9 НАЙКРАЩЕГО режиму обслуговування та незабаром плагіни для WordPress (2020)

кращий WordPress найближчим часом плагіни


Шукаєте найкращі найближчі плагіни сторінки? Коли ваш блог або веб-сайт перебувають у процесі розробки, вам потрібно буде показати відвідувачам професійну сторінку, яка найближчим часом. Таким чином вони зможуть повернутися та відвідати ваш веб-сайт, як тільки вони будуть готові.

У цій статті ми поділимося найкращим режимом обслуговування та найближчими плагінами сторінки.

Перш ніж зануритися, варто трохи поглянути на те, який режим обслуговування та найближчі сторінки.

Незабаром плагін для WordPress – що це таке і навіщо це потрібно??

Незабаром плагін дозволяє вам легко створити найближчу сторінку, не торкаючись жодного рядка коду. Цей плагін стане в нагоді створити найближчу сторінку, щоб зацікавити користувачів про запуск, будь то сайт, блог чи продукт.

Перевага полягає в тому, що він допомагає вам почати збирати електронні адреси потенційних клієнтів і отримати швидкий початок роботи з SEO з першого дня.

Що таке режим обслуговування WordPress?

Режим обслуговування WordPress – це режим, який ви можете ввімкнути на своєму веб-сайті, відклавши його для обслуговування. Цей режим стане в нагоді, коли вам потрібно подбати про кілька адміністративних завдань на вашому сайті, таких як розгортання нової функції, активація плагіна та оновлення ядра WordPress. тощо, що вплине на ефективність сайту.

включення режиму обслуговування WordPress

Перевівши WordPress в режимі обслуговування, ви можете сказати своїй аудиторії, що ваш сайт не зламаний, а тимчасово закритий для планового обслуговування. Таким чином ви зможете зберігати свою репутацію на плаву і навіть повідомляти пошукові системи про те, що ваш сайт наразі не працює для планового обслуговування, так що це не впливає негативно на ваш SEO.

Як перевести WordPress в режим обслуговування?

WordPress оснащений вбудованою функцією обслуговування, яка вмикається автоматично під час виконання адміністративних завдань, таких як оновлення ядра WordPress.

повідомлення режиму обслуговування WordPress

Повідомлення в режимі технічного обслуговування за замовчуванням виглядає нудно, в якому йдеться “Коротко недоступне для планового обслуговування. Перевірте через хвилину ».

Якщо ви хочете перевести WordPress в режим обслуговування на кілька годин або просто потрібно замінити повідомлення режиму технічного обслуговування за замовчуванням на користувацьку сторінку, настійно рекомендується використовувати плагін режиму обслуговування WordPress.

9 найкращих плагінів для WordPress

 1. SeedProd
 2. EZP скоро
 3. Сторінка під будівництвом
 4. Незабаром WP
 5. IgniteUp
 6. Режим технічного обслуговування WP
 7. Невдовзі легко
 8. Незабаром
 9. Режим обслуговування

Давайте розглянемо кілька найкращих плагінів, які незабаром і підтримують режим WordPress.

1. НасінняПрод

SeedProd

SeedProd – це абсолютно найкращий WordPress, який незабаром з’явиться на сторінці та плагіні режиму обслуговування. Це дозволяє миттєво створювати професійні сторінки, що незабаром в WordPress, завдяки неймовірно простому інтерфейсу та програмісту в реальному часі.

Ви також можете налаштувати вбудовані конструкції, щоб персоналізувати свою найближчу сторінку. Він оснащений майже півмільйона безкоштовних фонових зображень, понад 750 шрифтів Google і безлічі тем, що скоро з’являться на сторінці. Ви навіть можете створити сторінку з повноекранним фоном відео.

Цей плагін інтегрується з найпопулярнішими сервісами електронної пошти, включаючи постійні контакти, MailChimp, AWeber, Drip, ActiveCampaign тощо, щоб збирати електронні адреси від відвідувачів та автоматично відповідати на них, щоб розпочати зв’язок до офіційного запуску вашого сайту. Він також інтегрується з Google Analytics, щоб ви могли відстежувати поведінку відвідувачів.

Він також пропонує параметр захисту паролем, щоб ви могли обмежити доступ до своїх клієнтів, дозволяючи їм переглядати лише те, що вам потрібно.

незабаром сторінка для wordpress

SeedProd має просту функцію соціального обміну, яка дозволяє відвідувачам ділитися вашим веб-сайтом у Facebook, Twitter, Pinterest тощо. Він має багатомовну підтримку та відповідність GDPR, щоб ви могли легко створити власну політику конфіденційності.

Ціна: Є безкоштовна версія з основними функціями та преміум-версією з більш вдосконаленими функціями, починаючи з $ 29,60 на рік.

2. Незабаром відбудеться EZP

EZP скоро

EZP Coming Скоро – це простий плагін WordPress, який найближчим часом. Він збирає електронні листи від відвідувачів вашого веб-сайту за допомогою інтеграції з MailChimp, постійним контактом тощо. Він підтримує повноекранне відео, шрифти Google, професійні фони тощо.

Як і інші плагіни, що незабаром надходять, це допоможе вам обмежити доступ клієнтів для ваших бета-запусків. Крім того, у нього є таймер зворотного відліку, який дозволяє вашим користувачам точно знати, коли ваш веб-сайт буде доступний. Ваші користувачі також можуть ділитися вашим веб-сайтом на платформах соціальних медіа.

Ціна: $ 14,95 на рік.

3. Сторінка під будівництвом

Сторінка під будівництвом

Як випливає з назви, “Сторінка під забудовою” – це скоро WordPress, цільові сторінки та плагін на сторінці створення. Це дозволяє швидко запускати найближчу сторінку або цільові сторінки швидко, використовуючи її простий інтерфейс. У ньому понад 150 шаблонів сторінок для розробки вашої найближчої сторінки.

У розділі “Конструкторська сторінка” входить розробник зручних для початківців програм для створення сторінок. Крім того, вона включає в себе функцію філії та відстеження трафіку для контролю джерела вашого трафіку.

Ціна: $ 69 за все життя.

4. Незабаром WP

Незабаром WP

Незабаром WP – це відмінний режим обслуговування WordPress і незабаром плагін на сторінці. У ній є красиві теми для найближчих сторінок, щоб заощадити ваш час, коли справа стосується загального дизайну. Ви можете налаштувати ці теми так, щоб вони відповідали бренду вашого бізнесу, щоб відвідувачі не заплутувалися після запуску вашого веб-сайту. Він постачається з безліччю безкоштовних зображень, професійними темами, інтуїтивно зрозумілими елементами дизайну тощо.

Це дозволяє обмежити доступ до веб-сайту лише клієнтам. Незабаром WP підтримує автоматичні відповіді, програмне забезпечення CRM, вебінари та інше маркетингове програмне забезпечення. Це простий у використанні та оптимізований для швидшого завантаження на ваш веб-сайт.

Ціна: $ 29 на рік.

5. IgniteUp

Проігноруйте

IgniteUp – це безкоштовний WordPress, який незабаром з’явиться та плагін на сторінці режиму обслуговування. Він має необмежений дизайн і працює із зовнішніми шаблонами, щоб перенести найближчу сторінку на наступний рівень. Ви можете налаштувати свою найближчу сторінку за кілька кліків завдяки простому інтерфейсу та вбудованій тематиці.

Він інтегрується з популярними службами маркетингу електронної пошти для збору електронних адрес від відвідувачів. Він також дозволяє додавати користувальницьке вітальне повідомлення за допомогою таймера зворотного відліку, щоб користувачі дізналися, коли буде запущений ваш веб-сайт.

Ціна: БЕЗКОШТОВНО!

6. Режим технічного обслуговування WP

Режим технічного обслуговування WP

Режим технічного обслуговування WP – це потужний, безкоштовний плагін на сторінці режиму обслуговування WordPress. Він постачається з найближчим часом шаблонами сторінок, щоб ви могли легко інформувати користувачів про ваш новий продукт або запуск веб-сайту. Він також включає шаблони цільових сторінок, щоб перенаправити користувачів на певні сторінки.

Інші функції включають таймер зворотного відліку, контактну форму, форму підписки, підтримку на багато сайтів та піктограми соціальних медіа. Він оптимізований для SEO, працює з будь-якою темою WordPress і повністю настроюється, щоб ви могли змінювати кольори, шрифти, фони тощо.

Ціна: БЕЗКОШТОВНО!

7. Невдовзі легко!

Невдовзі легко

Easy Coming Soon – це безкоштовний плагін WordPress, який незабаром з’явиться. За допомогою нього можна швидко додати найближчу сторінку на свій веб-сайт із таймером назви та зворотнього відліку. Не має значення, яку тему WordPress ви вирішите використовувати, плагін Easy Coming Soon буде працювати з нею.

На ньому відображається ваша найближча сторінка для стандартних відвідувачів, тоді як користувачі, які ввійшли, можуть отримати доступ до веб-сайту у фоновому режимі. У неї є вбудований редактор для перетягування елементів. Вам не потрібні якісь професійні навички кодування, щоб створити свою найближчу сторінку, якщо ви використовуєте цей плагін.

Ціна: БЕЗКОШТОВНО!

8. Незабаром

Незабаром

Скоро буде професійним плагіном WordPress для найближчих сторінок. Це додає найближчу сторінку на вашому веб-сайті, збирає адреси електронної пошти від відвідувачів, отримує соціальні сподобання та спільний доступ та показує таймер зворотного відліку для оновлення відвідувачів про запуск вашого веб-сайту.

У ньому є заздалегідь створені шаблони для найближчих сторінок. Ви можете скористатися конструктором перетягування, щоб додати елементи та створити сторінку. Він повністю чуйний і підтримує режим переадресації, щоб користувачі могли побачити найближчу сторінку швидкого доступу з інших URL-адрес.

Ціна: 39 доларів на рік.

9. Режим обслуговування

Режим обслуговування

Режим обслуговування – це преміальний плагін WordPress для додавання сторінок режиму обслуговування на ваш веб-сайт. Це дозволяє вам приватно працювати над своїм веб-сайтом під час виходу на екран, показуючи прекрасні сторінки, що незабаром відвідувачам надалі. Ви також можете додати таймер зворотного відліку, щоб повідомити відвідувачам, коли ваш веб-сайт буде готовий.

У ньому є 6 чуйних шаблонів для скоро відкритих сторінок. У ньому є стильна типографія та інтеграція Google Fonts для залучення ваших користувачів. Він також інтегрується з кількома соціальними мережами, щоб вони могли ділитися вашим веб-сайтом.

Ціна: $ 23 на рік для преміум-версії.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращий режим обслуговування WordPress та найближчі плагіни сторінки. Ви також можете перевірити наш список найкращих плагінів довідкової служби WordPress для підтримки клієнтів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map