8 кращих плагінів аукціону WordPress для створення наступного eBay

кращі плагіни для аукціону WordPress


Шукаєте найкращі плагіни для аукціону WordPress? Ви прийшли в потрібне місце За допомогою правильного плагіна ви можете перетворити свій скромний веб-сайт у машину для отримання грошей. Незалежно від того, чи хочете ви створити невеликий аукціонний сайт чи хочете дати eBay конкуренцію монстрам, ідеальний плагін може допомогти вам це зробити..

У цій статті ми поділимося нашим списком 9 кращих плагінів аукціону для WordPress на ринку.

Як запустити сайт аукціону

Перш ніж ви зможете завантажити та встановити найкращі плагіни для аукціону WordPress, вам знадобиться веб-сайт WordPress.

Є два типи веб-сайтів WordPress: WordPress.com, розміщена платформа; та WordPress.org – платформа, що розміщена власноруч. Для ваших потреб вам знадобиться остання. Однак сміливо перегляньте нашу статтю про всі відмінності між WordPress.com та WordPress.org, якщо у вас все ще виникають питання.

Щоб запустити належний сайт аукціону, вам знадобиться доменне ім’я, веб-хостинг та сертифікат SSL.

Доменне ім’я – це адреса вашого веб-сайту в Інтернеті, як-от Google.com або IsItWP.com; також відомий як ваша URL-адреса. Веб-хостинг – це спосіб зберігання ваших файлів в Інтернеті. В основному, якщо ваше доменне ім’я – адреса вашого будинку, веб-хостинг – це ваш дім.

А сертифікат SSL – це те, що робить ваше доменне ім’я захищеним і дозволяє впевнено приймати онлайн-платежі.

Коли ви встановите на свій веб-сайт сертифікат SSL (Secure Sockets Layer), URL-адреса вашого веб-сайту буде встановлена ​​з https замість http. Крім того, перед https буде показано невелику зелену піктограму замка, яка дозволяє вашим відвідувачам знати, що вони захищені. Це надасть їм впевненості, що їм потрібно встановити торги на ваших аукціонах та подати платежі.

Подумайте, вартість доменного імені, веб-хостингу та сертифікату SSL обійдеться вам у копійку? Подумати ще раз! Ми розробили угоду з Bluehost, яка отримує читачам IsItWP БЕЗКОШТОВНЕ доменне ім’я, БЕЗКОШТОВНИЙ сертифікат SSL та МАСИВНУ знижку на веб-хостинг!

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Щойно ви отримаєте все необхідне, сміливо читайте наше покрокове керівництво про те, як створити сайт аукціону на WordPress.

Ми також створили список найкращих плагінів WordPress, які ви не можете пропустити, додаючи на своєму веб-сайті.

Все готово? Тоді саме час перевірити 9 найкращих плагінів аукціону для WordPress!

1. Аукціони WOODCommerce

ІТ

Коли ви думаєте, що на аукціонах, швидше за все, ви думаєте про найвідоміший веб-сайт аукціону онлайн: eBay. Чи не було б приємно переносити силу аукціонів типу eBay на свій особистий веб-сайт? Ну, тепер можна!

YITH WooCommerce Auctions – це плагін, який ви можете легко додавати на свій веб-сайт. Цей інструмент має безліч чудових функцій, які дозволяють eBay запустити свої гроші. Ви не тільки можете налаштувати власні аукціони зі своїм каталогом товарів, але й постачальники, які є афілійованими на вашому веб-сайті, можуть додавати товари до вашого аукціонного дому в Інтернеті..

Як результат, ви зробите скорочення грошей, які отримують ваші постачальники, коли товар продається. Також можна додати кнопку “Купити зараз” до будь-якого продукту. Просто встановіть ціну, нехай відбудеться аукціон, і якщо хтось захоче товар, він може придбати його прямо.

Для сайтів WooCommerce ознайомтеся з нашим експертним вибором найкращих хостингових компаній WooCommerce.

Почніть з сьогоднішніх аукціонів WooCommerce!

2. Аукціони WP

Аукціони WP

WP Auctions – це повністю підтримувана аукціонна програма, яку ви можете легко додати на будь-який веб-сайт WordPress. Творці хваляться, що цей простий поштовий файл можна додати на вашу сторінку за 2 хвилини або менше. Після додавання плагіна ви можете налаштувати його на свій смак і почати додавати продукти.

Якщо ви шукаєте прибутку, не шукайте більше. Вам не доведеться надавати третій стороні свій успішний продаж. Ви отримуєте 100% прибутку!

Існує дуже мало обмежень на типи товарів, які ви можете продавати на аукціонах WP. Ви можете виставити автомобілі або мотоцикли на продаж, продати землю чи нерухомість, дозволити людям робити ставки на антикваріат чи рідкісні предмети колекціонування. Небо – це межа!

Почніть з аукціонів WP сьогодні!

3. Остаточний аукціон WordPress

Остаточний аукціон

Плагін Ultimate WordPress Auction – це зручний для покупців і продавців інструмент, доступний для тих, хто хоче створити аукціонний будинок, але про кодування не знає багато..

Завантаження та встановлення цього плагіна займає лише кілька хвилин. Після того, як він буде готовий до роботи, ви можете почати публікувати товари, на які люди можуть робити ставки. Ви можете завантажити декілька продуктів, додати детальний опис, до 4 зображень за допомогою безкоштовної версії та дозволити людям починати торги.

Закінчення покупця легко орієнтуватися та розуміти. Клієнти можуть робити ставки за допомогою своєї кредитної картки, дебетової картки чи рахунку PayPal. Оскільки вони пропонують ставки на продукти, вони можуть увімкнути сповіщення електронною поштою, щоб дізнатися, чи є їхня ставка все ще вгорі. Повідомлення полегшують створення цікавого конкурентного середовища, де люди будуть весело торгувати ваші товари.

Почніть роботу з Ultimate WordPress аукціону сьогодні!

4. Прості аукціони WooCommerce

прості аукціони

Шукаєте плагін для аукціону, який можна легко налаштувати і повністю настроювати? Прості аукціони WooCommerce допоможуть вам додати на свій веб-сайт унікальний, простий у користуванні аукціонний будинок, незалежно від того, які товари ви продаєте.

Компанія з гордістю може похвалитися, що цей плагін можна додати, налаштувати та готовий запустити приблизно за півгодини. Він має цілий ряд функцій, які роблять його справжнім конкурентом на eBay. Після встановлення ви можете зайти в шаблони та створити власну тему, яка добре поєднується з вашим веб-сайтом.

Ви також матимете можливість встановлювати підвищення ціни за ставку, час початку, час закінчення та навіть купувати зараз кнопки. Коли клієнти прийдуть на ваші аукціони, вони зможуть зареєструватися, ввівши свою платіжну інформацію, і все налаштовано. Якщо вони виграють аукціон, їх оплата обробляється, і ви відправляєте товар. Це так просто.

Почніть роботи з простих аукціонів WooCommerce сьогодні!

5. WordPress Автоматичний плагін

автоматичний плагін WordPress

Ми розглянули досить багато плагінів, які дозволяють створювати аукціони з нуля. Вам може бути цікаво, чи є спосіб створити аукціони, які ви вже створили на eBay, на своєму веб-сайті. Відповідь ТАК! Все, що вам потрібно, це автоматичний плагін WordPress.

Цей плагін можна встановити за лічені секунди. Це дозволяє імпортувати цілу низку речей з інших веб-сайтів, таких як YouTube, соціальні медіа, ваш блог та (головне) eBay. Щойно ви встановите плагін на свій веб-сайт, увійдіть, використовуючи інформацію свого облікового запису eBay.

Потім ви можете пов’язати свої активні аукціони eBay зі своєю бажаною сторінкою на своєму веб-сайті. Після того як ви зв’язали свій веб-сайт, вам буде корисно! Цей плагін оновиться в режимі реального часу. Якщо ви додасте новий аукціон у свій профіль eBay, він автоматично з’явиться на вашому сайті.

Почніть роботу з автоматичним плагіном WordPress вже сьогодні!

6. Аукціонний нюд

Аукціонний нюд

Ви хочете додати на свій веб-сайт більше, ніж елементи eBay? Якщо так, Auction Nudge – ідеальний плагін для вас.
Цей зручний інтерфейс дозволяє швидко додати весь профіль eBay на ваш персональний веб-сайт. Ви можете вважати цей плагін корисним, якщо у вас вже є авторитетний обліковий запис eBay з хорошою оцінкою відгуків.

Якщо відвідувач заходить на ваш веб-сайт, він зможе побачити товари, які ви зараз продаєте, ваш рахунок на eBay та ваші відгуки продавця. Це чудовий ресурс, якщо ви хочете здаватися поважними, коли ви перемикаєте свій інтернет-аукціонний будинок на окремий плагін, але хочете, щоб люди знали, що ви не новий продавець.

Почніть з аукціону Nudge сьогодні!

7. Плагін аукціону на ринку WordPress WooCommerce Marketplace

плагін аукціону на ринку торгових марок WordPress

Аукціонний плагін WordPress WooCommerce Marketplace – це багатофункціональний інструмент, який можна використовувати практично на будь-якому веб-сайті, який прагне створити віртуальний ринок. Адміністратори можуть додати людей до списку осіб, які додають товари на ринок.

Не пропустіть цю статтю про найкращі платформи електронної комерції для багатопрофільних ринків.

Цей плагін дозволяє створювати 4 різні типи аукціонів, зокрема; стандартні, додаткові, автоматичні та резервні. Кожен тип аукціону дозволяє користувачеві налаштувати та налаштувати завантаження відповідно до своїх потреб.

На кінцевому рахунку покупця є безліч чудових функцій, які допоможуть утримати покупців на вашій сторінці в циклі. Вони можуть налаштувати це так, щоб вони автоматично розміщували ставку, якщо хтось їх перевершує. Вони також можуть запитувати автоматичні електронні листи, коли хтось перевершує їх, або закінчився аукціон, який вони слідкують.

Почніть роботу з плагіном аукціону MarketPress WooCommerce Marketplace сьогодні!

8. Плагін аукціонів WordPress

плагін WordPress аукціонів

Плагін WordPress Auctions призначений для людей, які хочуть виставити предмети або послуги на продаж. Це один з найкращих варіантів для тих, хто хоче запропонувати своїм клієнтам унікальний спектр варіантів під час покупок.

Ви можете створити спеціальну економіку, дозволяючи людям “купувати” торгуючи їх готівкою за “кредити”, які вони можуть використовувати для участі в торгах на аукціонах. Якщо ви не хочете користуватися кредитами, не хвилюйтеся. Вони також дозволяють використовувати PayPal та традиційні кредитні картки для здійснення покупок миттєво.

Розробник може похвалитися, що цей інструмент був протестований на різних платформах WordPress з багатьма різними темами. Ви зможете розробити свою сторінку аукціону так, щоб вона повністю поєднувалася з рештою вашого веб-сайту. Ви також можете встановити WordPress Auctions і запустити його лише за кілька хвилин. Додаткові налаштування дозволяють вам зайти та налаштувати аукціони, щоб надати клієнтам унікальний досвід.

Почніть роботу з плагіном аукціонів WordPress сьогодні!

Бонус: Не пропустіть перевірити наш плагін WordPress.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам відкрити найкращі плагіни аукціону WordPress.

Якщо вам сподобалася ця публікація, можливо, вам також сподобається наш список 7 найкращих будівельників перетягування сторінок.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map