8 найкращих плагінів WordPress у порівнянні (2020)

Кращі плагіни безпеки WordPress


Ви хочете захистити свій сайт WordPress? Чудова ідея! Оскільки WordPress – найпопулярніша платформа веб-сайтів, її часто націлюють шкідливі хакери та спамери.

На жаль, багато власників веб-сайтів потрапляють у пастку мислячих хакерів, націлених лише на великі компанії чи популярні блоги, тому вони недооцінюють важливість збереження свого веб-сайту. Але насправді хакери атакують веб-сайти не лише для крадіжки особистих даних та створення зворотних посилань, а й просто для розваги.

Іншими словами, наявність невеликого веб-сайту не гарантує, що ваш сайт захищений від шкідливих атак. Якщо ви не вживаєте заходів безпеки для запобігання атак, ви дозволяєте поганим хлопцям знищувати ваші рейтинги пошуку та інтернет-бізнес.

Найкращий спосіб захистити свій веб-сайт – це встановити плагін безпеки WordPress на свій сайт.

У цій статті ми порівняємо найпопулярніші плагіни безпеки WordPress, щоб допомогти вам знайти найкращі плагіни безпеки WordPress для вашого сайту.

Навіщо використовувати плагін безпеки WordPress?

Забезпечення безпеки для вашого сайту WordPress може бути складним, особливо якщо ви не експерт по WordPress. Але завдяки правильному плагіну безпеки WordPress вам не потрібно вникати в техніку безпеки вашого веб-сайту.

Хороший плагін безпеки WordPress повинен мати такі функції:

 • Брандмауер: Брандмауери відстежують увесь трафік на вашому веб-сайті та відфільтровують вразливі боти до того, як вони дістаються до сервера вашого веб-сайту.
 • Сканування: Регулярно скануйте ваш веб-сайт, щоб знайти шкідливі програми чи інші потенційні загрози.
 • Виправлення: Хороший плагін безпеки повинен гарантувати видалення зловмисного програмного забезпечення та виправлення на сайті у разі нападу.

1. Сукурі

сукурі

Sucuri – це повне рішення щодо безпеки веб-сайту та один з найкращих плагінів WordPress. Він захищає ваш сайт від зловмисного програмного забезпечення, жорстоких атак та інших потенційних вразливих місць.

Після активації Sucuri увесь трафік вашого веб-сайту проходить через їх сервери CloudProxy, і кожен запит сканується для фільтрації шкідливих запитів. Через це Сукурі може зменшити завантаження сервера та підвищити ефективність вашого сайту не дозволяючи зловмисному трафіку дістатися до вашого сервера.

Він захищає ваш веб-сайт від SQL Injections, XSS та всіх відомих атак. Крім цього, вони активно повідомляють про можливі загрози безпеці основної команди WordPress та сторонніх плагінів..

Окрім блокування всіх атак, Sucuri захищає ваш веб-сайт:

 • Його антивірусний пакет здійснює моніторинг вашого веб-сайту кожні 4 години, щоб гарантувати, що ваш веб-сайт не містить потенційних вразливих програм та зловмисних програм.
 • Він відслідковує все, що відбувається на вашому сайті, включаючи зміни файлів, останнє вхід, невдалі спроби входу та багато іншого …
 • Це дозволяє проводити сканування на стороні сервера, щоб захистити ваш веб-сайт від компрометованих захворювань та інфекцій на рівні сервера.

Почніть з Сукурі вже сьогодні.

Примітка: ми використовуємо Sucuri для власного веб-сайту і дуже рекомендуємо його.

2. StackPath

стека-безпека

StackPath відомий в основному як CDN (мережа доставки вмісту), що дозволяє доставляти ваш веб-сайт з усього світу з блискавичною швидкістю. Але StackPath також пропонує повну безпеку для вашого сайту, це фактично перша в світі захищена крайова платформа.

StackPath пропонує захист від DDoS на всій платформі. Їх вдосконалена архітектура визначає та перенаправляє DDoS-атаки в стратегічні раковини, усі пропозиції StackPath мають захист DDoS 3 та 4 рівня, а захист розподіляється географічно..

Мережа StackPath також розроблена для захисту нових загроз у міру їх появи, забезпечуючи шифрування на рівні мережі, сканування мережі, а також захист від зловмисних програм. Але безпека не є доповненням другої думки до StackPath, це пріоритет першого порядку.

Плагін StackPath не тільки захистить ваш веб-сайт безпечним і захищеним від атак, але й різко прискорить ваш сайт.

Почніть із StackPath вже сьогодні.

3. Заблокування сайту

блокування сайту

SiteLock – це ще одне популярне рішення щодо безпеки веб-сайтів, яке пропонує захист DDoS, сканування шкідливих програм тощо. У комплекті є всі необхідні функції, необхідні для захисту вашого веб-сайту.

Це одне з найшвидших існуючих рішень для сканування веб-сайтів, яке автоматично знаходить, виправляє та запобігає вразливості, надаючи спокій, який ви заслуговуєте.

Щодня SiteLock сканує ваші теми WordPress, плагіни та файли на предмет можливих уразливостей, які можуть спричинити чорний список веб-сайтів або поганий досвід відвідувачів.

Якщо на вашому веб-сайті знайдено зловмисне програмне забезпечення, SiteLock виправляє його автоматично та повідомляє про це. На основі детального звіту про сканування ви можете вжити негайних заходів для захисту свого сайту.

За допомогою їхнього брандмауера для веб-додатків ви можете відмежувати людський трафік від трафіку ботів і захищати ваш веб-сайт від ботів і атак, блокуючи їх до того, як вони дістаються вашому сайту.

Почніть з SiteLock сьогодні.

4. Jetpack Security

реактивний пакет

Jetpack – популярний плагін “все в одному” для безпеки, продуктивності та управління сайтом, що містить понад 5 мільйонів активних установок. Цей добре відомий плагін від Automattic також включає функції дизайну веб-сайтів, а також автоматизовані маркетингові інструменти.

Орієнтуючись на безпеку, Jetpack стежить за вашим веб-сайтом WordPress та оповіщає вас про те, як виявить, що ваш сайт знищений, і захищає ваш сайт від нападів входу в грубу силу, спаму та ін’єкцій шкідливих програм.

Інші функції безпеки включають:

 • Безпечна автентифікація: Забезпечує безпечну автентифікацію через облікові записи WordPress.
 • Оновлені плагіни: Триває автоматичне оновлення всіх ваших плагінів і дозволяє групове управління.
 • Активність на сайті: Легко переглядайте всю діяльність вашого веб-сайту в організованому хронологічному списку подій.

З преміальною версією плагіна ви також отримуєте резервні копії сайтів, відновлення в 1 клік, сканування зловмисного програмного забезпечення, автоматичну фільтрацію коментарів та спам pingback тощо..

Але оскільки Jetpack настільки роздутий функціями від безпеки до маркетингу, багато людей знаходять, що плагін насправді може уповільнити ваш сайт.

Почніть з Jetpack сьогодні.

5. Безпека Wordfence

словослова

Wordfence – це один із найповніших доступних плагінів WordPress. У офіційному сховищі плагінів WordPress доступна безкоштовна версія плагіна. Безкоштовний плагін постачається з важливими функціями, такими як брандмауер веб-додатків, сканер шкідливих програм та захист від жорстоких атак. З 2+ мільйонами активних встановлень це найпопулярніший плагін безпеки для WordPress.

Wordfence відстежує напади грубої сили та блокує будь-які спроби після занадто багатьох спроб входу. Ви можете заблокувати всіх, хто використовує недійсне ім’я користувача, і навіть включити двофакторну автентифікацію для кращої безпеки.

Завдяки функції блокування країни можна зупиняти атаки та крадіжки вмісту, що походять з певного географічного регіону. На основі відповідності шаблонів та діапазонів IP можна блокувати цілі шкідливі мережі та діяльність людини, яка виглядає підозріло.

Це дозволяє перевірити репутацію вашої IP-адреси, щоб ви могли переконатися, що електронні листи ваших клієнтів не позначені як спам.

Мінусом Wordfence є те, що він працює на вашому власному сервері, а не в хмарних постачальниках.

Ви також можете перевірити iThemes Security vs. Wordfence.

Почніть з Wordfence вже сьогодні.

6. Захист від кулі

Куленепробивна безпека

BulletProof Security – ще один популярний плагін безпеки WordPress, який дозволяє сканувати веб-сайт на наявність шкідливих програм, налаштовувати брандмауери, створювати резервну копію вашої бази даних тощо.

Він оснащений майстром автоматичного налаштування в 1 клік, що дозволяє легко запускати плагін без копітного налаштування чи налаштування вручну. Після налаштування плагін автоматично виявляє та фіксує загрози безпеці в режимі реального часу.

При цьому рекомендується сканувати ваш веб-сайт на наявність усіх наявних хакерських файлів або коду після налаштування. Будь-які додатки або теми, встановлені в майбутньому, будуть перевірені в режимі реального часу.

Завдяки Брандмауеру на основі IP ви можете захистити всі ваші плагіни від публічного доступу та експлуатації.

BulletProof Security може бути найкращим вибором для вас, якщо ви маєте обмежений бюджет. За разову плату в розмірі 69,95 доларів ви можете встановити плагін на необмежену кількість веб-сайтів. Після покупки ви отримуєте безкоштовні оновлення та підтримку протягом життя продукту.

Почніть роботу з BulletProof Security Pro вже сьогодні.

7. Безпека iThemes

Безпека iThemes

iThemes Security, раніше відомий як Better WP Security, дає вам декілька способів захистити свій веб-сайт WordPress.

Він захищає ваш веб-сайт від жорстоких атак, обмежуючи кількість невдалих спроб входу. Ви можете отримувати сповіщення електронною поштою, щоб отримувати сповіщення про останні оновлення файлів, щоб ви знали, чи не було зламано ваш сайт.

Виходячи з встановлених обмежень, iThemes Security блокує будь-які підозрілі IP-адреси, які сканують на вразливості вашого сайту. Ви навіть можете встановити режим відключення для свого сайту, щоб зробити вашу інформаційну панель WordPress недоступною на основі ваших налаштувань.

Крім того, ви можете запланувати резервне копіювання бази даних у вибраних місцях зберігання поза межами сайту.

Деякі інші функції, які ви знайдете корисними, це:

 • Двофакторна автентифікація, яка забезпечує додатковий захист вашого веб-сайту.
 • Перевірка безпеки користувачів для перевірки діяльності окремих користувачів.
 • Повідомляйте про наявність застарілих тем чи плагінів і якщо є якісь критичні проблеми, які потрібно виправити.

Почніть з iThemes Security сьогодні.

8. Безпека все в одному WP & Брандмауер

все в один WP безпека та брандмауер

Безпека все в одному WP & Брандмауер – це безкоштовний плагін WordPress, який піднімає безпеку вашого веб-сайту на абсолютно новий рівень. Найкраще в цьому плагіні – це те, що всі його функції класифікуються як основні, проміжні або розширені, що дозволяє будь-кому легко ввімкнути групу функцій, не порушуючи веб-сайт.

Ви можете знайти вимірювач рівня безпеки прямо на інформаційній панелі WordPress. Він інформує вас про те, наскільки захищений ваш веб-сайт, базується на системі оцінювання точок безпеки. Плагін також постачається з іншим віджетом інформаційної панелі, який рекомендує вам включити певні функції на вашому сайті для досягнення мінімально прийнятного рівня безпеки.

Почніть із забезпечення безпеки All In One WP & Брандмауер сьогодні.

Який найкращий плагін безпеки WordPress?

Після порівняння найпопулярніших плагінів безпеки WordPress ми виявили, що Sucuri – найкраще рішення WordPress для вашого веб-сайту. Він постачається з усіма функціями, які вам коли-небудь знадобляться від рішення щодо безпеки веб-сайту, включаючи сканування веб-сайтів, брандмауери рівня DNS та мережу доставки вмісту (CDN). Такий інструмент, як сканер безпеки веб-сайту, стане дуже корисним для з’ясування поточного стану безпеки вашого веб-сайту.

Слід прочитати кінцевий посібник із безпеки WordPress для отримання більш детальної інформації.

Бонус: Ознайомтеся з найкращим плагіном для видачі WordPress.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі плагіни безпеки WordPress для вашого сайту.

Якщо вам сподобалася ця стаття, ви також можете прочитати найкращі додатки для резервного копіювання WordPress для вашого сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map