7 найкращих плагінів соціального підтвердження для WordPress (порівняно)

Найкращі плагіни соціального підтвердження для WordPress


Шукаєте найкращі плагіни соціального доказу для WordPress?

Коли потенційний клієнт прибуває на вашому веб-сайті, він не знає, чи вартий ваш продукт варті своїх грошей і часу. Щоб переконати їх спробувати ваш продукт, вам потрібно створити соціальний доказ навколо вашого бізнесу.

У цій статті ми поділимося вибраним вами списком найкращих плагінів соціального доказу для WordPress.

1. TrustPulse

TrustPulse

TrustPulse – найкращий додаток сповіщень про соціальне підтвердження на ринку. Щоб збільшити ступінь залучення до вашого сайту, він відображає миттєво перевірену активність клієнтів на вашому веб-сайті. Ідея полягає в тому, що легко переконати когось вчинити будь-які дії, якщо вони побачать, що інші люди роблять те саме. Додаток відстежує діяльність користувачів у режимі реального часу та відображає їх із розташуванням на екрані, щоб сприяти довірі.

Додаток TrustPulse відстежує та виділяє реальні покупки, реєстрації, активність користувачів та багато іншого. Завдяки вдосконаленим правилам та контролю часу, ви можете відображати сповіщення про соціальне підтвердження потрібній аудиторії в потрібний час.

Це дає змогу підвищити конверсії та допоможе вам розвивати свій бізнес. Ви можете використовувати вбудований шаблон вікна соціального доказування або повністю налаштувати його. TrustPulse чудово працює з усіма популярними платформами, такими як WordPress, Shopify, BigCommerce тощо.

Отримайте TrustPulse сьогодні!

2. Процвітають овації

Процвітають овації

Thrive Ovation – це популярний плагін WordPress для додавання соціальних доказів. Це дозволяє конвертувати коментарі у відгуки одним клацанням миші. Плагін збирає в коментарях корисну інформацію, як ім’я та фото, щоб зробити гарні відгуки та відобразити їх на своєму веб-сайті.

Ви також можете інтегрувати процвітати овацію з Facebook та Twitter, щоб зібрати більше відгуків зі своїх соціальних сторінок. Ви навіть можете створити цільову сторінку для збору відгуків, надсилання сповіщень клієнтам тощо.

Він пропонує потужну інформаційну панель для управління всіма своїми відгуками з коментарів, соціальних каналів та сторінок веб-сайту. Ви також можете приймати або відхиляти відгуки вручну в WordPress.

Отримайте процвітати овації вже сьогодні!

3. WPForms

WPForms

WPForms це найбільш зручний для початківців плагін форми для WordPress. Це дозволяє створити будь-який тип форми, включаючи форму відгуків, форму подання користувача на замовлення, реєстрацію користувача, зв’язатися з нами, опитування та опитування тощо..

Щоб прийняти відгуки та переглянути їх перед публікацією, ви можете створити форму для подання інтерфейсів. Таким чином ви можете переглянути представлені відгуки на інформаційній панелі WordPress. Можна навіть побудувати спеціальний тип публікації для оглядів і відокремити його від існуючих публікацій блогу.

Отримайте WPForms сьогодні!

4. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster є найкращим плагіном для оптимізації генерації та перетворення. Він поставляється з потужним Технологія Exit-Intent® що дозволяє перетворити відвідувачів, які відмовляються, у передплатників та клієнтів. Додавши соціальний доказ до своїх кампаній, ви перетворите ще більше!

Погляньте на спливаючий приклад Syed Balkhi, який використовує соціальний доказ, щоб заохочувати подання форм.

соціальний доказ спливаюче вікно

Отримайте OptinMonster сьогодні!

5. Постійний контакт

Постійний контакт

Постійний контакт – популярна послуга маркетингу електронної пошти на ринку. Створюючи оптимальну форму за допомогою постійного контакту, ви можете відображати кількість людей, які вже підписалися на розсилку, щоб заохочувати більше реєстрацій.

Ви можете інтегрувати постійний контакт з улюбленими маркетинговими інструментами, такими як OptinMonster, щоб легко здійснити швидкі конверсії.

Отримайте постійний контакт сьогодні!

6. Спільні рахунки

Спільні рахунки

Спільні рахунки це безкоштовний плагін соціального обміну для WordPress. Він оснащений кількома соціальними кнопками, такими як Facebook, Pinterest, Twitter, Електронна пошта тощо. За допомогою цього плагіна ви можете відображати підрахунок обміну для створення довіри до своєї аудиторії.

Він має кілька варіантів стилізації соціальних кнопок. Ви можете вибрати стиль і налаштувати його відповідно до теми вашого веб-сайту. Плагін також дозволяє відображати кнопки соціальних публікацій під і над публікацією.

Це легкий плагін і не впливає на швидкість вашого веб-сайту. Shared Counts пропонує доповнення, включаючи зображення Pinterest та статус кешу.

Отримайте спільні підрахунки вже сьогодні!

7. ПовідомленняX

Повідомленняx

ПовідомленняX це безкоштовний соціальний доказ WordPress та плагін FOMO. Плагін дозволяє початківцям легко налаштувати сповіщення на вашому веб-сайті та створити довіру. Це підвищує ваші конверсії, показуючи різні сповіщення, такі як кількість завантажень, коментарі, продажі, огляди тощо.

Він постачається з панеллю сповіщень, яку можна використовувати для відображення спеціальних пропозицій зі знижками та соціальних сповіщень. Плагін також дозволяє додати таймер зворотного відліку, щоб створити відчуття терміновості.

NotificationX інтегрується з WooCommerce, Easy Digital Downloads, Zapier, MailChimp, LearnDash та іншими популярними плагінами.

Отримайте NotificationX сьогодні!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі плагіни соціального доказу для WordPress. Ви також можете ознайомитись з нашим керівництвом щодо кращих плагінів сповіщень WordPress для підвищення взаємодії.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map