8 найкращих плагінів помилок WordPress 404 (2020)

Кращий користувальницький плагін WordPress 404


Хочете створити користувацьку сторінку помилок WordPress 404?

Сторінка помилки 404 виникає при спробі відвідати веб-сторінку, яка недоступна.

Сторінка помилок за замовчуванням 404 виглядає нудною, тому вам краще налаштувати цю сторінку для покращення роботи користувачів. Окрім цього, вам також потрібно буде переконатися, що ви налаштували правильне перенаправлення сторінок для всіх видалених сторінок, лише щоб ви могли зменшити кількість 404 помилок на вашому сайті.

Кращі плагіни помилок WordPress 404

Незалежно від того, чи хочете ви створити користувацьку сторінку 404 або налаштувати правильне перенаправлення, вам знадобиться спеціальний плагін на сторінці помилки 404. Давайте розглянемо кілька найкращих плагінів сторінки помилок 404 для WordPress

1. Бобер будівельник

Бівер будівельник

Beaver Builder – найпопулярніший плагін для перетягування сторінки WordPress. Він оснащений вбудованим шаблоном сторінки помилок 404, який можна налаштувати за допомогою конструктора сторінок.

За замовчуванням шаблон сторінки помилки 404 включає головну заголовок, підзаголовок, текст та кнопку із закликом до дії. Ви можете налаштувати інформацію на сторінці за своїм бажанням.

Помилка Beaver Builder 404

Beaver Builder дозволяє легко налаштувати шаблон сторінки з помилками з фронтального періоду. Ви можете скористатися його точкою та клацанням інструментів, щоб додати корисні деталі на вашу сторінку помилок.

2. Діві

Тема Divi

Divi Builder має повністю настроюваний шаблон сторінки помилок 404, який можна використовувати для залучення користувачів та зменшення показника відмов.

Це плагін, який легко працює з будь-якою темою.

Шаблон сторінки Divi 404

Ви можете скористатися конструктором сторінок Divi для внесення змін до шаблону сторінки помилок 404. Ви можете легко налаштувати шрифт, колір, фон, інтервал, рамки тощо.

Ви можете легко налаштувати вміст сторінки помилок 404 і навіть додати форму підписки на розсилку та кнопки із закликом до дії.

3. Астра

Сторінка Astra 404

Astra – це швидка і легка багатоцільова тема WordPress. Він пропонує преміальний шаблон сторінки помилок 404, який автоматично замінить вміст сторінки помилок 404 за замовчуванням.

Вам потрібно буде встановити та активувати плагін Astra Pro Addon на своєму сайті WordPress, щоб використовувати шаблон сторінки помилок 404. Налаштування цього шаблону будуть доступні у вашій адміністраторній області WordPress під користувацькими макетами.

Сторінка помилок Astra 404

Astra також бездоганно працює з будь-яким конструктором сторінок WordPress. Він дозволяє вимкнути основний заголовок та нижній колонтитул веб-сайту для відображення корисного вмісту для користувачів.

4. Диспетчер перенаправлення

Менеджер переадресації Yoast

Менеджер перенаправлення – це корисний плагін WordPress, який дозволяє легко додавати переспрямування сторінки на ваш веб-сайт. Його випускають ті самі люди за популярним плагіном WordPress SEO, Yoast.

Щоразу, коли ви видаляєте веб-сторінку, плагін запропонує вам налаштувати переадресацію.

Плагін відмінно працює з пошуковою консоллю Google і дозволяє швидко виправляти помилки на веб-сайті.

5. Перенаправлення

Перенаправлення

Перенаправлення це безкоштовний плагін WordPress для управління та виправлення помилок на вашому веб-сайті. Він відслідковує ваші 404 помилки та пропонує вам налаштувати правильне перенаправлення.

Ви можете побачити журнал помилок для відстеження всіх переадресацій у WordPress. Ви експортуєте журнали помилок та звіти для подальшого аналізу.

6. 404 до 301

404 - 301

404 – 301 це розумний плагін для оптимізації помилок WordPress 404. Це дозволяє перенаправляти користувачів зі сторінки помилок 404 на інші сторінки веб-сайтів та користувацькі посилання.

Найкраще, що за допомогою цього плагіна ви можете налаштувати сповіщення електронною поштою щоразу, коли ваші користувачі опиняться на сторінці помилки 404. Таким чином, ви можете вчасно вжити заходів для виправлення сторінки помилок.

7. 301 Переспрямування

301 перенаправлення

301 перенаправлення є плагіном перенаправлення WordPress, щоб додати 301 та 302 переадресації на ваші 404 сторінки помилок. Ви можете перенаправляти користувачів на сторінки, публікації, спеціальні посилання та сторінки архіву.

Плагін показує повну інформацію про переадресації та дозволяє швидко відстежувати сторінки помилок. За допомогою цього плагіна ви можете залучати користувачів, навіть якщо вони опиняються на нудній сторінці помилок 404.

8. Плагін SEO перенаправлення

Плагін SEO перенаправлення

Плагін SEO перенаправлення допомагає легко виправити 404 сторінки помилок з консолі пошуку Google. Це дозволяє додавати 301 переадресацію на недоступні сторінки, щоб ваші користувачі могли бачити інший вміст на вашому веб-сайті.

Крім цього, він виправляє помилки сканування (404) & soft 404) у пошуковій консолі Google, тому ви можете бути впевнені, що за видалені сторінки ви не штрафуєте.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти кілька найкращих сторінок помилок WordPress 404. Ви також можете ознайомитися з нашим посібником про те, як виправити помилку встановлення підключення до бази даних у WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map