7 найкращих плагінів для членства в WordPress порівняно (2020)

Кращі плагіни для членства в WordPress


Ви хочете перетворити свій сайт WordPress у повністю функціональний сайт членства? Тоді вам потрібен плагін для членства в WordPress. За допомогою плагіна для членства ви можете створити преміальну бібліотеку вмісту та зробити її доступною лише для зареєстрованих членів.

Вибір правильного плагіна для членства має вирішальне значення для вашого бізнесу, тому що важко відмовитися, якщо ваше рішення виявиться неправильним.

Незалежно від того, чи зацікавлені ви в отриманні періодичного доходу, продажі онлайн-курсів або просто складанні списку лояльних зареєстрованих членів, наступний посібник допоможе вам вибрати найкращий плагін для членства в WordPress для ваших вимог.

Створення сайту для членства за допомогою плагіна для членства в WordPress

Створення сайту для членства дозволяє обмежити доступ до завантажень, онлайнового вмісту, форумів та підтримки лише для зареєстрованих користувачів.

Кілька причин створення сайту для членства:

 • Створіть надзвичайно привабливий список електронної пошти: Ви можете створити бібліотеку вмісту та зробити її доступною лише для зареєстрованих користувачів. Ви також можете додати цих користувачів до свого списку електронних листів. Таким чином ви можете збирати електронні адреси гіперактивних користувачів. Для отримання більш детальної інформації ознайомтеся з нашим посібником про те, як швидко розробити список електронних адрес.
 • Продемонструйте свої повноваження: Створення сайту для членства та надання чудового контенту за вашою платною стіною допомагає вам утвердитися як авторитет у своїй ніші. Це також допомагає вам підтримувати добрі стосунки зі своїми членами та навіть закладати фундамент для лояльної клієнтської бази.
 • Заробляйте повторювані доходи: Переконайте користувачів платити за підписку і отримувати постійний дохід.

Детальніше: Як створити веб-сайт для членства в WordPress.

Як вибрати плагін для членства в WordPress для свого сайту

Вибір правильного плагіну для членства в WordPress може бути непростим завданням. Перш ніж зануритися, нижче наведено кілька речей, про які потрібно пам’ятати, вибираючи плагін для членства в WordPress для свого сайту..

Простота використання:

Якщо ви не хочете найняти розробника, щоб створити свій веб-сайт для членства, вам знадобиться плагін, простий у використанні. Деякі плагіни поставляються із повним набором функцій поза коробкою. Хоча це може здатися добре спочатку, недоліком є ​​те, що користувальницький інтерфейс буде роздутий із занадто великою кількістю опцій, які вам ніколи не знадобляться.

Однак є багато легких плагінів, які не роздують ваш інтерфейс, надаючи лише важливі функції у вікні. І якщо ви хочете отримати додаткові функції, ви можете легко встановити відповідні додатки.

Сумісність:

Перш ніж встановити плагін для членства на своєму виробничому сайті, переконайтесь, що плагін сумісний з вашою існуючою темою членства в WordPress та плагінами, протестувавши його на локальній установці WordPress. Якщо все пройде гладко, то ви можете встановити плагін на виробничому майданчику.

Дизайн та особливості:

Плагіни для членства часто мають багато цінових шаблонів сторінок та інших функцій, щоб ваш сайт виглядав унікальним. Візьміть на замітку важливі функції, які знадобляться на вашому сайті, і з’ясуйте, чи може плагін для членства, який ви розглядаєте, відповідати вашим потребам.

Давайте порівняємо кілька найкращих плагінів для членства в WordPress, щоб ви могли визначити, який з них є правильним вибором для вашого сайту.

1. MemberPress:: плагін для членства «все в одному»

членпрес

MemberPress – це найповніший плагін для членства в WordPress. Він оснащений усіма функціями, які вам знадобляться для створення потужного веб-сайту для членства. На відміну від інших плагінів, MemberPress дозволяє вам перетворити існуючий веб-сайт на повнофункціональний веб-сайт без зайвих проблем.

Все, що вам потрібно зробити – це встановити плагін MemberPress на існуючий веб-сайт, ввести дані про свій платіжний шлюз, налаштувати свої продукти та почати запрошувати відвідувачів приєднатися до вашого сайту членства.

За допомогою MemberPress ви можете обмежити доступ до певних сторінок, публікацій, спеціальних типів публікацій або будь-яких існуючих файлів від своїх постійних відвідувачів. Плагін легко інтегрується з популярними маркетинговими послугами електронної пошти, такими як AWeber, MailChimp, GetResponse тощо.

MemberPress пропонує вбудовану підтримку платіжних шлюзів, таких як PayPal, Stripe та Authorize.net. Ви також можете швидко та легко створювати сторінки з динамічним ціноутворенням. Цей популярний плагін WordPress також пропонує кілька шаблонів сторінок із цінами, щоб створити неповторний вигляд.

Ціноутворення починається від 129 доларів на рік за одну ліцензію на сайт.

Почніть з MemberPress сьогодні.

2. LearnDash: Плагін для членства в Інтернет-курсі

Learnndash

LearnDash створений для створення та продажу онлайн-курсів на ваших сайтах WordPress.

Це дає змогу запропонувати членам надійний досвід навчання та підтримує новітні тенденції у гейміфікації, соціальному навчанні та мікроконтенті..

Продаж курсів ніколи не був простішим завдяки LearnDash. Кілька різних способів продажу онлайн-курсів:

 • Членство: Забезпечте традиційний доступ до всіх ваших онлайн-курсів
 • Одноразова ціна: Введіть кошик, де відвідувачі можуть придбати індивідуальні курси.
 • Підписка: Заробіток на повторних платежах шляхом продажу на основі передплати.

LearnDash дозволяє учням розблокувати нові курси на основі очок, які вони заробляють, коли закінчують курси. Це дозволяє збільшити утримання і зробити користувачів більш привабливими для ваших онлайн-курсів. Ви можете нагороджувати високоіндивідуальні сертифікати та значки на основі результатів роботи учня. Ви також можете запропонувати профілі користувачів передових користувачів, де учасники можуть відстежувати їхню діяльність.

Ціноутворення починається від 199 доларів на рік за одну ліцензію на сайт.

Почніть з LearnDash сьогодні.

3. Платні підписки для учасників: плагін підписки №1

платні підписки учасників

Платні підписки для членів – один з найкращих плагінів, який обмежує перегляд продуктів, придбання та пропонування спеціальних цін на продукцію певним учасникам. Подумайте про цей плагін як про надання електронної комерції стилю Amazon-Prime для користувачів.

За допомогою цього плагіна ви зможете керувати підписками для членів, надавати та скасовувати доступ до публікацій, сторінок, категорій, а також користувацьких типів публікацій на основі плану підписки користувачів..

Найкраще – платні підписки для членів не примушують вас до заздалегідь визначеної структури, оскільки плагін легко інтегрується у ваш WordPress сайт та вміст.

Налаштувати плагін так просто. Все, що вам потрібно зробити, – це вказати свою адресу PayPal, щоб прийняти платіж, налаштувати плани підписки та захистити свій вміст за допомогою метабокса, яке відображається в кожному окремому дописі, сторінці чи спеціальному типі публікації.

Вартість починається від $ 69 за ліцензію на один сайт.

Почніть розпочати роботу з платними підписками вже сьогодні.

4. Викладається: Автономний інструмент онлайн-курсу

навчальний

Teachable – це всебічна платформа для створення та публікації прекрасних онлайн-курсів. Це окрема платформа, тому ви можете інтегрувати свої онлайн-курси у свій існуючий веб-сайт або розміщувати їх у піддомені Teachable.

Teachable оснащений потужним редактором, який дозволяє створювати та запускати приголомшливу сторінку продажів, щоб перетворити відвідувачів у платні користувачів.

Нижче наведено кілька функцій, які відрізняють Teachable від своїх конкурентів.

 • Інструменти навчання: Легко створюйте вікторини та форуми для обговорень на своєму веб-сайті Teachable. Ви також можете видавати сертифікати про закінчення, щоб нагородити своїх учнів.
 • Інтеграції: Імпортуйте свій вміст з Диска Google, Dropbox або одного диска. Ви можете підключити свій веб-сайт із будь-якими онлайн-інструментами, які підтримують Zapier.
 • Інструменти маркетингу: Щоб покращити продажі, ви можете створити купонні коди, партнерську програму, розширені варіанти ціноутворення та багато іншого.

5. Обмежте вміст Pro: плагін для членства у клубі Freemium

обмежити вміст профі

Обмежити вміст Pro – це легкий плагін для членства в WordPress, який дозволяє легко створювати повнофункціональний веб-сайт для членства. Без накиду він поєднує набір функцій, які знадобляться для вашого членського сайту як доповнення.

Він створений тією ж командою, що стоїть за популярним плагіном Easy Digital Downloads.

Плагін пропонує безліч вбудованих платіжних інтеграцій, таких як Stripe, Braintree, 2Checkout, Authorize.net та PayPal. Цей плагін для членства має безкоштовну версію у сховищі плагінів WordPress, яка має обмежені можливості.

Кілька різних способів використання обмеження вмісту Pro:

 • Членство в клубі: Створіть преміум-бібліотеку вмісту та надайте доступ лише членам.
 • Підписки на журнал: Здійснюйте періодичні платежі, продаючи підписки на Інтернет-журнали передплаченим абонентам.
 • Приватні форуми: Створюйте приватні форуми та обмежуйте доступ до приватних спільнот.
 • Блог учасників: У мережі на декількох веб-сайтах ви можете дозволити платним абонентам створювати власні блоги.
 • І ще багато…

Плагін пропонує легку версію, яку можна завантажити з офіційного сховища плагінів WordPress. Він постачається з можливістю створювати власні форми реєстрації та реєстрації користувачів та обмежувати доступ до вмісту за допомогою короткого коду.

Цінова премія починається від 99 доларів на рік за одну ліцензію на сайт.

Почніть з обмеження вмісту Pro вже сьогодні.

6. Членство в WooCommerce: найкращий плагін для членства в WooCommerce

членство в woocommerce

WooCommerce Memberships – це доповнення для WooCommerce, яке дозволяє обмежувати ваш вміст лише зареєстрованими учасниками вашого сайту. Якщо ви вже продаєте цифрові продукти на своєму веб-сайті і хочете також продавати членство, вам варто спробувати членство в WooCommerce.

Пам’ятайте, що це не єдине плагінове рішення для створення сайту для членства. Вам потрібно буде використовувати безкоштовний плагін WooCommerce; але для прийняття повторних платежів вам також доведеться встановити плагін WooCommerce Subscriptions.

Основна перевага плагіна полягає в тому, що ви можете обмежити продукти WooCommerce, щоб їх могли придбати лише члени. Ви також можете надати спеціальні знижки для учасників преміум класу.

Якщо ви не задоволені покупкою, вони пропонують 30-денну гарантію повернення грошей.

Ціноутворення починається від 149 доларів на рік за одну ліцензію на сайт.

Почніть з членства в WooCommerce вже сьогодні.

7. aMember Pro: ще один плагін для членства

логотип amember pro

aMember – ще один всебічний плагін для членства, який існує вже більше десяти років. Перш ніж зайти, майте на увазі, що aMember Pro не є рідним плагіном WordPress. Це програмне забезпечення для веб-сайту, створене за допомогою PHP, що також дозволяє інтегрувати його в WordPress.

Оскільки цей плагін не був створений спеціально для сайтів WordPress, ви можете виявити проблеми сумісності з іншими плагінами WordPress.

Поза межами AMember є всі функції, які ви очікували від плагіна для членства. Поставляється з необмеженим рівнем членства, повнофункціональним управлінням членством та 200+ платіжними системами (включаючи PayPal, Stripe та Authorize.net).

Вартість плагіна становить 149,36 долара. Після придбання плагіна ви можете встановити його на необмежену кількість сайтів.

Почніть з aMember сьогодні.

Який плагін для членства в WordPress найкраще підходить для ваших потреб?

За допомогою нашого порівняння ми виявили, що MemberPress – найкращий плагін для членства в WordPress, який ви можете мати на своєму сайті WordPress. Це найповніший плагін для членства в WordPress.

Якщо ви хочете, щоб плагін, орієнтований на утримання членів, забезпечував надійний досвід навчання, вікторини та сертифікацію, то LearnDash може стати правильним вибором для вас.

Якщо вам потрібно запропонувати спеціальні ціни для вибраних членів вашого магазину WooCommerce (наприклад, Amazon Prime), і показати певні сторінки та продукти виключно для них, тоді платні підписки для членів – найкращий вибір. Не пропустіть перевірити ці найкращі рішення для хостингу WooCommerce.

Бонус: Перегляньте наш плагін для видачі WordPress для створення успішних подарунків.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращий плагін для членства в WordPress для ваших потреб.

Якщо ви хочете створити систему управління навчанням, ознайомтесь із цим
кращі плагіни WordPress LMS.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map