Альтернатива FormStack: WPForms проти FormStack (1 переможець!)

wpforms vs. formstack


WPForms vs. FormStack: Вам цікаво, який конструктор контактних форм краще? Якщо ви хочете додати контактну форму на свій веб-сайт, важливим є вибір правильного конструктора контактних форм для ваших потреб. Обраний вами конструктор контактної форми повинен мати всі необхідні функції, бути простим у використанні, і ви хочете все це за хорошу ціну.

Отже, ми допоможемо вам визначити, який плагін для контактної форми краще, порівнявши WPForms з FormStack.

Критеріями, які ми будемо використовувати для оцінки цих двох популярних розробників контактних форм, є:

Тепер давайте заглибимось у порівняння між WPForms та FormStack.

1. Огляд: WPForms vs. FormStack

Що таке WPForms?

wpforms-contact-form-plugin
WPForms є одним з найпопулярніших доступних плагінів для створення форм контактів. Цей плагін для формату WordPress для початківців дозволяє легко створювати потужні форми контактів для вашого веб-сайту WordPress, не знаючи нічого про код.

Їх конструктор перетягування дозволяє швидко створювати контактні форми для вашого веб-сайту разом з рядом інших типів форм, включаючи опитування та опитування, а також у вас є можливість збирати платежі. Вони надають численні шаблони, які допоможуть вам ще швидше побудувати контактну форму, а шаблони – повністю настроювані.

WPForms пропонує безліч функцій для створення розумних та потужних форм контактів та надає унікальні поля форм, які допоможуть вам створити контактну форму, що відповідає вашим точним потребам. Крім того, вони дають вам звіти, які виглядають чудово і легко зрозуміти.

За допомогою WPForms ви можете створити гладку контактну форму за лічені хвилини та запустити її на своєму веб-сайті одним натисканням кнопки.

Що таке FormStack?

formstack-плагін
FormStack – це онлайн-конструктор форм, який допомагає користувачам збирати інформацію через онлайн-форми, такі як опитування, додатки для роботи, реєстрація подій тощо..

Цей інструмент оснащений різноманітними заздалегідь розробленими шаблонами, які допоможуть вам створити онлайн-форму в найкоротші терміни, а також вона має можливості перетягування, щоб ви могли створити повністю настроєну форму.

FormStack пропонує звітування про показники, можливість збирання платежів тощо. Цей інструмент для створення онлайн-форм також інтегрується з іншими популярними інструментами та платформами, такими як Google Sheets, послуги маркетингу електронної пошти, Facebook тощо..

Тепер давайте заглибимось у ці конструктори контактних форм, щоб побачити, чи WPForms є хорошою альтернативою для FormStack.

2. Простота використання: WPForms vs. FormStack

WPForms

WPForms неймовірно простий у використанні. З WPForms ви можете створити контактну форму прямо на інформаційній панелі WordPress. Просто завантажте плагін WPForms WordPress, активуйте та встановіть, а потім натисніть на WPForms на інформаційній панелі WordPress. Звідси ви можете легко керувати всіма своїми формами та створювати нову з натисканням кнопки – вам навіть не потрібно залишати свій WordPress сайт.

wpforms-приладова панель

Коли ви створюєте нову форму, WPForms надає вам декілька заздалегідь розроблених шаблонів форм, які ви можете вибрати прямо в редакторі форм WPForms, щоб розпочати роботу. Крім того, є сотні додаткових шаблонів, таких як форма пожертвування, форма виставлення рахунків / замовлення, форма підписки на розсилку та інше, щоб ви могли легко знайти потрібний шаблон для своїх потреб..

wpforms-шаблони

Конструктор перетягування WPForms робить його дуже простим для створення та налаштування форми саме під ваші потреби. Навіть якщо ви новачок, створити контактну форму так само просто, як перетягнути обране поле форми та відкинути його на місце. Ви можете додати поля, такі як спадні меню, прапорці, декілька виборів, завантаження файлів та багато іншого. Поля можна видалити одним натисканням кнопки, і їх можна легко переставити за допомогою інтерфейсу перетягування.

wpforms-drag-and-drop-builder

WPForms також відображає попередній попередній перегляд, щоб ви могли бачити, як виглядатиме ваша форма під час її створення, не потрібно перемикатися назад та назад з редагування до попереднього перегляду. Це лише ще одна особливість WPForms, яка допомагає вам легко і без особливих зусиль створити форму для свого сайту.

І нарешті, отримати свою контактну форму на веб-сайті дуже просто. Всього за два кліки ви зможете вставити форму на будь-яку сторінку чи публікацію свого веб-сайту.

FormStack

Оскільки FormStack – це онлайн-конструктор форм, FormStack вимагає від вас зареєструватися в їх службі та створити форми на їхньому сайті. Тож, на відміну від WPForms, ви не маєте зручності будувати форму прямо на інформаційній панелі WordPress.

Щоб створити форму, ви можете скористатися редактором перетягування, щоб перетягнути поле форми з правої сторони на ліву. Ви також можете використовувати один із їх попередньо виготовлених шаблонів, щоб розпочати роботу.

форм-стек-будівельник

Інтерфейс перетягування є трохи складнішим, хоча через те, що можна вибрати чи натиснути, щоб виконати роботу, є кілька кнопок. Наприклад, ви можете перетягувати поля, щоб їх переставити, або ви можете натиснути окрему кнопку, щоб змінити поля; Занадто багато варіантів та кнопок на кшталт цього можуть зробити конструктор форм заплутаним для початківців.

Якщо ви хочете побачити, як виглядає ваша форма під час її створення, ви не можете. Ви повинні натиснути кнопку Переглянути форму живої форми, щоб побачити, як виглядає ваша форма. Якщо вам не подобається, як виглядає форма, вам доведеться повернутися назад, внести зміни, а потім знову натиснути кнопку Переглянути форму живої форми.

Крім того, отримати форму для відображення в прямому ефірі на вашому веб-сайті важче, ніж у WPForms, особливо для початківців. І після всього того часу, витраченого на створення потрібної вам форми, FormStack попереджає, що деякі теми WordPress можуть переважати стилі FormStack. Це означає, щоб ваша форма виглядала так, як ви її задумали, вам доведеться редагувати форму CSS, що не є легким завданням для початківців, які не знають про кодування..

Переможець: WPForms. Перетягування WPForms набагато простіше у використанні. Ви можете легко створити форму, перетягуючи та відпускаючи, і ви зможете побачити, як виглядатиме ваша форма під час її створення.

3. Обмеження форми: WPForms vs. FormStack

WPForms

Важливо зазначити, що с WPForms вам дозволяється створювати необмежену кількість форм. Незалежно від того, який план ціноутворення ви обрали за допомогою WPForms, ви можете створити стільки форм, скільки вам потрібно.

Це важливо, тому що, залежно від ваших потреб, вашому веб-сайту може знадобитися контактна форма, з якою клієнти можуть зв’язатися з вами, форма для виставлення рахунків / замовлення, форма підписки на розсилку, щоб отримати більше підписників електронної пошти, і ви можете створити численні опитування. На щастя, ви можете це зробити з WPForms без будь-яких обмежень.

FormStack

З іншого боку, FormStack пропонує лише обмежене створення форм. Залежно від того, який план ціноутворення ви обрали, він визначатиме, скільки форм ви можете створити для свого веб-сайту.

Для найменш дорогого плану FormStack вам дозволяється створювати лише 5 форм. Це означає, що ви дуже обмежені у формах, які ви можете мати на своєму веб-сайті. Навіть при їх найдорожчому плані незрозуміло, чи зможете ви створювати необмежені форми.

Переможець: WPForms. Вибираючи плагін для конструктора форм, ви хочете вибрати той, який дає можливість створювати стільки форм, скільки вам потрібно.

4. Особливості: WPForms проти Formstack

WPForms

WPForms це не просто простий конструктор контактних форм, і він пропонує багато чудових функцій прямо з коробки. Як ми вже згадували раніше, ви не тільки можете створювати контактні форми, але ви також можете створювати опитування, опитування тощо.

Ви можете створити привабливі опитування та опитування для свого веб-сайту WordPress і отримати прекрасні звіти про опитування, які можна буде пройти з ними. Це означає, що ви можете аналізувати результати своєї форми в режимі реального часу, і у вас є можливість відображати ці результати відвідувачам вашого веб-сайту і в реальному часі.

wpforms-опитування

Деякі з інших чудових функцій, які ви отримуєте з WPForms, включають:

 • Розумна умовна логіка – Декламувати довгі форми, створюючи розумні правила умовної логіки для показу або приховування питань на основі вибору, який вибирає користувач.
 • Неограниченное завантаження файлів – За будь-якого плану, користувачі можуть завантажувати необмежену кількість файлів у ваші форми, і вони легко доступні прямо з повідомлення про надсилання форми.
 • Чуйний мобільний – Форми реагують на 100% і працюють на мобільних пристроях, планшетах та браузерах.
 • Часткове збереження форми – Для довших форм користувачі можуть зберегти свій прогрес і повернутися, щоб закінчити його пізніше, що зменшує залишення форми.
 • Захист від спаму – Розумна капча та медпотоки автоматично запобігають надсиланню ваших форм спаму.
 • Автоматичне підтвердження форми – Користувачі знають, що їх подання форми було успішним із 3-х типів підтвердження форми, включаючи повідомлення, показ сторінки та перенаправлення.
 • Можливість підпису в Інтернеті – Дозволяє користувачам підписувати вашу онлайн-форму за допомогою миші або сенсорного екрану.
 • Реєстрація користувача – Ви можете створити власні форми реєстрації користувачів WordPress.
 • Інтеграція онлайн-платежів – WPForms інтегрується з платіжними шлюзами, такими як PayPal і Stripe, щоб ви могли приймати онлайн-платежі.
 • Відстеження геолокації – Дізнайтеся більше про відвідувачів вашого сайту та їх місцезнаходження, щоб ви могли надсилати їм більш націлені електронні листи.
 • Інтеграція електронного маркетингу – WPForms інтегрується з усіма популярними маркетинговими послугами електронної пошти, такими як постійні контакти, AWeber та Mailchimp.
 • Дозволи на форму & Контроль доступу – Захист паролем вашої форми, обмеження кількості записів, які ви приймете, обмеження вхідних форм у реєстрацію користувачів тощо.

Крім того, WPForms пропонує ряд інших доповнень, таких як Закінчення форми, які зафіксують інформацію користувача, навіть якщо він не подає форму.

FormStack

За допомогою FormStack ви можете створювати контактні форми, а також форми оплати, опитування, реєстрацію подій тощо. Вони пропонують ряд функцій, зокрема:

 • Умовна логіка
 • Зберегти & Відновити форми
 • Звіти & Аналітика
 • Завантаження файлів
 • Recaptcha
 • Платіжні процесори
 • Інтеграція електронної пошти

Але список функцій FormStack не такий довгий, як WPForms. FormStack не вистачає ряду унікальних полів форми, які WPForms пропонує, як Net Promoter Score, Likert Scale та багато іншого.

Як ми вже згадували раніше, ви можете створювати лише обмежену кількість форм за допомогою FormStack. Кожен план також має обмеження теми, і кожен план також має обмеження на зберігання, тому ви можете завантажувати лише певну кількість файлів. Крім того, ви не маєте доступу до інтеграції електронної пошти за допомогою їх найменш дорогого плану, який робить неможливим маркетинг електронної пошти.

Переможець: WPForms. WPForms пропонує ще багато функцій, які дозволяють створювати потужні форми будь-якого типу.

5. Ціноутворення: WPForms проти FormStack

WPForms

WPForms пропонує безкоштовні та преміальні версії плагіна для побудови форм. Якщо ви хочете використовувати WPForms безкоштовно, ви можете завантажити плагін WPForms Lite WordPress з офіційного каталогу плагінів WordPress, встановити його безпосередньо на інформаційній панелі WordPress і почати використовувати його відразу. Але, якщо ви хочете отримати доступ до їх більш потужних функцій, вам потрібно перейти до преміального плану.

wpforms-ціноутворення

WPForms пропонує 4 різні цінові плани, і ви отримуєте необмежену форму форми з кожним із них. Якщо ви тільки починаєте створювати веб-сайт, і ваш бюджет обмежений, базовий план починається лише з 39,50 долара на рік для 1 сайту. Основний план постачається з необмеженими формами, необмеженими записами, розширеними полями, шаблонами форм, інтеграцією електронної пошти тощо.

Щоб отримати доступ до всіх функцій преміум-класу WPForms, таких як інтеграція платежів, опитування та опитування, реєстрація користувачів, відмова від форми, підтримка премій тощо, вам потрібно оновити до плану Elite за $ 299,50 на рік.

FormStack

FormStack має 4 різні цінові плани на вибір, починаючи з 19 доларів на місяць – 249 доларів на місяць. Кожен план ціноутворення має обмеження щодо кількості форм, які ви можете створити. Наприклад, для плану бронзи, який коштує 19 доларів на місяць, ви можете створити лише 5 форм. Навіть при платиновому плані, який коштує 249 доларів на місяць, вони все одно обмежують вас 1000 формами.

формуляр-ціноутворення

FormStack також обмежує кількість записів, які ви можете отримувати разом із кожним планом. Якщо ви перейдете кількість дозволених вами записів у вашому плані, вони не стягуватимуть з вас плату, але всі записи перейдуть прямо на ваш електронний лист. Це ускладнює керування вашими формами та має потенціал зайняти вашу поштову скриньку та стати дуже дратівливою.

Крім того, вам доведеться платити $ 59 на місяць, щоб отримати важливі функції, такі як власні брендинги та інтеграції та платежі.

Переможець: WPForms. В цілому вам доведеться заплатити набагато більше грошей, щоб отримати доступ до потрібних функцій за допомогою FormStack порівняно з WPForms.

Висновок: WPForms vs. FormStack: Що краще?

Якщо ви хочете додати форми на свій веб-сайт, радимо вам скористатися WPForms. WPForms чудово підходить як для початківців, так і для досвідчених власників веб-сайтів. Ви отримаєте доступ до всіх функцій, необхідних для розширення свого веб-сайту чи бізнесу, не сплачуючи дорогих щомісячних платежів. Ви можете створити потужні форми за лічені хвилини за допомогою їх інтерфейсу перетягування, і ви отримаєте свободу створювати стільки форм, скільки вам потрібно.

Для отримання більш детальної інформації ознайомтеся з нашим повним оглядом WPForms.

FormStack – це хороший онлайн-конструктор форм, але завдяки своїй ціні та відсутності унікальних можливостей для відвідувачів веб-сайту, цей формуляр форм може бути більш підходящим для більшого бізнесу, який прагне створити внутрішні форми для людських ресурсів, ІТ та фінансів, а також для прийому заявок. Крім того, FormStack не має функцій і має занадто багато обмежень для ціни, яку ви заплатите.

Також перегляньте порівняння нашого експерта між WPForms та TypeForm.

Ми сподіваємося, що вам сподобалася ця публікація на WPForms vs. FormStack. Сподіваємось, тепер ви знаєте, який конструктор форм є найкращим вибором для вашого веб-сайту. Якщо вам сподобалася ця публікація і хочете дізнатися більше про WPForms та як ними користуватися, ознайомтеся з нашою статтею про те, як створити контактну форму на WordPress (простий спосіб).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map