9 найкращих плагінів для резервного копіювання WordPress (2020)

порівняно найкращі плагіни для резервного копіювання WordPress


Ви переповнені всіма різними резервними модулями WordPress на ринку? Цікаво, який із них – найкраще рішення для ваших потреб?

У цій статті ми допоможемо вам вибрати найкращий плагін для резервного копіювання WordPress для ваших потреб, порівнявши найпопулярніші додатки для резервного копіювання WordPress на ринку..

Вибір плагіна для резервного копіювання WordPress

Незалежно від розміру вашого бізнесу, інвестувати в правильний плагін для резервного копіювання WordPress цілком варто того, тому що найдорожчим резервним файлом є той, який ви ніколи не робили!

Оскільки доступні десятки плагінів для резервного копіювання WordPress, вибирати правильний, який відповідає вашим потребам, може бути складним. Нижче наведено кілька речей, які вам потрібно буде шукати в резервному плагіні WordPress:

Методи резервного копіювання:

 • Резервне копіювання бази даних: Деякі плагіни дозволяють створювати резервну копію вашої бази даних WordPress.
 • Повне резервне копіювання: Деякі плагіни дозволяють створити резервну копію всього веб-сайту, включаючи базу даних та всі файли WordPress.
 • Заплановані резервні копії: За допомогою цієї опції ви можете запланувати автоматичне запуск резервного копіювання, що дає вам спокій.

Резервне розташування:

Зрештою, більшість плагінів для резервного копіювання WordPress дозволяють зберігати файли резервного копіювання лише на власному сервері. Тепер для покращення безпеки всі хороші плагіни для резервного копіювання WordPress підтримують надсилання файлів резервного копіювання у віддалені місця, такі як Dropbox, Google Drive або Amazon S3. Таким чином, ви можете легко відновити свої файли, навіть якщо весь ваш веб-сайт зламається.

Настав час поглянути на найкращі плагіни для резервного копіювання WordPress на ринку!

1. UpdraftPlus

підвищення курсу плюс

UpdraftPlus – один з найкращих плагінів резервного копіювання WordPress на ринку. Це оцінено як найпопулярніше рішення для резервного копіювання WordPress, що містить понад мільйон активних установок.

Навіть за допомогою безкоштовної версії плагіна ви можете легко налаштувати повне, ручне або заплановане резервне копіювання всіх файлів вашого веб-сайту, включаючи вашу базу даних, плагіни та теми. Відновлення файлів просте, і ви можете це зробити з мінімальними технічними знаннями.

Найкраще, що він підтримує кілька варіантів хмарного зберігання, включаючи Google Drive, Dropbox та Amazon S3.

Хоча безкоштовна версія повністю упакована з усіма основними функціями, ви можете легко покращити основні функціональні можливості за допомогою їх преміум-версії.

Почніть з UpdraftPlus сьогодні.

2. BackupBuddy

резервний

BackupBuddy існує з початку 2010 року, захищаючи півмільйона веб-сайтів WordPress.

За допомогою декількох клацань миші ви можете створити резервну копію всього веб-сайту зі своєї інформаційної панелі WordPress. Ви можете запланувати автоматичне резервне копіювання, відправити файли резервного копіювання у віддалене безпечне місце та швидко відновити файли.

Можливість ремонту та оптимізації вашої бази даних – одна з унікальних особливостей, яку пропонує BackupBuddy. З кожною покупкою плагіна ви отримаєте 1 Гб безкоштовного сховища Stash Live. Stash Live постійно створює резервні копії змін у вашій базі даних, таких як нові або змінені публікації, полегшуючи ваш розум. Найкраще, що Stash Live працює чудово, навіть якщо ваш сайт розміщений на дешевому спільному хостингу.

Почніть з BackupBuddy сьогодні.

3. VaultPress (з Jetpack)

vaultpress

VaultPress – один із потужних плагінів резервного копіювання та безпеки для WordPress від Automattic, команди, що стоїть за WordPress.com.

За допомогою VaultPress ви можете постійно оновлювати резервну копію свого веб-сайту щоденно чи в режимі реального часу. Крім того, вона регулярно проводить сканування безпеки, тому ви можете легко виявити потенційні загрози та виправити їх. Якщо виявлено зловмисне програмне забезпечення або віруси, ви можете вигнати їх лише одним клацанням миші.

VaultPress тепер є частиною Jetpack, тому вам потрібно буде встановити Jetpack на своєму сайті, підключити свій веб-сайт до WordPress.com та вибрати (принаймні) особистий план, щоб розпочати роботу..

Почніть роботу з VaultPress від Jetpack сьогодні.

4. НазадWPUp

backwpup

BackWPUp – це ще один плагін для резервного копіювання, який створює резервну копію вашої повної установки WordPress та зберігає їх у віддаленому місці за вашими уподобаннями, таким як Dropbox або Amazon S3.

Преміальна версія дозволяє зберігати файли резервного копіювання на Google Drive та Amazo Glacier.

Деякі з унікальних особливостей преміум-версії:

 • Резервне копіювання на кілька напрямків на роботу.
 • Синхронізуйте файли у віддаленому місці резервного копіювання, наприклад, Google Drive, Dropbox.
 • Резервне копіювання конкретного файлового шляху вашого сайту відповідно до ваших потреб.

Почніть з BackWPUp сьогодні.

5. BackUpWordPress

резервне слово

BackUpWordPress – простий у використанні плагін резервного копіювання, оскільки він не потребує будь-яких конфігурацій налаштування з вашого боку. Після активації створює резервну копію ваших файлів прямо з вікна.

За замовчуванням файли резервного копіювання зберігаються у / wp-content / резервному копії вашого веб-сайту, але ви можете легко змінити шлях, якщо цього захочете. Оскільки всі файли, включаючи файли, що не належать до WordPress, будуть резервні копії в корені вашого веб-сайту, настійно рекомендується змінити шлях, щоб він був безпечним.

Плагін може працювати як на Linux, так і на серверах Windows. Це також дозволяє виключити файли, які ви не хочете створювати в резервному режимі.

Почніть з BackUpWordPress сьогодні.

6. Копіювач

копіювач

Копіювач дозволяє легко створювати резервні копії всіх файлів WordPress у zip-форматі, тому ви можете завантажувати їх у режимі офлайн, переміщуючись на ті самі чи різні сервери.

Однією з унікальних переваг використання Duplicator є його здатність клонувати ваші попередньо налаштовані сайти. Замість того, щоб вручну конфігурувати улюблені теми чи плагіни, Duplicator дозволяє налаштувати один веб-сайт та згрупувати його. Таким чином ви можете перенести попередньо налаштовані сайти WordPress в різні місця, усуваючи необхідність переробляти.

Як і багато інших популярних рішень для резервного копіювання WordPress, Duplicator дозволяє планувати створення резервних копій, відправляти їх у хмарне сховище та надсилати сповіщення електронною поштою.

Почніть з Duplicator сьогодні.

7. Часова капсула WP

wp капсула часу

WP Time Capsule – це ідеальне рішення для вас, якщо ви хочете створити резервну копію лише останніх файлів, а не всього вашого WordPress-сайту. Завдяки WP Time Capsule ви можете створити резервну копію свого веб-сайту на своїх улюблених хмарних сховищах, таких як Google Drive, Dropbox або Amazon S3.

Основна перевага капсули WP Time полягає в тому, що вона споживає значно менше ресурсів сервера, оскільки вона не стискає та не стискає резервні файли..

Щоб використовувати капсулу часу WP на своєму веб-сайті, зареєструйте обліковий запис у WP Time Capsule, встановіть безкоштовний плагін, а потім підключіть хмарний додаток до свого плагіна, щоб ви могли надсилати файли резервного копіювання WordPress у вибране місце. Після завершення повної резервної копії ви можете запланувати час для резервного копіювання нещодавно змінених файлів.

Почніть з WP Time Capsule сьогодні.

8. Резервне копіювання WP-DB

wp-db-резервне копіювання

WP-DB-Backup дозволяє створити резервну копію бази даних WordPress та надіслати її електронною поштою за вказаною вами адресою. Як зазначається в назві, він створює резервну копію вашої бази даних WordPress, тобто вам доведеться створювати резервні копії медіа-файлів вручну.

WP-DB-резервне копіювання може бути правильним рішенням для вас, якщо ви не оновлюєте сайт WordPress занадто часто або не хочете створювати резервні копії зображень. Він також очікує, що ви будете технічно схильні, тому це не найкраще для новачків. Вам доведеться самостійно створити резервну копію та відновити базу даних WordPress.

Якщо ви не хочете ризикувати самостійно обробляти файли бази даних, це не правильне рішення для вас.

Почніть з WP-DB-резервного копіювання вже сьогодні.

9. Резервне копіювання бази даних WP

резервне копіювання бази даних

Резервне копіювання бази даних WP – ще один безкоштовний плагін для резервного копіювання бази даних.

За допомогою резервної копії бази даних WP ви можете створити та відновити резервні копії лише одним клацанням миші. Він пропонує трохи більше функцій, ніж WP-DB-Backup, але в цілому дуже схожий.

Деякі з основних функцій, які вам будуть корисні, є:

 • Проста конфігурація.
 • Зберігайте резервну копію бази даних у віддаленому місці.
 • Підтримує декілька напрямків зберігання.
 • Сортування та пошук резервного копіювання зі списку.
 • Надає обширну документацію, яка допоможе вам пройти процес.

Почніть з резервного копіювання бази даних сьогодні.

Який найкращий плагін для резервного копіювання WordPress?

Без сумніву, UpdraftPlus – найкращий плагін для резервного копіювання WordPress для вашого веб-сайту. UpdraftPlus – це повне рішення резервного копіювання, яке постачається з усіма основними функціями прямо з коробки. Найкраще, що навіть безкоштовна версія пропонує безліч функцій, навіть порівняно з іншими плагінами преміум-класу.

Однак якщо ви вирішили вибрати плагін преміум резервного копіювання, який пропонує резервну копію в реальному часі, коли ваші файли змінюються, ви можете використовувати BackupBuddy. Це також дозволяє сканувати та виправляти поширені проблеми, що є величезним плюсом. Завдяки своїй функції Stash плагін також економить багато ваших ресурсів сервера.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі додатки для резервного копіювання WordPress для ваших потреб.

Щоб додатково захистити свій сайт, ви також можете перевірити найкращі плагіни WordPress для безпеки та остаточний посібник із безпеки WordPress..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map