9 найкращих та дешевих альтернатив ClickFunnels до 2020 року (порівняно)


Вам цікаво, чи є дешевша альтернатива ClickFunnels?

ClickFunnels – це конструктор воронки з продажу, який дозволяє продавати, продавати та доставляти свої продукти в Інтернеті. Це дорогий (або завищений?) Пакет «все в одному», який постачається з усіма інструментами, необхідними для створення лійки продажів, як-от веб-хостинг, конструктор перетягувань, інструмент маркетингу електронної пошти тощо.

ClickFunnels агресивно продається як єдине надійне рішення для побудови торгової лійки. Однак у нього є і свої мінуси.

 1. Ціна: $ 297 / місяць. Якщо чесно, це багато грошей, особливо коли ти починаєш працювати
 2. Баггі платформа: Дуже багато користувачів ClickFunnel кажуть, що платформа є помилковою, і підтримка не відповідає номіналу.
 3. Середні функції: Як і будь-які все-в-одному платформи, ClickFunnels також намагається запропонувати основні можливості всього. Для розширених функцій вам доведеться інтегруватися із стороннім сервісом.

У цій статті ми покажемо вам кілька найкращих альтернатив ClickFunnels та покажемо, як легко створити необмежену кількість послідовностей продажів для своїх брендів..

І це значно дешевше!!

Переконайтеся, що ці продукти взагалі використовуються для побудови воронки збуту.

Використання альтернатив ClickFunnels для побудови воронки збуту

Ось список речей, які вам знадобляться для створення альтернативи ClickFunnels за допомогою WordPress. Ми запропонуємо вам найкращі варіанти для них у наступному розділі.

 1. Bluehost: Отримайте безкоштовне доменне ім’я та веб-хостинг.
 2. Divi: Створіть свою лійку продажів за допомогою конструктора перетягування.
 3. WooCommerce: Повне рішення для електронної комерції, яке дозволяє вам продавати товари та послуги зі своєї лійки продажів.
 4. CartFlow: Для створення вашої послідовності вам знадобиться плагін для створення конвеєра.
 5. WPForms: Легкий плагін форми для вашої воронки
 6. Постійний контакт: інтегруйте службу маркетингу електронної пошти.
 7. OptinMonster: Перетворіть своїх відвідувачів у потенційні клієнти.
 8. MonsterInsights: Відстежуйте ефективність веб-сайту за допомогою Google Analytics.

Тепер, коли ви знаєте, які альтернативи ClickFunnels вам потрібні, давайте зануримось і погляньмо, як створити з ними послідовність продажів, крок за кроком.

Крок 1. Підпишіться на Bluehost і запустіть свою послідовність продажів

Код знижок Bluehost, веб-хостинг bluehost

Перше, що вам потрібно створити воронку продажів – це зареєструватися в Bluehost для веб-хостингу. Bluehost – офіційно рекомендований хостинг-провайдер WordPress.org.

Після реєстрації виберіть доменне ім’я для лійки продажів, яку ви збираєтеся створити. Потім встановіть на нього WordPress, щоб розпочати створення воронки продажів. Він пропонує безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний SSL, необмежену кількість дискового простору, гарантований час роботи, блискучу підтримку та встановлення WordPress одним натисканням кнопки..

Ось покроковий посібник зі створення вашого веб-сайту з нуля або лійки продажу з Bluehost.

Ціна Bluehost: $ 2,75 / місяць

Перегляньте повний огляд Bluehost.

Крок 2: Встановлення Divi, тему “Конструктор перетягування”

Divi builder, веб-сайт

Встановивши WordPress, вам потрібно буде вибрати хорошу тему для свого веб-сайту з воронкою продажів. Divi – це ідеальний варіант для вас, оскільки дозволяє вибирати з сотні пакетів веб-сайтів. Встановіть один із пакетів веб-сайтів та налаштуйте його відповідно до ваших потреб за допомогою вбудованого конструктора веб-перетягувань.

Візуальний конструктор Divi дозволяє легко створювати торгову лійку. Це дозволяє переглядати дизайн в режимі реального часу під час його налаштування.

Конструктор надзвичайно гнучкий і дозволяє додавати різні модулі до свого дизайну. Ви можете легко використовувати його для створення свого веб-сайту навіть без попереднього досвіду. Ось докладніше про Divi.

Ціна Divi: 89 дол. США на рік (це означає, що ви платите всього 7,41 дол. США на місяць)

Крок 3: Установка WooCommerce для продажу своїх продуктів

WooCommerce

Наступний крок – встановити та активувати плагін WooCommerce. Цей плагін дозволяє вам перетворити свій веб-сайт в інтернет-магазин. За допомогою плагіна ви можете продавати цифрові або фізичні товари і навіть передплату за членство. Ви можете налаштувати доставку, обробку платежів, управління запасами та багато іншого.

Після активації плагіна ви можете пройти майстра налаштування. Після її завершення ви можете продовжувати додавати продукти, налаштовувати шлюзи для платежів і починати продавати свої продукти.

Ціна WooCommerce: Безкоштовно

Крок 4: Додавання продуктів до WooCommerce

Щоб додати свої продукти, перейдіть на сторінку WooCommerce »Продукти» Додати нове. Тепер ви побачите новий інтерфейс, куди ви можете додавати свої продукти. Просто додайте назву та опис товару.

woocommerce

Тепер прокрутіть униз, щоб додати поля даних про продукт. Якщо ви продаєте онлайн-курси, а не фізичні товари, виберіть Віртуальний прапорець. Якщо ви пропонуєте завантажуваний продукт на зразок електронної книги, тоді не забудьте вибрати Завантажувані так само.

подробиці продукту woocommerce

Тепер ви можете перейти до кожної з вкладок у розділі Дані про товар і додайте свої дані. Прокрутившись далі по екрану, ви побачите варіанти додавання опису товару, зображень та навіть відгуків, якщо у вас є.

Ви можете повторити той самий процес, щоб додати більше продуктів.

Опис товару

Після того, як все буде додано, вам потрібно зберегти свої налаштування за допомогою Зберегти кнопка праворуч.

Крок 5: Налаштування ваших послідовностей за допомогою CartFlow

Картонні потоки

Настав час розпочати створення ваших послідовностей. Для цього ми будемо використовувати CartFlow підключати. Це безкоштовний плагін, який ви можете завантажити з репозиторію WordPress.

Після встановлення та активації плагіна ви побачите сповіщення у верхній частині екрана із запитом про те, чи бажаєте ви запустити майстра налаштування. Запустіть майстра, натиснувши це сповіщення. Тепер на екрані ви побачите наступне.

Майстер CartFlow

Натисніть на Ходімо вкладка. Тут вам потрібно вибрати конструктор сторінки, щоб створити ваші послідовності. Для цього у вас є 4 варіанти:

 1. Елементтор
 2. Бівер будівельник
 3. Діві
 4. Інший

Оскільки ми вже встановили Divi (крок 2), виберіть Divi. Крім того, якщо вам потрібна безкоштовна опція, виберіть Beaver Builder lite. Однак вибір повністю за вами. Але якщо ви добре в дизайні, можете пропустити цей крок.

Посібник для створення карт Cartlow

На наступному кроці потрібно вибрати, чи хочете ви оформити замовлення. Натисніть на Так якщо ви цього хочете. Далі вас запитають, чи бажаєте ви отримати доступ до навчального курсу. Ви можете пропустити цей крок і рухатися вперед.

На завершальному кроці ви готові створити свій перший потік. Тож натисніть на Створіть потік вкладка.

CartFlows завершальний етап налаштування

CartFlow Ціна: Безкоштовно

Крок 6: Створення вашого першого потоку

Перш ніж продовжити, вам буде запропоновано спочатку активувати конструктор сторінки. Для цього ми вже встановили та активували Divi.

Якщо ви її ще не активували, скористайтеся посиланням на екрані.

Активуйте Divi

Тепер на екрані ви побачите ряд готових шаблонів. Виходячи з ваших уподобань, виберіть один із них та натисніть на Імпорт.

Шаблони блок-карт

Тепер ви будете переспрямовані на новий екран, де ви зможете назвати свій потік.

воронки для картриджів

Тепер ви можете редагувати цільову сторінку, сторінку оформлення замовлення та сторінку подяки, натиснувши на редагувати піктограму поруч із кожною із цих сторінок. Ви також можете реорганізувати ці сторінки, перетягнувши їх у потрібному порядку.

Клацання піктограми редагування запустить Divi Builder де ви можете почати розробляти свою сторінку. Ви можете просто натиснути на розділ, який потрібно відредагувати, і почати його налаштовувати.

Divi builder, картридж

Після закінчення можна Опублікувати ваш потік і зробити його живим.

Незважаючи на те, що ваша альтернатива Clickfunnels готова розпочати реалізацію, вам потрібно виконати ще кілька кроків, щоб забезпечити найкращу роботу для вашого бізнесу..

Крок 7: Додавання контактної форми з WPForms

wpforms-form-builder

WPForms – плагін для створення форм, який допоможе вам додати контактну форму до вашої торгової лійки. Це фактично дозволяє будувати будь-яку форму, яку ви хочете. Конструктор перетягування, який пропонує плагін, надзвичайно зручний.

Ви можете використовувати його для збору пожертв, платежів, навіть інтегрувати його в службу маркетингу електронної пошти. Ось як додати форму за допомогою WPForms. У плагіна є безкоштовна версія, достатня для того, щоб створити просту контактну форму для свого сайту. Але якщо ви хочете розширених функцій, вам доведеться оновити його до план премії.

Ціна WPForms: Безкоштовно

Крок 8: Інтеграція списку електронних листів зі своєю послідовністю продажів

Постійний контакт, маркетинг по електронній пошті

Щоб інтегрувати список електронної пошти з вашою лійкою продажів, виберіть службу маркетингу електронної пошти на зразок постійний контакт. Це далеко не найкращі послуги з маркетингу електронної пошти на ринку для початківців.

Завдяки постійному контакту, розширення списку електронної пошти легко. Ви можете налаштувати автоматичні вітальні електронні листи, сегментувати список на основі їх участі та робити багато іншого. Дізнайтеся більше про постійний контакт тут.

Постійна контактна ціна: $ 20 / місяць

Крок 9: Скіньте свій список електронної пошти за допомогою OptinMonster

OptinMonster, покоління клієнтів, інструмент маркетингу, створення списку електронної пошти

OptinMonster це потужний плагін для покоління та залучення клієнтів, який розширює ваш бізнес в експоненціальному масштабі. Незалежно від того, чи хочете ви розширити список своїх електронних листів, перетворити відвідувачів на клієнтів або збільшити кількість переглядів сторінок, OptinMonster – найкращий варіант для вас.

У нашій послідовності використовуємо OptinMonster для розширення списку електронної пошти.

Ось детальний огляд на OptinMonster. Ось як ви можете використовувати OptinMonster для створення приголомшливих поколінь кампанії для свого веб-сайту.

Ціна OptinMonster: $ 9 / місяць

Крок 10: Відстежте ефективність вашої торгової послідовності

чудовиськознавства, засоби автоматизації маркетингу, плагіни для входу та реєстрації користувачів

MonsterInsights – найкращий плагін Google Analytics для WordPress, який дозволяє перевіряти ефективність вашої лійки продажів безпосередньо на інформаційній панелі WordPress.

За допомогою цього плагіна ви можете відстежувати своїх користувачів, кліки, реєстрації, продажі та багато іншого. Дізнайтеся більше про Monsterinsights тут.

Ціна MonsterInsights: $ 79,60 / рік (це означає, що ви платите всього 6,63 дол. США на місяць)

Це воно. Ми сподіваємось, що Ви знайшли нашу статтю про найкращі альтернативи ClickFunnels. Виконуючи вищезазначені кроки, ви зможете побудувати воронку продажів лише за 54,4 дол. Це означає, що ви могли заощаджувати майже 243 долари щомісяця.

Якщо ви хочете додати більше функцій на свій веб-сайт, ось кілька додаткових плагінів, які ви можете перевірити.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me