7 найкращих плагінів WordPress Lead Generation порівняно (2020)

порівняно найкращі плагіни для покоління WordPress


Ви шукаєте плагін для ведучого покоління WordPress для розширення списку електронної пошти та покращення швидкості реєстрації? Якщо ви хочете підвищити свій список електронних листів і перейти на наступний рівень свого бізнесу, вам потрібно використовувати рішення для генерації лідерів WordPress на своєму веб-сайті..

У цій статті ми порівняємо найкращі плагіни для покоління WordPress і допоможемо визначити, який із них ідеально підходить для ваших потреб.

Навіщо використовувати плагін провідного покоління WordPress?

Ваша форма optin – найважливіший елемент, який може зробити або зламати вашу маркетинг електронної пошти. Хоча кожна послуга маркетингу електронною поштою дозволяє створювати оптимізовані форми на своєму сайті, вони зазвичай виглядають занадто загальними і не можуть привернути увагу відвідувачів вашого веб-сайту..

Щоб створити привабливу форму, яка перетворює, на вашому сайті потрібно використовувати плагін покоління WordPress.

Ще кілька переваг використання плагіна для покоління WordPress:

 • Кілька типів оптину: Хороший плагін для покоління дозволяє створити кілька типів оптимізованих для конверсій, таких як спливаючі панелі лайтбоксу, плаваючі смуги, привітання на весь екран, прокрутки та інше.
 • Варіанти націлювання: Бомбардування ваших відвідувачів спливаючими вічками може бути неприємним. За допомогою правильних параметрів націлювання ви можете в потрібний час показувати спливаючі вікна та форми потрібному користувачеві.
 • Легка інтеграція: Хороше рішення для генерації свинцю легко інтегрується з усіма основними службами маркетингу електронної пошти.

Давайте подивимось на кілька найкращих рішень WordPress для покоління лідерів на ринку, які допоможуть вам перетворити веб-сайт у машину для покоління свинцю.

1. OptinMonster

optinmonster

OptinMonster – це найпотужніше рішення для покоління свинцю у світі. Він постачається з високоефективними заздалегідь створеними шаблонами, які, як доведено, перетворюють ваших відвідувачів у потенційні клієнти та клієнтів. Ви можете вибрати ідеальний тип кампанії, який легко приверне увагу ваших відвідувачів, як всплывающая лайтбокс, плаваючий бар, вітальний килимок на весь екран тощо.

Не пропустіть нашу статтю про найкращі вбудовані плагіни WordPress.

Завдяки потужному механізму націлювання та сегментації ви можете показувати персоналізоване повідомлення кожному окремому відвідувачеві на вашому веб-сайті залежно від їх географічного розташування, джерела реферала, сторінки чи розділу вашого веб-сайту, який вони переглядають, тощо..

Деякі основні особливості OptinMonster:

 • Технологія виходу з наміром: Відновлення відмови відвідувачів від потенційних клієнтів, показуючи відвідувачам спеціалізовані кампанії в той самий момент, коли вони збираються виїхати.
 • Ретаргетинг на місці: Створіть спеціальні пропозиції, орієнтовані на неодноразових відвідувачів на основі попередніх взаємодій на вашому сайті.
 • Подальші кампанії на місці: Слідкуйте за відвідувачами за допомогою активованих кампаній на основі взаємодії відвідувачів.
 • Перенаправлення печива: Створіть власні файли cookie браузера на основі демографічних даних ваших клієнтів, таких як вік, стать та місцеположення, а потім показуйте високоцільові кампанії для стимулювання конверсій.

OptinMonster легко інтегрується з усіма основними послугами маркетингу електронної пошти. Для завантаження із сховища плагінів WordPress можна завантажити безкоштовний плагін, що дозволяє легко вставляти форми OptinMonster.

Почніть з OptinMonster сьогодні.

2. Форми WP

wpforms

WPForms – це найбільш зручна для початківців контактна форма плагіну на ринку. Це дозволяє легко розробити список електронної пошти, з’єднавши форми WordPress з улюбленими інструментами маркетингу електронної пошти.

Завдяки потужному конструктору перетягування можна легко створити дивовижну форму за кілька хвилин, не торкаючись жодного рядка коду. Усі створені вами форми будуть на 100% чуйними, тобто чудово працюватимуть на мобільних телефонах, планшетах та настільних комп’ютерах.

Деякі способи WPForms дозволяють розширити список вашої електронної пошти:

 • Легка інтеграція: Легко підключіть форми WordPress до улюбленого інструменту маркетингу електронної пошти, включаючи AWeber, MailChimp, GetResponse, постійний контакт та монітор кампанії.
 • Легке створення форми: Після підключення форми до інструменту маркетингу електронної пошти ви зможете створити форму для генерації потенційних клієнтів прямо з інформаційної панелі WordPress. Не потрібно входити в службу маркетингу електронної пошти.
 • Додайте прапорець для реєстрації електронної пошти: За допомогою розумної умовної логіки додайте прапорці до своїх контактних форм. Якщо користувач вибере його, ви можете автоматично додати їх до свого списку, не заповнюючи іншу форму.
 • Скорочення залишення форми: WPForms дозволяє фіксувати часткові записи форм, навіть якщо відвідувач не заповнить вашу форму повністю. Потім ви можете звернутися до зацікавлених клієнтів і перетворити їх на клієнтів.
 • Та багато іншого…

Почніть з WPForms сьогодні.

Хочете замість цього почати з безкоштовної версії? Спробуйте WPForms Lite.

Примітка: WPForms – це наш найкращий плагін WordPress для №1 в рейтингу.

3. Процвітати лідери

процвітати веде

Thrive Leads – плагін для оптимізації формату Optin, який дозволяє вам розширювати список електронної пошти на своєму веб-сайті.

Thrive Leads оснащений простим редактором перетягування для створення оптимальних форм. Це дозволяє створювати різні типи оптинових форм, як-от спливаюча лайтбокс, липкі горизонтальні форми, двоетапні форми оптимуна тощо.

Він також пропонує основні функції націлювання та тестування A / B для збільшення кількості конверсій на веб-сайті WordPress. У порівнянні з OptinMonster, параметри націлювання обмежені, але вони все ще дуже приємні. Однак, оскільки Thrive Leads був створений як плагін WordPress, він може значно уповільнити ваш веб-сайт залежно від вашого спільного хостинг середовища та налаштування WordPress..

Почніть з Thrive Leads сьогодні.

4. Розквіт

Плагін Bloom від елегантних тем

Елегантний Теми Bloom – це ще один плагін WordPress, який допомагає створювати красиві форми для оптимізації для розширення списку електронної пошти. Маючи понад 100 вбудованих шаблонів і 6 типів дисплея, ви можете легко налаштувати свої оптимізовані форми, щоб надати їм “особистий” контакт.

Форми Optin можна швидко створити, з’єднавши ваші форми з 16 різними службами маркетингу електронної пошти. Усі форми чуйні та готові до сітківки, тобто ваші форми легко читаються на всіх пристроях, включаючи мобільні, планшетні та настільні комп’ютери.

Як і в Thrive Leads, Bloom також був розроблений як плагін WordPress, тому це може вплинути на ефективність вашого веб-сайту, залежно від вашого хостингового середовища та налаштування WordPress. Деякі потужні функції, наприклад, наміри виходу OptinMonster, недоступні в Bloom.

Почніть з Bloom сьогодні.

5. Оптинові форми

оптинові форми

Optin Forms – це безкоштовний плагін для покоління WordPress, який дозволяє створювати прості форми оптимізації на вашому веб-сайті.

Він постачається в комплекті з 5 налаштованими формами форм і дозволяє змінювати всі тексти, шрифти та розміри шрифту. Він працює з великими електронними маркетинговими службами, такими як AWeber, iContact, MailChimp, GetResponse, Madmimi, маркетинг електронної пошти Interspire та ConvertKit.

Якщо у вас немає бюджету на плагін для покоління WordPress, Optin Forms може бути правильним рішенням для вас. Безкоштовна – ціна, яку кожен може собі дозволити.

Почніть з Optin Forms вже сьогодні.

6. MailChimp для WordPress

mailchimp для плагіна WordPress

MailChimp – це провідна послуга маркетингу електронної пошти, яка дозволяє вам розробити електронну пошту безкоштовно до 2000 абонентів. За допомогою плагіна MailChimp for WordPress ви можете легко додати більше підписників на ваш список електронних листів MailChimp безпосередньо з веб-сайту WordPress. Це не офіційний плагін MailChimp. Його створила компанія плагінів WordPress, відома як ibericode.

Не пропустіть нашу статтю про те, як правильно створити вибух електронної пошти.

Ви можете створювати основні форми для оптимізації або інтегруватись з будь-якими іншими формами на вашому сайті, наприклад, з формами коментарів, контактів чи замовлень.

Існує безліч безкоштовних та преміальних доповнень, таких як TopChimp Top Bar, MailChimp Activity, MailChimp User Sync, Captcha тощо.

Якщо ви користувач MailChimp, який шукає безкоштовний плагін WordPress для створення основних форм WordPress, то цей плагін може стати правильним вибором. Ви також хочете перевірити ці альтернативи MailChimp, щоб переглянути інші параметри.

Почніть роботу з MailChimp для WordPress вже сьогодні.

7. LiveChat Inc

живий чат

LiveChat дозволяє додати вікно швидкого чату на ваш веб-сайт і почати спілкування зі своїми потенційними клієнтами.

LiveChat може бути правильним рішенням для вас, якщо ви хочете запитати у своїх потенційних клієнтів та клієнтів про те, що перешкоджає їх перетворенню. Таким чином, ви можете надати необхідну допомогу нужденним та перетворити їх на клієнтів.

У більшості випадків питання вирішуються на місці. Однак LiveChat також дозволяє вам інтегруватися з вашими улюбленими засобами маркетингу електронної пошти, тому ви можете додати свої потенційні потенційні клієнти до списку своїх підписників і продовжувати працювати з ними, якщо вони потребують подальшої допомоги.

Почніть з LiveChat вже сьогодні.

Який найкращий плагін для лідерства для WordPress?

Після нашого порівняння видно, що це OptinMonster є найкращим плагіном для покоління для розширення списку електронної пошти. Він постачається з усіма функціями, які ви хочете отримати від рішення про покоління.

Якщо у вас є веб-сайт електронної комерції, діловий веб-сайт або простий блог, ви вважаєте це надзвичайно корисним для перетворення відвідувачів, що відмовилися, у підписників електронної пошти..

OptinMonster – це окремий продукт, який працює на кожному веб-сайті, будь то блог WordPress, магазин Shopify, сторінка HTML або щось інше цілком.

Якщо ви шукаєте специфічне для WordPress рішення, яке дозволяє підключати свої форми до служби маркетингу електронної пошти, то ви можете використовувати WPForms. За допомогою WPForms ви навіть можете відобразити прапорець у своїх контактних формах. Після вибору користувачі будуть автоматично додані до вашого списку електронної пошти без необхідності подавати іншу форму. Поряд із плагіном для генерації свинцю, інструмент CRM також допомагає в перекладі свинцю в продаж.

Бонус: Ознайомтеся з найкращим плагіном для видачі WordPress для створення успішних подарунків на вашому веб-сайті.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращий плагін для покоління WordPress для вашого сайту.

Якщо вам сподобалася ця стаття, можливо, вам також сподобається наш огляд кращих послуг електронного маркетингу для збільшення трафіку вашого сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map