8 кращих WordPress FAQ плагінів порівняно та переглянуто (2020)

кращі плагіни WordPress Faq


Чи отримували ви електронні листи від відвідувачів, які задавали вам те саме питання щодо вашої продукції, на яке ви вже відповіли раніше? Що ж, приємно відповідати на запити клієнта та очищати його сумніви. Але це може залякати, коли вам неодноразово задають одні і ті ж запитання.

Розумне рішення для вирішення цієї проблеми – це наявність на Вашому веб-сайті розділу “FAQ”. Таким чином, ви можете перелічити найчастіше задані питання, відповісти на всі разом та відобразити їх на своєму веб-сайті для своїх відвідувачів.

Ваші відвідувачі можуть звернутися до розділу FAQ, якщо у них виникнуть сумніви. Більше того, вам більше не доведеться повторювати відповіді на ті самі запитання.

І що може бути краще, ніж для цього використовувати плагін FAQ? У цій статті ми розповімо вам про 8 найкращих плагінів FAQ це дозволить вам створити розділ “FAQ” для вашого бізнесу.

1. Плагін із поширеними питаннями героїчного WordPress

Плагіни HeroThemes, FAQ

Героїчні поширені запитання щодо WordPress Плагін – це один із найзручніших плагінів із гарним дизайном та чудовим бек-ендом. Ви можете використовувати цей плагін, щоб створити свої поширені запитання саме так, як вам потрібно. Він взагалі не потребує кодування.

За допомогою цього плагіна легко налаштувати ваші поширені запитання завдяки його конструктору перетягування. Найкраще, що він також підтримує зображення, відео та анімацію. Візуальні матеріали можуть зробити речі більш зрозумілими для ваших відвідувачів. Плагін включає 5 заздалегідь заданих стилів поширених запитань, різні варіанти значків та візуальний редактор, який пропонує приємний досвід редагування.

Конфігуратор поширених запитань відкриває можливість додавати ваші поширені запитання в будь-якому місці на сайті. Щоб відповідати вигляду вашого веб-сайту, ви можете використовувати його дивовижні параметри налаштування.

2. Фантазії FAQ – плагін WordPress FAQ

Фантазії, поширені запитання, плагіни

Fancy FAQ – це блискучий плагін, який спрощує процес додавання розділу FAQ на ваш веб-сайт WordPress. Плагін – це повне рішення відповісти на відвідувачів про всі можливі запити щодо ваших товарів і послуг.

Спеціальний тип публікації з систематикою категорій полегшує вам легко інтегрувати поширені запитання. Щойно ви додасте свої поширені запитання, ви можете відображати їх у будь-якому місці на своєму веб-сайті. Це може бути на певній сторінці, публікації або віджеті з цього питання. Це можна зробити за допомогою короткого коду, наданого плагіном.

Цей плагін також підтримує ряд популярних плагінів, включаючи WooCommerce. Тож якщо ваш веб-сайт є електронною комерцією, ви все одно зможете продовжувати пропонувати свої продукти та послуги без клопоту.

3. Плагін WordPress для трибуналу

Плагіни поширених запитань, плагін

Найчастіші запитання про WordPress WordPress – це надійне рішення WordPress, створене за допомогою повнофункціональної адміністративної панелі, з якої ви можете керувати своїми поширеними запитаннями. Це надзвичайно гнучко з точки зору того, що ви можете налаштувати параметри плагіна та налаштувати його відповідно до ваших вимог.

Ваші користувачі можуть мати чистий передній панель, звідки вони можуть легко переглядати питання. Форма пошуку, інтегрована з плагіном, дозволяє вашим користувачам здійснювати більш конкретний пошук, не витрачаючи часу.

Щоб зробити Ваш FAQ більш корисним для користувачів, ви можете приймати запитання через веб-форму. Вони можуть це зробити, зареєструвавшись та увійшовши на сайт або безпосередньо з самого фронту. Ви маєте право вибирати варіант того, як ви хочете, щоб ваші відвідувачі подавали питання.

4. Менеджер поширених запитань про продукт WooCommerce

Менеджер поширених запитань WooCommerce, плагіни FAQ

Менеджер поширених запитань про продукт WooCommerce – це повне рішення для додавання поширених запитань на веб-сайт електронної комерції. За допомогою цього плагіна ви можете додавати поширені запитання до кожного продукту на своєму сайті окремо. Найкраще те, що кількість обмежених запитань, які ви можете додати, не обмежує.

Ви також можете сортувати свої поширені запитання в будь-якому бажаному порядку за допомогою перетягування. Ви також можете використовувати 7 красивих попередньо побудованих тем із розділом для спеціально створених тем для кожної. Тож якщо вам не подобається певний колір чи шрифт тощо, просто продовжте його та змініть.

5. FAQ WD від Web-Dorado

Веб-Дорадо, плагіни поширених запитань

FAQ WD від Web-Dorado – це ще один дивовижний плагін FAQ, який ви, можливо, захочете перевірити. Це багатофункціональний плагін і поширений до SEO питань, який дозволяє легко додавати поширені запитання на свій веб-сайт. Ви навіть можете класифікувати свої питання, щоб відвідувачам було легше їх швидко знайти.

Коли ваші відвідувачі набирають запитання, відповіді будуть представлені в акуратному вигляді гармошки, і користувачі можуть натиснути на них, щоб прочитати відповіді. Плагін підтримує необмежену кількість категорій. За допомогою розділу «Замовлення» ви також можете змінити порядок своїх запитань. Розділ замовлення оснащений функцією перетягування, тому замовлення та переупорядкування видається надзвичайно простим.

Ви також можете додати до своїх поширених запитань кнопки соціального доступу, дозволити людям додавати коментарі та робити багато іншого. Плагін також пропонує велику підтримку. Красиві теми, які поставляються разом із плагіном, справді можуть зробити ваші поширені запитання прекрасними.

6. Плагін для акордеона FAQ WordPress

Часті запитання про акордеон, плагіни FAQ

Питання WordPress для акордеона – це ідеальне рішення, щоб додати FAQ на свій веб-сайт стильно. Незалежно від того, чи хочете ви їх в гармошці, списку чи стилі блоку, цей плагін має всі варіанти для вас. Все, що вам потрібно зробити – це встановити, активувати та просто почати використовувати плагін на своєму веб-сайті.

Це надзвичайно гнучко, тому ви можете додати користувальницький стиль до своїх поширених запитань. Від зміни кольору, шрифту, піктограм, радіуса обрису тощо, у вас буде багато варіантів, щоб він виглядав виразно. Ви також можете включити варіант перекладу.

Плагін пропонує повну підтримку в будні та охоплює встановлення та налаштування, особливості продукту та виправлення помилок.

7. FAQ Arconix від Tyche Software

підключати

Arconix FAQ це безкоштовний плагін FAQ, який дозволяє додавати стильний розділ поширених питань на свій веб-сайт. Ви можете використовувати короткий код, щоб відобразити їх будь-де на сайті. Ви також можете їх сховати або показати за допомогою анімованого перемикача JQuery або віконця на гармошці.

Він також дозволяє відображати своє запитання та відповіді в групах, додаючи теги під час їх створення. Ви також можете увімкнути прапорець, що дозволяє додавати свої FAQ у верхній частині із включеним посиланням.

Плагін простий у використанні та налаштуваннях, і він вже має понад 10 000 активних завантажень. Тому перегляньте цей плагін зараз і додайте прекрасний розділ FAQ на свій веб-сайт.

8. Остаточний FAQ

Остаточні питання

The Ultimate FAQ плагін це дивовижний плагін WordPress, який спрощує процес додавання FAQ на ваш веб-сайт. Від додавання необмежених категорій до створення необмежених тегів, цей плагін дозволяє створити чудовий розділ FAQ для вашого веб-сайту.

Щоб полегшити користувачам, ви можете скористатися формою пошуку AJAX FAQ та включити більш конкретний пошук на вашому веб-сайті. Композиція на гармошці, що постачається з цим плагіном, дає змогу презентувати своє запитання та відповіді стильно. Ви також можете створити посібник користувача та навіть дозволити людям завантажувати ваше запитання та відповіді у форматі PDF.

Плагін також дозволяє вам задати свої поширені запитання. Ви можете використовувати CSS, щоб зробити ваш розділ більш стильним та привабливим.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти кілька найкращих плагінів WordPress FAQ. Якщо ви хочете, ви можете ознайомитися з цим посібником на Як додати найчастіші запитання – розділ “Поширені запитання” в WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map