9 найкращих плагінів для завантаження файлів для WordPress (порівняно)

Кращі плагіни для завантаження файлів для WordPress


Шукаєте найкращий плагін для завантаження файлів для WordPress?

За допомогою правильного плагіну для завантаження файлів WordPress ви можете дозволити вашим користувачам завантажувати файли з фронтену чи бекенда.

У цій статті ми покажемо вам кілька найкращих плагінів для завантаження файлів для WordPress.

Вибір найкращого плагіна для завантаження файлів для WordPress

Оскільки є десятки плагінів для завантаження файлів WordPress, вибір найкращого плагіна для завантаження файлів може залякати. Вам слід шукати плагін, який відповідає більшості ваших вимог і простий у використанні.

Вибираючи плагін для завантаження файлів, слід врахувати кілька факторів:

 • Користувач завантажує: Дозвольте користувачам завантажувати файли, не входячи на ваш сайт.
 • Тип файлу вкладення: Підтримка декількох типів файлів, включаючи поширені та розширені розширення файлів.
 • Розмір завантаження файлу: Виберіть максимально дозволений розмір завантаження файлів і обмежте користувачів у завантаженні великих файлів.
 • Зберігання: Виберіть місце для зберігання, як-от ваш хостинг, сторонні додатки, такі як Google Drive .

Давайте розглянемо кілька найкращих плагінів для завантаження файлів для WordPress.

1. WPForms: Найкращий плагін для завантаження файлів

WPForms

WPForms є найбільш зручним для початківців плагіном контактної форми WordPress, який дозволяє створювати форму для завантаження файлів у WordPress. Ви навіть можете створити декілька форм для завантаження файлів у WordPress.

Він оснащений конструктором форми перетягування, який дозволяє додавати та керувати полями, кнопками та іншими параметрами у формі завантаження файлів.

Почніть з WPForms сьогодні!

2. Типи завантаження файлів: Підтримка додаткових типів файлів

типи завантаження файлів

Типи завантаження файлів це безкоштовний плагін від WPForms, який дозволяє завантажувати додаткові типи файлів на ваш сайт WordPress. За замовчуванням WordPress дозволяє завантажувати обмежену кількість розширень файлів лише з міркувань безпеки.

За допомогою цього плагіна ви можете завантажувати будь-які розширення файлів у свою медіатеку WordPress без будь-яких обмежень. Все, що вам потрібно зробити – це додати в список дозволів ті розширення в налаштуваннях плагінів, які ви хочете завантажити на своєму сайті.

2. Frontend користувача WP: Найкращий завантажувач файлів Frontend

Фронтальний користувач WP

Фронтальний користувач WP це безкоштовний плагін WordPress, який постачається з приладовою панеллю фронтену, редактором фронтенів та завантажувачем файлів фронтенду для ваших користувачів. Це дозволяє вашим користувачам оновлювати свої профілі та надсилати публікації із фронта.

Плагін дозволяє вашим користувачам приєднувати файли та завантажувати зображення у свої повідомлення. Він також постачається із конструктором форми перетягування та перегляду в режимі реального часу, щоб легко налаштувати форми завантаження файлів.

Почніть з WP User Frontend сьогодні!

3. Форми ніндзя: ще один плагін форми завантаження файлів

NinjaForms

Ninja Forms – це ще один плагін для форми контактів WordPress, який постачається із зручною та гнучкою формою для завантаження файлів для ваших користувачів..

Він забезпечує безперешкодну інтеграцію з популярними сторонніми службами зберігання для зберігання завантажених файлів. Таким чином, вам не потрібно платити більше за розміщення веб-хостингу.

Почніть з форм Ninja вже сьогодні!

4. Ajax Multi Upload: Для більш легкого завантаження

Ajax Multi Upload

Ajax Multi Upload – це преміальний плагін для завантаження файлів для WordPress. Він постачається із спеціальними фільтрами, розміром розміру зображень, завантаженням одного чи кількох файлів тощо.

Завдяки функціоналу Ajax, користувачі отримають плавне завантаження файлів без завантаження чи оновлення сторінки.

Почніть роботу з Ajax Multi Upload вже сьогодні!

5. Завантаження файлів WordPress: Безкоштовний плагін завантажувача

Завантаження файлів WP

Завантаження файлів WordPress це безкоштовний і простий плагін для завантаження файлів. Ви можете використовувати цей плагін для отримання вкладених файлів від своїх користувачів.

Плагін дозволяє вашим користувачам завантажувати файли з будь-якої сторінки, публікації чи бічної панелі. Щоб відобразити кнопку завантаження файлу, все, що вам потрібно зробити, – це використовувати короткий код там, де ви хочете.

Почніть з завантаження файлів WordPress вже сьогодні!

6. Додаткові типи файлів WP: Підтримка декількох розширень файлів

Тип додаткового файлу WP

WP Додаткові типи файлів є розширенням до опції завантаження файлів WordPress за замовчуванням. Він підтримує безліч різних типів розширень файлів, щоб користувачі могли завантажувати будь-який файл у медіатеку WordPress.

Він також працює з іншими плагінами для завантаження файлів, щоб розширити функціонал. Ви можете встановити плагін і почати завантажувати файли відразу.

Почніть роботу з додатковими типами файлів WP вже сьогодні!

7. Перетягування WooCommerce & Завантажувач падіння: завантажувач для WooCommerce

Завантажувач перетягування та перегляду WooCommerce

WooCommerce Drag & Drop Uploader – корисний плагін для завантаження файлів WordPress для сайтів електронної комерції. Це стане в нагоді, якщо ви хочете дозволити своїм користувачам завантажувати фотографії товарів, які були нещодавно доставлені. Таким чином користувачі можуть повідомити про будь-яку проблему з доставкою.

Плагін використовує Ajax для завантаження файлів без оновлення сторінки. Плагін простий у використанні і не потребує налаштування кодування.

Почніть з WooCommerce Drag & Відкиньте завантажувач сьогодні!

8. Менеджер файлів WP Media File: найкращий плагін для завантаження папок

WP Media File Manager

WP Media File Manager – це потужний плагін для завантаження WordPress, який дозволяє завантажувати папки на ваш сайт та ефективно керувати ними. Плагін створює папки у вашій медіатеці WordPress.

Завдяки вбудованій функції розширення файлів ви також можете завантажувати файли певних розширень у WordPress.

Почніть роботу з WP Media File Manager вже сьогодні!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращий плагін для завантаження файлів для WordPress. Ви також можете ознайомитися з нашим посібником про те, як створити форму для завантаження файлів у WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map