9 найкращих модулів WordPress Lead Magnet для 2020 року (порівняно)


Пропонувати свинцевий магніт – це найкращий спосіб перетворити відвідувачів у потенційні клієнти. Але чи є у вас правильний плагін для свинцевого магніту на вашому сайті?

За допомогою правильного плагіна для свинцевого магніту ви можете створити форму реєстрації електронної пошти та запропонувати ведучий магніт в обмін на електронну адресу відвідувачів..

У цій статті ми покажемо вам кілька найкращих плагінів свинцевого магніту WordPress, які допоможуть вам перетворити відвідувачів у потенційні клієнти.

Що таке свинцевий магніт?

Свинцевий магніт – це стимул, який ви можете запропонувати потенційним покупцям в обмін на їхні контактні дані, наприклад електронну адресу, номер телефону тощо. Вашим головним магнітом може бути все, що, на вашу думку, спонукає користувачів підписатися на ваш список..

Це може бути безкоштовний контрольний список PDF, відео, довідка, електронна книга, цифровий ресурс для завантаження тощо. Щоб перетворити відвідувачів на потенційні клієнти, ви можете демонструвати головний магніт / стимул у формі реєстрації та заохочувати користувачів підписатися на вашу електронна розсилка.

Навіщо використовувати плагін свинцевого магніту для перетворень

Форми оптину, які ви використовуєте для передачі свинцевих магнітів, відіграють важливу роль у створенні потенційних клієнтів для вашого бізнесу. Якщо ви користуєтесь службою маркетингу електронної пошти, у вас вже має бути можливість створити форми для оптимізації для свого сайту.

Хоча ці форми для оптимізації достатньо хороші, щоб почати роботу, більшість цих форм виглядають загальноприйнятими і не можуть привернути увагу вашого користувача, що означає, що коефіцієнт конверсії буде низьким.

Щоб розширити список електронної пошти, збільшивши ставку підписки, вам потрібно переконатися, що форми optin є унікальними та привабливими.

Ось тоді входять плагіни свинцевого магніту. Використовуючи плагін для свинцевого магніту на своєму веб-сайті, ви можете:

 1. Створюйте різні типи оптимізації, такі як спливаючі панелі лайтбоксу, плаваючі бари, вітальні килимки на весь екран тощо.
 2. Оптимізуйте свої оптимізації для конверсії.
 3. Інтегруйте свої оптимісти з основними послугами маркетингу електронною поштою.
 4. Показуйте свою оптимізацію для цільової аудиторії для кращих результатів.

Завдяки хорошому плагіну свинцевого магніту ви можете легко створювати оптимінові форми з високою конверсією.

1. OptinMonster

OptinMonster, покоління клієнтів, інструмент маркетингу, створення списку електронної пошти

OptinMonster це один з найкращих плагінів свинцевого магніту, який допоможе вам розширити список електронної пошти та збільшити продажі. Особливість націлювання – це те, що змушує OptinMonster залишатися попереду кривої, наприклад, націлювання на поведінку, націлювання на рівні сторінки, націлювання на географічне розташування тощо.

Ще кілька способів заробити більше потенційних клієнтів за допомогою OptinMonster:

 • Оновлення вмісту: перетворіть свою публікацію в блог на головний магніт, який можна завантажити, наприклад електронну книгу, і запропонуйте її у своєму дописі. Дізнайтеся, як створити оновлення вмісту за допомогою OptinMonster.
 • Блокування вмісту: публікуйте свій високоцінний вміст на своєму сайті, але надайте доступ лише тим, хто підписався на ваш список. Тут ваш вміст – ваш головний магніт.
 • створюйте різні типи кампаній, такі як спливаюче вікно лайтбоксу, рядок прокрутки, плаваюча панель, форми бічної панелі тощо

2. Форми WP

WPForms, плагін для свинцевого магніту

WPForms – це чудовий плагін для свинцевого магніту, який допомагає створювати потужні контактні форми та форму свинцевого магніту для перетворення користувачів у потенційні клієнти. Конструктор форм перетягування, який пропонує плагін, робить створення ваших форм швидким і простим. Щоб заощадити час, він пропонує різні вражаючі заздалегідь створені шаблони, які можна використовувати відразу, включаючи форму реєстрації на розсилку.

Ви можете використовувати плагін, щоб розділити довгі форми на кілька сторінок, щоб покращити роботу користувачів. Інші переваги використання цього плагіна включають:

 • надійний варіант захисту від спаму, використовуючи функцію розумного кепчу та меду
 • дозволяє користувачам завантажувати файли та носії інформації з поданням форми
 • отримати миттєве повідомлення про надсилання
 • інтегруйте свої форми з різними платіжними та електронними маркетинговими послугами
 • створювати опитування та опитування та аналізувати його дані тощо.

3. Грізні форми

грізні форми

Формальні форми – ще один плагін для свинцевого магніту, який допомагає легко збирати дані. За допомогою цього плагіна ви можете легко перетворити форми у потужні, керовані даними додатки, які ідеально підходять для збільшення ваших конверсій.

За допомогою цього плагіна для перетягування форм для перетягування форм ви можете створити деякі найскладніші форми за лічені хвилини. Ви також можете дозволити своїм відвідувачам додати новий набір полів, навіть не заповнивши форму. Якщо форма занадто довга, розділіть її на кілька сторінок і додайте панель прогресу для кращого користувацького досвіду.

Плагін також пропонує варіанти для:

 • відображення звітів, графіків та діаграм на ваших бланках
 • даючи миттєві онлайн-оцінки
 • фільтруючи параметри в наступному полі та автоматично додаючи до них значення
 • додавання нових публікацій та сторінок із спеціальними полями, заголовками та навіть пропонованим зображенням

4. Процвітати лідери

плагіни свинцевого магніту,

Thrive Leads – це ще один плагін для покоління, який допоможе вам збільшити список електронної пошти. Після створення форм можна розділити тест на кращі результати. Ви також можете визначити точне місце на вашому веб-сайті, де ви хочете відобразити свій Optin.

Він також пропонує прості варіанти аналізу, яка сторінка та публікація приносять більше потенційних клієнтів. Всі форми свинцевого магніту, які ви створюєте з Thrive, це:

 • 100% мобільний відгук
 • крос-браузер сумісний
 • повністю настроюється
 • інтегрується з різними послугами маркетингу електронної пошти
 • підтримує анімацію та функцію блокування вмісту

5. LiveChat

LiveChat, ведучі плагіни магніту

LiveChat – це програмне забезпечення, яке дозволяє вам додавати параметр чату в реальному часі на свій веб-сайт і конвертувати користувачів вашого веб-сайту в потенційні клієнти.

Ви можете залучати та взаємодіяти зі своїми потенційними клієнтами та збирати їхні електронні адреси. Оскільки ви збираєте електронну адресу, ви можете звернутися до користувачів, які не завершили процес оформлення замовлення відразу.

За допомогою LiveChat ви можете не тільки спілкуватися зі своїми відвідувачами та збирати їх електронні листи, але й:

 • відправити свої дані у ваш CRM
 • керуйте отриманими замовленнями
 • приймати платежі
 • інтегруйте свій сайт із понад 170 інструментами та додатками для розширення функцій вашого веб-сайту

6. Форми ніндзя

Форми ніндзя, свинцевий магніт

Ninja Forms – це ще один плагін для свинцевого магніту, який допомагає створювати професійні форми свинцевого магніту протягом декількох хвилин, не кодуючи жодного рядка. Форми Ninja підтримують платежі через PayPal і кредитними картками.

Плагін легко інтегрується з різними службами маркетингу електронної пошти, такими як MailChimp, постійний контакт, монітор кампанії, Salesforce, Zoho, Insightly та багато іншого. Крім такої форми, Ninja Forms також дозволяє:

 • завантажувати файли
 • генерувати PDF-файли
 • створюйте багатосторінкові форми

7. Розквіт

Плагін, свинцевий магніт

Bloom – це ще один плагін для свинцевого магніту для WordPress, який допоможе вам перетворити відвідувачів у потенційні клієнти. Він пропонує 6 різних типів дисплея, включаючи вхідні спливаючі вікна, вбудовані вкладиші, вбудовані форми оптимізації, нижче форми для входу в контент, налаштування віджетів та налаштування блокування вмісту.

Ви також можете вирішити, коли відображати вашим користувачам форми свинцевого магніту. Bloom інтегрується з 19 різними постачальниками послуг електронного маркетингу. Більше можливостей Bloom включає:

 • 100+ попередньо вбудованих шаблонів
 • 3 різні орієнтації свинцевого магніту
 • Тестування A / B для покращення результатів
 • додавати, змінювати та відстежувати облікові записи

і багато іншого.

8. Привіт бар

Hello Bar – це один з найпопулярніших плагінів панелі сповіщень, який можна використовувати як плагін головного магніту для отримання потенційних клієнтів для вашого бізнесу. Цей плагін можна використовувати для розширення списку електронної пошти, просування пропозицій, отримання більшого соціального залучення та багато іншого.

Ви можете інтегрувати цей плагін із декількома службами маркетингу електронної пошти та навіть додати до нього дзвінок сповіщення. Ви можете відображати свої сповіщення в різних формах, таких як завантаження сторінок, повзунки, панелі сповіщень, спливаючі вікна тощо. Плагін також дозволяє:

 • виберіть ціль конверсії
 • налаштувати дизайн сповіщень
 • відображати цільові сповіщення
 • розділіть тест своїх форм

9. Панель повідомлень WP

Панель повідомлень WP це безкоштовний плагін, який можна використовувати для збільшення продажів та розширення списку електронних листів та підписників у соціальних мережах. Ви також можете використовувати їх для просування своїх товарів і послуг, підвищення кількості кліків і багато іншого.

За допомогою цього плагіна ви можете:

 • створити необмежену смугу сповіщень
 • додайте кнопки CTA та користувацькі коди в панелі сповіщень
 • налаштувати панель сповіщень різними шрифтами та кольорами
 • локалізувати їх на різних мовах

Ось кілька найкращих плагінів свинцевого магніту для WordPress, які допоможуть вам розробити список електронних листів. Ви також можете ознайомитися з нашою статтею про найкращі плагіни спливаючих коліс.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map