9 кращих плагінів WordPress Caching порівняно (2020)

Кращі плагіни для кешування WordPress


Ви хочете збільшити швидкість свого веб-сайту WordPress? Використання плагіну кешування на вашому веб-сайті – один з найкращих способів забезпечити швидше завантаження вашого веб-сайту.

Статистично кажучи, майже половина аудиторії вашого веб-сайту очікує завантаження вашого сайту менше ніж за 3 секунди. Тож не дивно, що Google продовжує підкреслювати швидкість сайту у своєму алгоритмі пошуку. Чим вище швидкість сторінки, тим кращі ваші пошукові рейтинги та більше органічного трафіку, який ви можете залучити.

У цій статті ми поділимося найкращими плагінами кешування WordPress для вашого веб-сайту.

Для чого потрібен плагін для кешування WordPress?

Плагін кешування створює статичні HTML-сторінки вашого веб-сайту та зберігає його на вашому сервері.

Кожен раз, коли користувач намагається отримати доступ до вашого веб-сайту, ваш плагін кешування обслуговує легшу HTML-сторінку замість обробки порівняно більш важких скриптів WordPress PHP. Це дозволяє плагіну кешування значно покращити час завантаження сторінки.

9 найкращих плагінів кешу WordPress

 1. Ракета WP: Найпопулярніший плагін Premium Cache
 2. WP-оптимізація: Плагін для оптимізації WordPress все в одному
 3. Оптимізатор SG: Безкоштовний плагін WordPress від SiteGround
 4. Супер кеш WP: Кеш-плагін від WordPress.com
 5. W3 Загальний кеш: Плагін кеша WordPress Cache
 6. WP найшвидший кеш: Плагін кеша WordPress з мінімальною конфігурацією
 7. Кеш комети: Безкоштовний плагін для кешування WordPress
 8. Кеш-енблер: Найкращий легкий плагін кеш WordPress
 9. Hyper Cache: Ще один безкоштовний кеш WordPress

Давайте подивимося на найкращі плагіни WordPress для кешування, доступні на ринку.

1. Ракета WP: найпопулярніший плагін преміум-кешу

wp ракета

WP Rocket – найпопулярніший плагін преміум-кешування для WordPress. Простота конфігурації – це те, що відрізняє WP Rocket від її конкуренції. Після активації плагіна кешування сторінок буде негайно активовано.

Ще кілька переваг використання WP Rocket:

 • Індексація вашого веб-сайту в пошукових системах буде покращена.
 • Щоб покращити час завантаження сторінки, файли HTML, JavaScript та CSS ущільнюються.
 • Ледаче завантаження застосовується до ваших зображень, тобто зображення завантажуються лише тоді, коли їх бачать відвідувачі у своєму браузері.
 • Він постачається з великою кількістю гачків, які допомагають розробникам легко розширювати його функції.

Ціна: Починається від $ 49 за ліцензію на один сайт.

Почніть з WP Rocket вже сьогодні.

2. Оптимізація WP: плагін для оптимізації WordPress все в одному

wp оптимізувати

WP-Optimize – це плагін кешування Freemium, створений тими самими людьми за легендарним плагіном резервного копіювання, UpdraftPlus. Він використовується на майже мільйоні веб-сайтів по всьому світу.

WP-Optimize прискорює ваш сайт WordPress, очищаючи базу даних, стискаючи великі зображення та кешуючи ваш сайт.

 • Очистіть базу даних: Цей плагін очищає всі непотрібні дані у вашій базі даних, очищає ваші таблиці та в кінцевому підсумку робить ваш веб-сайт швидким та ефективним.
 • Стиснення зображення: Його інструмент для стиснення зображень значно скорочує ресурси сервера за рахунок перетворення великих зображень у стислі файли та покращує час завантаження сторінки.
 • Кешування: Він оснащений усіма основними функціями будь-якого іншого плагіну кешування з мінімальною конфігурацією налаштування.

Почніть з WP-Optimize сьогодні!

3. SG Optimizer: безкоштовний плагін для кешування WordPress від SiteGround

Оптимізатор SG

SG Optimizer – це безкоштовний плагін кешування від SiteGround, який можна завантажити з WordPress.org. Він створений для підключення вашого веб-сайту WordPress до сервісів продуктивності SiteGround. Варто зазначити, що цей плагін працюватиме лише у тому випадку, якщо ви розмістили свій веб-сайт із SiteGround та не будете працювати з іншими хостами.

Плагін допомагає покращити роботу вашого веб-сайту за допомогою різних методів оптимізації. Ось деякі функції, які він пропонує.

 • Це дозволяє налаштувати ваше динамічне кешування та Memcached. Ви можете ввімкнути / вимкнути автоматичну очищення кешу та виключити URL-адреси з кешу. Ви також можете перевірити свої сторінки, якщо вони належним чином кешовані.
 • Це дозволяє примусово використовувати HTTPS для свого сайту та перемикатися між різними версіями PHP. Ви навіть можете ввімкнути / вимкнути правила Gzip Compression та кешування браузера для свого сайту.
 • У вас є можливість увімкнути / вимкнути мінімізацію ресурсів HTML, JS та CSS. Це дозволяє видалити підтримку Emoji та рядки запитів зі своїх статичних ресурсів.
 • Ви також можете оптимізувати свої зображення окремо або оптом.

Ціна: Безкоштовно

Почніть з SG Optimizer сьогодні!

4. WP Super Cache: Кеш-плагін від WordPress.com

Супер кеш WP

WP Super Cache – ще один популярний плагін кешування для WordPress, який містить понад мільйон активних установок. Плагін працює під управлінням Automattic, тієї ж команди, що працює за WordPress.com.

WP Super Cache допоможе вам генерувати статичні HTML-файли зі свого динамічного блогу WordPress. Після обробки порівняно більш важких скриптів WordPress PHP на вашому сайті, WP Super Cache подає статичний HTML-файл для переважної більшості відвідувачів вашого веб-сайту..

WP Super Cache обслуговує кешовані файли трьома способами:

 • Простий: Це найбільш рекомендований метод кешування файлів, оскільки вам не потрібно редагувати файли PHP, а також .htaccess файл не потрібно налаштовувати.
 • Експерт: Це найшвидший метод кешування для подання супер кешованих HTML-файлів користувачам, але потребує модифікації ваших .htaccess файлів.
 • WP Super Caching: Цей метод використовується для кешування сторінок для відомих користувачів (тих, хто входить на ваш сайт, залишає коментарі тощо). Хоча це найбільш гнучкий метод кешування, він трохи повільніше порівняно з іншими методами.

Ціна: Безкоштовно

Почніть з W3 Super Cache вже сьогодні.

5. W3 Загальний кеш: Плагін кеша WordPress Cache

W3 загальний кеш

Маючи понад мільйон активних установок, W3 Total Cache є одним з найпопулярніших плагінів кешування для WordPress. Це покращує продуктивність вашого сервера, кешуючи всі аспекти вашого сайту, а також пропонує інтеграцію мережі доставки вмісту.

Його використовували та рекомендували безлічі компаній та видань, таких як AT&T, MattCutts.com, Mashable.com та багато інших. Незалежно від того, чи розміщено ваш веб-сайт у спільній хостинговій мережі або на спеціальному сервері, ви знайдете цей плагін корисним для покращення роботи веб-сервера та скорочення часу завантаження сторінки. Наразі це єдиний плагін, розроблений для оптимізації всіх практичних середовищ хостингу.

Він пропонує підтримку Google Accelerated Mobile Pages (AMP) та Secure Socket Layer (SSL).

Розробники стверджують, що плагін може забезпечити до 80% економії пропускної здатності за допомогою мінімізації, зменшення розміру HTML, CSS, JavaScript та каналів без негативного впливу..

Ціна: Безкоштовно

Почніть з W3 Total Cache вже сьогодні.

6. WP найшвидший кеш: Плагін кеша WordPress з мінімальною конфігурацією

WP найшвидший кеш

WP Fastest Cache оснащений меншими налаштуваннями кешування WordPress, що робить його одним з найпростіших плагінів кешування WordPress, доступним в офіційному сховищі плагінів WordPress.

Як і будь-який інший плагін кешування, він створює статичні HTML-файли з вашого динамічного сайту WordPress.

Щоб зменшити розмір файлів, плагін мінімізує HTML та CSS файли. Це також дозволяє відключити емоджи на вашому сайті. Він ефективно реалізує кешування браузера, щоб скоротити час завантаження сторінки для повторних відвідувачів та поєднує багато файлів CSS в один, щоб зменшити кількість туристів HTTP.

Преміальна версія плагіна оснащена безліччю унікальних функцій для збільшення швидкості сторінки, як-от оптимізація зображень, очищення бази даних, кешування мобільних пристроїв та багато іншого.

Після того, як ви встановите безкоштовний плагін WP Fastest Cache, ви можете придбати преміум-версію безпосередньо з інформаційної панелі WordPress.

Ціна: Доступні як безкоштовні, так і преміальні версії. Ціна прихована від веб-сайту, і її можна побачити після натискання кнопки купити, вбудованої у ваш безкоштовний плагін.

Почніть з WP найшвидшого кешу сьогодні.

7. Кешевий кеш: Безкоштовний плагін для кешування WordPress

кеш комети

Comet Cache – ще один популярний плагін кешування з 60 000 активних встановлень. На відміну від інших плагінів кешування, Comet Cache має можливість кешувати користувачів, які ввійшли в систему. Це означає, що якщо ви користуєтеся веб-сайтом для членства, електронною комерцією або будь-якими іншими веб-сайтами, для яких потрібні користувачі, щоб зареєструватися, то кеш-комет – це плагін, який потрібно використовувати.

Плагін використовує кешування браузера з сервером Apache, тобто ви можете збільшити швидкість сторінки, уникаючи декількох зворотних переходів між сервером і браузером..

Ви також можете обслуговувати всі кешовані файли на вашому веб-сайті з мережі доставки вмісту (CDN) на ваш вибір. Він підтримує популярні мережі CDN, такі як CloudFront, MaxCDN тощо.

Щоб уникнути генерації нової версії кешу, поки ваш сервер зайнятий, плагін контролює завантаження сервера і тимчасово вимикає закінчення терміну кешу.

Плагін також показує статистику кешу, що допоможе вам зрозуміти стан кешу вашого веб-сайту.

Ціна: Доступні як безкоштовні, так і преміальні версії. Ліцензію на один сайт можна придбати за разову плату в розмірі 39 доларів.

Почніть з кешу Comet вже сьогодні.

8. Кеш-енблер: Найкращий легкий плагін кеш WordPress

Плагін кеш-активатора

Cache Enabler – це легкий плагін кешування, який створює статичний HTML-файл вашого веб-сайту та обслуговує їх переважну більшість відвідувачів вашого веб-сайту за запитом. Він потребує мінімальної конфігурації та має всі важливі функції, які вам коли-небудь знадобляться із плагіну кешування.

На відміну від більшості безкоштовних модулів кешування WordPress, Cache Enabler надає обширну документацію, яка допомагає вивчити різні функції плагіна. Завдяки прекрасним знімкам екрана та відео, документація проведе вас через різні аспекти кешування WordPress.

Вам найбільше цікаво не використовувати будь-які теми для мобільних пристроїв або плагіни, які показують різні макети для користувачів мобільних пристроїв та настільних ПК разом із програмою Cable Enabler, оскільки тоді кеш буде обійдено, і зробити його марним.

Ціна: Безкоштовно

Почніть роботу з Cache Enabler сьогодні.

9. Гіпер кеш: Ще один безкоштовний кеш WordPress

гіпер кеш

Hyper Cache – це плагін кешування, суто написаний на PHP, який може бути використаний як в дешевих хостингових середовищах, так і в серверах високого класу.

Активувати гіпер кеш легко, оскільки він працює з набором значень за замовчуванням.

Плагін оснащений мобільним перемикачем теми, який дозволяє ввімкнути кешування, навіть якщо ви використовуєте різні макети для мобільних користувачів та настільних ПК. Це стане в нагоді, якщо ви використовуєте чуйну тему на своєму сайті або вам потрібні різні формати оголошень для різних пристроїв.

Ще одна унікальна перевага Hyper Cache – його здатність подавати кешовані сторінки для коментарів авторам. Однак ви також можете відключити розміщення кешованих сторінок для коментарів авторів, якщо ви хочете.

Це також плагін, готовий до bbPress, тому ви можете ввімкнути кеш для ваших сторінок форуму bbPress.

Ціна: Безкоштовно

Почніть з Hyper Cache вже сьогодні.

Вибір найкращого плагіну для кешування WordPress для ваших потреб

Що стосується вибору плагіну кешування WordPress для вашого сайту, не існує рішення “один розмір, який підходить усім”.

Якщо ви хочете вибрати найкращий безкоштовний плагін для кешування WordPress, який виконує цю роботу, виберіть будь-який W3 Загальний кеш або Супер кеш WP. Обидва вони постійно оновлюються та використовуються понад мільйон веб-сайтів.

Якщо вам потрібне преміум рішення для кешування WordPress, яке пропонує величезну підтримку і вимагає мінімальної конфігурації на вашому кінці, виберіть WP Rocket. Він також є частиною наших кращих плагінів WordPress.

Ми сподіваємось, що це керівництво допомогло вам вибрати найкращий плагін для кешування для вашого веб-сайту. Удачі у прискоренні вашого сайту!

Якщо ви також хочете збільшити свій органічний трафік, погляньте на найкращі інструменти для WordPress SEO.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me