7 найкращих порівнянь плагінів менеджера завантажень (швидкі та безпечні)

Кращі плагіни завантаження WordPress


Шукаєте найкращі плагіни менеджера завантажень для WordPress? Гарна ідея! Хоча веб-сайти WordPress дозволяють завантажувати файли та розміщувати посилання для завантаження у своїх публікаціях та на сторінках, не існує за замовчуванням способу їх масштабування. Тоді як за допомогою плагіна менеджера завантажень ви можете відстежувати, керувати та контролювати дозволи для завантаження файлів. Ви навіть можете використовувати їх для ПРОДАЖУ завантаження файлів, якщо бажаєте!

Ось чому в цій статті ми підібрали 7 найкращих плагінів менеджера завантажень для WordPress! Перевірте їх, виберіть ідеальну відповідність і будьте готові полюбити результати.

Вибір найкращого плагіна для менеджера завантажень WordPress

Існують різні типи плагінів менеджера завантажень. Хоча деякі додатки дозволяють відстежувати завантаження файлів на вашому сайті WordPress, інші надають безпечний доступ до файлів.

Тільки тому, що ви пропонуєте завантаження файлів на своєму сайті, це не означає, що вам потрібні всі види плагінів менеджера завантажень. Перш ніж зайнятися та вибрати менеджер завантажень для свого сайту, важливо вивчити мету, щоб не витрачати гроші на неправильний плагін..

Задайте собі кілька запитань.

 • Вам потрібно відстежувати завантаження WordPress?
 • Ви хочете забезпечити безпечний доступ до файлу?
 • Ви хочете синхронізувати свої файли з Dropbox або Google Drive?

Тепер, коли у вас є основна ідея, давайте продовжимо та переглянемо топ-7 плагінів менеджера завантажень для WordPress.

З першого погляду: 7 найкращих плагінів менеджера завантажень

Встановлення PluginPriceActive
MonsterInsightsВід $ 79,60 / рікПонад 2 мільйони
Менеджер завантажень файлів WordPress$ 171400+
Мультиверсо30 доларів1100+
Прості цифрові завантаженняБезкоштовно60 000+
Менеджер завантажень WordPressБезкоштовно100 000+
Завантажте додаткиБезкоштовно10000+
Чудові завантаженняБезкоштовно10000+

1. MonsterInsights

monsterinsights-плагін-wordpress

MonsterInsights – номер 1 у цьому списку з поважних причин. Це не тільки найкращий інструмент Google Analytics на ринку, але також найкращий плагін менеджера завантажень для WordPress.

Всього за кілька кліків ви можете налаштувати Google Analytics на своєму веб-сайті WordPress та отримати доступ до таких речей, як статистика в режимі реального часу, відстеження електронної комерції, відстеження оголошень, відстеження рефералів, відстеження популярних публікацій, відстеження форм та інше! Це сумісно з GDPR, не сповільнить ваш сайт, і всі необхідні звіти можна отримати з вашої інформаційної панелі WordPress.

Тепер, за допомогою додатка відстеження завантажень файлів, ви також можете використовувати MonsterInsights як плагін менеджера завантажень! Потрібна допомога для початку роботи? Перегляньте наш підручник щодо налаштування відстеження завантажень у Google Analytics за допомогою Monster Insights.

Почніть з MonsterInsights сьогодні!

2. Менеджер завантажень файлів WordPress

Менеджер завантажень файлів WordPress

Потрібно надати клієнтам безпечний доступ до конфіденційних файлів? Тоді менеджер завантажень файлів WordPress – це плагін для вас.

Користувачі вашого сайту WordPress можуть входити та завантажувати файли, які вам призначені спеціально. Навіть якщо завантаження файлу є URL-адресою, цей високозахищений плагін забезпечить, що файл може завантажити тільки призначений користувач.

Почніть роботу з менеджером завантажень файлів WordPress сьогодні!

3. Розширений обмін файлами Multiverso

Мультиверсо

Розширений плагін для спільного використання файлів із зручними для розробників функціями, Multiverso дозволяє створювати розділ обміну файлами на веб-сайті WordPress, доступний для дозволених ролей користувача, від адміністраторів до підписників..

Встановіть свої перевірки безпеки, розмір завантаження файлів, категорії тощо. Також є безліч шорт-кодів, а також сексуальних варіантів jQuery.

Почніть роботу з розширеним діленням файлів Multiverso сьогодні!

4. Прості цифрові завантаження

Прості цифрові завантаження

Якщо у вас є веб-сайт електронної комерції та ви продаєте цифрові завантаження, то Easy Digital Downloads – ідеальний плагін для вас. За допомогою цієї повної системи продажу ви можете відстежувати що завгодно – від електронних книг, фотографій, документів, пісень.

Доступний на понад 24 мовах, EDD дозволяє легко перейти до продажу та керування завантаженнями, незалежно від того, де ви знаходитесь у світі.

Цей безкоштовний плагін інтегрується з PayPal, Amazon Payments, Stripe, Authorize.net, BitPay тощо. Вам потрібно ще більше варіантів? Їх преміальні розширення дають вам доступ до ще більшої кількості шлюзів, інтеграції служб електронної пошти та керування файлами.

Почніть з легких цифрових завантажень сьогодні!

5. Менеджер завантажень WordPress

Менеджер завантажень WordPress

Керуйте, відслідковуйте та приймайте повний контроль над завантаженнями файлів за допомогою плагіна WordPress Download Manager. Зберігайте свої файли в безпеці, призначаючи їх ролі користувачів або встановлюючи паролі.

Для сайтів електронної комерції є варіанти встановлення ліцензій, цін, лімітів на завантаження тощо. Він також інтегрується з DropBox, OneDrive, Google Drive тощо.

Цей безкоштовний плагін легко налаштувати та використовувати з багатьма корисними функціями.

Почніть роботу з менеджером завантажень сьогодні!

6. Завантажте додатки

Завантажте додатки

Завантаження додатків – один з найкращих плагінів менеджера завантажень, оскільки він використовує AJAX та простий інтерфейс перетягування. Ми любимо простоту.

Однак якщо ви розробник і хочете розширити функції завантаження додатків, вам сподобаються їх декілька гачок і функцій фільтру..

Почніть з завантаження вкладень сьогодні!

7. Чудові завантаження

Чудові завантаження

Цей доступний для розробників плагін безкоштовний для завантаження та використання, і дозволяє легко додавати кнопки та посилання для завантаження на сторінки, публікації та вігетизовані області.

Найкраще, що статистику завантажень та звіти можна знайти безпосередньо на інформаційній панелі WordPress.

Почніть з чудових завантажень сьогодні!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам виявити найкращі плагіни менеджера завантажень для WordPress.

Якщо вам сподобалася ця публікація, можливо, вам також сподобається наш список 6 найкращих плагінів безпеки WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map