9 найкращих інструментів SEO для збільшення трафіку вашого веб-сайту, ШВИДКО!

кращі інструменти seo у порівнянні


Ви хочете привернути більш цільовий трафік на свій веб-сайт із пошукових систем? За допомогою правильних інструментів SEO ви можете перестати здогадуватися і почати витрачати свій час та ресурси на те, що насправді працює на збільшення органічного руху.

У цій статті ми поділимося кращими інструментами SEO моніторингу, які повинен мати кожен маркетолог у своїй панелі інструментів.

Використання інструментів SEO для збільшення трафіку вашого сайту

Оптимізація пошукових систем може бути складною, особливо завдяки незмінним алгоритмам пошукових систем.

За допомогою правильного набору інструментів моніторингу SEO ви можете збільшувати трафік свого сайту, незважаючи на постійні зміни алгоритму.

Наявність правильних інструментів аналізу SEO допомагає:

 • виявити можливості для органічного зростання трафіку
 • виправити вразливості на вашому сайті, які можуть зашкодити вашому рейтингу пошуку
 • аналізувати та оптимізувати ваші кампанії
 • прискорити загальний процес SEO

Давайте розглянемо кілька найкращих інструментів SEO аналізу, які допоможуть вам збільшити трафік вашого сайту.

1. SEMrush

завивка

SEMrush – це всебічний інструмент SEO-аудиту, який дозволяє вам перевіряти свої можливості SEO та збирати інформацію від конкурентів для збільшення трафіку вашого сайту..

За допомогою SEMrush можна визначити важливі органічні ключові слова для вашого сайту, за якими легко ранжирувати, веб-сайти, на яких можна створювати зворотні посилання, збирати згадки про бренд для використання рекламних можливостей та багато іншого.

Деякі з найпопулярніших функцій SEMrush, які вам дуже корисні, – це:

 • На сторінці SEO-перевірка
 • Інструменти аудиту зворотної лінії
 • Інструмент ключових слів КПП
 • Контент-аналізатор
 • І більше…

Почніть з SEMrush сьогодні.

2. Арефів

ахрефи

Ahrefs – це ще один набір SEO, який постачається з різними інструментами SEO-аналізу для поліпшення рейтингу пошуку та збільшення вашого органічного трафіку. Завдяки Ahrefs ви отримуєте детальний звіт про органічний пошук, який показує вам точні ключові слова, за якими оцінюють ваші конкуренти в результатах пошуку. Він також дає вам ключові ідеї, на які можна націлити, щоб збільшити пошук та виявлення бренда.

Його інструмент перевірки зворотних посилань – справжня дорогоцінний камінь для кожного експерта з SEO. Просто вставте URL-адресу в їхній інструмент провідника сайту, і ви знайдете цінні показники SEO щодо цього посилання.

Інші корисні особливості Ahrefs – це інструмент провідника контенту та інструмент відстеження ранжування, який допомагає вам знайти високоефективні звіти про вміст та місцеположення відповідно до рейтингу.

Почніть з Арефів сьогодні.

3. Google Analytics

Google Analytics

Google Analytics можна використовувати як інструмент моніторингу SEO, але це важливо, якщо ви хочете отримати максимум своїх зусиль із SEO. Google Analytics дає вам інформацію про важливі дані, такі як органічний трафік, джерела трафіку, показник відмов, час на сайті, швидкість сторінки та багато іншого.

Вся ця інформація дозволить вам легко побачити, що працює на вашому веб-сайті, а що ні, і дасть вам зрозуміти, як підвищити свій SEO, отримати більше трафіку на своєму сайті та збільшити кількість конверсій.

Google Analytics повністю безкоштовний і простий у підключенні до вашого веб-сайту. Крім того, коли ви зв’яжете свій обліковий запис Google Analytics з консоллю пошуку Google (номер 7 у цьому списку), ви отримаєте ще більш цінну інформацію у своїх звітах Google Analytics, наприклад, ключові слова, які користувачі використовують для пошуку вашого сайту, наявність вашого сайту в Google результати пошуку та багато іншого.

Почніть з Google Analytics сьогодні.

4. Йоаст SEO

yoast seo

Yoast SEO – один з найкращих плагінів SEO, який дозволяє легко оптимізувати веб-сайт WordPress для кращого рейтингу пошукових систем..

На відміну від інших плагінів WordPress SEO, Yoast SEO змушує вас вибрати ключове слово для вашого блогу, а потім переконається, що ви належним чином використовували його на сторінці. Yoast SEO показує вам фрагменти SEO у вашому редакторі сторінок. Таким чином ви можете легко редагувати ваш мета-опис, щоб покращити показник кліків у результатах пошуку.

Коротше кажучи, Yoast SEO піклується про всю технічну SEO-оптимізацію для вашого сайту.

Почніть з Yoast SEO сьогодні.

5. BuzzSumo

buzzsumo

BuzzSumo дозволяє проаналізувати, який тип контенту найкраще підходить для будь-якої теми та розбиває ефективність за різними показниками на веб-сайтах, ключових словах тощо. Ви починаєте з введення свого ключового слова в поле пошуку, а потім виявляєте, який вміст найкраще відповідає йому.

За допомогою BuzzSumo ви також можете знайти ключових факторів, які рекламують ваш вміст, щоб ви могли надіслати на них електронну пошту..

Щоб знайти найефективніший заголовок, просто потрібно ввести тему, над якою працюєте. Він надасть вам список усіх найпопулярніших заголовків за цією темою, класифікований за кількістю соціальних акцій.

Ви можете створювати сповіщення про будь-яке ключове слово, пов’язане з вашим брендом, яке підтримує вас у курсі нового та актуального вмісту.

Почніть з BuzzSumo сьогодні.

6. Moz Pro

моз

Moz Pro – це повний набір SEO, який постачається в комплекті з різними інструментами SEO аудиту, щоб допомогти вам збільшити рейтинг пошуку.

Кожен план Moz Pro включає MozBar premium, панель інструментів аудиту SEO для браузера Chrome. Панель інструментів дає вам миттєві показники під час перегляду будь-якої сторінки чи SERP (сторінки результатів пошукової системи).

Використовуючи провідник Open Site Explorer, ви можете виявити можливості зворотної посилання та виявити потенційно вразливі посилання на ваш сайт, щоб ви могли їх видалити.

Він також сканує та перевіряє ваші сайти на предмет проблем уразливості, які не дозволяють відвідувачам сканувати ваш сайт, надаючи вам спокій.

Почніть з Moz Pro сьогодні.

7. Консоль пошуку Google

консоль пошуку Google

Пошукова консоль Google – один з найкращих безкоштовних інструментів SEO, який дає детальну інформацію про ефективність вашого веб-сайту в результатах пошуку Google. За допомогою Пошукової консолі Google можна визначити, як Google переглядає ваш сайт та оптимізувати його ефективність у результатах пошуку. Наприклад, ви можете визначити:

 • пошукові запити, які викликали покази та кліки в Google
 • пристрій, який ваші клієнти використовують у Google, щоб відкрити ваш сайт
 • географічне місцезнаходження вашого клієнта
 • цільові сторінки, через які відвідувачі зайшли на ваш веб-сайт

Для подальшого аналізу ви можете підключити пошукову консоль до свого облікового запису Google Analytics. Таким чином, ви можете імпортувати дані Пошукової консолі Google в Google Analytics, а також аналізувати та вдосконалювати свої SEO кампанії.

Почніть з пошукової консолі Google вже сьогодні.

8. Відповідь громадськості

відповідь громадськості

Відповідь громадськості – це безкоштовний інструмент, який допомагає визначити питання, які шукають цільові аудиторії в Google. Створюючи контент, ви можете написати відповіді на ці відповідні запитання, щоб ваш вміст відображався в результатах, коли хтось шукає в Інтернеті.

Відповідь громадськості генерує багато різних ідей із вмістом на основі введеного ключового слова. Після того, як ви отримаєте кілька відповідних ідей щодо тем, ви можете включити до списку менш конкурентоспроможні.

Відповідь громадськості – це чудовий інструмент мозкового штурму, який дозволяє створювати вміст, який, ймовірно, читається, ділиться, і, що найголовніше, приносить цільовий органічний трафік на ваш сайт.

Почніть з відповіді громадськості вже сьогодні.

9. MonsterInsights

чудовисько

MonsterInsights – найкращий плагін Google Analytics для WordPress, який дозволяє легко відстежувати ефективність ваших SEO-кампаній. Завдяки MonsterInsights підключити веб-сайт до Google Analytics надзвичайно просто. До налаштувати Google Analytics за допомогою WordPress, все, що вам потрібно зробити – це активувати плагін і зробити кілька клацань, не торкаючись жодного рядка коду.

Нижче наведено кілька способів може використовувати MonsterInsights для відстеження ефективності SEO вашого веб-сайту.

 • Відслідковуйте зміни в органічному трафіку, щоб ви могли придумати стратегії його збільшення.
 • Відстежуйте ефективність SEO для певної сторінки та визначайте, що працює, а що – ні.
 • Відслідковуйте пошукові запити, щоб зрозуміти релевантність цих ключових слів на своїх сторінках.
 • Оцініть зацікавленість ваших сторінок і з’ясуйте, чи допоможе ваш вміст вирішити проблему відвідувачів.
 • Виміряйте мобільність свого сайту
 • Виміряйте швидкість сайту

Окрім відстеження ефективності SEO, MonsterInsights полегшує вам включення різних функцій відстеження Google Analytics, таких як Відстеження електронної комерції, форми відстеження, відстеження оголошень, Крім того, ви можете переглянути загальну ефективність свого веб-сайту на інформаційній панелі WordPress, не входячи у свій профіль Analytics.

Почніть з MonsterInsights вже сьогодні.

Хочете замість цього почати з безкоштовної версії? Спробуйте MonsterInsights Lite.

Як використовувати найкращі інструменти SEO для збільшення трафіку вашого сайту

Тепер, коли ми розглянули різні інструменти аналізу SEO, настав час вирішити, який з них слід використовувати для збільшення вашого трафіку.

SEMrush – це найкращий все-в-одному інструмент SEO звітування що допомагає вам знайти можливості для створення посилань, проведення аудиту сайту, відстеження рангів тощо.

Коли справа доходить до SEO оптимізація на місці, Йоаст SEO – найкраще рішення для вашого сайту. Завдяки Yoast SEO, ви можете перестати турбуватися про технічні характеристики SEO та почати оптимізувати свої сторінки з легкістю.

Якщо ви шукаєте плагін Google Analytics для проаналізуйте свою SEO-ефективність, шукати не далі MonsterInsights. MonsterInsights полегшує налаштування Google Analytics для ваших веб-сайтів WordPress.

Також перегляньте нашу статтю про ефективність та швидкість WordPress та перевірте швидкість веб-сайту для кращих результатів.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі інструменти SEO для збільшення трафіку вашого веб-сайту.

Завдяки найкращим плагінам для покоління WordPress, ви можете експоненціально розробити свій список електронної пошти та отримати максимальну користь від маркетингу електронної пошти.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map