8 найкращих плагінів WordPress Gallery порівняно (2020)

кращі плагіни WordPress Gallery порівняно


Ви хочете створити на своєму веб-сайті фотогалерею? Ви шукаєте ідеальний плагін для WordPress Gallery, який відповідає вашим потребам?

Якщо так, то ви в потрібному місці.

У цій статті ми порівняємо найкращі плагіни WordPress Gallery на ринку, щоб ви могли вибрати правильний для свого сайту та потреб.

Вибір плагіна для галереї WordPress

WordPress поставляється із вбудованою функцією галереї, але галереї за замовчуванням не вистачає функціоналу, якого прагнуть більшість користувачів. Вибираючи плагін WordPress Gallery, є кілька речей, про які потрібно пам’ятати.

Особливості:

Очевидно, вам потрібно вибрати плагін для галереї, який має всі необхідні функції. Деякі плагіни оснащені безліччю функцій, а інші дозволяють розширити основні функціональні можливості, додавши необхідні доповнення.

По суті, перед тим, як інвестувати в плагін галереї, варто трохи поглянути на функції, які він надає, і запитати себе, чи може він відповідати вашим потребам.

Простота використання:

Можливий плагін з багатофункціональними можливостями, але вам потрібно знайти правильний плагін WordPress Gallery, який адаптується до вашого робочого процесу та простий у використанні. Подутий плагін може зробити ваш інтерфейс користувача безладним, тоді як простий у використанні плагін економить ваш час під час управління галереями.

Швидкість:

Зображення складають більшість завантажених байтів будь-якого веб-сайту. Незалежно від того, ви фотограф, художник чи видавець, який хоче показати фотогалерею, ви не можете дозволити собі компроміс у швидкості.

Швидкість ще критичніша оскільки Google продовжує наголошувати на своєму алгоритмі пошуку в кожному оновленні. Вибираючи плагін, ви повинні переконатися, що він не сповільнює ваш сайт.

Назва плагіна для галереї Ім’я сторінки Сторінка завантаженняЗаписи Розмір сторінки
Галерея Енвіра655 мс23988 КБ
Модуля696 мс28948 КБ
FooGallery91727591 КБ
NextGen867 мс351,0 Мб

Щоб зрозуміти, як кожен плагін сприяє завантаженню вашого веб-сайту, ми перевіримо ефективність кожного плагіна. Як бачите, галереї, створені галереєю Envira, мали найменший вплив на час завантаження.

Модуля знаходиться на другому місці, коли йдеться про час завантаження сторінки. Причина, чому ці плагіни настільки швидкі, полягає в тому, що обидва вони добре кодуються та оптимізовані для швидкості.

Детальніше: Як пришвидшити WordPress

Оновлення:

Чи регулярно оновлюється плагін на вибір галереї?

Плагін вашої галереї може мати проблеми сумісності з новими випусками WordPress, якщо він не оновлюється регулярно. Вибираючи плагін галереї WordPress, ви повинні переконатися, що він підтримується та підтримується командою, на яку можна покластися.

З огляду на це, давайте подивимося на найкращі плагіни WordPress Gallery, доступні на ринку. Щоб допомогти вам краще зрозуміти, ось таблиця з деякими швидкими подробицями про плагіни.

1. Галерея Envira

галерея envira

Envira Gallery – найкращий плагін WordPress Gallery, який є простим у використанні та потужним. Він постачається з набором заздалегідь створених шаблонів, які дозволяють легко налаштувати зовнішній вигляд вашої галереї.

На відміну від інших популярних плагінів WordPress Gallery, Envira легкий і не здутий. Він поставляється з усіма важливими особливостями поза коробкою. Ви можете легко покращити основні функціональні можливості, встановивши один із двох десятків їхніх доповнень.

Деякі з основних особливостей галереї Envira:

 • Перетягувач конструктор: Створіть прекрасні галереї за лічені секунди.
 • Чуйний та мобільний привіт: Усі галереї, які ви створюєте за допомогою Envira, реагують на 100%, тобто вони чудово працюватимуть на мобільних, планшетних та настільних пристроях.
 • Автономні галереї: Створіть незалежні галереї, не пов’язані з вашими публікаціями та сторінками.
 • Тони адонів: Ви можете знайти велику колекцію доповнень, таких як Соціальний обмін, Відео, WooCommerce та Watermarking – лише щоб назвати кілька.

Використання галереї Envira

Envira Gallery надзвичайно проста у використанні. Після того, як плагін буде активним на вашому веб-сайті, у верхній частині редактора з’явиться невеликий значок Додати галерею.

галерея envira, простота використання

За допомогою цієї кнопки можна вставити галереї у ваші публікації та сторінки. Щоб створити галерею, потрібно натиснути на Галерея Envira »Додати нове з лівої сторони панелі приладів. Потім на екрані з’явиться новий інтерфейс. Тут використовуйте дані вкладки для завантаження зображень залежно від джерела, з якого ви хочете додати свої зображення. Зображення з’являться прямо під цими кнопками.

Потім можна продовжити та налаштувати його, скориставшись опціями зліва на зображеннях. Після завершення просто натисніть кнопку Опублікувати справа. Потім можна скопіювати короткий код, згенерований плагіном, і вставити його у свої повідомлення та сторінки.

Галерея Енвіра

Ціни в галереї Envira

Легка версія Envira доступна для завантаження із сховища WordPress, яка пропонує обмежені можливості.

Ось цінові плани преміум-версії.

 • Основні: $ 29 / рік за одну ліцензію на сайт
 • Плюс: $ 69 / рік для 3-х сайтів та більше функцій
 • Pro: 99 доларів США / рік для 25 сайтів та повних функцій
 • Агентство: $ 299 / рік за необмежену кількість сайтів та повних можливостей

Почніть з галереї Envira сьогодні.

2. Модуль

модуль

Modula дозволяє легко змінювати розміри зображень у вашій галереї, щоб ви могли вибрати, які зображення виділяться. Цей плагін дозволяє миттєво переглядати зміни, внесені у вашу галерею, тому вам не потрібно перемикатися вперед і назад між інформаційною панеллю WordPress та попереднім переглядом.

Безкоштовна версія модуля доступна для завантаження з офіційного каталогу WordPress.org, який має обмежені можливості. Ціна на про-версію плагіна починається від 29 доларів за 1 сайт та 99 доларів для необмежених сайтів.

Використання модуля

Після встановлення модуля модуля ви побачите піктограму Modula зліва на панелі приладів. Клацніть на цьому значку та виберіть Додати новий.

Тепер ви побачите новий інтерфейс на екрані. Тепер ви можете додавати свої зображення за допомогою Завантажте файли зображень або виберіть зображення з вашої бібліотеки, натиснувши на Виберіть із бібліотеки кнопка.

Модульне ціноутворення

Modula пропонує 3 різні цінові плани.

 • Стартер: $ 29 / рік за ліцензію на один сайт з основними функціями
 • Тріо: $ 59 / рік для 3-х сайтів з більшою кількістю функцій
 • Бізнес: $ 89 / рік для 25 сайтів із повною функцією
 • Агентство: $ 119 / рік за необмежену кількість сайтів з повною функцією

Кожен із цих планів пропонує підтримку на 1 рік, фільтри галереї, сортування галереї, а також дозволяє створювати необмежену кількість галерей.

Почніть з Модули вже сьогодні!

3. FooGallery

foogallery

FooGallery – один з найкращих плагінів галереї зображень для WordPress. Як і в Envira Gallery, Foo також має легку версію плагіна, яку можна завантажити з офіційного сховища плагінів WordPress.

За допомогою FooGallery ви можете упорядкувати свої зображення так, як вам завгодно, використовуючи його функції перетягування та перетягування. Це також дозволяє вибрати шаблон галереї для ваших потреб, тому вам не завжди потрібно створювати галерею з нуля.

Якщо ви зараз використовуєте плагін галереї NextGEN на своєму сайті, ви можете легко імпортувати та перетворювати галереї NextGEN в FooGallery лише за кілька кліків.

Це зручний для розробників модуль і постачається з десятками гачків і фільтрів, щоб ви могли легко налаштувати плагін відповідно до потреб своїх клієнтів..

Використання FooGallery

Після активації FooGallery перейдіть до FooGallery »Додати галерею.

Тепер використовуйте Додати з медіатеки кнопку для додавання зображень. Ви побачите параметр налаштувань прямо внизу. Після додавання зображень ви можете скопіювати короткий код нижче Опублікувати натисніть кнопку і вставте її туди, де ви хочете, щоб ваша галерея з’явилася.

Ціни на FooGallery

FooGallery пропонує три різні цінові плани.

 • Особисті: $ 59 / рік на 1 сайті
 • Професіонал: $ 109 / рік на 5 сайтах
 • Бізнес: 199 доларів / рік на 25 сайтах

На відміну від інших плагінів, з кожним планом ви отримуєте повноцінні функції. Додаткова ціна також доступна для кожного плану за кожним планом.

Почніть з FooGallery вже сьогодні.

4. Галерея NextGEN

nextgen галерея

NextGEN Gallery – найпопулярніший плагін галереї WordPress з більш ніж 1 мільйоном активних установок. Він поставляється в комплекті з усіма функціями, які вам коли-небудь знадобляться прямо з коробки. Однак якщо ви шукаєте легкий плагін з мінімальними можливостями, ви можете його роздути.

Безкоштовна версія плагіна пропонує два основні стилі відображення галереї та два стилі альбомів. За допомогою додаткового плагіна ви отримуєте преміум-дисплеї галереї, про-лайтбокс із коментуванням зображень та спільний доступ до соціальних мереж.

Галерея NextGEN пропонує декілька різних способів організації своїх зображень:

 • пакетне завантаження зображень
 • імпорту метаданих із ваших фотографій
 • групування галерей в альбоми

Після завантаження зображень на ваш сайт WordPress ви можете згрупувати їх, щоб створити слайд-шоу або галерею мініатюр.

Галерея NextGen пропонує функції електронної комерції та багато інших потужних функцій, необхідних професійному фотографу.

Використання NextGen Gallery

Інтерфейс плагінів NextGen Gallery трохи відрізняється від інших. Але це не означає, що це важко використовувати. Щоб додати свої зображення, перейдіть на сторінку Галерея »Додати галереї / зображення.

Тепер використовуйте Додати файли кнопку, щоб почати додавати зображення. NextGen не має опції налаштування на тій самій сторінці, що і вищезгадані плагіни. У вас є окрема вкладка для того, що називається Налаштування галереї. Ви знайдете цю опцію зліва на панелі приладів. Хоча це не має особливого значення, ми вважаємо, що можливість встановлення налаштувань на одній сторінці може полегшити і зручніше для новачків..

Ціни на NextGen Gallery

Залежно від вашої вимоги ви можете придбати один з 3-х цінових планів NextGen.

 • Плюс: $ 79 / рік
 • Pro: 139 доларів США / рік
 • Термін експлуатації: $ 399 / рік

Професійні та життєві плани також надають доступ до всіх тем Imagely безкоштовно.

Почніть з галереї NextGEN сьогодні.

5. Фотоальбом WP Plus

wp фотоальбом плюс

WP Photo Album Plus – це потужний плагін для фотоальбому, який дозволяє відвідувачам оцінювати або коментувати фотографії.

Налаштування плагіна не є настільки простою порівняно з іншими плагінами WordPress Gallery. Однак, він пропонує більше варіантів налаштування, ніж більшість інших безкоштовних плагінів WordPress Gallery.

Завдяки WP Photo Album Plus ви отримуєте повний контроль над метаданими, такими як EXIF ​​(Формат файлу зображення, що можна змінювати) та розмірами дисплея. Він також дозволяє завантажувати зображення із фронтального веб-сайту та має безліч вбудованих функцій, таких як система накладання лайтбоксу, Карти Google та функції пошуку.

Унікальність цього плагіна полягає в тому, що він додає на свій веб-сайт 20 різних віджетів, включаючи Фото дня, Рейтинг фото, Популярні фотографії та багато іншого.

Використання WP Photo Album Plus

Цей плагін не є зручним для користувачів. Щоб додати свої зображення за допомогою цього плагіна, вам доведеться перейти Фотоальбоми »Завантажити фотографії.

Тепер використовуйте Виберіть Файли кнопку для додавання зображень. Не забудьте перевірити Після завантаження: Перейдіть до редагування сторінки альбому варіант. Це перенесе вас на нову сторінку, де ви можете працювати над налаштуваннями альбому.

Почніть з WP Photo Album Plus сьогодні.

6. Великий флагаллер

грандіозні знаменитість

Grand Flagallery – це базовий плагін для медіа та зображень, розроблений CodeEasily, британська команда, що спеціалізується на розробці плагінів WordPress Gallery. Grand Flagallery дозволяє легко завантажувати зображення та створювати списки відтворення музики та відео на вашому сайті WordPress.

Плагін дозволяє завантажувати зображення, а також має можливість пакетного завантаження та впорядкування зображень. Усіма вашими галереями можна керувати в централізованому місці, де ви можете створювати та налаштовувати колекції галерей.

Є три преміальні цінові плани, починаючи з 14,99 дол. США за довічний доступ за ліцензію на один сайт. Для декількох сайтів потрібно придбати ліцензійні ключі індивідуально.

Використання Grand Flagallery

Grand Flagallery – це сприятливий для початківців додаток галереї, який пропонує найпростіший спосіб додати галереї зображень. Після активації плагіна натисніть на FlAGallery з лівої сторони панелі приладів. Тепер на екрані ви побачите наступне За допомогою вкладок у верхній частині ви можете завантажувати свої зображення, імпортувати їх з іншого місця призначення, а також створювати свою галерею.

FlAG Управління галереєю, плагінами галереї зображень
Почніть з Grand Flagallery сьогодні.

7. Фотогалерея WD

фотогалерея від wd

Фотогалерея – це повністю чуйний плагін WordPress Gallery, який дозволяє демонструвати інтерактивні мультимедійні галереї. У межах однієї галереї ви можете додавати як зображення, так і відео. Плагін Photo Gallery постачається з 4 простими у використанні віджетами, які плавно вписуються в будь-яку тему WordPress.

Ще кілька функцій плагіна Photo Gallery:

 • 10 варіантів перегляду: Плагін дозволяє відображати вашу галерею в 10 різних видах, таких як ескізи, кладка, мозаїка, слайд-шоу тощо.
 • Водяний знак: Захистіть свої зображення водяними знаками. Ви можете додати текстовий або графічний водяний знак та встановити його положення та відобразити розмір.
 • Електронна комерція: Легко продайте свої зображення з веб-сайту WordPress за допомогою додатка до електронної комерції.

Вартість фотогалереї починається від 30 доларів за один сайт.

Використання плагіна для фотогалереї

Неважко зрозуміти, як завантажувати свої зображення за допомогою цього плагіна. За допомогою конструктора перетягування ви можете легко додати зображення до своєї галереї протягом декількох хвилин. Просто перейдіть на панель приладів і натисніть на Фотогалерея »Додати галереї / зображення а потім почніть завантажувати свої фотографії.

Також у вас є чудові варіанти налаштування галереї.

Фотогалерея від WD Pricing

Базова: 40 доларів США / рік
Стандарт: 60 доларів США / рік
Аванс: $ 80 / рік
Комплект плагінів: 100 доларів США / рік

Комплект плагінів пропонує 57 преміальних плагінів та 2 розширення розширення фотогалереї.

Почніть із фотогалереї вже сьогодні.

8. Галерея Gmedia

галерея gmedia

Gmedia Gallery – ще один основний плагін галереї зображень, розроблений CodeEasily. Це дозволяє створити чуйний альбом для зображень та відео, який ідеально адаптується до екранів ваших відвідувачів, незалежно від їх роздільної здатності.

Деякі з основних особливостей галереї Gmedia:

 • Exif інформація: Відображення даних EXIF ​​(Формат файлу зображуваного зображення), включаючи модель камери, діафрагму тощо.
 • Підтримує відео та аудіо: Галерея Gmedia дозволяє легко вставляти відео та аудіофайли з YouTube, Vimeo та користувацьких відео.
 • додаток iOS: За допомогою програми Gmedia iOS ви можете легко завантажувати зображення, відео та інші файли безпосередньо до свого адміністратора WordPress без клопоту..
 • WordPress коментує інтеграцію: Дозвольте своїм користувачам публікувати коментарі до відеогалереї.

На відміну від інших плагінів, ціна базується на кількості веб-сайтів, на яких ви хочете використовувати плагін. Ліцензію на єдиний сайт можна придбати за $ 29,99.

Використання Галереї GMedia

GMedia – один з найпростіших плагінів. Після активації плагіна ви можете розпочати завантаження медіа-файлів, перейшовши до бібліотеки GMedia. А потім скористайтеся параметрами зліва, щоб додати теги, категорії тощо.

Ціни на галерею GMedia

Преміум-опція GMedia має різні ціни в залежності від того, на яких сайтах ви хочете її використовувати. Якщо ви хочете для одного сайту, ціна становить $ 29,99 / рік. Якщо для більше ніж 20 сайтів, ціна складе 8,5 дол. Для більшої кількості сайтів ви можете запитувати власну пропозицію.

Почніть з галереї Gmedia вже сьогодні.

Який плагін WordPress Gallery найкраще підходить для ваших потреб?

За допомогою нашого порівняння ми з’ясували, що Envira Gallery – найкращий плагін WordPress Gallery для вашого веб-сайту. Він укомплектований усіма необхідними функціями, які ви можете очікувати від плагіна галереї, але його користувальницький інтерфейс простий у використанні і не виглядає роздутим..

Він оснащений понад двома десятками різних доповнень, починаючи від електронної комерції, перевірки, інтеграції світлого залу, соціального обміну та іншого.

Бонус: Ознайомтеся з найкращим плагіном для видачі WordPress для створення успішних подарунків.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращий плагін WordPress Gallery, який відповідає потребам вашого веб-сайту.

Якщо вам сподобалася ця стаття, можливо, ви також хочете прочитати найкращі плагіни безпеки WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me