9 кращих плагінів WordPress для створеного користувачем вмісту

найкращі плагіни для вмісту, створеного користувачем


Шукаєте плагін, щоб увімкнути створений користувачем вміст на вашому веб-сайті WordPress?

Використання такого плагіна дозволяє вашим відвідувачам та підписникам надсилати вміст на ваш веб-сайт безпосередньо з його передньої частини. Це може бути у формі письмових статей, зображень, відео, аудіофайлів, цифрових зображень тощо.

Вміст, створений користувачами, може бути чудовим способом маркетингу вашого бізнесу, оскільки цей вміст здебільшого походить від ваших клієнтів, і їм зазвичай за це не платять. Ви можете заохочувати подання вмісту вашими користувачами як частину рекламних кампаній, публікацій гостей та ін.

Одним із найуспішніших прикладів такої кампанії був Старт конкурсу білого Кубка Starbucks. Клієнтів Starbucks попросили приєднатись до конкурсу та надіслати фотографію своєї каракульованої чашки Starbucks як запис. Каракулі переможця будуть представлені на кубках Starbucks з обмеженим тиражем. Понад 4000 клієнтів надіслали свої записи протягом 3 тижнів.

Конкурс мав величезний успіх. Це допомогло їм заробити безкоштовну рекламу та лояльність клієнтів, показавши користувачам, наскільки вони цінують відгуки своїх клієнтів.

У цій статті ми покажемо вам кілька найкращих плагінів WordPress для створених користувачем вмістових сайтів.

1. WPForms

wpforms, створені користувачем плагіни вмісту

WPForms це надзвичайно потужний плагін для побудови форм перетягування та перетягування, який дозволяє приймати подання вмісту користувача, наприклад, публікації гостей, відгуки, огляди тощо, не надаючи користувачам доступ до wp-адміністратора. Плагін оснащений привабливими шаблонами форм, що полегшує вам створення будь-яких типів форм. Це надзвичайно гнучко в плані налаштування, завдяки конструктору перетягування, який він позначає.

Цей плагін також допомагає інтегрувати варіанти оплати з вашою формою подання користувача. Це стане в нагоді, якщо ви приймаєте спонсоровані статті на своєму сайті. Він сумісний з останньою версією WordPress та чудово працює у веб-переглядачах.

2. AccessPress Anonymous Post Pro

Теми AccessPress, створений користувачем плагін вмісту

AccessPress Anonymous Post Pro – ще один надійний плагін, який може стати чудовим доповненням до створеного вами вмістового сайту. За допомогою цього плагіна ви можете приймати стандартні публікації гостей від WordPress від своїх користувачів разом із зображенням зображення. Він навіть повідомляє вас щоразу, коли з’являється нове подання.

Якщо цей плагін активований, кожен може надіслати публікацію на вашому сайті. Ви можете мати редаговані мітки форми, підказки / тексти, що підказують, класифікувати та робити багато іншого. Цей плагін також постачається зі спеціальним полем, яке визначає ім’я автора та URL-адресу. Плагін постійно підтримується та підтримується.

3. NextGen Gallery

NextGen Gallery – це ще один дивовижний плагін, який допомагає приймати створений користувачем вміст на вашому веб-сайті. За допомогою цього плагіна ваші користувачі можуть надсилати медіа-галереї прямо з передньої частини. Він пропонує прекрасні галереї для відображення ваших зображень у різних стильних стилях.

Ви також можете мати безліч преміальних розширень, щоб розширити свої функції. Деякі функції, які ви можете ввімкнути за допомогою преміум-розширень, – це захист зображень, інтеграція кнопок соціального доступу, повноекранний pro лайтбокс, включення цифрових завантажень тощо. Завдяки чуйному дизайну ваші фотографії виглядають приголомшливо на різних пристроях.

4. Користувач WP Frontend Pro

WP User Front end Pro, створений користувачем плагін

WP User Frontend Pro – це дивовижний плагін для прийому будь-яких типів створеного користувачем вмісту. За допомогою WP USer Frontend Pro ви можете створити прекрасний каталог & сайти членства, форми реєстрації подій, приймайте статті для гостей та інше. Користувачам навіть дозволено завантажувати продукти з передньої частини.

Цей плагін найкраще підходить для сайтів з членством, які хочуть опублікувати приголомшливу зону вмісту для ввійшли користувачів.
Плагін навіть дозволяє пропонувати користувачам індивідуальні інформаційні панелі, доступ до яких можна отримати з самого переднього кінця. Завдяки своїй блискучій користувальницькій підтримці поля ви можете створити будь-яку форму, яку ви хочете.

5. Frontend Publishing Pro

Frontend Publishing Pro – ще один плагін, який варто спробувати. Це повністю чуйний, гнучкий і зручний для користувачів плагін WordPress, який значно спрощує створення веб-сайтів із вмістом.

Ви можете створювати необмежену кількість форм, користувацькі типи публікацій, користувацькі поля, включати валідатори та робити багато іншого. Він навіть має можливість дозволяти вам надсилати вдячне повідомлення користувачам кожного разу, коли вони надсилають повідомлення. Крім того, він підтримує також прийняття медіа-файлів у різних форматах.

6. Newsmaker для WordPress

Newsmaker для WrdPress, створених користувачем плагінів
Newsmaker для WordPress – чудовий плагін, який безумовно заслуговує на вашу увагу. За допомогою цього плагіна ви можете дозволити своїм відвідувачам та підписникам публікувати публікації, зображення, посилання, відео навіть опитування прямо з передньої частини.

Ваші користувачі можуть надсилати вміст, навіть не реєструючись на вашому сайті. Плагін також дозволяє користувачам редагувати подану публікацію. І передній, і зворотний кінець готові до перекладу.

7. Зміст, що подається користувачем Прометей

Прометей, створений користувачем контент

Прометей – це нове доповнення ринку WordPress. Плагін завантажений чудовими функціями, так що вам легко створити створений користувачем контент-сайт з найменшими зусиллями. Ви можете додати форму для подання де-небудь на своєму веб-сайті. Це може бути у вашому віджеті, на певній сторінці чи публікації тощо. Щоб уникнути плутанини, ви можете налаштувати правила подання для своїх користувачів і відобразити їх, де вам потрібно.

Він також пропонує вам можливість заборонити користувачам, які порушують створені вами правила. Параметр Google ReCaptcha гарантує безпеку вашого сайту та захист від спаму. Плагін також надсилає вам сповіщення електронною поштою щоразу, коли на вашому веб-сайті з’являється нова публікація. Щоб ваш сайт був чистим, ви також можете фільтрувати прокляті слова та цензуру небажаного вмісту.

8. Опубліковані користувачем повідомлення

Користувач надсилає повідомлення

Користувач, що надсилає повідомлення це безкоштовний плагін WordPress для прийому та публікації вмісту, що подається користувачем. Наразі цей плагін має 30K активних встановлень. Він оснащений розширеною формою для надсилання публікацій, за допомогою якої користувачі можуть надсилати форму прямо з передньої частини.

Як і інші розширені плагіни, цей плагін також дозволяє відображати форму в будь-якому місці вашого веб-сайту, використовуючи запропонований ним короткий код. Плагін також дозволяє перекладати свої публікації на більш ніж 20 різних мов. Він також автоматично виявляє вже зареєстрованих користувачів, підтримує декілька електронних листів з повідомленнями електронною поштою, дозволяє призначати подані повідомлення будь-якому зареєстрованому користувачеві та робити багато іншого.

Пов’язані: Як розробити список електронної пошти

9. Фронтальний завантажувач

Frontend Uploader, створений користувачем плагін

Фронтальний завантажувач – це ще один чудовий плагін WordPress, який ви можете використовувати для прийняття створеного користувачем вмісту на своєму веб-сайті. Ви можете використовувати плагін, щоб створити форми, які легко налаштовуються, та додати їх до своїх публікацій та сторінок. Плагін буде зберігати поданий вміст для модерації і не відображатиме його на вашому веб-сайті, поки ви не затвердите його.

Оскільки в плагіні наразі немає конструктора форм, вам доведеться використовувати короткий код для відображення форм. Ви можете ввімкнути функції Akismet і Recaptcha, щоб увімкнути захист від спаму. Плагін також повідомляє вас про будь-яке нове подання електронною поштою за замовчуванням.

Ознайомтеся з найкращим плагіном для видачі WordPress.

Ось деякі з плагінів, які допоможуть вам створити створену користувачем контентну кампанію на своєму веб-сайті. Для отримання більш детальної інформації ознайомтесь з цим посібником на Як використовувати вміст, створений користувачами в WordPress, для розвитку вашого бізнесу знати більше.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map