комплекті є багато інших функцій для збору даних та покращення досвіду клієнтів на вашому сайті. Ви також можете попросити відвідувачів залишити відгук про різні ваші версії веб-сайтів.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі плагіни та інструменти для розділеного тестування WordPress A / B. Ви також можете ознайомитись з нашою статтею про те, як A / B розділити тест ваших форм WordPress для підвищення конверсій.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map