9 кращих плагінів для поетапного веб-сайту WordPress (порівняно)

найкращі плагіни для постановки


Шукаєте гарний плагін для тестування своїх експериментів, перш ніж він з’явиться?

Постановочний веб-сайт – це репліка вашого веб-сайту, де ви можете експериментувати з новими функціями, плагінами та оновленнями, перш ніж перенести їх на свій веб-сайт в реальному часі. Таким чином ви можете знаходити та виправляти помилки, не турбуючись про те, щоб зламати ваш веб-сайт та втратити трафік.

Але перш ніж зануритися і почати користуватися плагіном для постановки WordPress, двічі проконсультуйтеся у свого постачальника хостингу і дізнайтеся, чи пропонують вони функцію сайту.

Це тому, що плагін для встановлення буде мати обмежений контроль над вашим хостинг-сервером, тож шанси на те, що він не дасть вам найкращих можливих результатів. Крім того, деякі плагіни розміщують ваш веб-сайт розміщення на власному сервері. Якщо ви турбуєтесь про свою конфіденційність та захист даних, вам краще дотримуватися функції постановки вашого оператора хостингу.

У цій статті ми покажемо вам декілька найкращих плагінів WordPress, які полегшують налаштування веб-сайту. Перед цим давайте подивимося на кілька веб-хостинг-сервісів, які пропонують варіант постановки в один клік.

Послуги веб-хостингу з можливістю інсценування в один клік

Деякі сервіси веб-хостингу пропонують безкоштовні варіанти інсценізації в один клік для своїх користувачів. Ось деякі з них, які ви можете перевірити.

1. Блюхост

Код знижок Bluehost, веб-хостинг bluehost

Bluehost – це один з найпопулярніших постачальників послуг веб-хостингу, який пропонує своїм користувачам чудові функції, включаючи варіант постановки в один клік. Завдяки Bluehost ви також отримаєте все необхідне для роботи свого сайту, як-от безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний SSL та багато іншого.

Дізнайтеся більше про Bluehost тут.

2. SiteGround

безкоштовна міграція, веб-хостинг SiteGround, безкоштовний ssl, безкоштовна інсценування одним кліком

Siteground – ще один дивовижний постачальник послуг веб-хостингу, який пропонує своїм користувачам опцію розміщення в один клік. SiteGround – офіційно рекомендована компанія хостингу від WordPress.org та пропонує чудові функції, такі як вбудоване кешування WP, щоденне резервне копіювання авто, безкоштовні SSL та багато іншого.

Прочитайте наш повний огляд на SiteGround.

3. Сонник

DreamHost

Dreamhost – ще один постачальник послуг веб-хостингу, який надає вам можливість користувачеві в один клік інсценувати. Ви також отримаєте безкоштовний домен, розробник сайту, інсталятор WordPress в один клік, необмежену кількість дискового простору та багато іншого.

Перегляньте наш огляд про Dreamhost тут.

Тепер перейдемо до перевірки найкращих плагінів, які доступні для WordPress.

Вибір плагіну для постановки WordPress

Якщо у вас не розміщений хостинг-провайдер, який підтримує 1-разовий етап налаштування і не зацікавлений у переміщенні вашого веб-сайту на один із них, вам може знадобитися розглянути плагін для WordPress..

1. UpdraftClone

UpdraftPlus

UpdraftClone – це популярний плагін, який пропонується популярним плагіном резервного копіювання, Updraftlus. Він працює в токеновій системі, де витрачається маркери для створення клону і збереження клону живим.

За допомогою цього плагіна ви можете створити пісочницю миттєво та безпосередньо зі свого плагіна UpdraftPlus.

2. BlogVault

BlogVault

BlogVault – це в основному плагін для резервного копіювання, який також надає вам можливість інсценізації. Цей плагін працює на будь-якому хості та досить швидкий, щоб визначити зміни, які ви вносите через його журнали змін.

Постановка працює на власних хмарних серверах і пропонує опцію одним клацанням миші, щоб об’єднати ваші зміни з веб-сайтом, який перебуває в реальному часі. Постановка сайту не коштує додаткових витрат. Замість цього ви можете також використовувати інші його функції, такі як міграція сайтів, резервне копіювання WooCommerce, відновлення тощо.

3. WP Staging Pro

WP staging pro, постановка плагінів

WP Staging Pro є потужним плагіном для клонування та міграції для WordPress, який дозволяє створювати свій веб-сайт інсценування за допомогою простого клацання. Після того, як ви експериментуєте зі своїми змінами, ви можете пересувати всі свої зміни на веб-сайт, що перебуває в реальному часі, без зайвих клопотів.

Це також дозволяє вам автентифікувати своїх користувачів, які можуть працювати на веб-сайті. Це чудовий варіант забезпечити безпеку вашого веб-сайту та забезпечити, щоб ніхто не посилав ваші тести на ваш веб-сайт без вашої згоди.

4. Тренер етапу WP

WP Stagecoach

Тренер етапу WP дозволяє створити інсценізаційний сайт лише одним клацанням миші. Він не перезаписує вашу базу даних під час імпорту. Плагін працює на будь-якому веб-хості, щоб ви могли бути впевнені, що ваш сайт у надійних руках.

Це також дозволяє захистити паролем ваші стаціонарні копії, об’єднати зміни з вашим активним сайтом одним натисканням кнопки та багато іншого.

5. Копіювач Pro

дублікатор, інтерактивний плагін

Duplicator Pro – це ще один відмінний варіант, який дозволяє легко клонувати ваш веб-сайт.

Окрім створення сайтів для постановки на замовлення, він також пропонує ряд інших функцій, таких як автоматичне створення баз даних, обмеження резервного копіювання, повідомлення електронною поштою для інформування про будь-яку проблему копіювання тощо..

6. CodeGuard

Захисник коду, постановка плагінів

CodeGuard є єдиним рішенням безпеки для вашого веб-сайту. За допомогою цього плагіна ви можете не тільки створити веб-сайт, але і використовувати його для захисту свого сайту від зловмисного програмного забезпечення та потенційно вразливих загроз..

Ви також можете позначати білим кольором інтерфейс свого сайту, тож якщо ви агентство, яке обробляє кілька веб-сайтів клієнтів, ви можете розглянути Codeguard.

7. Міграція «все в одному» WP

All_in_One_WP_Migration_

Міграція «все в одному» WP це чудовий плагін-інсценування, який дозволяє експортувати ваші файли WordPress, включаючи вашу базу даних, не наймаючи розробника. Плагін сумісний практично з усіма постачальниками веб-хостингів.

Він також не вимагає розширень PHP і працює з усіма версіями PHP від ​​v5.2.

8. Синхронізація WP

WP_Synchro, інсталяція плагінів

WP Synchro – це ще один безкоштовний плагін-інсценування, який дозволяє синхронізувати ваш веб-сайт та інтерактивний сайт. Ви можете один раз налаштувати веб-сайт, а потім увімкнути автоматичний запуск процесу міграції.

Ви також можете перетягувати або пересувати свою базу даних з одного сайту на інший без будь-якого кодування. Ви навіть можете синхронізувати свої файли, включаючи мультимедійні файли, теми, плагіни тощо та підтримувати їх у синхронізації з вашим вторинним веб-сайтом.

9. Резервне копіювання & Постановка за капсулою WP Time

Backup_and_Staging, плагіни stagibg

Резервне копіювання та постановка за допомогою капсули WP Time це чудовий варіант, за допомогою якого ви можете налаштувати і запустити свій веб-сайт інсценування одним натисканням кнопки. Цей плагін оснащений двома основними функціями: резервне копіювання та інсценізація.

Ви можете легко клонувати ваш дублікат сайту або перенести веб-сайт на нове місце. Плагін дуже швидкий і працює легко з іншими плагінами.

Це воно!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти кілька найкращих плагінів на ринку. Якщо вам сподобалась ця стаття, ви також можете дізнатися про послуги веб-хостингу, які пропонують безкоштовні послуги міграції.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map