7 найкращих плагінів цільової сторінки WordPress, які перетворюють (2020)

кращі плагіни WordPress цільової сторінки


Ви хочете створити цільову сторінку з високим конвертом? Використання плагіна для цільової сторінки WordPress – найкращий вибір, тому що це легко і, бездоганно, ідеально. Незалежно від того, який рівень технічних навичок у вас є, ви можете миттєво навчитися використовувати плагін цільової сторінки та створювати сторінку так, як вам потрібно.

У цій статті ми порівняємо кілька найкращих плагінів цільової сторінки WordPress, щоб допомогти вам визначити, який із них ідеально підходить для ваших потреб.

Важливість плагіну цільової сторінки WordPress

Перш за все, обговоримо, що таке цільова сторінка. Простіше кажучи, це веб-сторінка (як правило, одна сторінка), де ви хочете, щоб ваша цільова аудиторія висадилася, побачила ваш вміст і здійснила певні дії, такі як покупка товару, підписка на ваш список тощо..

Цільові сторінки допомагають вам продемонструвати та привабливо виділити один конкретний товар чи послугу. Добре розроблені цільові сторінки привертають увагу користувачів швидко та спонукають їх до дій, які ви бажаєте зробити. У більшості випадків цільові сторінки служать машинами перетворення.

Отже, як створити цільову сторінку?

Тоді вам потрібен плагін цільової сторінки WordPress. За допомогою плагіна цільової сторінки ви можете легко створити цільові сторінки з високою конверсією, навіть якщо ви не дотепні. Більшість плагінів цільової сторінки пропонують інтерфейси перетягування для створення сторінки разом із безліччю попередньо розроблених шаблонів на вибір.

Також перевірте: Топ WordPress Page Builder

Більш того, більшість із цих плагінів пропонують елементи цільової сторінки та блоки вмісту, такі як кнопки, форми, заголовки, заклики до дії (Feature CTA), пропоновані зображення, відео, посилання тощо, щоб ви могли створити цільові сторінки з високою конверсією за короткий час.

Вам справді потрібен плагін цільової сторінки?

optinmoster-покоління свинцю

Це залежить.

Створення цільової сторінки дозволяє вам звузити фокус відвідувачів до кампанії, яку ви рекламуєте, щоб збільшити кількість конверсій, таких як підписка на розсилку, придбання нового продукту тощо.

Цільова сторінка може стати для вас чудовим вибором якщо ви купуєте потенційні клієнти із зовнішніх джерел наприклад, платна кампанія, рекламна розсилка інформаційних бюлетенів, реферальні джерела тощо.

Але якщо ви хочете конвертувати наявних відвідувачів веб-сайту які трапляються на вашому веб-сайті з будь-якої причини, наприклад, читаючи публікацію в блозі, ви можете скористатися двоетапним оптиміном, а не цільовою сторінкою.

Двоетапний вибір – це кампанія, яка дозволяє перетворити будь-яке зображення або посилання на спливаюче вікно. Коли відвідувач натискає на посилання, з’являється спливаюче вікно з проханням підписатися або купити.

Оскільки спливаюче вікно з’являється на одній сторінці, воно виключає природне вивільнення, яке зазвичай відбувається, коли відвідувачів направляють на іншу цільову сторінку для завершення дії.

OptinMonster є найкращим інструментом генерації свинцю, оскільки він дозволяє швидко та легко створювати десятки кампаній, включаючи двоетапний вибір. Ви можете створити візуально привабливі оптимінні форми за допомогою конструктора перетягування.

Найкраще, що ви можете використовувати OptinMonster поряд із плагіном цільової сторінки, щоб ще більше збільшити кількість конверсій.

Прочитайте наш повний огляд OptinMonster.

Почніть з OptinMonster сьогодні!

1. Бобер будівельник

beaver-builder-wp-плагін

Beaver Builder – це, мабуть, найкращий плагін для створення сторінок WordPress для створення цільових сторінок WordPress легко без будь-якого кодування. Він забезпечує простий інтерфейс перетягування, де ви можете створити веб-сторінку, змішуючи та співпадаючи блоки вмісту, віджети та вдосконалені елементи.

Він постачається з десятками приголомшливих шаблонів цільових сторінок, так що вам не завжди потрібно починати з нуля. Ви можете вибрати шаблон привабливої ​​сторінки цільової сторінки, додати вміст та опублікувати абсолютно нову сторінку. Простенька!

Крім того, ви можете зберегти власні дизайни як шаблони та повторно використовувати їх на своєму сайті або експортувати їх для використання на інший сайт.

Використовувати плагін Beaver Builder дуже просто, оскільки він постачається з вбудованим редактором. Редактор дозволяє налаштувати всі елементи за допомогою попереднього попереднього перегляду в режимі реального часу, натиснувши його безпосередньо. Якщо ви хочете змінити заголовок цільової сторінки, ви можете натиснути на неї та безпосередньо ввести її.

Теми Beaver Builder сумісні з WordPress. Він доступний і як тема WordPress, і як плагін.

Прочитайте наш повний огляд Beaver Builder.

Почніть з Beaver Builder сьогодні!

2. Елементтор

elementor-wordpress-page-builder-плагін

Elementor – це ще один популярний конструктор сторінок WordPress для створення будь-якого типу веб-сторінок, включаючи цільові сторінки. Він доступний як у безкоштовній, так і в преміум-версії, тому ви можете спробувати безкоштовну версію повністю перед придбанням преміум-версії.

Він має швидкий і для початківців зручний інтерфейс для редагування в реальному часі для створення сторінок. Ви можете використовувати елементи перетягування елементів Elementor, а також віджети WordPress за замовчуванням.

Крім того, у нього понад 300 красиво оформлених шаблонів, які підходять для цільових сторінок у будь-якій ніші. Ви можете вибрати шаблон, швидко замінити вміст оригінальним вмістом та опублікувати його. Крім того, ви можете зберегти свої дизайни як шаблони та використовувати їх на своєму сайті, а також на інших сайтах.

Elementor має чуйні елементи дизайну, щоб створити цільові сторінки для настільних ПК, планшетів та мобільних пристроїв окремо. За допомогою цієї функції ви можете вибрати, що і як повинна відображатися сторінка на різних пристроях.

Почніть з Elementor сьогодні!

3. Divi Builder

діві будівельник

Divi Builder – це потужний конструктор сторінок WordPress від елегантних тем. Конструктор поставляється з більшістю їх найпопулярніших тем WordPress. Він також сумісний з будь-якими іншими темами та плагінами.

Плагін пропонує нескінченні можливості дизайну та постачається з одним із найкращих зручних для редагування інтерфейсів. Це дозволяє будувати будь-який тип дизайну, який ви можете зображати, використовуючи простий інтерфейс редагування перетягування.

Divi Builder оснащений понад 20 прекрасними шаблонами цільових сторінок, розробленими професійними дизайнерами Elegant Themes. Ви можете використовувати один із цих шаблонів, щоб миттєво створити вашу цільову сторінку, оскільки це вимагає лише заміни демонстраційного вмісту на ваш.

У плагіні є 46 тонко пророблених модулів вмісту, які є будівельними блоками веб-сайту. Ви можете перетягувати ці модулі, упорядковувати їх відповідно до своїх потреб, а також повністю їх налаштовувати. Ви можете повністю контролювати загальний дизайн сторінки, не торкаючись жодного рядка коду.

Почніть з Divi сьогодні.

4. Лідери

Leadpages-цільова сторінка-інструмент

Leadpages – це дивовижний плагін WordPress, який дозволяє створювати цільові сторінки з високою конверсією за будь-який час без будь-якого коду. Він має простий, зручний, інтерфейс перетягування для створення та налаштування цільових сторінок.

У плагіні є 150+ спеціально розроблених шаблонів цільових сторінок, орієнтованих на різні галузі. Із таким обширним пакетом шаблонів рідко ви не знайдете шаблон, який відповідає тому, що ви думали..

Leadpages – це скоріше програмне забезпечення для покоління, ніж простий розробник цільової сторінки. Існують шаблони, призначені для різних кампаній, як-от електронна книга, захоплення потенційних клієнтів, оптимізація рекламних пропозицій, цільова сторінка продукту тощо. Виберіть шаблон для кампанії, яку потрібно запустити, і починайте налаштування шаблону..

Більше того, Leadpages пропонує миттєвий інструмент для створення реклами на Facebook, тестування A / B, інтеграцію маркетингових інструментів та інше, що допоможе вам сміливо та стабільно рости.

Почніть з Leadpages сьогодні.

5. OptimizePress

оптимізувати

OptimizePress – ще одне потужне рішення для створення оптимізованих цільових сторінок WordPress. Він доступний як тема, так і плагін. Ви можете створювати та редагувати свої сторінки в режимі реального часу за допомогою системи LiveEditor та швидше розвивати свій бізнес.

Це повністю чуйна та готова для мобільних пристроїв, тому всі цільові сторінки автоматично синхронізуються з будь-яким пристроєм. У ньому понад 30 заздалегідь виготовлених шаблонів, щоб миттєво почати. Просто відредагуйте текст та інші елементи вмісту, додайте додаткові елементи з браузера Element та спроектуйте свою прекрасну цільову сторінку. Легко як це.

OptimizePress має понад 40 спеціальних елементів, щоб додати різні функції на вашу сторінку. Ви можете вивчити параметри налаштування кожного елемента в повній мірі, оскільки вони дуже гнучкі.

Він має потужну інтеграцію з більшістю улюблених сервісів маркетингу електронної пошти для швидких та простих маркетингових кампаній.

Крім того, OptimizePress також дозволяє створювати сайти для членства, не вимагаючи додаткових плагінів. Ви можете захистити свій вміст, створювати та продавати членство та легко приймати платежі.

Почніть з OptimizePress сьогодні.

6. Скоро Pro від SeedProd

прийдеш-скоро-про-на-насінняпрод

Coming Soon Pro від SeedProd – це чудове рішення для створення найближчих сторінок та скоротих сторінок режиму обслуговування. Він має потужні варіанти для створення привертаючої уваги під розробкою сторінки та фіксує потенційні клієнти до того, як ваш повністю розроблений сайт вийде на екран.

У ньому є таймер зворотного відліку, красиві форми підписки, спільний доступ до соціальних мереж, відстеження рефералів тощо. Крім того, він має глибоку інтеграцію з усіма основними постачальниками маркетингу електронної пошти, щоб створити список електронної пошти просто.

Він забезпечує побудову сторінок у реальному часі для створення та редагування сторінок. Однак це не передній конструктор, як плагіни, згадані вище.

Плагін пропонує деякі корисні доповнення, такі як аддон цільових сторінок, аддон Unsplash.com, багатомовний аддон тощо. Ви можете створювати красиві цільові сторінки за допомогою аддонів та доступних тем.

Також ознайомтесь із цим дивовижним списком найкращих плагінів WordPress, що незабаром з’являться.

Почніть з Coming Soon Pro сьогодні.

7. Цільові сторінки WordPress (безкоштовний плагін)

wordpress-landing-pages

Цільові сторінки WordPress – це безкоштовне рішення для створення цільових сторінок, щоб перетворити відвідувачів вашого веб-сайту на передплатників та клієнтів. Розроблений з урахуванням вхідних маркетингових практик, плагін надає вам можливість конвертувати більше потенційних клієнтів із залученого вами трафіку.

У плагіні є програма для створення активних сторінок, щоб ви могли бачити зміни під час їх внесення. Основний плагін поставляється лише з декількома шаблонами. Ви можете просто вибрати шаблон, а потім налаштувати його.

плагін також дозволяє відстежувати та відстежувати коефіцієнти конверсії. Крім того, ви можете створювати цільові сторінки, клонувати їх та проводити A / B спліт-тести.

Якщо ви хочете додати більше функцій та функціональних можливостей, доступні преміум-доповнення.
Почніть роботу з цільовими сторінками WordPress вже сьогодні.

Вибір найкращого плагіна для цільової сторінки WordPress

Всі 7 цих плагінів чудові своїми специфічними наборами функцій. Однак, якщо вам потрібно виділити один як найкращий, то Beaver Builder – це саме той, для кого слід звернутися.

Beaver Builder пропонує вам десятки прекрасно оформлених шаблонів цільової сторінки та простий у користуванні інтерфейс для їх налаштування. Він також працює з будь-якою темою та плагінами, тож вам не доведеться турбуватися про перепроектування всього веб-сайту просто для того, щоб він працював.

Також перевірте: Найпростіший веб-сайт Builder

Якщо вам сподобалася ця стаття, ви також можете перевірити найкращі плагіни покоління для WordPress та найкращі бізнес-послуги VOIP для бізнесу..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map