8 кращих WordPress Клацніть, щоб твіти плагіни (порівняно та переглянуто)

кращий WordPress натисніть на твіт плагіни вікна


Хочете додати кнопку “натиснути на твіт” до своїх публікацій та сторінок WordPress? Додавання Twitter до вашої маркетингової стратегії соціальних медіа може бути чудовою ідеєю, щоб охопити величезну групу цільової аудиторії.

Додавши кнопку натискання на твіт, ви можете полегшити своїм читачам ділитися своїм вмістом у Twitter.

У сьогоднішній статті ми покажемо вам декілька найкрутіших плагінів натискання на твіт. Тож давайте перевіримо їх.

1. Соціальна війна

соціальні війни, плагіни, що натискають на твіт

Social Warfare – це один з найпопулярніших плагінів WordPress для соціального обміну, який дозволяє додавати кнопку твіту на своєму сайті. За допомогою програми Social Warfare ви навіть можете створити прекрасні цитати, написані на твіт, щоб людям було простіше ділитися певною частиною вашої публікації чи сторінки.

Ви також можете додати велику підсумкову карту зображень у свої твіти та ввімкнути автоматичне додавання параметра via @ (ім’я користувача). Окрім кнопки “твіт”, ви також можете додати красиві та легкі налаштовані кнопки соціального доступу. Це також дозволяє вам повністю контролювати вміст, яким ви хочете, щоб ваші відвідувачі мали доступ.

Від зміни свого кольору до коригування його розміру, ви можете зробити все, щоб він виглядав привабливим для відвідувачів.

2. Монарх

Монарх, натисніть, щоб твітнути, плагіни соціальних ресурсів

Monarch – це блискучий плагін для соціального обміну, який дозволяє створювати приголомшливу кнопку натискання на твіт. Цей плагін постачається з більш ніж 35 різними варіантами соціальних мереж. Ви можете вибрати те, що вам подобається, а потім додати їх кнопки спільного доступу до своїх публікацій та сторінок.

Monarch пропонує 5 різних місць, де можна додати свої кнопки. Він може бути над або під вашим вмістом, у ваших медіафайлах, як спливаюче вікно чи вхід. Спливаючі вікна та вбудови входять у 6 різних стилів, тож ви можете вибрати той, який вам найбільше подобається.

Також у вас є можливість налаштувати розмір і форму кнопки. Якщо ви хочете, ви можете навіть додати ефекти кнопок до своїх кнопок. Крім цього, ви можете вирівняти свої кнопки, відображати назви мереж та кількість соціальних підрахунків, розміщувати кнопки в області віджетів. Monarch також входить до числа найкращих плагінів WordPress Pinterest.

3. Соціальна частка & Locker Pro

Соціальна частка та шафка

Соціальна частка & Плагін Locker – це повністю чуйний і всезамінний плагін соціального обміну, який полегшує обмін вмістом. Він постачається з 60 різними варіантами соціальних платформ. Це означає, що він має майже всі варіанти, про які ви можете придумати.

Плагін також пропонує чудові функції для полегшення перетворень за допомогою функції соціального блокування. У вас є кілька варіантів відображення кнопок спільного доступу, наприклад, типова кнопка твіт, опція “Твіт” та інше. Кнопки бувають у двох різних стилях: вертикальний та горизонтальний.

Композитор Visual, який постачається разом із плагіном, спрощує побудову кнопки. Крім того, у вас є CSS3 ефекти наведення, реалістичний підрахунок часток, генератор коротких кодів соціального блокування та багато іншого. В цілому цей плагін є ідеальним для підвищення ваших соціальних часток.

4. Машшер

Плагіни Mashshare, натискання на твіт

MashShare – це ще один дивовижний плагін WordPress для соціальних мереж, спеціально розроблений для того, щоб ви могли додавати кнопки спільного доступу до свого веб-сайту. Використовуючи цей плагін, ви можете ділитися вмістом на таких соціальних платформах, як Twitter, Facebook, Pinterest тощо.

Mashshare пропонує дивовижні параметри налаштування, тому ви можете використовувати його для стилювання кнопок так, як вам потрібно. Змінюючи кольори, шрифти, форму та розмір за замовчуванням, ви можете зробити багато, щоб вони виглядали привабливими.

Якщо ви хочете показати кількість отриманих акцій, це теж можливо. Щоб він відповідав різним розмірам екрана, ви можете використовувати окремі положення для розміщення кнопок.

5. Соціальний мопс

Модулі Social Pug, плагіни, що натискають на твіт

Соціальний мопс це ще один плагін соціального доступу. Підтримуючи понад 14 платформ соціальних мереж, у цьому плагіні є все необхідне, щоб заохотити відвідувачів поділитися вашим вмістом.

Щоб додати свої кнопки, ви можете використовувати 5 різних стилів, які пропонує плагін. Це можуть бути вбудовані кнопки, плаваючі кнопки спільного доступу, спливаючі вікна або липкі кнопки для мобільних пристроїв. Також у вас є можливість приховати або показати свої соціальні показники.

Плагін дозволяє встановити певне число, і після досягнення цього, він автоматично почне відображати ваші рахунки. Якщо ви коли-небудь втрачаєте свої рахунки через технічну помилку, плагін дозволяє відновити їх, не пропустивши жодного рахунку.

6. Легкі кнопки соціального доступу

Легкі кнопки соціального доступу, додатки Pinterest

Кнопки Easy Social Share – це ще один дивовижний плагін для соціальних ресурсів, завантажений чудовими можливостями. За допомогою цього плагіна ви не тільки можете дозволити людям легко ділитися вашим вмістом, але ви також можете додати лічильник соціальних ресурсів і відстежувати кількість отриманих вами акцій..

Ви також можете вибрати один з 55 красивих шаблонів і використовувати персональний конструктор шаблонів, щоб налаштувати їх вигляд. Плагін пропонує понад 50 варіантів соціальних мереж. Таким чином, ви можете вибрати свою улюблену платформу і додати її кнопку на свій сайт.

З останнім оновленням кнопки Easy Social Share стали сумісні з GDPR та новим редактором блоків Гутенберга. Ви також можете використовувати його з іншими розширеними плагінами та більшістю популярних тем, не турбуючись про проблеми сумісності.

7. Соціальний обмін WP

WP Соціальний обмін

WP Соціальний обмін це безкоштовний плагін соціального обміну, який дозволяє додавати кілька захоплюючих кнопок спільного доступу до своїх публікацій та сторінок. На даний момент плагін пропонує кнопки спільного використання Facebook, Twitter, Linkedin, Xing, Reddit і Pinterest, і ви можете додавати їх до своїх публікацій, сторінок, а також будь-яких спеціальних типів публікацій.

Цей плагін використовує CSS 3 для створення кнопок без зображення. Всі ці кнопки чудово реагують, тобто вони чудово виглядають на всіх пристроях.

Додавши кнопки на свій веб-сайт, ви можете легко змінити їх порядок, якщо хочете. Найкраще, що ви можете додавати кнопки в будь-якому місці на веб-сайті. Він також має можливість додавати текст прямо перед кнопками.

8. Краще натисніть, щоб натиснути

краще натиснути на твіт

Краще натисніть, щоб твіт є ще одним дивовижним безкоштовним плагіном WordPress, завдяки якому обмін вмістом у Twitter дуже просто. Подібно до назви, за допомогою цього плагіна ви можете твітувати вміст лише одним клацанням миші.

Ви можете створити вміст, який ви можете твітувати, використовуючи короткий код, створений плагіном або через редактор Gutenberg. За допомогою кнопок ви можете дозволити відвідувачам твітувати посилання на один із ваших вмістів або заохочувати їх твитити його частину.

Просто покладіть кнопку твіт у розділ, який, на вашу думку, заслуговує щебетати, і ваш вміст готовий для обміну. Ви також можете стилізувати свої кнопки за допомогою преміум-аддони доступний для плагіна.

Це декілька найкращих плагінів, що можна натиснути на твіт, які ви можете використовувати на своєму веб-сайті. Можливо, вам також буде цікаво вчитися як додати клік до твіт-скриньки у вашій публікації WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map