7 найкращих плагінів для багаторазових знімків для вибуху органічного трафіку

Найкращі плагіни розширених фрагментів


Шукаєте найкращі плагіни розширених фрагментів? Багаті фрагменти допомагають покращити показник кліків та привернути більше органічного трафіку. У цій статті ми поділимося кількома найкращими плагінами розширених фрагментів, які автоматично реалізують структуровані дані, щоб Google міг показувати розширені фрагменти в результатах пошуку.

Що таке багаті фрагменти?

Багаті фрагменти надають додаткову інформацію до типових результатів пошуку в Google. Давайте подивимось, наскільки багаті фрагменти виділяються з типових результатів пошуку.

Оскільки це привабливіші за звичайні результати пошуку, це допомагає покращити показник кліків і привернути більше трафіку на ваш сайт.

Типовий фрагмент включає тег заголовка, метаопис та URL. Ось як виглядає типовий фрагмент:

типовий фрагмент пошуку

Багатий фрагмент виглядає так:

багатий фрагмент

З розширеними фрагментами до типових результатів пошуку додається додаткова інформація, така як рейтинг зірок, зображення тощо, щоб покращити результати пошуку. Оскільки багаті фрагменти виділяються з решти сторінки, ви, швидше за все, отримаєте більш високий показник кліків і, в кінцевому рахунку, більше органічного трафіку.

Чому вибираєте плагін для розсипки WordPress Rich?

Щоб відобразити розширені фрагменти в результатах пошуку Google, вам доведеться здійснити розмітку схем на своєму веб-сайті. Розмітка схеми – це код, який ви розміщуєте на своєму веб-сайті, щоб покращити спосіб показу пошукових систем вашій сторінці в результатах пошуку. Завдяки правильному плагіновому фрагменту WordPress ви можете легко здійснити розмітку схеми на своєму сайті та додати розширені фрагменти до результатів пошуку, не торкаючись жодного рядка коду.

Давайте подивимося на кілька найкращих плагінів фрагментів WordPress, доступних на ринку.

1. Схема Pro

Схема Pro

Schema Pro – це плагін WordPress, що дозволяє автоматично додавати розмітку схеми на веб-сайті без написання коду. Це допомагає збільшити показник кліків вашого веб-сайту та працює з усіма типами публікацій.

Вона включає підтримку спеціальних полів, щоб отримати детальну інформацію про кожну сторінку.

Ціна: Він починається від 79 доларів щорічно.

2. Огляд продукції WP

Огляд продукції WP

WP Product Review – це універсальний плагін WordPress, який надає всі функції, які потрібно мати на вашому веб-сайті з огляду продукту. Він оснащений інтелектуальною системою оцінок та оцінок для публікацій, партнерських посилань, відгуків користувачів та багатих фрагментів. Він не тільки допомагає вам додавати багаті фрагменти, але й приносить більший дохід, переглядаючи продукти. Цей плагін також високо оцінений у нашій вітрині найкращих плагінів для огляду WordPress.

За допомогою цього плагіна ви можете імпортувати інформацію про продукцію Amazon та заробляти комісію за продажі філій у вашому магазині WordPress Amazon.

Ціна: Його вартість починається від $ 59 і пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

3. Огляд WP

WP огляд Pro

Огляд WP – це преміальний огляд WordPress та багатий фрагмент додатків. Він постачається з 14 типами розсипних фрагментів і дозволяє вибрати правильний фрагмент для вашої публікації. Цей плагін має декілька систем перегляду та оцінювання, включаючи зірку, точку, відсоток, коло тощо.

Це дозволяє продемонструвати свої рейтинги та огляди користувачів професійно. Огляд WP сумісний з усіма популярними темами WordPress.

Ціна: Це коштує 107 доларів при 30-денній політиці повернення грошей.

4. Багатоканальні фрагменти схеми

Все в одній схемі Багаті фрагменти

All In One Schema Rich Snippets – це безкоштовний плагін розмітки схеми для веб-сайтів WordPress. Він дає коротку та точну інформацію про ваші сторінки в пошукових системах. Він постачається з інтерактивними багатофункціональними фрагментами, такими як фотографії, рейтинги зірок, ціна, автор тощо.

Цей плагін допоможе вам покращити рейтинг пошуку та створити значну різницю у швидкості кліків. Він також чудово підходить для ваших продуктів WooCommerce та спеціальних типів публікацій.

Ціна: Безкоштовно

5. Схема

Схема

Схема – це легкий і безкоштовний плагін WordPress, який дозволяє додавати код розмітки схеми на ваш веб-сайт. Це допомагає покращити результати пошуку та точно додавати структуровані дані до вашого вмісту.

Він повністю сумісний з іншими популярними плагінами WordPress, щоб додати більше функцій у WordPress. Плагін схеми має мінімальні налаштування та простий у користуванні.

Ціна: Безкоштовно

6. kk Зірковий рейтинг

Зоряні рейтинги KK

kk Star Ratings – це відмінний плагін для рейтингу WordPress із підтримкою розширених фрагментів Google. Він оснащений візуальною кнопкою для відображення рейтингів на своїх сторінках або в блогах. Багаті фрагменти переконайтеся, що ваші рейтинги відображаються в пошукових системах.

Ви можете вибрати позицію для відображення оцінок. У ньому є варіанти на 5 зірок і більше, як вам подобається. Всі налаштування дуже прості та зручні для початківців.

Ціна: Безкоштовно

7. Схема & Структуровані дані для WP & AMP

Схема та структуровані дані для WP

Схема та структуровані дані для WP та AMP – це безкоштовний плагін WordPress для належного додавання розмітки фрагментів Google до вашого веб-сайту. Він оснащений 8 типами схем, умовними полями відображення, повною сумісністю AMP, простий у використанні та підтримує перелік сухарів..

Цей плагін допомагає вам контролювати багаті фрагменти даних у вашій консолі пошуку Google, використовуючи необмежені типи публікацій. Він пропонує чудову технічну підтримку та документацію.

Ціна: Безкоштовно

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі плагіни з фрагментами насичених фрагментів. Ви також можете ознайомитися з нашим посібником щодо популярного режиму обслуговування та найближчих плагінів сторінки.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map