7 найкращих плагінів WordPress Календар (синхронізація Google Календар)

кращі плагіни WordPress календаря


Шукаєте найкращі плагіни WordPress для календаря? Незалежно від того, що ви хочете продемонструвати майбутні події, забронювати розклад або просто організувати себе, правильний плагін календаря може змінити все на вашому веб-сайті.

У цій статті ми поділимося вибраним вами списком 7 найкращих плагінів календаря WordPress. У наведеному нижче списку представлені додаткові та безкоштовні додатки календаря, які ви можете спробувати. Виберіть його та розпочніть сьогодні!

З першого погляду: 7 кращих плагінів WordPress Календар

Встановлення PluginPriceActive
WPFormsвід $ 39,5 / рік1+ мільйонів
Початок книгвід $ 6,99 / місяцьНедоступний
Березавід 99 доларівНедоступний
WooCommerce бронювання та зустрічівід 99 доларівНедоступний
Календар подійБезкоштовно700 000+
Мій календарБезкоштовно30 000+
Події Google КалендарБезкоштовно90 000+

1. WPForms

WPForms

Перший плагін із інструментом календаря, який ми будемо розглядати, – це універсальні WPForms. Хоча цей плагін має цілий список функцій білизни, однією з найпопулярніших функцій є інструмент календаря подій.

Після встановлення ви можете отримати доступ до цієї частини плагіну WPForms, перейшовши в розділ Додатки та вибравши Повідомлення. Тепер все, що вам потрібно зробити, це почати створювати нову форму з плагіна! Перегляньте повний підручник на надсилання записів форми в Календар Google для отримання додаткової інформації.

Тепер у вас буде можливість створювати події для свого календаря. Є безліч способів налаштувати кожен день чи подію. Ви можете створити власний час і дату початку, дати назву події та навіть завантажити рекламне зображення, щоб усі могли побачити візуальне зображення події.

Якщо ви не зовсім впевнені в створенні власної форми з нуля, не хвилюйтеся. Існують прості шаблони форм, які можна підключити до WPForms, щоб створити спеціалізовані, привабливі події календаря за секунди.

Почніть з WPForms сьогодні!

2. Початок книжок

Початок книг

StartBooking – це чудовий інструмент для календарів, призначений як для приватних підприємців, так і для підприємств, що мають повну команду. Якщо ви власник бізнесу, який постійно рухається, цей інструмент дуже корисний.

Ви можете легко створити календар з нуля і запланувати зустрічі, події, заняття, фірмові свята тощо. Коли ваші клієнти почнуть бронювати зустрічі, стане очевидним, що це більше ніж проста кількість.

StartBooking дозволяє створювати унікальні профілі клієнтів, щоб ви могли створити оптимальний досвід роботи на місці для своїх клієнтів та легко відстежувати майбутні події з першого погляду.

Якщо ви враховуєте можливість додавати нотатки до подій, встановлювати нагадування на свій смартфон, а також можливість інтегрувати Календар Google за декілька клацань, не дивно, що більше підприємств використовують StartBooking для своїх потреб у плануванні..

Почніть роботи з StartBooking сьогодні!

3. BirchPress

березовий

Якщо ви шукаєте календар, який пропонує повну свободу, що стосується налаштування, не шукайте далі BIrchPress. Цей зручний інструмент для розробників швидко стає улюбленим на ринку електронної комерції.

Вам потрібен швидкий календар? Нема проблем. Простий конструктор перетягування дозволяє створювати власний власний календар за лічені хвилини. Шукаєте щось більш особисте? Можливості безмежні, якщо врахувати, що вони пропонують тисячі маленьких налаштувань, які ви можете зробити, щоб зробити вашу платформу планування справді єдиною.

BirchPress дозволяє вам додати форму оплати, якщо ви хочете дозволити клієнтам платити за їх зустріч наперед. В даний час PayPal інтегрований з додатком; однак ви можете додати інші способи оплати за допомогою інтеграції Woocommerce.

Не має значення, працюєте ви в коледжі, медичній клініці, кол-центрі чи тренажерному залі, BirchPress зробить плановий вітер.

Почніть з BirchPress сьогодні!

4. Бронювання та зустрічі в WooCommerce

бронювання та зустрічі у сфері комерції

WooCommerce бронювання та зустрічі від Plugin Hive – це календар для тих, хто хоче забронювати послуги та призначити, поки продає фізичні продукти на вітрині магазину. Цей інструмент дозволяє мати доступ до кращого з обох світів, не приносячи шкоди якості.

Ви можете налаштувати цей інструмент календаря таким чином, щоб він ідеально вписувався у вашу бізнес-модель. Наприклад, ви хочете встановити час буфера між зустрічами, щоб ви могли встигнути підготуватися до наступної зустрічі? Вони спрощують автоматичний інструмент, який заважає людям створювати зустрічі занадто близько.

У цій же примітці, якщо у вас є кілька співробітників, ви можете встановити кілька зустрічей, які перетинаються одночасно. Багато особистих тренерів і спа-салонів люблять цю особливість, оскільки вона дозволяє їм максимально отримати прибуток за короткий час, коли вони відкриті.

Нарешті, WooCommerce Бронювання та зустрічі безперебійно інтегруються з Календарями Google та вашим смартфоном для миттєвого планування, що постійно оновлюється..

Почніть роботу з бронювання та зустрічей WooCommerce сьогодні!

5. Календар подій

Календар подій

Потрібен календар, який може працювати з серйозним трафіком? Плагін календаря подій знаходиться прямо на вашій алеї. Цей гладкий, простий у використанні плагін виходить із вікна, готового до використання. Можна налаштувати його та ввести його в дію приблизно за 5 хвилин!

Якщо ви жорстокий розробник і користуєтеся спеціальними параметрами, будьте спокійні. Ви можете зануритися в інструменти для розробників, які пропонують незліченну кількість способів зробити свій календар подій унікальним. Він оснащений електронною таблицею скелета, щоб ви могли будувати планувальник з нуля. Але вони не зупинилися на цьому.

Календар подій також має можливість додавати / редагувати гачки та фільтри, змінювати теги шаблонів або вибирати з багатофункціональної колекції розширень, щоб зробити ваш календар найкращим планувальником подій.

Вони з гордістю хваляться, що їх плагін легко справляється з мережами, які отримують приголомшливі 25 мільйонів унікальних переглядів на місяць. Тепер це міцно!

Почніть з календаря подій сьогодні!

6. Мій календар

Мій календар

Мій календар – це відмінний плагін для команд, які прагнуть легко працювати над тим же планувальником. Як і в більшості календарів, ви можете відфільтрувати його за місяцем, тижнім і днем. Однак те, що робить цей плагін різним, полягає в тому, що ви можете фільтрувати події, перелічені в планувальнику.

Якщо у вас є кілька співробітників і хочете побачити, що робить один конкретний працівник протягом тижня, ви можете відфільтрувати планувальник за лічені секунди за прізвищем автора, щоб побачити, що вони планували. Малий бізнес любить простоту доступу, а співробітники люблять можливість створювати свій власний графік.

Ви можете легко зайти та додавати нотатки своїм працівникам, або вони можуть залишати вам замітки та запити на конкретні дні чи тижні. Керувати своєю командою за допомогою Мого календаря ніколи не було простіше.

Якщо ваш бізнес працює з громадськими подіями, ви навіть можете запланувати нові події, які з’являться на вашій сторінці Twitter, коли планується. Це дійсно інструмент “все в одному” для розумного, свідомого власника бізнесу часу.

Почніть з мого календаря сьогодні!

7. Події Google Календар

Простий календар

Події Google Календар – це плагін для тих, кому подобається просто життя. Не потрібно жорсткого кодування. Цей інтуїтивно зрозумілий плагін готовий вийти з коробки та налаштований на вашу тему та кольорову гаму.

Після встановлення ви можете зробити кілька перетворень, щоб вони легко поєднувалися з рештою вашого сайту. Багато людей люблять використовувати цей інструмент, тому що після його налаштування вам не потрібно оновлювати WordPress для оновлення календаря. Це вірно; якщо ви оновите Календар Google, пов’язаний із обліковим записом, він автоматично оновлюється на вашому веб-сайті.

Він готується з простими тегами, щоб працівники могли легко знайти те, що шукають, не перебираючи нотатки та побачення за тиждень. Під час перегляду цього календаря він доступний і готовий до оновлення зі свого мобільного пристрою.

Якщо ви використовуєте цей плагін для своїх клієнтів, ви навіть можете перетворити майбутні події у своєму календарі в легко зрозумілий інформаційний бюлетень за допомогою плагіна Newsletter Calendar Calendar. Планування ніколи не було простішим.

Почніть роботу з подіями Google Календар сьогодні!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам відкрити найкращі плагіни WordPress календаря.

Якщо вам сподобалася ця публікація, можливо, вам також сподобається наш список 12 найкращих плагінів соціальних медіа для WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map