8 кращих плагінів Google Maps (порівняно та переглянуто)

Додатки Google Maps


Шукаєте швидкий спосіб відобразити ваше місцезнаходження на веб-сайті WordPress? Без сумніву, використання плагіна Google Maps – це найпростіший спосіб відображення місцезнаходження вашого підприємства на вашому сайті.

У цій статті ми поговоримо про деякі найкращі плагіни Google Maps на ринку. Але перед цим давайте подивимося, як можна отримати користь, використовуючи плагін Google Maps на своєму сайті.

1. Картограф

Maps Marker Pro, плагін Google Maps

Maps Marker – це дивовижний плагін Google Maps для WordPress, який пропонує найпростіший спосіб додати місцезнаходження вашого бізнесу до свого веб-сайту. Його блискуче управління вмістом геоданих для WordPress дозволяє додавати одну чи кілька карт разом, залежно від вашої потреби. Завдяки таким розумним постачальникам послуг бездротового геокодування, як Algolia Places, вам навіть не потрібно використовувати ключ API для вашого відображення.

Щоб легко знайти своє місцезнаходження для відвідувачів, ви можете скористатися його функцією відстеження GPX. Тим самим ви можете відображати свої маршрути з необов’язковими метаданими, такими як відстань від поточного місцезнаходження вашого користувача, тривалість, необхідна для досягнення пункту призначення, темп або висота вашого місцезнаходження тощо..

2. WP Google Maps Pro

WP Google Maps Pro – це ще один зручний і всебічний плагін для WordPress Google Maps, який може стати чудовим рішенням для вашого бізнесу. За допомогою цього плагіна ви можете створювати необмежену карти для свого сайту, не кодуючи жодного рядка. Вам просто потрібно додати короткий код, який він генерує, і ви закінчили.

Усі карти, створені за допомогою WP Google Maps, дуже чутливі, тобто вони чудово виглядають на будь-якому пристрої. Ви також можете додати анімації до своїх карт, якщо ви хочете зробити їх більш привабливими. Плагін підтримує декілька мов, тому легко локалізувати ваші карти. Цей плагін також сумісний з багатьма іншими розширеними плагінами та службами, такими як Cloudflare.

3. Герої карти

плагін Google Maps

Hero Maps – це ще один дивовижний плагін Google Maps для WordPress, який дозволяє вам генерувати свою карту в найкоротші терміни. Цей плагін пропонує дивовижні параметри налаштування, тому ви можете легко зробити його таким, як ви хочете. Конструктор перетягування робить спрощення проекту вашої карти дуже простим. Ви також можете переключити свій бекенд на екран повної ширини для зручності використання.

Він пропонує кілька різних маркерів і кольорів на вибір. Ви навіть можете мати фільтрування вкладок на вихідній карті. Це дозволяє вам відображати кілька карт одночасно. Він також пропонує кілька кольорів шкіри, і ви можете вибрати той, який вам найбільше подобається.

4. Карта прогресу

плагін Google Maps

Карта прогресу полегшує вам список підприємств у Картах Google кількома клацаннями після встановлення плагіна. Незалежно від того, яким бізнесом ви керуєте, за допомогою програми «Прогрес» ви зможете легко перелічити свою карту на своєму сайті WordPress. Він пропонує більше 70 різних готових до використання стилів карт. Ви також можете додати свій власний стиль карти, якщо у вас є кращий дизайн.

Ви можете дозволити відвідувачам вашого веб-сайту автоматично визначати геолокацію вашого бізнесу. Щоб зробити це зручним для користувача, ви маєте можливість керувати та налаштовувати всі елементи інтерфейсу Google Maps, такі як контроль масштабування, контроль типу карти тощо.

5. WP Google Map

WP Карта Google

WP Карта Google це безкоштовний плагін WordPress, який дозволяє створювати різні шорт-коди Google Maps. За допомогою цих коротких кодів ви можете відображати чутливі карти Google на сторінках свого веб-сайту, віджетах та спеціальних шаблонах. За допомогою цього плагіна ви також можете показувати власні маркери на своїх картах та додавати до них посилання, які відображають повідомлення після натискання на нього.

Ви також можете визначити центральну широту та довготу для кожної зі своїх карт окремо та відредагувати або видалити функції карти за допомогою декількох клацань миші. Щоб зробити його зручнішим для своїх користувачів, ви можете ввімкнути опцію для відображення умов руху та накладень у режимі реального часу за допомогою шарів.

6. Віджет Maps для Карти Google

плагін Google Maps

Віджет Maps для Карт Google це надшвидкий та чуйний плагін WordPress, який пропонує чудові варіанти відображення вашої карти. Це може бути дорожня карта, супутникова карта, карта місцевості, гібридна карта або навіть обрати тип власної карти. Щоб зробити вигляд приголомшливішим, у вас також є кілька варіантів яскравих кольорів.

Плагін надзвичайно гнучкий з точки зору налаштування, тому ви можете мати повний контроль над тим, як він виглядає. Ви можете вибрати формат зображення, піктограму шпильки для карти, розміщення ваших текстів тощо і зробити так, щоб він виглядав так, як вам потрібно. Маючи декілька інших вдосконалених функцій, цей плагін є дивовижним, коли справа стосується використання плагіна Google Maps на вашому сайті.

7. WP Карти Google

Плагін WP Google Maps

Якщо ви хочете додати на свій сайт спеціальні карти google, нічого кращого не може бути WP Карти Google. Це надзвичайно гнучкий і повністю настроюваний плагін, який автоматично визначає ваше місцезнаходження на Картах Google. Ви також можете легко додати різні рівні масштабування, які оцінюються від 1 до 5, щоб користувачі могли легко помітити ваше місцезнаходження.

Плагін сумісний з декількома іншими вдосконаленими плагінами і виглядає приголомшливо на пристроях різного розміру екрана. Це також дозволяє додати короткий код для додавання карт у будь-який момент, де ви хочете. Це може бути на ваших сторінках, на одній сторінці, в одній публікації, на бічній панелі, нижньому колонтитулі тощо.

8. CP Карти Google

CP Карти Google

З CP Карти Google, ви можете вставити свої карти Google будь-де на своєму веб-сайті. Це може бути в межах публікації або в шаблоні WordPress, який відображає кілька публікацій.

Карти Google, вставлені у шаблон із декількома публікаціями, можуть містити декілька маркерів від різних публікацій із пов’язаною інформацією про геолокацію. Якщо ви наведіть курсор миші на ці маркери, він автоматично виділить публікацію, до якої належить. Ви також можете використовувати його широкий спектр параметрів налаштування, щоб зробити його більш універсальним та пристосованим. Цей плагін ретельно реагує і повністю налаштовується, тому ви будете чудово використовувати його для додавання карт.

Так це все Ось деякі з дивовижних плагінів Google Maps, за допомогою яких ви можете вибрати список свого підприємства на своєму веб-сайті. Ви також можете перевірити наш повний огляд Google Maps Builder.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map