8 найкращих альтернатив Oberlo для дропшиппінгу в порівнянні з WooCommerce

oberlo альтернатива для комерційної торгівлі


Вам потрібен дропшиппінг-додаток для WooCommerce, подібний до Oberlo для Shopify?

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам знайти найкращі альтернативи, які такі ж хороші, як і Оберло. У цій статті ми покажемо вам кілька найкращих альтернатив Oberlo для WooCommerce.

Вибір найкращих альтернатив Oberlo для WooCommerce

Усі згадані нижче плагіни можуть бути легко інтегровані у вашу платформу WooCommerce. Незалежно від вашої галузі, ці плагіни допоможуть вам впорядкувати свій дропшипінг-бізнес. Ось деякі основні функції, які ви часто знайдете в цих рішеннях.

 1. Легко імпортуйте вибрані продукти
 2. Керуйте своїм імпортом прямо з інформаційної панелі WordPress
 3. Відмінна сумісність з усіма темами та плагінами
 4. Проста інтеграція з WooCommerce та WordPress

Тож почнемо і дізнаємося, що це за плагіни.

1. Dropship.Me

DropshipMe, альтернатива oberlo для WooCommerce

Dropship.Me – одна з найпопулярніших альтернатив Oberlo для підприємців дропшипінгу, яку можна легко інтегрувати в WordPress та WooCommerce. Він пропонує понад 50 000 товарів від відомого китайського магазину електронної комерції AliExpress, які можна без проблем займатись імпортом на веб-сайт WordPress. Ви можете використовувати цей плагін на своєму веб-сайті та розпочати продаж перерахованих продуктів відразу.

Це одне з найбільш надійних рішень, і вам не знадобиться жодне дослідження, перш ніж ви почнете продавати його продукцію своїм відвідувачам. Всі продукти, перелічені тут, підбираються вручну фахівцями та додаються до списку з професійними назвами та зображеннями. Ви можете шукати потрібний товар за допомогою його опції пошуку та імпортувати їх на свій сайт лише одним клацанням миші.

2. WooDropship

WooDropship – це ще один дивовижний плагін, який дозволяє легко продавати всі товари AliExpress на веб-сайті WordPress. Все, що вам потрібно зробити, – це інтегрувати цей плагін з WooCommerce, а потім надати дозвіл WooDropship на доступ до вашого магазину. Потім ви можете почати продавати його продукцію прямо з вашого наявного магазину.

Цей плагін працює з усіма сучасними темами та розширеними плагінами. Ви можете або інтегрувати його з наявним магазином або з вашим абсолютно новим магазином, що б вам було зручніше. Ви можете використовувати його розширення для Chrome, щоб імпортувати продукти у ваш магазин. Це робить вас простішими та швидшими та заощаджує багато вашого часу. Це також дозволяє редагувати деталі продукту, щоб вони відповідали вимогам вашої марки.

3. Spocket

Spocket – одне з найкращих рішень для створення надійного та успішного дропшипінгу. Цей плагін дозволяє вам випробувати його перелічені продукти, перш ніж реально почати продавати їх своїм відвідувачам. Ви можете вибрати свою продукцію у більш ніж 1000 різних постачальників дропшипінгу з усього світу. Якщо ви хочете знати, як додати нову країну до свого списку країн WooCommerce, ось вам посібник.

Тестування продукту самостійно допоможе вам зрозуміти, що ви продаєте, а також можете відмовитися від продуктів, які, на вашу думку, недостатньо хороші. Якщо ваш бізнес розташований у США, то хороша новина полягає в тому, що ваші поставки можуть бути справді швидкими. Це тому, що 60% продукції знаходиться в США. Ви також можете безкоштовно зареєструватися без додавання кредитної картки.

4. Опущений

альтернатива oberlo для WooCommerce

Dropified – це ще одна дивовижна альтернатива Oberlo, яка може бути інтегрована з WooCommerce. Цей плагін є надзвичайно потужним, і він постачається з деякими найдосконалішими функціями, щоб ваш дропшиппінг досяг успіху. Тут вам навіть не потрібно шукати товари окремо. Він буде оповіщати вас щоразу, коли буде доданий новий продукт. Ви також отримуєте повідомлення про зміни ціни.

Додавання продуктів на ваш сайт WordPress знаходиться лише за один клік. Щоб ви не продавали товари, які відсутні на складі, він автоматично оновлює ваші запаси. Це навіть дозволяє відслідковувати ваші відправлення, тож ви знаєте, де вона знаходиться і чи вчасно вона дійшла до вашого клієнта.

5. Бджільництво

Плагін для бджілки, дропшипінгу

Beeketing – розширення WooCommerce, яке з легкістю збільшує продажі вашого магазину. За допомогою цього плагіна ви можете використовувати різні функції для збільшення доходу. Він оснащений варіантом чату у Facebook, кошиком зворотного відліку, навіть додайте купонні коди для знижок, щоб заохотити покупців купувати вашу продукцію.

Цей плагін інтегрується з вашим плагіном WooCommerce менш ніж за 30 секунд. Ви також можете відстежувати звіти в режимі реального часу та оптимізувати свою ефективність для кращих результатів.

6. Езуси

Ezusy – це найкращий варіант для вас, якщо ви хочете імпортувати продукти AliExpress до магазину WooCommerce, що працює на WordPress. Завдяки Ezusy легко налаштувати свої товари, перш ніж додавати їх у свій магазин. Вам також не потрібно робити замовлення на AliExpress вручну. Це автоматично робить це за вас.

Він також повідомляє вас про оновлення товару та зміни ціни. Ви можете почати продавати свої продукти лише за 3 простих кроки. Спочатку підключіть свій магазин із Ezusy. Потім ви зможете імпортувати товари, які хочете продати, і, нарешті, надіслати їх у свій магазин.

7. Дропшипінг WooCommerce

WooCommerce Dropshipping – це фантастичний інструмент управління магазином, який спрощує все, що стосується дропшипінгу. За допомогою цього інструменту можна керувати магазином, сповіщати постачальників про покупку через ваш магазин, імпортувати товарні запаси та багато іншого. Це також дозволяє групувати свої продукти за різними категоріями залежно від постачальників.

Якщо товар придбаний, ваш постачальник автоматично буде повідомлений електронною поштою. Ви також можете створити PDF-файл для фасовки упаковки для своїх покупців. Цей файл можна приєднати до електронної пошти-сповіщення, коли здійснена покупка.

8. Дропшипери WooCommerce

WooCommerce Dropshippers – це повністю функціональне та багатофункціональне рішення для підприємців, які працюють на дропшиппінгу, і чудово працює з веб-сайтом WordPress з підтримкою WooCommerce. Цей плагін дозволяє вам легко керувати своїм бізнесом прямо на інформаційній панелі WordPress. Він дозволяє вантажовідправників відправляти інформацію про будь-яку доставку адміністратору магазину.

Плагін також підтримує PayPal, тому адміністратор може легко здійснити платежі своїм постачальникам крапель. Ви також можете стежити за своїми продажами з панелі адміністратора. Це навіть дозволяє відстежувати відвантаження товару і переконуєсь, що вантажовідправник доставив його вчасно.

Отож, це кілька найкращих альтернатив Oberlo, які ви можете спробувати у своєму інтернет-магазині. Якщо вам потрібна допомога в налаштуванні магазину електронної комерції, ось вам посібник, який може вам допомогти.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map