9 найкращих послуг з маркетингу електронною поштою для малого бізнесу (2020)

кращі послуги по маркетингу електронної пошти порівняно


Ви хочете занурити ноги в електронний маркетинг? Маркетинг по електронній пошті – це найкращий спосіб зв’язатися із відвідувачами, вибудувати привабливі стосунки та конвертувати їх у клієнтів.

Вибір найкращої послуги електронного маркетингу, яка має всі необхідні функції, має вирішальне значення для успіху вашого бізнесу. У кожної служби електронного маркетингу є свій унікальний набір функцій, але немає причин відчувати себе переповненими. Ми отримали вашу спину.

У цій статті ми порівняємо основні послуги маркетингу електронної пошти, щоб допомогти вам вибрати найкращу службу маркетингу електронної пошти для вашого бізнесу.

Що таке маркетинг електронною поштою і навіщо це потрібно??

Маркетинг по електронній пошті – це чудовий спосіб передавати ваше повідомлення, будь то блогер і хочете регулярно оновлювати читачів чи ви намагаєтесь отримати більше потенційних клієнтів. За допомогою маркетингу електронною поштою ви отримуєте своє повідомлення прямо у папку “Вхідні” людей, яких ви хочете бачити.

Якщо у вас є веб-сайт будь-якого типу, який має трафік, вам потрібно зайнятися маркетингом електронної пошти. Маркетинг електронною поштою дає вам змогу зв’язуватися зі своїми відвідувачами навіть після того, як вони покинуть ваш веб-сайт.

Кілька переваг маркетингу електронною поштою:

 • Збільште кількість повторних відвідувань: Понад 70% відвідувачів веб-сайту, які відмовились від вашого веб-сайту, ніколи не повернуться. Створюючи список електронних листів, ви можете встановити зв’язок зі своїми відвідувачами, збираючи їх адреси електронної пошти та надсилаючи їм цінний вміст.
 • Побудуйте лояльне наступне: Повторні відвідувачі частіше перетворюються на клієнтів, порівняно з першими відвідувачами. Насправді, дослідження показують, що потрібні 3-4 відвідування вашого веб-сайту, щоб ваші потенційні клієнти насправді думали вести з вами бізнес.
 • Збільшити продажі: Конверсії електронною поштою перевершують соціальний та органічний пошуковий трафік. Тож якщо ви хочете здійснити продаж, вам знадобиться почати маркетинг електронною поштою.

Як вибрати кращу послугу маркетингу електронною поштою

Вибір правильного сервісу маркетингу електронної пошти, який відповідає вашим потребам, важливий для вашого бізнесу. Тільки тому, що компанія з маркетингу електронної пошти популярна, це не завжди означає, що це найкраще рішення для ваших потреб. Нелегко перейнятися різними варіантами, оскільки на ринку є десятки електронних маркетингових рішень. Ось чому ми збираємося все це зруйнувати для вас!

Ось кілька основних речей, на які потрібно зосередитися, вибираючи службу маркетингу електронної пошти:

 • Простота використання: Важливо, щоб обрана вами послуга маркетингу електронною поштою була простою у використанні та працювала з вашим бізнесом.
 • Автоматизація: Майже всі сервіси там дозволяють автоматизувати ваші електронні кампанії, але кожен робить це по-різному. Погляньте, як різні інструменти автоматизують ваші кампанії та з’ясуйте, чи допоможуть вони вирішити ваші потреби.
 • Промисловість: Деякі послуги спрямовані на обслуговування лише певних галузей. Наприклад, ConvertKit був побудований спеціально з урахуванням видавців. Якщо це не описує вас, вам доведеться зареєструватися в службі, яка краще відповідає вашим вимогам галузі.
 • Ціноутворення: Очевидно, що вибраний інструмент повинен відповідати вашому бюджету.

Також перегляньте нашу статтю про те, як правильно створити вибух електронної пошти.

Зважаючи на це, давайте порівняємо кілька найкращих служб маркетингу електронної пошти для вашого бізнесу.

9 кращих постачальників послуг електронної пошти

 1. Постійний контакт – Кращий постачальник послуг електронної пошти
 2. Sendinblue – Найкращий сервіс масової пошти для початківців
 3. Крапельний – Кращий інструмент автоматизації електронного маркетингу
 4. ConvertKit – Найкращий інструмент електронної пошти для видавців
 5. AWeber – Найпопулярніша компанія, що обслуговує електронну пошту
 6. Mailchimp – Найкращий набір автоматизації маркетингу “все в одному”
 7. GetResponse – Кращий сервіс електронної пошти для маркетингу вебінарів
 8. MailerLite – Найдоступніший масовий сервіс електронної пошти
 9. Перехід – Кращий сервіс електронної пошти та CRM для обслуговування клієнтів та продажів

1. Постійний контакт

постійний контакт

Постійний контакт – найпопулярніша послуга маркетингу електронної пошти для малого бізнесу. У комплекті є безліч настроюваних шаблонів електронної пошти, які допоможуть вам почати.

Починаючи роботу, вам буде запропоновано вибрати галузь та попередній досвід маркетингу електронною поштою. Виходячи з ваших виборів, ви отримаєте індивідуальні ідеї щодо вмісту та реклами, які допоможуть вам підвищити рівень маркетингу електронної пошти.

постійний контакт-email-маркетинг

Постійний контакт пропонує неперевершену підтримку в чаті, електронних листах та форумах для обговорень. Вони також мають величезну бібліотеку ресурсів.

Хоча більшість служб маркетингу електронної пошти пропонують 14 або 30-денні безкоштовні випробування для тестування послуги, постійний контакт надає повний доступ до їх інструментів протягом 60 днів.

Плани електронної пошти:

постійне контактне ціноутворення

Постійні ціни на контакти залежать від розміру вашого списку електронних листів.

 • $ 5 / місяць – Обмежені функціональні можливості
 • $ 20 / місяць – Для 0 – 500 абонентів.
 • $ 45 / місяць – Для 501 – 2500 абонентів.
 • $ 65 / місяць – Для 2501 – 5000 абонентів.
 • $ 95 / місяць – Для 5001 – 10000 абонентів.

Постійний контакт найкраще підходить для розумні компанії, які тільки починають електронний маркетинг.

Почніть роботу з постійним контактом вже сьогодні.

2. Sendinblue

sendinblue огляд

Sendinblue – це програмне забезпечення для електронної пошти та SMS, розроблене з простотою на увазі. Навіть абсолютний новачок може легко розпочати створення маркетингових кампаній без попереднього знання.

sendinblue-перетягнути

На основі взаємодії з клієнтами ви можете надсилати транзакційні повідомлення з надійною доставкою.

Що відрізняє Sendinblue від їхньої конкуренції, це те, що їх ціна базується на кількості відправлених вами електронних листів.

Ви можете придбати SMS-кредити окремо без дати закінчення терміну дії.

Плани електронної пошти:

ціни на відправку

 • Безкоштовно – $ 0 за 300 електронних листів на день та необмежену кількість контактів.
 • Литература – 25 доларів США на місяць за 40 000 електронних листів на місяць та без обмеження щоденного надсилання.
 • Основні – 39 доларів США на місяць за 60 000 листів на місяць та можливість видалення логотипу Sendinblue з електронних листів.
 • Преміум – 66 доларів США на місяць для 120 000 електронних листів на місяць та функцій автоматизації маркетингу.
 • Підприємство – Ціна варіюється і включає всі преміальні функції, спеціалізований менеджер облікових записів, пріоритетну підтримку тощо.

Sendinblue найкраще підходить для початківці маркетологи.

Почніть із Sendinblue сьогодні.

3. Крапельний

капати

Drip – це ідеальне рішення для вас, якщо ви продавець електронної комерції, який хоче перетворити своїх відвідувачів на абонентів та клієнтів з інтелектуальною автоматизацією маркетингу. Drip – це не просто типова послуга маркетингу електронною поштою. Це дозволяє вести більш глибокі розмови зі своїми клієнтами та надсилати електронні листи в потрібний час, розуміючи їх наміри та поведінку.

крапельна кампанія

Ви можете налаштувати свої повідомлення на основі такої поведінки, як відмова від кошика, користувачі, які вперше відвідують, повертаються відвідувачі веб-сайту, люди, які натиснули на посилання на ваш сайт тощо.

Їх широкий спектр інтеграцій дозволяє надсилати текстові повідомлення, показувати рекламу у Facebook та багато іншого на основі робочого процесу клієнта.

Drip пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію.

Плани електронної пошти:

Крапельне ціноутворення

 • Основні – Базовий план коштує $ 49 на місяць для до 2500 активних абонентів.
 • Про – План Pro коштує $ 122 / місяць для до 5000 активних абонентів.
 • Підприємство – Вартість залежить від цього плану і призначена для людей, які мають більше 5000 активних абонентів.

Крапель найкраще для Веб-сайти електронної комерції та кмітливі інтернет-маркетологи.

Почніть з Drip сьогодні.

4. ConvertKit

converkit

ConvertKit – найкращий інструмент маркетингу електронної пошти для блогерів та видавців. Він був створений спеціально для інтернет-творців, таких як блогери, подкасти та YouTubers.

За допомогою ConvertKit ви можете створювати привабливі форми та надсилати спеціальні електронні листи індивідуальним підписникам.

convertkit-email-маркетинг

ConvertKit також робить автоматизацію електронної пошти легкою для розуміння видавцям. Наприклад, ви можете використовувати їх розробник візуальної автоматизації для створення потужних автоматизованих послідовностей електронної пошти, які допоможуть вам провести відвідувача через подорож цінності.

ConvertKit дозволяє зареєструватися на безкоштовну 14-денну пробну версію, тому ви можете протестувати послугу без будь-яких зобов’язань.

Плани електронної пошти:

 • $ 29 / місяць – Для 0 – 1000 абонентів та всіх функцій.
 • $ 49 / місяць – Для 1000 – 3000 абонентів і всі функції.
 • $ 79 / місяць – Для 3000 – 5000 абонентів і всі функції.

ConvertKit найкраще підходить для видавців.

Почніть з ConvertKit сьогодні.

5. Вебер

трепет

AWeber – одна з найпопулярніших сервісів покоління для малого бізнесу. Він постачається з усіма необхідними інструментами, необхідними для розширення списку електронної пошти. Ви можете створювати електронні розсилки електронної пошти за допомогою конструктора перетягування, автоматизувати послідовності електронної пошти та створювати форми для реєстрації на мобільних пристроях, які чудово виглядають на будь-якому пристрої.

авебер-автовідповідач

Найкраще, що ви можете легко інтегрувати AWeber зі своїм веб-сайтом WordPress, конструктором цільової сторінки чи оптимізувати розробник форм.

Початок роботи з AWeber простий. Просто перейдіть на веб-сайт AWeber і підпишіться на 30-денну безкоштовну пробну версію. Після реєстрації ви отримаєте доступ до всіх їхніх преміум-інструментів, які допоможуть вам розробити список електронної пошти.

Варіанти підтримки включають в себе чат, електронну пошту та електронну пошту на основі квитків.

Плани електронної пошти:

 • $ 19 / місяць – 0 – 500 підписників на необмежену кількість електронних листів та всіх функцій.
 • $ 29 / місяць – 501 – 2500 підписників на необмежену кількість електронних листів та всіх функцій.
 • $ 49 / місяць – 2501 – 5000 підписників на необмежену кількість електронних листів та всіх функцій.
 • $ 69 / місяць – 5001 – 10 000 підписників на необмежену кількість електронних листів та всіх функцій.
 • $ 149 / місяць – 10,001 – 25 000 підписників на необмежену кількість електронних листів та всіх функцій.

AWeber найкраще підходить для всіх маркетологів загалом, особливо тих, хто тільки розпочав роботу з маркетингом електронною поштою.

Почніть з AWeber сьогодні.

6. Mailchimp

mailchimp
Mailchimp – це більше, ніж просто постачальник послуг електронного маркетингу. Окрім електронного маркетингу, він пропонує всі важливі функції, які дозволяють вам перетворювати своїх відвідувачів у передплатників та клієнтів.

Функції Mailchimp є потужними та доступними для маркетологів будь-якого розміру, будь то блогер, місцевий бізнес чи компанія, яка має нестандартний ріст. Наприклад, ви можете створити прекрасні цільові сторінки, щоб перетворити своїх відвідувачів у передплатників і платників.

Підключення Mailchimp до вашого веб-сайту WordPress або магазину електронної комерції – це легкий вітер. Ви також можете знайти сотні інтеграцій із програмами, які ви вже використовуєте.

Mailchimp також пропонує заздалегідь створені шаблони та готові сегменти, щоб ви могли створити професійні електронні листи за мить.

mailchimp-макети-шаблони

Плани електронної пошти:

Ціноутворення на пошті залежить від кількості передплатників.

 • Безкоштовно – $ 0, включає 7 маркетингових каналів, основні шаблони, маркетинг CRM та автоматизацію в один клік.
 • Основні – Початок $ 9,99 на місяць для всіх шаблонів електронної пошти, тестування A / B, користувацьке брендинг та підтримка 24/7.
 • Стандартний – Починаючи з $ 14,99 / місяць. Включає серію автоматизації, рекламні кампанії, спеціальні шаблони та розширену інформацію про аудиторію.
 • Преміум – Починаючи з $ 299 / місяць, цей план включає в себе розширену сегментацію, необмежену кількість місць та рольовий доступ, підтримку телефону та багатовимірне тестування.

Найкраще для Mailchimp початківці маркетингу та інші користувачі, які хочуть всебічний маркетинговий набір за доступною ціною.

Почніть з Mailchimp сьогодні.

7. GetResponse

отриманнявідповіді

GetResponse – це програмне забезпечення для маркетингу електронної пошти, яке дозволяє розширювати список вашої електронної пошти за допомогою красивих електронних листів та високоперетворюваних форм реєстрації.

Завдяки їх сучасному та красивому користувальницькому інтерфейсу, легко запустити та запустити кампанію з розсилки електронних розсилок.

Крім маркетингу електронної пошти, GetResponse є в комплекті з багатьма функціями інтернет-маркетингу, які допомагають вам розвивати свій бізнес. Наприклад, ви можете створювати та розміщувати вебінари на своєму сайті, створювати красиві цільові сторінки, щоб перетворити відвідувачів на клієнтів тощо.

Підтримка надається за допомогою телефону, чату в реальному часі та електронної пошти.

GetResponse також публікує безліч корисних маркетингових ресурсів, таких як курси, довідки та відеоролики, які проводять вас через різні аспекти маркетингу електронною поштою..

Якщо ви шукаєте програмне забезпечення для маркетингу електронної пошти, яке постачається з красивим та швидким користувальницьким інтерфейсом, то GetResponse може стати правильним рішенням для вас.

getresponse-інформаційна панель

Якщо ви хочете спробувати, ви можете записатися на 30-денну безкоштовну пробну версію.

Плани електронної пошти:

 • Основні – Базовий план коштує 15 доларів на місяць, і він включає маркетинг електронної пошти, автовідповідачі, необмежену кількість цільових сторінок, шаблони автоматизації тощо.
 • Плюс – План Plus коштує 49 доларів США на місяць і включає все в базовий план разом із переліковими лійками, списками продажів, продажем електронних продуктів, вебінарами (максимум 100 відвідувачів) та ін..
 • Професійні – Цей план коштує 99 доларів на місяць і включає в себе вебінари (максимум 300 відвідувачів), платні вебінари, вейки для вебінарів, розробник автоматизації та багато іншого.
 • Підприємство – План підприємства коштує 1199 доларів на місяць і включає в себе розширені функції, такі як спеціалізована IP-адреса, консультації з доставкою, трансакційні електронні листи, вебінари (максимум 500 відвідувачів) та багато іншого.

GetResponse найкраще підходить для початківцям та іншим маркетологам, які також хочуть вебінарне маркетингове рішення, інтегроване з маркетингом електронної пошти.

Почніть з GetResponse вже сьогодні.

8. MailerLite

mailerlite

Якщо ви хочете створити список електронних листів з обмеженим бюджетом, то, можливо, ви захочете розглянути MailerLite.

MailerLite дозволяє безкоштовно розширювати список електронної пошти, поки ви не досягнете 1000 підписників. Вони надають вам передові технології для залучення ваших відвідувачів та перетворення їх на передплатників, таких як цільова сторінка, спливаючі вікна та простий у використанні конструктор форм. Крім того, їх редактор перетягування дозволяє легко створювати професійні електронні листи.

mailerlite-block-builder

Плани електронної пошти:

У MailerLite, чим більше у вас підписників, тим більше ви платите щомісяця.

 • Безкоштовно – Для 1 – 1000 підписників, 12 000 електронних листів на місяць та обмежені можливості.
 • $ 10 / місяць – Для 1 – 1000 підписників, необмежену кількість електронних листів на місяць та всі функції.
 • $ 15 / місяць – Для 1001 – 2500 абонентів, необмежену кількість електронних листів, всі функції.
 • $ 30 / місяць – Для 2501 – 5000 передплатників, необмежена кількість електронних листів, всі функції.
 • $ 50 / місяць – Для 5001 – 10000 передплатників, необмежена кількість електронних листів на місяць, усі функції.

MailerLite найкраще підходить для Користувачі, які потребують простого рішення для розширення свого списку електронної пошти. Якщо у вас недостатній бюджет, ми настійно рекомендуємо MailerLite.

Почніть з MailerLite сьогодні.

9. Перемичка

keap-email-marketing-crm

Keap – це автоматизація продажів, маркетингу та обслуговування CRM все-в-одному. Це більш простий варіант Infusionsoft, який також створив Keap.

Keap дозволяє легко організувати всю інформацію про клієнта в одне місце, і він синхронізується з вашими Gmail та Outlook, щоб ви могли керувати електронними листами з одного центрального місця.

За допомогою Keap ви можете налаштувати автоматичний процес надсилання текстів та електронних листів до нових клієнтів за допомогою налаштованих заздалегідь написаних електронних листів, які керують новими для наступного кроку в дорозі покупця. Ви також можете створити повторюваний процес продажу, який автоматично надсилатиме електронні листи щоразу, коли ведучий переміщається з одного етапу на інший.

Вони також мають розробника маркетингових кампаній, який дозволяє автоматизувати будь-який створений вами продаж або маркетинговий процес.

кеп-користувальницький інтерфейс

Інші функції включають в себе шаблони пропозицій, кошторисів та котирувань, рахунки-фактури та платежі, звіти та статистику тощо.

Плани електронної пошти:

На момент написання цієї статті Keap пропонував 50% знижки на свої плани на перші 3 місяці.

 • Зростати – 39 доларів США на місяць (регулярно 79 доларів на місяць), починаючи з 500 контактів для 1 користувача. Включає CRM, зустрічі, текстові повідомлення та інші функції, але не включає автоматизацію маркетингу.
 • Про – $ 74 / місяць (регулярно $ 149 / місяць), починаючи з 500 контактів для 1 користувача. Цей план включає автоматизацію маркетингу, періодичні платежі, розробник цільової сторінки тощо.
 • Інфузіофт – 99 доларів США на місяць (регулярно 199 доларів на місяць), починаючи з 500 контактів для 1 користувача. Особливості включають вдосконалену автоматизацію продажів трубопроводів, підрахунок результатів та записи компаній, звітність та багато іншого.

Найкраще підійде Keap люди, які шукають програмне забезпечення для управління клієнтами, що спрощує перетворення потенційних клієнтів на клієнтів.

Підгортання – вибір найкращої служби маркетингу електронною поштою

Якщо ви власник малого бізнесу, який тільки починає працювати з маркетингом електронної пошти, то постійний контакт – найкраща послуга маркетингу електронною поштою. У комплекті є всі функції, які вам знадобляться для розширення списку електронної пошти. Крім того, ви можете скористатися їх 60-денною безкоштовною пробною версією без будь-яких договорів чи зобов’язань. Таким чином, ви можете експериментувати і ознайомитись з їх інструментами, перш ніж насправді доведеться починати платити.

Якщо у вас є веб-сайт електронної комерції, на якому ви хочете персоналізувати електронні листи на основі поведінки користувачів, таких як занедбані візки, користувачі, які вперше відвідують, повертаються покупці тощо, то рекомендуємо використовувати Drip. Вони мають простий у використанні конструктор послідовностей послідовних кампаній, який дозволяє запускати кампанії, керовані діями.

Якщо ви є професійним блогером, який хоче надсилати автоматизовані електронні листи, які вважають себе особистими, збільшуючи вашу взаємодію, тоді слід перевірити ConvertKit. Це служба маркетингу електронною поштою, створена спеціально для блогерів та видавців.

Бонус: Ознайомтеся з найкращим плагіном для видачі WordPress, щоб створити успішний роздачу та отримати більше підписників.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам порівняти найкращі послуги з маркетингу електронної пошти та знайти потрібну для ваших потреб.

Якщо вам сподобалася ця стаття, ви також можете прочитати 7 найкращих плагінів для покоління WordPress у порівнянні.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map