9 кращих плагінів WordPress подій порівняно (2020)

кращі плагіни WordPress події


Ви шукаєте найкращі плагіни WordPress подій? Якщо у вас є веб-сайт WordPress і планується майбутня подія, плагін може допомогти досягти успіху. Від простих календарів до розширених форм реєстрації подій, правильні плагіни можуть спричинити клопоти та напружити організацію фантастичного заходу, що переповнюється варенням..

У цій статті ми поділимося 9 кращими плагінами WordPress подій на ринку. Виберіть 1 або об’єднайте пару, щоб перетворити ваш веб-сайт у шедевр, що координує події.

Пов’язані: 26 найкращих тем WordPress для подій & Конференції.

1. WPForms

WPForms, реєстрація користувачів, плагін, плагін для входу користувачів

Ви, напевно, вже знаєте WPForms як найкращий плагін для контактів, який існує, але чи знаєте ви, що він також може бути використаний як 1 з найкращих плагінів WordPress подій?

За допомогою використання Шаблони форм Пакет Аддон, ви можете використовувати WPForms для створення дивовижних форм реєстрації подій для відвідувачів вашого сайту, щоб придбати квитки або зареєструватися на вашу подію.

Завдяки додатку до шаблонів ви матимете на вибір кілька форм реєстрації подій, що відповідають вашій ніші. Це чудово, тому що вам не доведеться створювати форму з нуля, економлячи тону часу на вашому боці. І, з відомим інтуїтивно зрозумілим конструктором перетягування WPForms, створення форми – абсолютний вітер.

Ви навіть можете підключити свою форму за допомогою різних веб-додатків, включаючи Календар Google, через Zapier.

Вам потрібен план Pro (або краще) WPForms, щоб створити форму реєстрації події в WordPress. Однак, використовуючи наш код купона, SAVE10, ви можете зняти 10% від вартості!

Почніть з WPForms сьогодні!

2. EventON

Евентон

Маючи понад 250 варіантів налаштування, EventON – це один з найбільш вражаючих плагінів створення календаря, і, безумовно, один з найкращих плагінів WordPress подій, доступних.

Незалежно від того, що ваша подія триває 1 день або кілька тижнів, ви зможете відобразити її в красивому, мінімалістичному календарі. Ви також можете встановити подію як разову подію або повторюваний привід.

EventON використовує короткі коди для вбудовування календарів подій на ваші сторінки, тому ви можете легко додати календар до будь-якої публікації або сторінки WordPress, не маючи жодних навичок кодування. Якщо ви вмієте копіювати та вставляти, у вас вже є всі необхідні навички, щоб швидко додати користувальницький календар на свій веб-сайт.

Додайте обрані зображення, змініть кольори, покажіть карту, додайте піктограми соціального доступу та багато іншого.

Почніть з EventON сьогодні!

3. Графік заходів

Розклад заходів

Розклад заходів ідеально підходить для викладачів, які навчають повторюваних занять, яким потрібен швидкий і простий спосіб відображення своїх графіків. Він також добре працює на спортивних змаганнях (від ігор у Лізі до професійних матчів ММА), на виставках мистецьких галерей тощо. Будь-який професіонал із встановленим робочим часом або періодичними подіями вважатиме цей плагін неймовірно корисним.

Графік подій, який легко налаштовується, та вдосконалені фільтри, інтуїтивно зрозумілий у використанні та легко вбудовується. Найкраще: він також є плагінами, сумісними з GDPR.

Почніть роботи з розкладом подій!

4 Розкладіть його!

Розкладіть його

Варення, наповнене безкоштовними та преміальними добавками, календаризуйте це! є обов’язковим плагіном подій. З налаштовуваними кольорами та понад 600 шрифтами, цей календар має нескінченні варіанти, коли справа стосується стилю та відповідності вашому бренду.

Маючи повну підтримку WPBakery Page Builder, цей плагін, готовий до перекладу, простий у використанні та візуально відверне відвідувачів вашого сайту. Він навіть дозволяє приймати платежі, підключати його до свого магазину WooCommerce або акаунта Eventbrite або використовувати спонсоровані реклами за допомогою своїх преміальних розширень..

Почніть з календаря! Сьогодні!

5. ПодіїПлюс

ПодіїПлюс реєстрації та бронювання

Календар подій, реєстрація та бронювання EventsPlus – це плагін “все в одному”, який, безумовно, заслуговує на місце у нашому списку найкращих плагінів WordPress подій. Це справді вражає як адміністратор, так і як відвідувач сайту.

Абсолютно ніякі додаткові додатки не потрібні, якщо ви вирішили завантажити EventsPlus. Це все покрито, що робить його вартістю витрат. Щойно ви заплатите за завантаження, ви отримаєте доступ до будь-яких доступних функцій преміум-класу з необмеженими оновленнями.

Учасники вашої події можуть зареєструватися та оплатити через PayPal або Authorize.net. Ви також можете прийняти пожертви на свою подію, якщо потрібно. Крім того, у вас є можливість надсилати персоналізовані автоматичні електронні листи учасникам після їх реєстрації. Ви також можете створити купонні коди, щоб дати відвідувачам знижку на ціну входу.

EventsPlus має адаптивну сітку подій, необов’язковий таймер зворотного відліку, кольорові категорії, інтеграцію Google Maps та можливість встановлення кількох повторюваних подій. Він готовий до перекладу на декілька мов і може бути розміщений на будь-якій публікації, сторінці чи областях для віджетів за допомогою простого короткого коду (використовується як для повних календарів, так і для окремих подій).

Одна з наших улюблених особливостей? EventsPlus дозволяє експортувати як список подій, так і список відвідувачів, що робить їх простим для друку або просто мати під рукою для легкої довідки.

Почніть роботу з EventsPlus сьогодні!

6. Календар подій

календар подій

Календар подій від Modern Tribe – це безкоштовний плагін, доступний у сховищі плагінів WordPress, який використовується для створення та керування простими календарями подій.

Якщо ви розробник або прагнете найняти розробника, ви отримаєте більше користі від Календаря подій, ніж щодня. Він містить таблицю стилів скелета та часткові переопрацювання шаблонів, а також теги шаблонів, гачки та фільтри. Його благають зламати і модифікувати, щоб перетворити це на щось по-справжньому приголомшливе. Якщо у вас є час, терпіння та вміння розблокувати приховані скарби, які цей плагін може запропонувати, це досить дивовижно.

Для кмітливих користувачів, які не користуються технологіями, Календар подій може відчувати себе дуже “базовим”. Це не так інтуїтивно, як інші плагіни у цьому списку, як це було створено “розробниками, для розробників”, і використання додатка з голими кістками без додаткових модифікацій з вашого боку може забрати ваш загальний досвід.

Однак, навіть не-кодери можуть використовувати цей плагін, якщо все, що їм потрібно, – це базовий календар. Після встановлення він дозволяє відображати простий календар на вашому сайті, який ви можете використовувати для відносного запису у своїх подіях. Однак якщо ви кваліфікований кодер, ви можете підняти цей календар до нових рівнів.

Почніть з календаря подій сьогодні!

7. Квитки на події

плагін на події

Як і Календар подій, Квитки на події створив Modern Tribe. Однак цей плагін трохи доступніший для всіх рівнів користувачів.

Додайте функцію RSVP або продайте квитки на будь-яку публікацію або сторінку WordPress. Просто підключіть свій акаунт PayPal до плагіна Event Tickets, і ви готові прокати!

Адміністратори сайту можуть легко перевірити список зареєстрованих відвідувачів зі своєї інформаційної панелі WordPress. Це простий у користуванні навіть для початківців.

Однак, оскільки квитки на події були створені Modern Tribe, ми повинні відзначити, що подібно до календаря подій (№ 6 у нашому списку), він має чудові можливості налаштування, якщо у вас є правильний набір розробників. Якщо ви вирішили проблему, Квитки на події можна перетворити з великого базового плагіна на щось абсолютно неймовірне.

Почніть з квитків на події сьогодні!

8. Події, зроблені легко

події стали легкими

Якщо ви користуєтесь веб-сайтом для членства, важливо мати можливість зробити подію приватною / лише для членів. Події Made Easy мають таку можливість, і вона працює добре.

Керуйте членством, локаціями, публічними або приватними подіями та сплачуйте всі за допомогою одного плагіна. Легко задіяні події дозволяють легко приймати бронювання, збирати платежі через декілька платіжних шлюзів та відображати ваші події у списку чи календарі.

Функції перекладу для декількох мов, функції “Made Made Easy” можна використовувати у публікаціях, сторінках або віджетах бічної панелі.

Почніть роботи з подій, що проходять легко сьогодні!

9. Календар подій все в одному

всебічний календар подій

Плагін All-in-One Calendar Календар унікальний тим, що включає повну підтримку ics / ical. Це означає, що ви можете легко імпортувати події з інших календарів (Календар Google, Apple iCal, MS Outlook тощо), а відвідувачі вашого сайту підписуються на ваш календар подій.

Вбудовування Карт Google, кольорові кодовані категорії, пропоновані зображення, розширена фільтрація, SEO-оптимізація та автоматичні теги – це безкоштовний плагін. Він також готовий до перекладу, може використовуватися для створення повторюваних подій, і легко вставляється у повідомлення та сторінки за допомогою простого короткого коду.

Почніть роботу з календарем подій все в одному сьогодні!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам виявити найкращі плагіни WordPress подій.

Якщо вам сподобалася ця стаття, можливо, вам також сподобається наш список найкращих плагінів довідкової служби для підтримки клієнтів, а також наш список плагінів для призначення WordPress..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map