9 найкращих плагінів для управління рекламою WordPress для збільшення доходу (порівняно)

кращі плагіни для управління рекламою WordPress


Ви монетизуєте свій блог за допомогою оголошень? Не впевнені, який плагін для управління рекламою використовувати? Використання плагіна для управління рекламою дає вам більше контролю над своїми оголошеннями та допомагає збільшити дохід.

У цій статті ми покажемо вам найкращі плагіни для управління рекламою WordPress для збільшення доходу.

Використання плагіна для управління рекламою WordPress

Монетизація вашого веб-сайту за допомогою реклами – один з найкращих способів заробити гроші в Інтернеті. Відображення реклами на вашому веб-сайті може здатися проблемою, що не потребує розуму. Однак якщо у вас немає контролю над рекламою, ви, ймовірно, залишаєте гроші на столі.

Кожен плагін для управління рекламою унікальний за функціями. Давайте розглянемо кілька переваг використання плагіна для управління рекламою на вашому сайті:

 • Показуйте оголошення в найбільш оптимальних місцях для збільшення доходу
 • Легко продавати прямі та мережеві оголошення
 • Економте час, автоматично обертаючи та плануючи рекламу, залежно від вибраного вами
 • Майте більше контролю над своїми оголошеннями

1. AdSanity

adsanity-wordpress-плагін

AdSanity – це простий у використанні плагін управління рекламою для WordPress. AdSanity спрощує продаж прямих і мережевих оголошень, таких як Google AdSense. Плагін був розроблений, щоб бути легким і швидким. Основний плагін постачається з усіма необхідними функціями, необхідними для досягнення успіху. Ви можете додати розширені функції, встановивши аддони.

Плагін AdSanity поставляється з графічною статистикою, яка дає вам уявлення про ефективність ваших оголошень. Плагін також дозволяє встановити дату початку та кінця для окремих оголошень, тому ви можете встановити та забути свої оголошення, не турбуючись про те, щоб замінити оголошення вчасно..

Прочитайте наш повний огляд AdSanity!

2. AdRotate

адротувати

AdRotate – це один із найкращих способів планувати свої рекламні кампанії на місяці наперед. Це дозволяє створювати розширені графіки часу, коли ваша реклама відображатиметься.

За допомогою безкоштовної версії плагіна ви можете створювати власні оголошення та відстежувати покази оголошень.

Нижче наведено кілька додаткових функцій, які може запропонувати професійна версія:

 • Географічне націлювання: Ви можете показувати рекламу на своєму веб-сайті залежно від географічного розташування користувачів.
 • Мобільна реклама: Ви можете показувати свої оголошення на основі пристрою користувачів.
 • Рекламні кампанії: Ви можете заощадити час, дозволяючи своїм спонсорам створювати власні оголошення. Все, що вам потрібно зробити, – це переглянути рекламу, перш ніж вона з’явиться в реальному часі.
 • Підтримка преміум класу: AdRotate пропонує підтримку через електронну пошту на основі квитків.

3. Видавець OIO

oio видавець

OIO Publisher – це ще один плагін управління рекламою, який особливо підходить для продажу прямих оголошень без посередника. Видавець OIO дозволяє рекламодавцям купувати рекламне місце та показувати їх без участі видавців. Плагін також надсилає рекламодавцям щотижневі звіти про покази та натискає на отриманий банер.

Ви також можете використовувати видавця OIO для показу сторонніх мережевих оголошень, таких як Google AdSense поряд із вашими власними оголошеннями.

Плагін коштує 47 доларів. Вам буде потрібна лише одна ліцензія, щоб користуватися видавцем OIO на необмежених веб-сайтах.

4. Вставте рекламні повідомлення

вставити розміщення оголошень

Insert Post Ads – плагін для управління рекламою WordPress, який дозволяє розміщувати рекламу у своїх публікаціях блогу. Розміщуючи ваші оголошення в найбільш оптимальних місцях на своєму блозі WordPress, ви можете збільшити рейтинг кліків і отримати більший дохід.

За допомогою Insert Post Ads ви можете відображати рекламу в мережі перед вмістом, після вмісту публікації або після визначеної кількості абзаців.

Після налаштування плагіна ваші оголошення відображатимуться автоматично, виходячи з бажаного місця розташування оголошень у публікаціях вашого блогу. Якщо ви хочете, плагін дозволяє вимкнути показ оголошень у певних публікаціях блогу.

5. Вставка реклами

вставка реклами

Ad Inserter – популярний плагін для управління рекламою, який дозволяє легко розміщувати рекламу в мережі в найбільш оптимальних місцях у вашому блозі WordPress.

Крім області вмісту, плагін дозволяє відображати рекламу над заголовком, у нижньому колонтитулі, між публікаціями тощо.

Також перевірте: Як відображати Inline Ads

Рекламний інструмент дозволяє дотримуватися Загальних положень та послуг Google AdSense, не вставляючи оголошення біля зображень чи заголовків.

Він також підтримує інтеграцію оголошень AMP (Accelerated Mobile Pages), тому ви можете легко відображати рекламу на сторінках AMP.

6. Швидкий AdSense

швидкий adsense

Швидкий AdSense – ще один плагін для вставки Google AdSense, який дозволяє випадково розміщувати свої оголошення у своїх статтях. Плагін дозволяє легко відключити показ оголошень на певних сторінках, вручну вставивши невеликий тег до вашої статті.

Швидкий AdSense дозволяє відображати рекламу конкретно або випадковим чином у будь-якому місці публікації. Ви також можете показувати рекламу відразу після першого повідомлення.

Плагін постачається з мінімальними параметрами конфігурації, тому ви можете легко керувати своїми оголошеннями та збільшувати дохід від реклами.

7. Розширена реклама

розширені оголошення

Розширені реклами – ще один плагін, який дозволяє створювати та показувати необмежену кількість рекламних блоків на вашому сайті WordPress. Плагін дозволяє обертати рекламу на основі настроюваної ваги реклами, що дозволяє декільком рекламодавцям за рекламний простір.

Оскільки плагін базується на стандартах WordPress, ви можете керувати оголошеннями, як ви керуєте своїми статтями, на інформаційній панелі WordPress.

Встановивши додаток відстеження, ви можете відстежувати покази та кліки оголошень, порівнювати статистику для різних періодів тощо.

Ви також можете показувати рекламу на основі безлічі різних факторів, включаючи браузери, пристрої, файли cookie, рівні членства тощо.

8. Ще один плагін WordPress Classifieds

awpcp

Ще один плагін WordPress Classifieds – найкращий плагін для запуску багатофункціональної сторінки онлайн-оголошень на вашому веб-сайті. Плагін дозволяє користувачам шукати оголошення по містах, штату, країні тощо.

Інший плагін WordPress Classifieds надсилає електронним повідомленням плакатів про закінчення терміну дії, поновлення та затвердження своїх оголошень..

Крім того, плагін також підтримує рекламу Google AdSense.

9. Розширена система реклами

вдосконалена система реклами

Ви хочете продавати прямі оголошення на основі різних моделей ціноутворення (CPC, CPM, CPP)? Тоді Advanced Advanced System – це ідеальний плагін для управління рекламою.

Плагін є відносно новим у сховищі плагінів WordPress, однак він має багато бажаних функцій для управління рекламою.

Ось як показувати рекламу за допомогою розширеної рекламної системи:

Крок 1. Створіть зону, де ви хочете відображати рекламу на вашому веб-сайті WordPress.

Крок 2. Створіть рекламну кампанію та приєднайте кампанію до зони.

Крок 3. Використовуйте короткий код для відображення реклами на вашому веб-сайті.

Ми сподіваємось, що це керівництво допомогло вам знайти найкращі плагіни для управління рекламою для WordPress. Ви також можете прочитати нашу статтю про найкращі способи заробітку в Інтернеті.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map