9 кращих конкурсів WordPress та плагінів для порівняння (2020)

кращий конкурс WordPress та роздачі плагінів


Хочете швидкого рішення організувати конкурс чи роздачу на своєму веб-сайті? Тоді вам потрібно використовувати потужний плагін для роздачі WordPress на вашому сайті. Організовуючи конкурси та роздачі на вашому сайті, ви можете збільшити трафік свого веб-сайту, список електронних листів та послідовників соціальних мереж.

У цій статті ми покажемо вам кілька найкращих плагінів конкурсу WordPress.

Навіщо використовувати плагін WordPress Giveaway на своєму сайті?

Проведення конкурсу чи роздачі – виграш для вас і вашої аудиторії. Беручи участь у конкурсах та роздачах, ваша аудиторія може виграти шанс отримати кілька халяв. Для вас це можливість просувати свій бізнес та інформувати людей про ваші товари та послуги. Ви можете заохотити більше людей відвідувати ваш веб-сайт і навіть потрапляти у ваш список.

Оскільки змагання тривають обмежений час, ви можете створити відчуття терміновості, щоб закликати до участі у конкурсі більше людей. Це лише кілька переваг організації конкурсів та роздач на вашому веб-сайті.

Щоб допомогти вам організувати конкурси на вашому веб-сайті WordPress, ми створили список плагінів, які прості та багаті на функції. Тож давайте перевіримо їх.

1. Розіграш

rafflepress-огляд

RafflePress є новим доповненням на ринку WordPress. Цей дивовижний плагін для роздачі WordPress розроблений, щоб допомогти вам спростити процес запуску роздач та конкурсів на вашому веб-сайті. Він оснащений зручним для переробки сторінок перетягуванням сторінок, за допомогою якого ви можете створювати свої кампанії протягом декількох хвилин. Ви також можете використовувати його прекрасні заздалегідь створені шаблони, які допоможуть вам заощадити час, тож вам не доведеться будувати приголомшливу рекламну кампанію з нуля..

Плагін оснащений повним захистом від будь-якого виду шахрайства. Щоб рекламувати ваш конкурс, ви можете заохотити людей ділитися ним у соціальних медіа, інтегруючи улюблену соціальну платформу у свій конкурс. За допомогою відстеження та повторного націлення вам простіше максимально конвертувати.

2. Реактивне опитування

Responsive Poll – це надзвичайно потужний та надійний плагін WordPress, який дозволяє створювати опитування та конкурси на веб-сайті WordPress. У комплекті є кілька варіантів анімованих діаграм, які дозволять відображати результати опитування. Це також дозволяє налаштувати діаграму і зробити так, щоб вона відображалася саме так, як вам потрібно.

Ви можете використовувати діаграму в різних формах, таких як гістограма, кругова діаграма, лінія, радіолокаційна схема тощо. Також у вас є різноманітні варіанти, що стосуються відображення результатів. Плагін сумісний з останньою версією WordPress і дуже простий у використанні. Ви також можете використовувати його поряд з іншими сучасними плагінами, встановленими на своєму веб-сайті, без жодних проблем із сумісністю.

3. Плагін WordPress для відеоконкурсу

WP плагін для відеоконкурсу, плагіни роздачі, плагіни конкурсу

WordPress Plugin для відеоконкурсу – ще один блискучий плагін WordPress, який ви хочете перевірити. За допомогою цього плагіна ви можете легко і швидко вийти на відеоконкурси. Плагін дає вам повний контроль над конкуренцією. За допомогою ваших коментарів, голосів, джерел відео, нових публікацій та іншого, цей плагін дозволяє вам зробити набагато більше.

Плагін також підтримує повну інтеграцію з BuddyPress, тому якщо ви хочете створити веб-сайт спільноти чи форум, ви можете зробити це також. Для боротьби з поданням спаму він пропонує 9 шарів захисту від шахрайства. Плагін готовий до перекладу і підтримує 9 глобальних мов.

Пов’язане: Як створити багатомовний веб-сайт.

4. Фотоконкурс

Плагін WP для фотоконкурсу, плагіни конкурсу, плагіни роздачі

Як і випливає з назви, фотоконкурс дозволяє створювати фотоконкурс без кодування жодного рядка. Цей плагін дуже швидкий, чуйний та гнучкий, тому незалежно від пристрою, який використовує ваш відвідувач, ваша конкурсна кампанія буде виглядати чудово.

Плагін був успішно протестований в останній версії WordPress та ряді безкоштовних та преміальних тем. Як і плагін для відеоконкурсу, і цей підтримує BuddyPress. Плагін готовий до GDPR і навіть дозволяє надсилати сповіщення електронною поштою учасникам конкурсу.

Пов’язане: Найкращі плагіни WordPress GDPR.

5. Бажаник

Бажаник, плагін для конкурсу

WishPond – це не просто генератор змагань. Це повне маркетингове рішення, розроблене з урахуванням швидкого зростання. За допомогою WishPond ви можете вирощувати своїх підписників, створюючи фотоконкурси, акції Instagram тощо. Крім цього, ви також можете використовувати його для створення чудових цільових сторінок, в які ваші відвідувачі будуть закохуватися..

Функція автоматизації маркетингу плагіна допомагає перетворити ваші потенційні результати на продаж на основі активності в режимі реального часу. Бажання також легко інтегрується з улюбленими маркетинговими програмами. Плагін сумісний з більшістю популярних тем та плагінів WordPress.

6. Генератор зображень / відеоконкурсів WordPress

Генератор зображень та відеоконкурсів

Генератор конкурсів зображень / відео дозволяє створювати різні конкурси та веселі ігри для залучення відвідувачів на ваш веб-сайт. За допомогою цього плагіна можна залучати свою аудиторію довше, змушуючи їх брати участь у конкурсах або дозволяючи їм грати у створені вами ігри..

Щоб зробити ваші конкурси та ігри більш привабливими, плагін пропонує красиві редаговані готові до використання шаблони. Ви можете змінити колір шаблону, шрифти та навіть додати до шаблонів кнопки.

Щоб повідомити людей про ваш конкурс та ігри, ви можете додати кнопки соціальних публікацій на свій веб-сайт. Плагін також надає детальну статистику, щоб ви могли зрозуміти, наскільки ефективно працює ваш конкурс.

7. Конкурси за винагороду

Конкурсні плагіни

Конкурс нагородами – це ще один дивовижний плагін, який допомагає запускати WordPress на віддалі безпосередньо від вашої інформаційної панелі WordPress. Завдяки цьому плагіну для передачі WordPress ви можете заохочувати більше трафіку, стежити за соціальними медіа, заохочувати коментарі та робити багато іншого на своєму сайті.

Ви можете нагородити своїх переможців цифровими призами, а якщо хочете, то можете навіть в чорний список конкретних країн від участі в конкурсі. Плагін також дозволяє дублювати існуючий конкурс, що полегшує вам проведення подібного конкурсу з невеликими правками. Використовуйте статистичні дані, щоб перевірити, як працює ваш конкурс. Найкраще, що цей плагін абсолютно безкоштовний у використанні.

8. Показати вниз

Показати плагін конкурсу Down

Show Down – це плагін WordPress, зручний для Woocommerce, який дозволяє створювати зображення та змагання, конкурси Yay або Nay, необмежені змагання та багато іншого. Плагін чуйний та готовий до перекладу, тобто ваші конкурси будуть чудово виглядати на всіх платформах.

Ви можете вбудовувати конкурси на свої пости чи сторінки за допомогою короткого коду.

9. Опитування опитування, форма & Виробник вікторини

Етап думок

Етап думки це ще один відмінний плагін WordPress, який дозволяє створювати опитування, опитування, форми, тести тощо на своєму веб-сайті прямо з панелі інструментів WordPress. Плагін поставляється з великою кількістю заздалегідь створених настроюваних шаблонів. Плагін пропонує вам повну гнучкість для будь-яких змін у змаганнях.

Основна версія плагіна безкоштовна, що обмежується 100 відповідями на місяць та 10 відповідями на предмет.

Це декілька плагінів, за допомогою яких можна створити швидкий конкурс, опитування чи роздачу на вашому сайті WordPress.

Якщо вам сподобалась ця стаття, ви, можливо, захочете прочитати, як створити успішний роздачу або конкурс у WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map