9 найкращих плагінів для WordPress News до 2020 року [Більшість безкоштовні!]

Кращі плагіни для WordPress News


Ви ведете веб-сайт новин? Тоді вам знадобиться плагін новин, який спрощує читання свіжих релевантних новин на вашому сайті.

У цій статті ми покажемо вам кілька найкращих плагінів новин WordPress, які дозволять вам додавати новини на вашому веб-сайті.

Вибір найкращих плагінів для WordPress News

Не кожен плагін новин створюється рівним. Однак, ось деякі загальні функції, які ви можете знайти у плагіні новин WordPress.

 • Пряма новина: Живий галочок новин, який відображає останні новини на вашому веб-сайті.
 • Віджет новин: Віджет новин, який висвітлює останні заголовки у вашій widgetized області, включаючи заголовок, бічну панель, колонтитул тощо.
 • Імпортер новин: Імпортуйте новини з інших джерел і відображайте їх на своєму веб-сайті.
 • Прокрутки: Функція вертикального та горизонтального прокручування та обертання новин для професійного відображення оновлень новин.

1. Живі новини

Живі новини

Живі новини – це преміальний плагін новин WordPress, який дозволяє відображати оновлення новин у реальному часі для трансляції останніх новин, фінансових новин, сповіщень про погоду, спортивні результати, виборчі опитування тощо.

Плагін пропонує чотири способи публікувати новини, публікувати вручну, збирати заголовки з вашого повідомлення в блозі або з твіту та імпортувати новини з RSS-каналу.

Він оснащений 70 варіантами налаштування, декількома налаштуваннями відображення новин та підтримує багатопосадову мережу WordPress. Цей переклад також готовий продемонструвати заголовки на місцевих мовах.

Отримайте плагін “Живі новини” вже сьогодні!

2. Останні повідомлення WP

Останні новини WP

WP Latest Post – це останній плагін новин WordPress. Це дозволяє фільтрувати вміст із ваших публікацій та сторінок для відображення новин на вашому веб-сайті. Плагін оснащений 6 вбудованими темами для стильної демонстрації новин.

За допомогою автоматичної анімації він вибирає новини із вашого вмісту та відображає їх у повзунку. Це дозволяє показувати або приховувати елементи новин. Ви також можете оптимізувати зображення, щоб скоротити час завантаження сторінки.

Він бездоганно працює з редактором блоків Гутенберга і пропонує користувацький блок новин для додавання новин до ваших публікацій.

Отримайте плагін WP Lastest Posts вже сьогодні!

3. Прості новини

Прості новини

Прості новини це безкоштовний плагін новин WordPress. Він показує зображення, назву, дату, уривок та посилання новин на вашій головній сторінці. Новини сортуються за датами публікації автоматично.

Це дозволяє встановити розмір зображення та налаштувати інші параметри. У ньому є спеціальна підтримка віджетів та шорткодів для відображення новин на сторінках, публікаціях, бічній панелі, колонтитулі тощо.

Отримайте плагін простих новин вже сьогодні!

4. Новини WP та прокрутки віджетів

Віджет прокрутки новин WP

Новини WP та прокрутки віджетів – це динамічний плагін новин WordPress. Він створює архів новин для збільшення залучення користувачів. Плагін пропонує прокручувати віджети новин та ескізи для відображення останніх новин на вашому веб-сайті.

Поставляється зі спеціальними штрих-кодами для відображення або приховування новин. Він також сумісний з блоком коротких кодів Гутенберга, що дозволяє легко налаштувати розділ історії на своєму веб-сайті.

Отримайте плагін Widgets Wrogets News сьогодні!

5. Дітти Новини

Ditty News Ticker

Ditty News Ticker це багатофункціональний плагін для новин WordPress. Це дозволяє створювати власні новинки для новин і відображати їх на своєму веб-сайті за допомогою шорт-кодів або віджета.

Він оснащений трьома типовими тикерними режимами: режим прокрутки, режим повороту та режим списку. Плагін також пропонує розширення преміум-класу для імпорту новин з Facebook, Twitter, RSS-каналу, Instagram та інших джерел.

Отримайте плагін Ditty News Ticker вже сьогодні!

6. XML-карта сайту та Новини Google

Плагін XML для Sitemap

Карта сайту XML та Новини Google є розширеним плагіном новин WordPress. Він створює власні канали, які динамічно працюють із мапами XML та Sitemap для Google News.

Він працює безперешкодно майже з будь-яким плагіном WordPress. Він також сумісний з плагінами кешування WordPress для прискорення вашого веб-сайту.

Отримайте плагін XML для Sitemap та Google News вже сьогодні!

7. Прокрутка повідомлень про новини

Прокрутка повідомлень про новини

Прокрутка повідомлень про новини це простий плагін для оновлення новин WordPress. З його допомогою можна створити групу новин і налаштувати заголовок, шрифт, кольори тощо. Для відображення новин ви можете використовувати їх власний віджет, короткий код або тег шаблону.

Він також дозволяє налаштувати дату закінчення новини, вертикальну прокрутку, кількість новин, локалізацію тощо. Плагін легко налаштувати та налаштувати на будь-якому веб-сайті.

Отримайте плагін прокрутки новин оголошення сьогодні!

8. Вертикальний скроллер новин

Вертикальний скроллер новин

Вертикальний скроллер новин це безкоштовний плагін новин WordPress, який дозволяє адміністратору додавати, редагувати або видаляти новини з веб-сайту. Плагін дозволяє керувати загальною кількістю новин, швидкістю прокрутки новин, висотою та шириною, шрифтом та кольорами.

Інші помітні функції включають фільтри категорій, замовлення новин, ескізи, уривки тощо. Він також пропонує платну версію з додатковою функціональністю та преміальною підтримкою від розробників плагінів.

Отримайте плагін Vertical News Scroller вже сьогодні!

9. Яндекс.Новини

Яндекс новин

Яндекс.Новини є плагіном новин WordPress Яндекс. Це дозволяє миттєво конвертувати вміст з ваших публікацій та сторінок WordPress у формат новин Яндекс.

Він підтримує Яндокс-турбо-сторінки, спеціальні типи публікацій, терміни таксономії, категорії тощо. Плагін легко налаштувати та спростити інтеграцію будь-якого веб-сайту новин WordPress з Yandex.News.

Отримайте плагін Yandex.News сьогодні!

Це воно!

Ми сподіваємося, що ця стаття допоможе вам знайти найкращі плагіни новин WordPress. Ви також можете ознайомитись з нашим посібником про те, як створити веб-сайт типу Reddit за допомогою WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map