7 найкращих плагінів для бронювання WordPress порівняно (2020)

порівняно найкращі плагіни WordPress для бронювання


Шукаєте найкращі плагіни для планування та планування WordPress? Ви хочете дозволити відвідувачам вашого веб-сайту бронювати зустріч або бронювати на своєму сайті? Поганий процес бронювання може саботувати ваш бізнес та репутацію. За допомогою правильного плагіну для бронювання WordPress ви зможете легко перетворити існуючий веб-сайт WordPress у повністю функціональну систему бронювання зустрічей та бронювання онлайн..

З вибором виникає плутанина, тому в цій статті ми детальніше розглянемо деякі найкращі плагіни WordPress для бронювання, які допоможуть вам керувати онлайновими зустрічами та бронювати бронювання. Зрештою, ви будете готові прийняти зважене рішення, плутанину і без проблем.

Вибір плагіна для бронювання WordPress

Кожен плагін WordPress для бронювання має безліч функцій для задоволення потреб управління бронюванням. Як користувач, це ускладнює вибір правильного плагіна, який ідеально адаптується до вашого особистого робочого процесу та відповідає вашим вимогам.

Перш ніж ми заглибимось у наше порівняння, варто взяти хвилину, щоб вивчити, які функціональні можливості потрібно шукати в різних плагінах бронювання..

Призначення:

Не кожен плагін бронювання створюється рівним. Деякі створені спеціально для управління бронюванням зустрічей на послуги, а інші створені для управління бронюваннями бронювання (наприклад, бронювання готелів).

Ви також можете знайти багатоцільові плагіни бронювання, які пропонують як бронювання зустрічей, так і бронювання, якщо вам потрібні кілька варіантів.

Особливості:

Деякі плагіни створені лише для відображення календаря бронювання на вашому сайті, а це означає, що вони не підтримують онлайн-платежі. Це може бути чудовим варіантом для постачальників послуг, які хочуть просувати свої послуги прямо зі свого веб-сайту, але віддають перевагу офлайн-платежам.

Розуміючи, які варіанти вам знадобляться у плагіні бронювання для WordPress, ви можете заощадити дорогоцінний час та гроші. Не забудьте мати на увазі чіткі цілі та ознайомтеся з особливостями можливих рішень щодо бронювання, перш ніж вкладати свій час та гроші, щоб перевірити їх вольово-невольно.

Досвід користувача:

Пропонування чудового досвіду користувача є найважливішим аспектом, що стосується вашого інтернет-бізнесу.

Перш ніж вибрати плагін для резервування WordPress, задайте собі кілька питань:

Чи пропонує ваш улюблений плагін безпроблемна інтеграція для мобільних пристроїв, яка дозволяє вашим клієнтам бронювати в дорозі? Після бронювання це дозволяє вам надсилати клієнтам спеціалізовані задіяні електронні листи?

Ці питання допоможуть вам знайти правильний плагін для бронювання для ваших унікальних потреб.

З огляду на це, давайте подивимося на найкращі плагіни для бронювання WordPress на ринку.

1. Почніть бронювання

стартбукінг

Почати бронювання – найкращий плагін для бронювання та планування в Інтернеті, який дозволяє вашим клієнтам цілодобово бронювати зустріч з вами на вашому веб-сайті. Якщо ви вже використовуєте Календар Google, то можете інтегрувати в нього систему бронювання.

Початок бронювання надає вашим клієнтам безперебійний досвід бронювання. Ось як це працює.

З першого погляду, ваші клієнти можуть переглянути та вибрати послугу бронювання на сторінці бронювання. Вибравши послугу, їм буде запропоновано вибрати дату та час роботи. Тоді касовий потік захопить всю необхідну інформацію від вашого клієнта і надійно зберігатиме її в системі «Почати бронювання».

Почніть з бронювання вже сьогодні.

2. BirchPress

березовий

BirchPress – один з найкращих плагінів планувальника, який дозволяє сервісному бізнесу планувати бронювання та приймати платежі в Інтернеті.

За допомогою BirchPress форми бронювання можна легко створити за допомогою вбудованого редактора форм, а потім вставити на ваші сторінки за допомогою шорткодів.

Він синхронізується з вашими онлайн-календарями, такими як Календар Google та iCal, тому ви можете швидко переглянути свої зустрічі та доступність.

BirchPress також дозволяє вам надсилати спеціально розроблені електронні листи вашим клієнтам, коли зустріч бронюється, переноситься або скасовується. Ви також можете нагадати своїм клієнтам про майбутню зустріч, не використовуючи інше програмне забезпечення для електронного маркетингу.

Цей плагін для розкладу WordPress поставляється в комплекті з платежами PayPal. Для отримання додаткових варіантів оплати ви можете інтегрувати свій веб-сайт із WooCommerce.

Плагін BirchPress також постачається з тисячами функцій і гачків, що робить його одним із найбільш доступних для розробників плагінів зустрічі, що існують.

Почніть з BirchPress сьогодні.

3. Календар бронювання

календар бронювання

Плагін календаря бронювання є одним з найпопулярніших плагінів бронювання у сховищі плагінів WordPress, що містить понад 40 000 активних встановлень. Це багатоцільовий плагін, який дозволяє керувати як бронювання зустрічей, так і бронювання з вашого сайту WordPress.

Цей плагін призначений надзвичайно простий у використанні з великою кількістю функцій, з урахуванням широкого кола підприємств.

Преміальна версія плагіна оснащена усіма функціями, які вам коли-небудь знадобляться для вашого веб-сайту для бронювання WordPress. Оскільки всі бронювання та налаштування зберігаються у вашій базі даних WordPress, вам не потрібно мати сторонній обліковий запис, щоб керувати бронюванням. Однак, якщо ви хочете імпортувати канали з сторонніх джерел, таких як Airbnb, Booking.com, HomeAway, TripAdvisor тощо, ви можете це легко зробити також.

Бланки бронювання та підтримка календаря реагують, тобто вони будуть чудово виглядати на всіх пристроях, таких як робочий стіл, мобільний телефон або планшет.

Найкраще, що підтримується широкий спектр онлайн-шлюзів для платежів, зокрема PayPal, Stripe, Authorize.net та багато іншого.

Почніть роботу з Календарем бронювання вже сьогодні.

4. Книжкова

книжкова

Bookly – це повний плагін WordPress для бронювання, який автоматизує бронювання та онлайн-розклад ваших послуг. Bookly найкраще підходить для бронювання таких послуг, як побачення в салонах, перевірки здоров’я та оздоровлення, зустрічей з навчанням / репетитором та інших професійних послуг.

Він пропонує безперебійну мобільну інтеграцію, що дозволяє легко бронювати зустрічі в дорозі для своїх клієнтів.

Це один з найпростіших плагінів WordPress для бронювання зустрічей. Весь процес бронювання зустрічей можна встановити від 2 до 6 простих кроків.

Bookly сумісний із плагіном WPML, тому ви можете створити багатомовний веб-сайт онлайн-бронювання без клопоту. Це також дозволяє без особливих зусиль керувати клієнтською базою, надаючи необмежений, відсортований та пошуковий список клієнтів.

Також перевірте: Як створити багатомовний веб-сайт.

Ви також можете покращити основні функції плагінів за допомогою багатьох різних доповнень, таких як купони, спеціальні поля, групові бронювання, призначення ланцюгів, періодичні платежі та багато іншого.

Почніть з Bookly вже сьогодні.

5. WP Простий календар бронювання

WP Простий календар бронювання

Простий календар бронювання WP може бути правильним рішенням календаря бронювання для вас, якщо ви користуєтеся простим плагіном WordPress, що тільки показує своїм клієнтам доступність вашого будинку для відпочинку Майте на увазі, що цей плагін не дозволяє приймати онлайн-платежі.

З безкоштовною версією цього плагіна розкладу ви отримуєте всі основні функції, які ви очікували від плагіна календаря бронювання. Наприклад, ви можете відобразити віджет календаря бронювання, який показує доступність, а також приймати бронювання через зручний інтерфейс з багатомовною підтримкою. Вам доведеться приймати платіж офлайн.

За допомогою преміум-версії ви можете легко синхронізувати календарі бронювання із сторонніми програмами прокату відпусток, такими як Airbnb, Booking.com та Flipkey. Через це будь-які зміни, внесені до календаря бронювання вашого веб-сайту, будуть автоматично відображені у ваших сторонніх облікових записах.

Почніть роботу з простого календаря бронювання WP вже сьогодні.

6. Форми WP

wpforms

WPForms – це найкращий плагін для складання форм для WordPress і дозволяє вам легко створювати форми онлайн-бронювання безпосередньо на інформаційній панелі WordPress. За допомогою WPForms ви можете легко інтегрувати форми бронювання з будь-якими сторонніми програмами через інтеграцію Zapier.

Завдяки розумній умовної логіці ви можете показувати або приховувати поля форми на основі вибору користувачів. Це також дозволяє безперешкодно інтегрувати веб-форми з основними службами маркетингу електронної пошти, включаючи MailChimp, AWeber, GetResponse та ін..

Він також підтримує платіжні шлюзи PayPal та Stripe.

Якщо ви шукаєте повний плагін для створення WordPress форм, який дозволяє створювати будь-які веб-форми, такі як форми контактів, форми бронювання, анкети, форми реєстрації тощо, то WPForms – найкраще рішення для ваших потреб.

Почніть з WPForms сьогодні.

Хочете замість цього почати з безкоштовної версії? Спробуйте WPForms Lite.

7. Календар бронювання WP від ​​Wachipi

wp календар бронювання

Календар бронювання WP – це преміальний плагін WordPress, який перетворює ваш веб-сайт WordPress у потужну систему бронювання. Ви можете рекламувати багато сервісів на своєму веб-сайті та приймати онлайн-бронювання з легкістю. Клієнти можуть переглянути ваш онлайн-календар бронювання, перш ніж планувати зустріч.

Як ви, так і ваш клієнт будете повідомлені після бронювання.

Плагін WP Booking Calendar також сумісний із WPML, тому ви можете створити багатомовну систему бронювання.

Ви можете безпосередньо керувати календарем бронювання, бронюваннями, формами та електронними листами безпосередньо на інформаційній панелі WordPress.

Хоча це не так багато функцій, як Bookly, це досить добре, щоб вирішити основні потреби управління бронюванням.

Почніть роботи з календарем бронювання WP від ​​Wachipi вже сьогодні.

Який плагін WordPress для використання потрібно використовувати?

Після нашого порівняння ми виявили, що BirchPress – найкращий плагін для бронювання зустрічей в Інтернеті для WordPress, оскільки він має всі функції, необхідні для управління бронюванням на зустріч для ваших послуг. Незалежно від того, які послуги ви пропонуєте, плагін забезпечений надійним набором функцій, щоб керувати зустрічами в Інтернеті та розвивати свій бізнес.

Для основного плагіна бронювання ви можете використовувати WPForms який також є найвищим рейтингом WordPress Builder форм на ринку.

Ми сподіваємось, що ця стаття допомогла вам знайти найкращий плагін для бронювання WordPress для ваших потреб.

Ви також хочете перевести свій веб-сайт бронювання? Потім перегляньте наше порівняння найкращих плагінів для перекладу WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map