9 найкращих плагінів аутентифікації WordPress (порівняно)

найкращі плагіни автентифікації безпеки для WordPress


Чи достатньо безпечний ваш веб-сайт? Щодня зламаються тисячі блогів та веб-сайтів.

Вам потрібно буде забезпечити захист вашого веб-сайту від потенційно вразливих загроз шляхом накладення автентифікації безпеки під час входу на сайт.

У цій статті ми покажемо вам кілька найкращих плагінів аутентифікації безпеки WordPress.

Навіщо використовувати плагін для аутентифікації WordPress Security?

Є безліч дивовижних плагінів безпеки WordPress, які можуть захистити ваш веб-сайт та повідомити про будь-які підозрілі дії при виявленні.

Для вас також важливо ввімкнути автентифікацію безпеки, тому ви можете бути впевнені, що на ваш сайт входять лише авторизовані користувачі. Плагін аутентифікації безпеки може автоматично авторизувати користувачів або відпустити їх через двофакторну автентифікацію.

1. Безпека iThemes

iThemes Security, плагіни безпеки

iThemes Security – це чудовий плагін для автентифікації безпеки WordPress, який допомагає захистити свій веб-сайт у безпеці та завдяки двофакторній функції аутентифікації. Коли це ввімкнено, користувач не зможе увійти на ваш веб-сайт, якщо спочатку не введе пароль, а потім вторинний код, надісланий їх додатку аутентифікації.

Він також перевіряє численні спроби входу та обмежує кількість спроб на користувача із захистом від грубої сили WordPress. Плагін спостерігає за користувачами, які намагаються змінити будь-який файл на сайті. Якщо будь-яка така дія виявлена, плагін негайно надішле вам сповіщення, щоб ви могли вжити відповідних дій. Якщо ви підозрюєте про вразливість, ви навіть можете заблокувати доступ користувача до сайту протягом визначеного часу.

2. WP Login Plus

плагіни аутентифікації безпеки

WP Login Plus – надійний плагін, який забезпечує дивовижний захист вашого веб-сайту за допомогою процесу аутентифікації ідентифікаторів користувача. Це дозволяє вам також налаштувати сторінку входу. За допомогою цього плагіна ви навіть можете додавати анімації для входу на свій веб-сайт. Якщо ви думаєте, що цього більше не хочете, просто вимкніть його і все закінчено.

Це також дозволяє додавати параметр автоматичного завершення, щоб користувачі могли пропустити кожну дрібницю для реєстрації чи входу на сайт. Дані будуть автоматично заповнені на основі даних із пам’яті комп’ютера.

3. WorldPay XML Direct

Плагін безпеки для аутентифікації

WorldPay XML Direct – це фантастичний плагін для аутентифікації WordPress для сайту WooCommerce. Він найкраще підходить для вас, якщо ви приймаєте онлайн-платежі або пожертви. За допомогою цього плагіна ви можете спочатку надійно захопити всі платіжні дані на вашому сервері, а потім відправити захоплені дані на WorldPay. Потім він буде оброблений за допомогою розміщених сторінок оплати WorldPay.

Ви також можете мати повний контроль над тим, як ваші клієнти бачать сторінки платежів. Він підтримує аутентифікацію власників картки та забезпечує, що всі ваші платежі обробляються протоколом захисту SecureCode MasterCard. За допомогою цього плагіна можна також приймати платежі в декількох валютах.

4. WP Magic Link Login

WP Magic Link Login

За допомогою плагіна WP Magic Link Login ви можете надати можливість своїм користувачам увійти на ваш веб-сайт без пароля. Все, що їм потрібно зробити – це надіслати свої електронні адреси. Потім плагін автоматично надішле посилання на вказану електронну адресу. Термін дії цього посилання закінчується через визначений час.

Для підвищення безпеки можна ввімкнути опцію, яка приймає користувачів лише з тієї самої IP-адреси.

5. Безпека Wordfence

Плагін безпеки Wordfence

Безпека Wordfence це безкоштовний плагін безпеки, який ідентифікує та блокує шкідливий трафік, щоб забезпечити ваш веб-сайт повністю безпечним. Плагін поставляється з блокувальником IP в реальному часі, який активно працює на блокування всіх запитів з будь-яких підозрілих IP-адрес.

У ньому також є сканер шкідливих програм, який блокує всі запити, що надходять із небезпечним кодом. Двофакторна форма аутентифікації, яка постачається разом із плагіном, активно захищає ваш сайт від спамерів.

Якщо у вас є кілька адміністраторів, ви можете заблокувати деякі з них, також використовуючи відомий компрометований пароль. Ви можете користуватися плагіном на необмеженій кількості веб-сайтів, і він сповістить вас про будь-які порушення порушень пароля, вхід адміністратора, підозрілі дії на сайті тощо.

6. Двофакторна автентифікація Rublon

Рублон є ще одним плагіном аутентифікації для безпеки WordPress, який дозволяє підтримувати повну безпеку для вашого веб-сайту. Використовуючи цей плагін, ви можете захистити свій веб-сайт від Botnets, який має репутацію атакувати тисячі веб-сайтів щодня.

Все, що вам потрібно зробити – це встановити та активувати цей плагін на веб-сайті WordPress. Це миттєво захистить ваш обліковий запис адміністратора двофакторною автентифікацією на основі електронної пошти. Якщо ви хочете захистити більше одного облікового запису, вам доведеться перейти на платну версію плагіна. Ви можете скористатися цим, зареєструвавшись на офіційному веб-сайті та вибравши бажаний план.

7. Двофакторна автентифікація

Двофакторна аутентифікація

Двофакторна аутентифікація це дивовижний плагін автентифікації WordPress, який захищає дані вашого веб-сайту від пограбування будь-якими шкідливими елементами. За допомогою цього плагіна ви можете швидко додати пароль двофакторної автентифікації на свій веб-сайт і бути впевненим, що безпека вашого сайту знаходиться в надійних руках.

Це можна зробити за допомогою мобільного додатка Duo, який працює навіть у тому випадку, якщо ваш телефон поза покриттям. Крім того, ви можете ввімкнути автентифікацію за допомогою SMS або зворотного дзвінка на телефон. У плагіна також є варіанти для цього. Він чудово працює з іншими плагінами, які ви, можливо, встановили на своєму сайті.

8. Захист щита

Захист щита

Захист щита – це ще один надійний плагін аутентифікації безпеки для WordPress, який захищає ваш веб-сайт від усіх загроз безпеці двофакторною автентифікацією. Плагін підтримує автентифікатор Google та автентифікацію електронної пошти. Він також буде повідомляти вас щоразу, коли виявить загрозу на вашому сайті завдяки потужному сканеру основних файлів.

Крім того, він також працює на обмеженні спроб входу, блокуванні автоматизованих коментарів щодо спаму та багато іншого. Він також виявить та заблокує шкідливі IP-адреси, які можуть завдати шкоди вашому веб-сайту. Плагін дуже простий у використанні та налаштуванні.

9. Google Authenticator

Google Authenticator дозволяє включити двофакторну аутентифікацію (2FA, MFA) на своєму сайті. Завдяки його автентифікації ви можете бути впевнені, що ваш сайт захищений від будь-якого несанкціонованого доступу.

Він готовий до перекладу і підтримує стандартні протоколи TOTP і HOTP для методів аутентифікації. Плагін сумісний з останньою версією WordPress і чудово працює разом з різними сучасними та вдосконаленими плагінами.

Це декілька найкращих плагінів аутентифікації безпеки, які ви можете використовувати на своєму веб-сайті. Якщо ви хочете дізнатися більше про безпеку WordPress, ось докладний посібник для вас.

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map