9 найкращих плагінів візуалізації даних для WordPress (порівняно)

найкращі плагіни візуалізації даних


Ви шукаєте спосіб відображення даних на своєму сайті більш цікавим способом?

Тоді ви можете перевірити плагін візуалізації даних. Плагіни візуалізації даних допоможуть вам представити свої дані у вигляді пирогів, графіків, піктограм, різнокольорових діаграм або навіть інфографіки.

Хоча на ринку доступні сотні варіантів, проте неможливо протестувати кожен із них, щоб вибрати правильний для вашого веб-сайту.

Ось чому ми склали список найкращих плагінів візуалізації даних, який включає як преміум, так і безкоштовні опції.

Переваги візуального представлення даних

Представлення даних у візуальній формі може мати кілька переваг. Ось деякі з них.

  • Користувачі можуть зрозуміти інформацію швидше, не вникаючи в них занадто багато деталей.
  • Це спрощує складні дані для легкого розуміння порівняно із захаращеними електронними таблицями та звітами.
  • Простіше зобразити виникаючу тенденцію та її зміни з часом.

1. WPForms

Опитування WPForms та доповнення до опитування

WPForms це плагін для створення форм, який дозволяє створювати будь-яку форму для вашого веб-сайту за лічені хвилини. Ви можете використовувати його Опитування та опитування Аддон для створення опитувань та опитувань та відображення результатів у режимі реального часу.

Як тільки користувач подає опитування, ви можете запропонувати прекрасні звіти з найкращими варіантами візуалізації. Це може бути у вигляді кругової діаграми, гістограми, лінійних діаграм (які можуть бути вертикальними чи горизонтальними) та іншого.

Він також пропонує кілька дивовижних шаблонів форм, які допоможуть вам швидко почати роботу.

Докладніше про WPForms тут.

2. Грізні форми

грізні форми

Formidable Forms – це ще один чудовий плагін для конструктора форм, який дозволяє створювати будь-які форми за допомогою лише декількох клацань миші. Ви також можете використовувати їх для відображення даних у вигляді діаграм, графіків, статистичних даних тощо із записів форми.

Найкраще – ви можете використовувати дані, які ви збираєте, або імпортувати, щоб створити прекрасні графіки та діаграми.

Плагін також пропонує різні настроювані конструкції макетів та шаблони форм. Кожна форма може бути налаштована відповідно до ваших потреб, додаючи колір, підкладку, рамки та інше. Ви також можете імпортувати чи експортувати форму, яку ви створили на своєму веб-сайті або зі свого веб-сайту без будь-яких ускладнень.

Ось докладніше про грізні форми.

3. Visualizer Pro

Visualizer Pro, плагіни візуалізації даних

Visualizer Pro – ще один дивовижний плагін для візуалізації даних WordPress, який ви можете перевірити. За допомогою цього плагіна ви зможете легко створити повністю чуйні та настроювані таблиці та графіки для організованого та привабливого відображення даних. Ці діаграми та таблиці також можна редагувати за допомогою редактора, що нагадує excel.

Він пропонує 15 готових типів діаграм. Ви також можете автоматично синхронізувати свої дані з автономними файлами чи базою даних. Ви також можете імпортувати дані зі своєї бази даних. Цей плагін сумісний між веб-браузерами і добре виглядає на всіх розмірах екрана.

4. Візуальне форматування таблиці

плагін для візуального форматування таблиці

Візуальне форматування таблиць – це плагін, який дозволяє створювати таблиці для відображення даних. Як тільки ваші дані будуть додані, ви можете їх легко налаштувати, додаючи кольори, щоб зробити їх більш привабливими.

Ці таблиці також підтримують зображення та посилання. Він також має 15 заздалегідь визначених стилів таблиці, тому це швидко та легко розпочати.

5. Таблиці даних WP

wpDataTables, плагіни візуалізації даних

WP DataTables – один з найкращих плагінів для створення таблиць і діаграм. Після створення таблиці ви можете легко налаштувати її з переднього або заднього, залежно від того, що вам легше..

Якщо хочете, ви можете дозволити своїм користувачам редагувати введені ними дані. Він навіть пропонує розширені варіанти, такі як умовне форматування, розширена фільтрація, обчислення підсумків для стовпців тощо. Ви можете використовувати майстри створення, такі як HighCharts, Chart.js або Google Charts, щоб створювати динамічні діаграми, і це дозволяє групувати подібні рядки разом.

6. Генератор таблиць даних

Генератор таблиць даних за допомогою плагінів візуалізації даних із Supsystic

Генератор таблиць даних дозволяє створювати чуйну та повністю настроювану таблицю та графіки без будь-якого кодування. Цей плагін найкраще працює з WooCommerce.

Плагін також повністю підтримує атрибути продукту та категорії. Ви також можете додати стовпці до таблиці, де відображаються підсумки вашої продукції, дата закінчення терміну придатності, ціна, відгуки та багато іншого.

7. Вбудований переглядач електронних таблиць Google

плагіни візуалізації даних

З Вбудований переглядач електронних таблиць Google, ви можете легко перетворити дані, що зберігаються у вашій електронній таблиці Google, файлі CSV, базі даних MYSQL тощо, у прекрасну діаграму чи графік. Це дозволяє створювати різні типи діаграм, включаючи кругові діаграми, діаграми області, графіки тимчасової шкали тощо.

Ви також можете конвертувати свої дані в таблицю, яку можна одночасно шукати і сортувати. Крім того, ви можете додати живий попередній перегляд файлів PDF, XLS або DOC.

8. Сніжок

Снігова куля

Снігова куля це ще один дивовижний плагін, який спрощує візуалізацію даних у WordPress. За допомогою цього плагіна ви можете відображати свої дані різними способами, як зображення, відео, інтерактивні віджети, візуалізація даних тощо.

Він підтримує різні типи модулів, такі як гістограми, розсіювачі, повзунки порівняння, зміст тощо.

Це воно! Сподіваємось, ви знайшли наш список найкращих плагінів WordPress для візуалізації даних корисним. Якщо вам сподобалось, ви також можете перевірити найкращі плагіни для вашого сайту WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me